• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Зимски прелазни рок 2018/19

Started by Косјерац, Dec 17, 2018, 10:26 pm

Previous topic - Next topic

zuba87

Od svih nasih veznih igraca ove godine ubedljivo najbolje se pokazao Jovancic pogotovo u Evropi.. Pruzio je igre u rangu Marina i Bena i nadam se ce on dobiti povecanje plate i da ce ostati sto da ne ,mozda i narednih 3,4 godine kod nas,deluje mi bas kao momak na mestu.. Imamo kicmu tima kza koju ne mogu da se uzmu neke pare a ni oni ne mogu da suzmu preko neke vece pare nego kod nas,a vole nas klub i lepo im je i nama mogu da donesu odlicnu zaradu svojim igrama.. Tu mislim na Borjana,Zuleta,Vujadina,Rodica,Jovicica,Jovancica,KrsticicaGobeljica... Za njih recimo sve zajedno ne mozemo da uzmemo pare kao za Radonjica.. Mi realno vec sad imamo tim koji moze lagano da napadne Ls sledece sezone.. Trebamo da prvo da rasteretimo igracki kadar pa tek onda dovoditi igrace..

Disc

Ako sam ja dobro shvatio dolazak Ivanica ili Vulica znaci da cemo mi koristiti Simica na lijevom krilu sto mi se uopste ne svidja, vise sam za opciju da imamo Ebisilija i Simica u sredini Marina lijevo i da dovedemo jos jedno dobro lijevo krilo ako vec Jevtovic nema kvalitet za nas tim.

RedBaron

Quote from: dejan80 on Dec 19, 2018, 10:46 am
Прво, да пренесем брату Ред Барону поздраве од Калида Еисе, Каја, Берга и целе екипе моћног Ал Аина. :)

Са Иванићем би могли да играмо и 433, са њим и Крстичићем у вези, Марином као крилним нападачем (на тој позицији је човек дошао до Маншафта, да предупредимо ту причу). Добијаш различите варијанте и играча који зна да игра фудбал, игра га у оба правца, има искуство. Веза Крстичић - Јованчић - Иванић... Не звучи лоше.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Hvala brate moj za pozdrave ...Tako i grobari prate LS pa navijaju za PSZ , Liverpul, Napoli ..Vise i prestali da prate partizan  :pljas:....Ma vazna je bila "ona" pobeda posle nje ko ziv ko mrtav  :travka:

Ta veza sto si naveo naravno da ne zvuci lose ali gubis Marina sa loptom ,a ja bih njemu davao loptu sve vreme ..znaci centrala...on  kao krilni mislim da nama ne bi bio toliko produktivan kao u vezi

Lala

Imam jedno veoma bitno pitanje za svakoga, koji zeli pojacanja: uvek kukamo da nasa "deca" ne dobijaju sancu. Al kako da dobijaju sancu, kada im nedamo da igraju. Imamo Nikolice u Graficaru, imamo Kovaca u IMTu itd. Sada je idelan momenat da se arfimisu u nasem dresu. Prodamo komtono 8-10 igraca, dvojca nam vec dolaze. Ostanemo na 22 igraca + ubacis 3-4 omladinaca. Valjda je to dovoljno da se osvoji liga i kup? Pogotovo ako sacuvamo kostur ekipe kao sto se pokusava.
treča gastarbajterska generacija

matijabna

Ne znam koliko je realna ova prica sa Ivanicem, ali ja sam za. Rec je o takticki izuzetno odgovornom igracu, koji je sposoban da pokriva nekoliko pozicija u veznom redu. Uz sve to ima osecaj za ubacivanje iz drugog plana.
Vulic je igrac koji mi se dopada vec duze vreme, jedan od retkih u SL koji ima mogucnost da udje u nasu rotaciju. Kamo srece da smo letos uzeli njega, a ne Causica, sad se sigurno ne bi pitali, a gde ce on.

DelijaBn

Dec 19, 2018, 12:24 pm #140 Last Edit: Dec 19, 2018, 12:28 pm by DelijaBn
Quote from: njuma_njuma on Dec 19, 2018, 09:19 am
Kod Miloja je bar jasno, igraju samo oni koji su fizički spremni. Simić je bio u top formi kad je došao, dok recimo Meleg i Jevtović nisu bili ni blizu fizičke spreme koja se traži kod nas, a i pored toga su dobili šansu na početku sezone. Meleg je i sam priznao da se još nije susreo sa ovakvim radom, otuda i tolike povredice. Za Kafua se priča da jednostavno nije zainteresovan da podigne nivo rada ni na treninzima. To kod Miloja ne prolazi. Čaušić koliko god nam se ne sviđao, došao je perfektno fizički pripremljen.

Ko na vreme shvati da je kod Miloja fizička sprema prvi uslov da bi dobio ozbiljniju šansu, neće se pitati zašto ovaj, a ne onaj i sl.

Nismo mi atlketski vec fudbalski klub. Causic nije pokazao apsolutno nista sto bi opravdalo milion (!) koliko je placen. Rijesiti se Hajdina, pokusati prodati Milica i Srnica, Rodic u Krsticic ako nece nove ugovore, onda i njih. I vidjeti sta sa Sumailom, Kafuom i Stoiljkovicem. Iskreno, ja bih raskid pozajmice sa svom trojicom.

Fidel@

Prioritet je prodaja Čaušića i ako to Terza bude uradio predložiti ga za nobelovu nagradu
Jbote, milion eura...  :facepalm:

МilosМilos

Ima polusezonu da nas demantuje ali mislim da je prerano bacen u vatru i da ne nosi svako isto teret Zvezdinog dresa

Косјерац

Quote from: bm on Dec 19, 2018, 11:14 am
A taj Vulić iz Kruševca? Da li ga je neko ozbiljnije "pratio"?

Prate ga nasi ljudi iz kluba vec neko vreme.

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

velimir85

Ма џаба тај скаутинг из клуба ако овде на теми не буде аминован. Ево прочитах сад пар уписа, испаде да је најбоље да цео тим продамо, нико не ваља ионако. Изгледа да то само Салцбургу и вицешампиону Европе нико није јавио.

МилошТЦЗ

Ја искрено очекујем велике промене у играчком кадру и већ сад припрему за напад на ЛШ.

Quote from: Ужичанин on May 23, 2019, 10:47 pm
Навијачи на трибину, певачи у гранд, а фудбалери на терен.

dejan80

Ја не очекујем велике промене изузев одлазака, можда 2-3 нова играча и то је то. Нема потребе за неким великим променама језгра тима, изузев уколико неким заслужним играчима стигну понуде да се финансијски обезбеде за цео живот (Бен, Крстичић, Савић...).

Delija sa Severa

Quote from: Косјерац on Dec 19, 2018, 12:51 pm
Prate ga nasi ljudi iz kluba vec neko vreme.

Odlican igrac za Miloja samo da se rascisti guzva. Ocekujem renesansu na prolece sa novim igracima. Ovaj mali ako ga mi budemo zeleli doci ce 100% samo da imamo mesta. Uz ocekivani odlazak Bena, Krleta i Melega ( pozajmica ) imacemo malo prostora. Od ovih sto se pominju, Ivanic, TRavnik i Vulic bi bili odlicne zamene. Malo drugacije bismo izgledali i dolazak Jirke uz dolazak Milunovica otvara mogucnost da Miloje i ovog proleca kao proslog isprobava varijante sa 3 pozadi i 5 na sredini, gde je Jirke jedini igrac u rosteru koji moze pokriti to mesto desno uz aut liniju , dok je Milunovic  najbolje partije pokazivao kod Muslina u reprezentaciji sa 3 pozadi. Pretpostavljam da i tu formaciju ima u glavi, ne verujem da ce odustati od nje dok je ne implementira ili ne ode. Uglavnom, za razliku od mnogih, ocekujem promenadu, odlazak veceg broja igraca iz startne postave jer je sada idealno vreme da se na njima zaradi, da oni zabodu jake ugovore i mi udarimo mali reset jer na zalost nema evropskog proleca pa imamo dovoljno vremena da se iskombinujemo, i nadogradimo. Bice mi zao odlazaka , pogotovu ovih iz startne  postave ali ako zelimo mi da zaradimo, oni da zarade i da se nadogradimo ovo je taj trenutak.
Ponekad, nakon razgovora sa nekim ljudima covek oseti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmehne se drvetu i sa puno postovanja skine kapu pred magarcem...

Душан С.

Sto se tice Causica, kod njega je jasno da na terenu ne pokazuje isto ono sto i na treningu, jer je razlika nebo i zemlja. 1.6m nas kosta taj transfer, sto jeste jezivo, ali sta sad.. ostaviti ga, pa da vidimo na prolece.

МilosМilos

Mi moramo da imamo zamenu za njega, jer ako ne proigra, bicemo u problemu jer se se spominje veliki broj odlazaka, pogotovo u vezi.