• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Зимски прелазни рок 2018/19

Started by Косјерац, Dec 17, 2018, 10:26 pm

Previous topic - Next topic

Косјерац

Прелазни рок почиње званично 15 јануара а траје до 11 фебруара 2019. Да растеретимо тему "трансфери, формације...".

Ионако је већ стидљиво почео прелазни рок, ускоро ће се захуктати, завршена је полусезона, па изволите...

Значи само играчи који имају везе с нама и који се доводе у везу с нама (што преко медија, када се добије потврда за то или кад се овде каже име играча). Без помињања фудбалера који немају никакве везе са Звездом, предлагања, овај би био добар и сл. За то служе друге теме. Ова тема вуче убедљиво највише обрисаних порука и подељених банова, те вас молим да водите рачуна и испоштујете основна правила.

Милуновић у Звезди!

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

crveni krst

Kako kaze ona stara : Srecan prelazni rok svima koji slave  :ziveli2:

Sada se pravi tim za kvalifikacije,a ne na leto. Vidimo sta kontinuitet znaci,prevashodno produziti ugovore sa Savicem,Bojranom i Krsticicem,ponuditi koliko traze,jer ce nas svakako novi igrac vise kostati u svakom smislu od trazene plate ovih cigana .

Ostalo nemam sta da dodam sto vec nije dodata,mada i ovo se zna,ali reko da se upisem na temi  :vitez:

MohikanacDzek

Dec 17, 2018, 11:27 pm #2 Last Edit: Dec 17, 2018, 11:52 pm by MohikanacDzek
Posto je tema zvanicno otvorena pre svega dobrodoslica Milunovicu... Odlican potez kluba...

Sto se tice ostalih dolazaka iskreno mislim da nam ne treba vise niko za prolecni deo sezone ( prosto ni sam ne mogu da verujem da je doslo doba da sam tako nesto rekao ) nego samo treba rasteretiti postojeci igracki kadar nekom prodajom...

Eventualno samo ako se bas namesti neka varijanta za nekog igraca da ga mozemo uzeti po ceni koja je ispod njegovog kvaliteta pa da bude steta propustiti...

Sto se tice Jirke tu sam misljenja da treba prvo sacekati da se vidi da li ce doci do rasterecenja igrackog kadra pa ga tek onda povuci jer na postojeci igracki kadar je apsurdno da i on dolazi bar kako stoje karte na danasnji dan...

I da naravno momcima iz postojeceg igrackog kadra koji su pri kraju ugovora a nose ovu ekipu ( znamo svi vrlo dobro o kome se konkretno radi ) produziti ako je moguce ugovore... Ako ne hvala im svakako i za sve do sada...

I za kraj moja licna zelja da ne kazem zahtev: Milanu Borjanu produziti ugovor kako god znate i umete... ( za mene posle Miloja najvaznijeg srafa ove ekipe... mozda sam malo i pristrasan ali to je samo iz razloga sto ne pamtim da smo imali tako dobrog golmana... a dugo dugo sam uz ovaj klub )
Poslednji mohikanac navija za Zvezdu !

miki96

Zimski šou otvoren  :biggrin:
Prošle zime 255 strana ispisano a doveli smo Bena i Hajdina, a prodali Boćka i Kangu čini mi se  :))

Dobrodošlica Milunoviću, konačno

Disc

Vjerujem da je prioritet uprave kao i strucnog staba da se zadrze nosioci igre iz ove i prosle sezone konkretno mislim na Savica,Stojkovica,Borjana,Krsticica,Marina,Degeneka,Jovancica,Pavkova,Boacija.Vjerujem da ce nas u ovom prelaznom roku napustiti Rodic i Ben od startera kao i vecina igraca koji su bili u drugom planu tokom sezone (Kafu,Stojiljkovic,Milic,Srnic,Meleg,Sumaila).

napster

Ja se iskreno nadam da nas Rodic nece napustiti, jer ne vidim ko bi mogao da bude njegova zamena, te ga itekako smatram nosiocem ekipe i nekim ko je u ovom trenutku nezamenjiv, za razliku od Krsticica npr, koji je svakako sjajan igrac i momak, ali mislim da u veznom redu imamo i vise nego dovoljno kvalitetnih igraca i da se njegov odlazak ne bi osetio toliko. 

Krle igra centralnog veznog, a na njegovoj poziciji lagano mozemo da stavimo Jovancica, koji nista slabiji igrac nije, a mislim da mu ta pozicija cak i najvise odgovara. Pored toga, ne treba otpisivati ni Causica, jer verujem da Miloje zna sto ga je trazio, placen je dosta, i posle ciklusa priprema s ekipom mozda i pokaze kvalitet zbog koga je vec godinama igrao standardno u kvalitetnim ligama. Takodje je tu i Ebisilio, koji po meni je kao nacrtan za nas sistem da igra na centralnom veznom, iza Marina npr, a ispred Jovicica.

Svakako opcija na toj poziciji je puno, dok na levom beku sumnjam da je Terzic vec spreman da bude nosilac igre, Hajdin tek ne, a stranca na toj poziciji necemo dovoditi. Zato Roda mora da ostane.
... А кад срце стане на њему нек пише, жалим што те нисам волео још више!

jagodina navija za zvezdu

Pricao sam sa jednim momkom koji je igrao sa Milunovicem u Cacku kao klinci, kaze da je momak mnogo na mestu, sportski zivot, porodican covek... Skroman decko, sve pare salje kevi  :icon_svi:
Izuzetno mi je drago kad cujem da dovodimo pre svega normalnog coveka u glavi, da nam se ne desavaju razni Parkeri, Pantici..

bolle

Vidim nasi ne odustaju od Mirka Ivanica? Jos jedan u guzvovitom veznom redu, mislim odlican je on igrac ali mora da deli minutazu sa Marinom...Onda Ebisilio otpada?

Душан С.

Milunovic prvo pojacanje, kao sto se znalo.
Decko je bolji od svih nasih stopera, samo zdravlje da ga posluzi (kolena).

Ivanica bih takodje voleo da vidim, jer bi bio pojacanje. Mnogo toga dobrog sam cuo o njima, od njihovog saigraca iz Batea.

A ono sto najvise zelim, je da rasteretimo igracki kadar. Pod obavezno.

Селектор

Pavkov i Ben, po mom skromnom misljenju, najverovatnije napustaju klub. Voleo bih da Ben ostane jer je uz Boacija i Borjana najbolji igrac Zvezde.
Ја, када ме гледаш, поносно стојим - ја сам звездаш!

Red hart

Jako me zanima mišljenje nekog upoznatijeg i stručnijeg vezano za Milunovićeva kolena. Znam da je pisano o tome, ali ako bi mogao neki rezime.

Nervozni postar

Quote from: jagodina navija za zvezdu on Dec 18, 2018, 03:22 am
Pricao sam sa jednim momkom koji je igrao sa Milunovicem u Cacku kao klinci, kaze da je momak mnogo na mestu, sportski zivot, porodican covek... Skroman decko, sve pare salje kevi  :icon_svi:
Izuzetno mi je drago kad cujem da dovodimo pre svega normalnog coveka u glavi, da nam se ne desavaju razni Parkeri, Pantici..

Potpisujem, od reci do reci sve. Još da dodam decko je zvezdaš, nije onako zagrižen ( ima vremena da postane ) ali prekoputaš nije sigurno...
Стадион пун, у диму све и заставе се вијоре, бубњева звук одјекује, СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ...

Ernan Krespo

Valjalo bi malo rasteretiti igracki kadar, da par igraca napusti klub.. Tu pre svega mislim na Milica, Stojiljkovica, da se vidi sta ce sa Jevtovicem i Melegom, hoce li na pozajmicu ili ce ostati tu kao ukras, Sumaila i videti sa Kafuom kakvi su planovi.. Ukoliko bude dobrih ponuda za Pavkova i Babica mislim da se to treba iskoristiti i unovciti..

Vatrogasac

Quote from: Душан С. on Dec 18, 2018, 09:50 am
Milunovic prvo pojacanje, kao sto se znalo.
Decko je bolji od svih nasih stopera, samo zdravlje da ga posluzi (kolena).

Ivanica bih takodje voleo da vidim, jer bi bio pojacanje. Mnogo toga dobrog sam cuo o njima, od njihovog saigraca iz Batea.

A ono sto najvise zelim, je da rasteretimo igracki kadar. Pod obavezno.

Gde ćemo brate još i Ivanića.Teramo jedne igrače da bi doveli druge

A nije ni baš toliko dobar koliko smo zapeli za njega kao da je poslednji
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

dejan80

Quote from: Red hart on Dec 18, 2018, 09:57 am
Jako me zanima mišljenje nekog upoznatijeg i stručnijeg vezano za Milunovićeva kolena. Znam da je pisano o tome, ali ako bi mogao neki rezime.
Стротман и Милик - обојица две везане повреде колена и одсуства по пола године. Стротман игра без проблема једно две године, Марсеј га купио.

Преувеличава се мало то обзиром каква је данашња медицина.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk