• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Зимски прелазни рок 2018/19

Started by Косјерац, Dec 17, 2018, 10:26 pm

Previous topic - Next topic

Игор 95

Па мислим да за Родића и има потенцијалних замена, не би га стручни штаб тек тако пустио да немају нешто у плану. За Стојковића већ и нема.

rille83

Quote from: Селектор on Dec 18, 2018, 09:55 am
Pavkov i Ben, po mom skromnom misljenju, najverovatnije napustaju klub. Voleo bih da Ben ostane jer je uz Boacija i Borjana najbolji igrac Zvezde.

Bolji ali posle Marina,Krleta,Jovance pa da se ubace negde izmedju. Evo Borjan prvi pa pojedan pre i posle Krleta.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Моја странка је
Звезда, а зна се колико има
чланова. Више од половине
Србије, па дијаспора.
Viktor Jelenic - covek koji place samo kada je srecan a plakao je jedino u svojoj Zvezdi!

psn

Najveće šanse za prodaju po meni imaju Rodić, Savić, Krstičić i Ben.

Treba videti šta ćemo uraditi sa Kafuom, Jevtovićem, Melegom, Hajdinom, Milićem.

ДалиборРС

Можда се размишља о пребацивању Терзића у први тим па да заједно са Гобељом изгура остатак сезоне. Не мора значити ни да ће Родић отићи, могуће је само да за њега имамо највише понуда. Ипак је у најбољим годинама кад може још увијек убости јак уговор и у Европи.

bolle

Mirko Ivanic je profil igraca kakve inace treba da jurimo. Jedno 3x eksplozivniji i hitriji sa loptom od Ebisilija.

МilosМilos

Jbg ali nije crn i nije Brazilac, mislim da bi bio fantastično pojačanje ali predugo to traje s nama, nikako da dođe.

njuma_njuma

Quote from: bolle on Dec 18, 2018, 01:56 pm
Mirko Ivanic je profil igraca kakve inace treba da jurimo. Jedno 3x eksplozivniji i hitriji sa loptom od Ebisilija.

Slazem se sa ovim, ali je isto tako mnogo losiji od Ebija kada je okrenut leđima protivničkom golu i kada je pod pritiskom. Mislim da mi od Ninkovića nismo imali igrača koji može da se okrene sa loptom prema protivničkom golu sa sve protivničkim igračem na leđima i da to radi u kontinuitetu tokom utakmice.
Овде су најбољи падали
Овде су најбољи стварани
Овде зидови још причају
О хуку Севера који не престаје
Приђи чућеш бубњева звук
Армије која сложно грми
Овде зидови вечно ће причати
О љубави између ње и нас!

МilosМilos

Kanga je bio najjaci u tom segmentu ali i najludji jbg

Стевица

Нико не каже да је Иванић лош играч, али нам није толико потребан у овом тренутку, јер ако смо негде у тиму добро покривени то је везни ред. Чак и превише, велика је гужва. Не бих волео ни Бразилца, ни црнца, не треба нам ту играч сада.

А да не причам о томе да бисмо у случају да се трансфер оствари дали више пара на Иванића, него што смо дали на Марина, Ебисилија и Бена заједно. А питање да ли је бољи од било кога од њих тројице.

Djuro

Mirko Ivanic je najbolje pojacanje koje mozemo da zamislimo, a ne dovedemo u januaru.Gledao sam bate vise puta ove godine i momak je sef,ali bukvalno

МilosМilos

Odličan je Mirko, verovatno je plan Causa, pa Mirko, ispred Marin, videćemo, mada bih ja Causu na neku psihoterapiju dok je pauza.

Фити

Quote from: Стевица on Dec 18, 2018, 11:27 am
Неразумљива ми је ова опсесија Иванићем. Вероватно ће нас опет одбити, али чак и да пристане да дође, изашао би прескупо за оно што нуди. Обештећење не би било испод 1.5-2 милиона, плус његова сигурно јака плата. А на тој позицији имамо једног Марина који је десет класа изнад и имамо Ебисилиа, који вероватно није лошији од Иванића.

Поред тога, чак и да смо одлучили да доведемо играча на тој позицији ми ћемо се опет закуцати за Иванића, који ће нас возати до фебруара, а у међувремену ћемо на тржишту пропустити милион интересантних играча.

Мислим да наши виде Иванића као замену за Крлета. Када је домаћа лига у питању. На евро сцени пружа Милојевићу да комбинује са саставом.
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

AARON RODGERS

Ivanić/Travnik zamene za Krstičića. Ivanić je dobar igrač. Samo se nadam da ćemo se osloboditi Ebecilia, Boaćija i Kafua. Meleg je dobar igrač i treba ga čekati. Kosan sigurno zna šta je sa njim. Inače jedan mali off, ja bih lakše podneo odlazak Milojevića nego Kosana, konsiljere je tata zanata. Ipak.

Kakav Boaći, smešan bio u Seria B, smešan u kineskoj ligi. Sve to treba prodati. Ne znam kako sada igra Djovani Sio, ali čovek je tri klase bolji od Boaćija. Baš smo promašili sa njim, a tek smo ga uvalili nekome prvi put.

Od silnih velikana evropskih u Kinu je otišao.

Konev

Quote from: МilosМilos on Dec 18, 2018, 02:37 pm
Odličan je Mirko, verovatno je plan Causa, pa Mirko, ispred Marin, videćemo, mada bih ja Causu na neku psihoterapiju dok je pauza.
Causic-Ivanic-Marin? Imas na sredini 1 centralnog veznog i 2 ofanzivna vezna. Naprimali bi se golova kao niko. Niko od njih ne zna sta je odbrana. Jovancic ili Jovicic su obavezni. Jovancic-Ebisilio-Marin su i mnogo kvalitetnija trojka na sredini. Jovancic je bolji od Causica a Ebisilio od Ivanica.

Фити

Quote from: AARON RODGERS on Dec 18, 2018, 02:54 pm
Ivanić/Travnik zamene za Krstičića. Ivanić je dobar igrač. Samo se nadam da ćemo se osloboditi Ebecilia, Boaćija i Kafua. Meleg je dobar igrač i treba ga čekati. Kosan sigurno zna šta je sa njim. Inače jedan mali off, ja bih lakše podneo odlazak Milojevića nego Kosana, konsiljere je tata zanata. Ipak.

Kakav Boaći, smešan bio u Seria B, smešan u kineskoj ligi. Sve to treba prodati. Ne znam kako sada igra Djovani Sio, ali čovek je tri klase bolji od Boaćija. Baš smo promašili sa njim, a tek smo ga uvalili nekome prvi put.

Od silnih velikana evropskih u Kinu je otišao.

Боаћи остаје на пролеће, играо је већ за два клуба ове сезоне. Друго, кад прође припреме, биће он опет гол машина.
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!