• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Зимски прелазни рок 2018/19

Started by Косјерац, Dec 17, 2018, 10:26 pm

Previous topic - Next topic

ATM 1903

Quote from: Селектор on Dec 18, 2018, 09:55 am
Pavkov i Ben, po mom skromnom misljenju, najverovatnije napustaju klub. Voleo bih da Ben ostane jer je uz Boacija i Borjana najbolji igrac Zvezde.

Posto si jako dobro upucen, sigurno postoji ozbiljno interesovanje za njih dvojicu. Moramo biti jako pametni u ovom prelaznom roku i napraviti dobar balans izmedju rasterecenja igrackog kadra i odrzavanja visokog kvaliteta. Nismo mi jos prvaci, a nismo ni osvojili jos kup.
Moja ljubavi...

Gidzi

Prodaja njih dvojice mi deluje logicno, s obzirom da nam stize Jirka, a u napadu imamo Boacija i Jovelju. Licno, ne bih nikoga dovodio na silu, vec bih trazio iskljucivo igrace slicne Marinovom kvalitetu. Treba obratiti paznju na fudbalere kojima za sest meseci isticu ugovori jer verujem da tu.ima odlicnih fudbalera, sa kojima bismo vec sada mogli da potpisemo predugovor.

Nervozni postar

Quote from: dejan80 on Dec 18, 2018, 10:16 am
Стротман и Милик - обојица две везане повреде колена и одсуства по пола године. Стротман игра без проблема једно две године, Марсеј га купио.

Преувеличава се мало то обзиром каква је данашња медицина.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Kao što sam replicirao Jagodini, moram i na tvoj post da se osvrnem. Ja sam napisao na nekoj od tema da decko kuburi sa povredom kolena i da je to jedini razlog zasto nije zabo neki jaci ugovor do sad u karijeri i zasto nije presao u neku jaču ligu. Sad da li ce da se ta povreda odrazi na njegove partije, da li će da se obnovi to niko ne moze da zna. U svakom slucaju decko je dobar fudbaler i čovek.

Sve ovo sto sam pisao vezao za Milunovica je info od jednog njegovog drugara, ako administracija smatra da nije pouzdano i da je rekla kazala neka briše post.
Стадион пун, у диму све и заставе се вијоре, бубњева звук одјекује, СЕВЕР У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ...

Kojke88

Ako Ben napusti klub otvara se mesto za Ivanica jer verujem da njegovu ulogu preuzima Marin na čije mesto uskače Ivanic. On mi deluje kao tip igrača koje voli Milojević. Voleo bih da se blindira Borjan,po meni jedini igrač čiji se odlazak ne može nadoknaditi,uz Marina naravno. Borjanova odbrana protiv Krasnodara u poslednjim minutima meča je možda i najbitnija odbrana u poslednjih 20 godina za nas klub.

mr nono

Митар Мркела потврдио за Моцарт, да ће и у трећем прелазном року заредом покушати да доведу Мирка Иванића.
,,Da, vrlo smo zainteresovani za Mirka Ivanića. Tako je bilo i u poslednja dva, ili tri prelazna roka. On je odličan igrač, i želimo ga. Naravno, potrebno je da se slože sve kockice kako bi se transfer realizovao. Pitanje je za koje novce bi ga BATE Borisov prodao, isto tako da li on ima želju da se vrati u Srbiju", poručio je u izjavi za MOZZART Sport sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela.

Nameless

Сумаила ће нас напустити.
QuoteKako piše portal ghanasoccernet, crveno-beli će već u januaru raskinuti jednogodišnju pozajmicu štopera iz Gane, kako bi rasteretili tim i finansije, pa će se Sumaila vratiti u Al Kadisiju iz Kuvajta, sa kojim ima važeći ugovor.

Sumaila ima 25 godina i Crvena zvezda mu je bila prvi klub na Starom kontinentu. Prethodndo je igrao za Ebusuu, Asante i Mamelodi.

RedBaron

Moje je misljenje da sa tim Ivanicem necemo nista dobiti u odnosu na postojeci kadar ..Nikakav apgrejd ....Osim ako ode neko iz veznog reda pa kao zamena ...Mada ne znam ni ko..Krsticic? Mislim da bi u tom slucaju imali losjiu opciju

E sad da bude neka opcija u rotaciji ..Jbg ne verujem da ce on tako doci

pavle1

Ja isto mislim da Mirko Ivanic nije nista kvalitetniji od Ebesilija.
Verovatno je jedini razlog zasto se Mirko juri zato sto ima srpsko drzavljanstvo.

Стевица

Неразумљива ми је ова опсесија Иванићем. Вероватно ће нас опет одбити, али чак и да пристане да дође, изашао би прескупо за оно што нуди. Обештећење не би било испод 1.5-2 милиона, плус његова сигурно јака плата. А на тој позицији имамо једног Марина који је десет класа изнад и имамо Ебисилиа, који вероватно није лошији од Иванића.

Поред тога, чак и да смо одлучили да доведемо играча на тој позицији ми ћемо се опет закуцати за Иванића, који ће нас возати до фебруара, а у међувремену ћемо на тржишту пропустити милион интересантних играча.

Consultant

Quote from: Селектор on Dec 18, 2018, 09:55 am
Pavkov i Ben, po mom skromnom misljenju, najverovatnije napustaju klub. Voleo bih da Ben ostane jer je uz Boacija i Borjana najbolji igrac Zvezde.

Boaci iz prosle sezone mozda, ovaj sada Boaci - nikako.

Steta za Bendzija, a dobar potez za Pavkova, jer smo mu produzili ugovor i mozemo da ocekujemo i neko solidno obestecenje.

RedBaron

Prava poruka Ivanicu bi bila ..." Druze kad smo te jurili ti nisi hteo ,sad smo te prerasli ...mozes da nam budes samo za rotaciju ...Jbg vremena se menjaju "

Potpuno se slazem sa Stevicom

A takodje mislim da je Ebisilio sasvim ok...Inace volim igrace koji znaju s loptom ....Voleo bih da se sa ovim covekom pokusa da odrade jos zimske pripreme i da mu se da sansa na prolece

Jovancic se dokazuje iz dana u dan svakako i njega nikako ne bih menjao Ivanicem

O Marinu je nepotrebno trositi reci u odnosu na Ivanica

ДалиборРС

Чини ми се да је хотспорт писао да је Милоје дао зелено свјетло да Крле и Родић иду у случају добре понуде.

bm

Ne znam zašto je Mrkela ovo uopšte i iznosio u javnost!? Završavaj ako si zainteresovan i ćuti, jer će se ovako ponovo praviti španska seriju od toga

Душан С.

Dec 18, 2018, 11:45 am #28 Last Edit: Dec 18, 2018, 11:50 am by Душан С.
Sta znam, ja pricam o Ivanicu iz ugla njegovih saigraca. Mislim da nam je potreban takav igrac, a i struka ga zeli. Valjda znaju zasto.
Sto se tice kolena Milunovica, sada je valjda ok, bas mu je pravilo problem u prethodnom periodu. Valjda nece biti problema.

Krsticic je i ostao zbog LS, tako da me ne bi cudilo da ode.
Realno, igrali smo LS, odlicno se pokazali, sad treba to i naplatiti. Ne mogu neki igraci doveka ostati, imamo ih dosta.

Sjajan posao bi bio prodati Pavkova, verujem za vise nego pristojnu sumu. Ko bi rekao da ce tako ispasti, posle svega.

Gidzi

Neke igrace treba prodati, ali odlazak Rodica je nenadoknadiv jer nema nasih bekova. Bolje coveku duplirati platu, nego da nam Gobelja igra levog beka.