Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Милана Гајића?

Да
740 (85.1%)
Не
27 (3.1%)
Нисам сигуран
103 (11.8%)

Укупно гласова: 869

Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Мирка Иванића

Да
639 (78.5%)
Не
49 (6%)
Нисам сигуран
126 (15.5%)

Укупно гласова: 813

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Byлића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Вукановића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Дејана Видића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Милуновића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Николе Крстовића?

НЕ!
290 (62.1%)
Нисам сигуран...
139 (29.8%)
Да...
38 (8.1%)

Укупно гласова: 466

Анкета завршена: 28 Март 2019, 18:42:53

Аутор Тема: Зимски прелазни рок 2018/19  (Прочитано 363829 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Milosavljević

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 118
  • Репутација: +94/-70
Одг: Зимски прелазни рок 2018/19
« Одговор #2200 послато: 18 Јануар 2019, 16:09:53 »
Po meni, s obzirom na broj krila koje imamo i osim u slucaju da cemo prodati (ili vratiti s pozajmice) trojicu njih sa krilnih pozicija ovaj prelazni rok, sto mi ne deluje realno (Simic, Ben, Kafu, Jevtovic, Srnic, Jirka), pametnije je bilo dogovoriti transfer Vukanovica za leto, ok je da ga mi otkupimo sad i sve, ali da nam se prikljuci u junu, kao sto smo Jirku doveli na leto, a prikljucio nam se sada.
No vec je ucinjeno, dobrodosao Aleksa, nadam se da ces izboriti kakve-takve minute u ovoj paklenoj konkurenciji 7 igraca za dve pozicije u timu.

На мрежи noleRS

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 148
  • Репутација: +83/-50
« Одговор #2201 послато: 18 Јануар 2019, 16:18:14 »
Logicno bi bilo da je doveden kao zamjena za Pavkova, ali sto bi zli jezici rekli kada u Zvezdi pocne prelazni rok tada prestaje svaka logika. Malo me je razocaralo na osnovu upisa obavjestenijih forumasa da nema ozbiljnih ponuda za Pavkova nakon svega postignutog prosle godine.

Ван мреже sokolovic sokol

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 403
  • Репутација: +231/-262
« Одговор #2202 послато: 18 Јануар 2019, 16:24:19 »
vukanovicu i vulicu zelim da dostignu nivo gobeljica. puna kapa.

Ван мреже МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.724
  • Репутација: +1074/-1227
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #2203 послато: 18 Јануар 2019, 19:23:39 »
Mislim da je Vukanovic kvalitetniji igrac od Gobelje iako je on napredovao najvise u ekipi, videćemo da li ce se uklopiti i to pokazati.

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.328
  • Репутација: +439/-400
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #2204 послато: 18 Јануар 2019, 20:20:08 »
Pre svega da poželim dobrodošlicu Aleksi uz želju da izdominira u našem dresu.
Bez sumnje jedan od najboljih ako ne i najbolji igrač koji ne igra u Zvezdi ili Partizanu. Iako je visok (čini mi se preko 1,9 m) radi se o brzom igraču. Sa loptom u nogama je dobar svakako bolji od Srnića, Milića i Pavkova recimo. U tom segmentu je verovatno bolji i od Boaćija. Dolazi nam u dobroj formi, ove sezone ima baš dobre brojke, a i prethodne dve su bile dobre. Cena je sasvim korektna i pored toga što mu ugovor ističe na leto, to govori neko ko smatra da često preplaćujemo igrače. Samo se nadam da mu nismo jebali kevu sa procentima. Jedino mi se ne sviđa što ponovo gomilamo igrače. Mislim dobar je Vukanović igrač, al' brate 'de ćemo sa njim. Što napisa neko na temi o igračkom kadru jednostavno treba se pomiriti da ćemo imati 40+ igrača i ne nervirati se više, jer nema smisla. Priča se o tome kako ćemo rasteretiti igrački kadar i onda se dovedu Milunović, Vulić, Vukanović i Jirka koji je već ranije dogovoren. Plus su dovedeni još Krstevski i Vidić. Od prekobrojnih igrača uspeli smo da prodamo samo Milića i da šutnemo Đuzu u Majorku. Može ovaj PR na kraju da ispadne sasvim OK, ali pre toga moramo da prodamo/škartiramo Kafua, Srnića, Pavkova, Hajdina, a i treba  rešiti status Melega i Jevtovića. I sve to da rešimo imaćemo problem sa brojem stranaca.
« Последња измена: 18 Јануар 2019, 20:29:41 dzonidelija »

На мрежи Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.365
  • Репутација: +7788/-3164
« Одговор #2205 послато: 18 Јануар 2019, 20:34:39 »
Samo bih nešto povodom prelaznog roka. Kada se gleda ko sad dolazi i odlazi da bi se imala realna slika mora da se uzme u obzir i ko je u planu da ode i dođe i na leto. Npr. Šta ako odu Pavkov i Boaćem sad i na leto? Srnić, Ben, Kafu... A dođe neki novi špic i štoper? I milion drugih kombinacija koje ne znamo.

Ван мреже Unrestrained

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 7.455
  • Репутација: +2318/-2885
« Одговор #2206 послато: 18 Јануар 2019, 21:27:43 »
jel si cuo nekada za ironiju ? Mislim da sam jasno stavio do znanja da sam ubedjen da je nasa uprava morala da ga dovede u ovom prelaznom roku
zato sto nas ne bi cekao,decko je imao ponude i da nasi sigurno nisu toliko glupi da ga dovode sada a mogli su na leto,jer mi i sada imamo ekipu za
titulu...

Ou... Da, promače mi ironija kad sam čitao prvi put, sad vidim, dobar posao  :bm:

На мрежи ЧикаНикола

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.014
  • Репутација: +516/-181
  • Rezultat je trenutan, a ideal večan
« Одговор #2207 послато: 18 Јануар 2019, 22:04:37 »
1. Nemanja Milunović (štoper) Bate Borisov
2. Mirko Ivanić ( ofanzivni vezni) Bate Borisov
3. Miloš Vulić (ofanzivni vezni) Napredak
4. Mikal Travnik (centralni vezni) Jablonec
5. Milan Gajić (desni bek) Bordo
6. Dejan Vidić (napadač) Zlatibor Čajetina
7. Nikola Vasiljević (golman) Radnik Surdulica
8. Vladan Danilović (zadnji vezni) Borac Banjaluka
9. Vanja Milinković Savić (golman) Torino
10. Boris Radunović (golman) Kremoneze
11. Robert Berić (napadač) Sent - Entjen
12. Matic Kotnik (golman) Panionios
13. Andreas Janotis (golman) Olimpijakos
14. Miloš Kosanović (štoper) Standard
15. Aleksa Vukanović (napadač) Napredak
16. Lazar Mijović (napadač) Budućnost
17. Saša Jovanović (desno krilo) Kordoba

Ван мреже ZuS

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 78
  • Репутација: +30/-87
« Одговор #2208 послато: 18 Јануар 2019, 22:57:46 »
Da li je realno da necemo da prodamo Bena za 4 milke? Em sto prodajom rasterecujemo poziciju na kojoj smo preponjunjeni, em sto ce neki igraci, citaj Mlega, dobiti sansu, em sto ima 29 god i ovakvu ponudu vise necemo dobiti. Stvarno mi nasa trnsfer politika nije jasna prvo prodamo Degeneka za kojeg nemamo zamenu ni u najavi(ne u smislu pozicije vec u smislu tipa igraca), a onda nedamo Bena za kojeg imamo jednako kvalitetna ili cak bolja resenja na klupi i tribinama.

Ван мреже Max

• Члан ФК
  • Поруке: 4.237
  • Репутација: +2614/-2949
« Одговор #2209 послато: 18 Јануар 2019, 23:26:36 »
Šansa za Melega je bačena u vodu onog trenutka kada smo doveli Vulića.
Po mom mišljenju dosta čudan transfer, i neopravdan.

Meleg nije krilo.

Vukanović je dobar igrač koji će ostaviti trag u našem klubu. Njegovo dovođenje je dobra stvar, prodali Bena ili ne.

Treba neke druge igrače da rasprodamo, ali nešto teško ide.

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 803
  • Репутација: +695/-272
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #2210 послато: 18 Јануар 2019, 23:39:49 »
Šansa za Melega je bačena u vodu onog trenutka kada smo doveli Vulića.
Po mom mišljenju dosta čudan transfer, i neopravdan.

Meleg nije krilo.

Vukanović je dobar igrač koji će ostaviti trag u našem klubu. Njegovo dovođenje je dobra stvar, prodali Bena ili ne.

Treba neke druge igrače da rasprodamo, ali nešto teško ide.

По мени ни Мелег и Вулић не играју исте позиције. Вулић ми је централни везни, плеј из дубине који уме да нападне из другог плана. Мелег ми је малчице недефинисан, бар сам га тако доживео код нас, као и Бен што је недефинисан с тим да се Бен боље сналази поред десне аут линије од њега.
Мелегу су више конкуренција Марин и Ебисилио. Бар ја тако то видим.

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.328
  • Репутација: +439/-400
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #2211 послато: 19 Јануар 2019, 00:10:40 »
По мени ни Мелег и Вулић не играју исте позиције. Вулић ми је централни везни, плеј из дубине који уме да нападне из другог плана. Мелег ми је малчице недефинисан, бар сам га тако доживео код нас, као и Бен што је недефинисан с тим да се Бен боље сналази поред десне аут линије од њега.
Мелегу су више конкуренција Марин и Ебисилио. Бар ја тако то видим.
Slažem se za Vulića i on je meni centralni vezni, taj neki plej iz dubine kao što si ti napisao. E sad biće zanimljivo koju ćemu ulogu udenuti Miloje s obzirom da na onih par mečeva Napredka koje sam odgledao on se nije pokazao kao neki dobar defanzivac, čak šta više skoro i da ne igra odbranu. To kod Miloja ne prolazi, kod njega ti centralni vezni moraju da peglaju ozbiljnu odbranu, najbolji primer je Krstičić, a ni Jovanča nije loš primer. Zbog toga ne treba baš isključivati mogućnost da on bude projektovan za poziciju ofanzivnog veznog iako je prevashodno centralni vezni. Što se tiče Melega meni on nije nedefinisan, jeste on u Voši igrao i krilo, ali on je za mene klasična desetka dobrog pregleda igre i dobre tehnike. Kada smo se već dotakli pozicije ofanzivnog veznog biće zanimljivo videti ko će tu biti prva opcija. Vidim svi spominju Marina, dok sam ja ubeđen da će to biti Ebisilijo. To mi je najlogičnije, jer u slučaju da Marin bude ofanzivni vezni Ebi gubi mesto u timu, a mislim da ne možemo sebi priuštiti luksuz da nam stranac u prolećnom delu bude na klupi, posebno kada se uzme u obzir da je tu i Jirka (e sad postoji i opcija da se on povuče za jednu poziciju, mada je i tamo gužva... u svakom slučaju jedva čekam prijateljske utakmice jer će nam tada mnogo toga biti jasnije). Verovatno će se Marin gurati levo odakle takođe može da deluje i da bude opasan po gol protivnika. Melegov status će dosta zavisiti od statusa Velje Nikolića. Ako on posle priprema ostane sa prvim timom (što će se nadam se desiti) ja stvarno onda ne vidim neki prostor za Melega. U tom slučaju bi bilo najbolje da ode negde na pozajmicu ili da jednostavno ugovor bude raskinut.
« Последња измена: 19 Јануар 2019, 00:13:45 dzonidelija »

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 803
  • Репутација: +695/-272
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #2212 послато: 19 Јануар 2019, 01:15:23 »
Slažem se za Vulića i on je meni centralni vezni, taj neki plej iz dubine kao što si ti napisao. E sad biće zanimljivo koju ćemu ulogu udenuti Miloje s obzirom da na onih par mečeva Napredka koje sam odgledao on se nije pokazao kao neki dobar defanzivac, čak šta više skoro i da ne igra odbranu. To kod Miloja ne prolazi, kod njega ti centralni vezni moraju da peglaju ozbiljnu odbranu, najbolji primer je Krstičić, a ni Jovanča nije loš primer. Zbog toga ne treba baš isključivati mogućnost da on bude projektovan za poziciju ofanzivnog veznog iako je prevashodno centralni vezni. Što se tiče Melega meni on nije nedefinisan, jeste on u Voši igrao i krilo, ali on je za mene klasična desetka dobrog pregleda igre i dobre tehnike. Kada smo se već dotakli pozicije ofanzivnog veznog biće zanimljivo videti ko će tu biti prva opcija. Vidim svi spominju Marina, dok sam ja ubeđen da će to biti Ebisilijo. To mi je najlogičnije, jer u slučaju da Marin bude ofanzivni vezni Ebi gubi mesto u timu, a mislim da ne možemo sebi priuštiti luksuz da nam stranac u prolećnom delu bude na klupi, posebno kada se uzme u obzir da je tu i Jirka (e sad postoji i opcija da se on povuče za jednu poziciju, mada je i tamo gužva... u svakom slučaju jedva čekam prijateljske utakmice jer će nam tada mnogo toga biti jasnije). Verovatno će se Marin gurati levo odakle takođe može da deluje i da bude opasan po gol protivnika. Melegov status će dosta zavisiti od statusa Velje Nikolića. Ako on posle priprema ostane sa prvim timom (što će se nadam se desiti) ja stvarno onda ne vidim neki prostor za Melega. U tom slučaju bi bilo najbolje da ode negde na pozajmicu ili da jednostavno ugovor bude raskinut.

Ја мислим да нам после припрема тек неће бити ништа јасно :mrgreen:
Очекујем да видимо идеју на дербију а да се искристалише после те утакмице шта и како.

Искрено се надам Гајићу на десном беку и надам се да ће Николић добити шансу, тако да се слажем да је за Мелега најбоље да оде на позајмицу. Никако раскид, не треба га тотално испустити.

Ван мреже Дванаести играч

• Члан ФК
  • Поруке: 66
  • Репутација: +32/-25
« Одговор #2213 послато: 19 Јануар 2019, 06:46:16 »
Искрено се надам Гајићу на десном беку и надам се да ће Николић добити шансу, тако да се слажем да је за Мелега најбоље да оде на позајмицу. Никако раскид, не треба га тотално испустити.

Јел' би довођење Гајића било претрпавање играчког кадра или би значило одлазак Жулета/Гобеље? Ни прво нам није потребно, ни друго нам није потребно. Једино кад би стварно Жулета прекомандовали на штопера, што је баш лоше, би довођење Гајића имало смисла и потребе.

За Николића се слажем, иако неће имати много простора поред Марина и Ебисилија. Нек се бори, дочекаће своје време. Мелег стварно треба да иде, да игра дечко тај фудбал, а не да блеји на трибнама.

Ван мреже 99_kaludjerovic

• Веран као пас
  • Поруке: 524
  • Репутација: +76/-360
  • Север цели сада се весели
« Одговор #2214 послато: 19 Јануар 2019, 07:48:52 »
По слици изгледа као да смо довели ИТ стручњака :mrgreen:

То сам и ја помислио..рекох, стигло појачање за оне тимове што играју игрице, како већ.   :srbinosm:
Вукановићу желим све најбоље у нашем дресу и да заврши као први стријелац СЛ.  :travka:

Ван мреже Antibarbarus

• Члан ФК
  • Поруке: 587
  • Репутација: +219/-1136
« Одговор #2215 послато: 19 Јануар 2019, 13:43:10 »
Dakle, sad na levom krilu imamo sledecu situaciju: Vukanovic, Simic, Jevtovic + Marin, Meleg, Kafu, Jirka i Srnic koji takodje to mogu komotno odigrati. Svi zdravi, spremni i cekaju sansu.

A na stoperu: Vujadin (60% utakmica tekuce sezone propustio zbog povreda), Milunovic (90% utakmica tekuce sezone propustio zbog povreda), Babic + Zulo da krpi.

Seems legit.  :sleep:

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 6.800
  • Репутација: +3112/-5679
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #2216 послато: 19 Јануар 2019, 15:03:54 »
Cekamo da vidimo situaciju sa Pavkovim, ukoliko bude prodat, dovodjenje Vukanovica je super potez, u suprotnom...

I mene brine mnogo poslednja linija. Uopste mi nije jasna ta ideja da Stojkovic krpi tu i nadam se da to nikad vise necemo gledati, pre svega jer je nelogicno da sa desnog beka pomeras igraca koji tu pruza odlicne partije, da bi ga stavio na stopera, gde nema nijednu jedinu karakteristiku takvog igraca i pojma nemas na sta ce to da lici.

На мрежи Друлић

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.833
  • Репутација: +870/-673
« Одговор #2217 послато: 19 Јануар 2019, 15:35:46 »
Dakle, sad na levom krilu imamo sledecu situaciju: Vukanovic, Simic, Jevtovic + Marin, Meleg, Kafu, Jirka i Srnic koji takodje to mogu komotno odigrati. Svi zdravi, spremni i cekaju sansu.

A na stoperu: Vujadin (60% utakmica tekuce sezone propustio zbog povreda), Milunovic (90% utakmica tekuce sezone propustio zbog povreda), Babic + Zulo da krpi.

Seems legit.  :sleep:
Slažem se za zadnju liniju, samo nemoj ovo Žulo.. Nekako ima taj grobljanski prizvuk.

Ван мреже pavle1

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 362
  • Репутација: +90/-267
  • Elektronac zaljubljen u Zvezdu i fudbal.
« Одговор #2218 послато: 19 Јануар 2019, 18:42:39 »
Cekamo da vidimo situaciju sa Pavkovim, ukoliko bude prodat, dovodjenje Vukanovica je super potez, u suprotnom...

I mene brine mnogo poslednja linija. Uopste mi nije jasna ta ideja da Stojkovic krpi tu i nadam se da to nikad vise necemo gledati, pre svega jer je nelogicno da sa desnog beka pomeras igraca koji tu pruza odlicne partije, da bi ga stavio na stopera, gde nema nijednu jedinu karakteristiku takvog igraca i pojma nemas na sta ce to da lici.

Pa ima jos tipa 20-ak utakmica , odakle vam to da ce neko da se povredjuje sad na duze.
Daj da ne mracimo

Mora malo da se rasciste ovi igraci izmedju spica i centralnog.

На мрежи ЧикаНикола

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.014
  • Репутација: +516/-181
  • Rezultat je trenutan, a ideal večan
« Одговор #2219 послато: 19 Јануар 2019, 18:52:35 »
1. Nemanja Milunović (štoper) Bate Borisov
2. Mirko Ivanić ( ofanzivni vezni) Bate Borisov
3. Miloš Vulić (ofanzivni vezni) Napredak
4. Mikal Travnik (centralni vezni) Jablonec
5. Milan Gajić (desni bek) Bordo