Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Милана Гајића?

Да
702 (84.6%)
Не
27 (3.3%)
Нисам сигуран
101 (12.2%)

Укупно гласова: 830

Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Мирка Иванића

Да
602 (78.7%)
Не
48 (6.3%)
Нисам сигуран
115 (15%)

Укупно гласова: 765

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Byлића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Вукановића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Дејана Видића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Милуновића?

Да
Не
Нисам сигуран

Аутор Тема: Зимски прелазни рок 2018/19  (Прочитано 342168 пута)

0 чланова и 3 гостију прегледају ову тему.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 19.210
  • Репутација: +5513/-6830
Одг: Зимски прелазни рок 2018/19
« Одговор #100 послато: 18 Децембар 2018, 22:40:40 »
Djuro kako mislis levog beka da zamenis desnim? Rodic - Gajic

Jako bitno je da se ne propusti Gajic, nadam se da klub razmislja o njemu kao pojacanju. Mirko Ivanic je doktor, ee sad da li nam je potreban, ja mislim da takav igrac ne moze nikad biti visak ...
Zuletovim produzenjem ugovora na Gajica zaboravite

Ван мреже Kafu

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 103
  • Репутација: +43/-161
« Одговор #101 послато: 18 Децембар 2018, 22:53:13 »
Mnogo unosite emocije u rasudjivanje koji je igrač za Zvezdu a koji nije.
Moramo da odvojimo taj emotivni deo od objektivnog jer jedino tako možemo da napredujemo.
To što je neko dobar lik i dobar dečko ne treba da bude ne znam kakva vrlina već standard.

Ja sam recimo u šoku stalno da mi ne možemo da nadjemo štopera od cele Serija B, portugalske druge, Kipar, Ukrajina itd.
Ne možeš, bukvalno, da pogrešiš sa štoperom iz Italije a nisu skupi iz druge lige.

Za Ivanića sam samo ako ode Ben inače je gužva.

Ван мреже Lala

• Члан ФК
  • Поруке: 90
  • Репутација: +52/-88
    • Die Freiheitsliebe
« Одговор #102 послато: 18 Децембар 2018, 23:06:21 »
Не знам где сам прочито пре неки дан, да је Милојевић циљ разтерати кадар. И то је по мени једино паметно. Јирка и Милуновић су као појачања доста. Максимално још прикључит неког клинца.

Милић, Срнић, Кафу, Сумаилиа, Стојилковић. Ако не желе да продуже уговор: Крстичића и Родића. А по мом мишљењу Мелег мора на позајмницу а код Јевртовић нисам сигуран.

Ласт бат нот лист: Павков или Боачи морају напустит клуб. Два нападаћа ћу бити довољно за осталу сезону и отвара се место за Јовељића.

Ван мреже PetarPexy

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 219
  • Репутација: +47/-234
« Одговор #103 послато: 18 Децембар 2018, 23:35:45 »
Nama treba samo sada Levi bek neki brzanac i onaj ko će odmeniti Krstića tipa Budesku. I to je to a na leta špica i oatale

На мрежи [email protected]

• Члан ФК
  • Поруке: 6.216
  • Репутација: +1806/-2948
« Одговор #104 послато: 18 Децембар 2018, 23:59:50 »
Moj prijedlog je da se Benu napravi spomenik u prirodnoj veličini za života
Lokacija neka bude negdje ispred zapadne tribine
Nisam pristalica banovanja ali ko sere bilo šta protiv Bena zato sam da se pod hitno nekako sankcioniše na određeni period(zabrana prisustva na temi i sl.)

На мрежи jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.786
  • Репутација: +875/-645
« Одговор #105 послато: 19 Децембар 2018, 00:48:44 »
Sta bi nama konkretno doneo Ivanic a nemamo ga u klubu, sta to konkretno ga izfvaja od ostalih? Je l moze neko da mi ga, sto se kaze "predstavi" jer sam ga gledao samo na 3 ili cetiri utakmice.  :001_rolleyes:

Ван мреже marakana11

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 486
  • Репутација: +543/-96
  • Од малена...
« Одговор #106 послато: 19 Децембар 2018, 01:59:37 »
Што се тиче зимског прелазног рока, мисли да ће бити више одласка неко нових играча. Долазак Милуновића и највероватан останак Дегенека (судећи по ономе што је реко пре пар дана да ужива у нашем дресу) мислим да постоји могућност да Савић оде ако дође озбиљна понуда за њега, иако би хтео да остане. Велика вођа унутар наше дефанзивне линије.
« Последња измена: 19 Децембар 2018, 02:14:09 marakana11 »

Ван мреже Kafu

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 103
  • Репутација: +43/-161
« Одговор #107 послато: 19 Децембар 2018, 02:38:22 »
Moj prijedlog je da se Benu napravi spomenik u prirodnoj veličini za života
Lokacija neka bude negdje ispred zapadne tribine
Nisam pristalica banovanja ali ko sere bilo šta protiv Bena zato sam da se pod hitno nekako sankcioniše na određeni period(zabrana prisustva na temi i sl.)
Prijatelju ne treba preterivati ni u čemu. Ne možeš (tehnički možeš ali je kontra efekat) nekome da zabraniš da misli drugačije, ja isto kao i ti mislim da nije u redu pljuvati Bena ili nekog od ovih heroja ali moraš da prihvatiš da ima ljudi koji se ne slažu sa nama.

Da ne bi bio potpuni off, da li misliš da je Katai bolji igrač od Bena? Pominjao se kao opcija, je l' bi ga zamenio za Bena?

Ван мреже Чаво

• Члан клуба
  • РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 4.369
  • Репутација: +2421/-1676
« Одговор #108 послато: 19 Децембар 2018, 07:35:52 »
Ja sam pre za to da se Simić prebaci u sredinu i potraži pojačanje na krilu.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.774
  • Репутација: +3677/-999
« Одговор #109 послато: 19 Децембар 2018, 08:07:09 »
Zurnal pise da hocemo Milosa Vulica iz Napretka

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #110 послато: 19 Децембар 2018, 08:14:41 »
Piše se o njemu već neko vreme.Još jdan srednjak,gde ćemo ih više  :)
Ipak verujem da to zavisi od nekih drugih odlazaka mada opet mi je nelogično

На мрежи Matuzalem88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 3.097
  • Репутација: +2568/-809
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #111 послато: 19 Децембар 2018, 08:23:05 »
Bio je jako dobar protiv nas u zadnjem meču, da ne kažem ubedljivo najbolji u njihim redovima na toj utakmici. Govorim o Vuliću.

Slažem se sa Čavom u vezi Simića. Više bi pružio centralno. Generalno sam prezadovoljan njegovom polusezonom. Bilo je naravno jako klimavih nastupa pogotovo u Evropi, ali dobro.
Nemojmo zaboraviti da 5 godina nije igrao nigde, da je došao iz Zemuna i da je odmah bačen u vatru da igra Trnavu i Salcburg, posle i PSG. Protiv Napolija je bio jako dobar tamo, ali eto pamti se ta šansa koju je propustio pa onda ovi sa "slabijim vidom" jedva čekaju da opljunu.

Njegov najveći problem je kretanje. Nije usvojio mehanizme u kretanju kao levo krilo, čak ga i Miloje nojn stop koriguje, a drugi problem koji meni lično smeta je kuvana noga. To mi je baš bilo onako čudno ali uz individualni rad to može da se dovede u neki pristojni red.  Brzina sa loptom je odlična, odluke koje donosi na terenu nekad da , nekad ne, ali ovo je bila odlična polusezona za njega, i mislim da je njegov dolazak pun pogodak, s obzirom na cenu.

Čauš jeste bio kriminilan, ali svako zaslužuje drugu šansu. Iako ne vidim gde može da se podigne dodatno, jer moramo da ga čekamo. Dali smo ozbiljnu kintu za njega, a najviše je insistirao Miloje. Jurili smo Čauša kao da je Yaya Ture, pa ako propadne onda je za to kriv isključivo Miloje. Ali može i on da pogreši, ljudi smo. S druge strane, tolike godine je radio s njim, on može i da ga vrati na pravi kolosek.

На мрежи Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.436
  • Репутација: +2930/-1649
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #112 послато: 19 Децембар 2018, 08:32:09 »
Bio je jako dobar protiv nas u zadnjem meču, da ne kažem ubedljivo najbolji u njihim redovima na toj utakmici. Govorim o Vuliću.

Slažem se sa Čavom u vezi Simića. Više bi pružio centralno. Generalno sam prezadovoljan njegovom polusezonom. Bilo je naravno jako klimavih nastupa pogotovo u Evropi, ali dobro.
Nemojmo zaboraviti da 5 godina nije igrao nigde, da je došao iz Zemuna i da je odmah bačen u vatru da igra Trnavu i Salcburg, posle i PSG. Protiv Napolija je bio jako dobar tamo, ali eto pamti se ta šansa koju je propustio pa onda ovi sa "slabijim vidom" jedva čekaju da opljunu.

Njegov najveći problem je kretanje. Nije usvojio mehanizme u kretanju kao levo krilo, čak ga i Miloje nojn stop koriguje, a drugi problem koji meni lično smeta je kuvana noga. To mi je baš bilo onako čudno ali uz individualni rad to može da se dovede u neki pristojni red.  Brzina sa loptom je odlična, odluke koje donosi na terenu nekad da , nekad ne, ali ovo je bila odlična polusezona za njega, i mislim da je njegov dolazak pun pogodak, s obzirom na cenu.

Čauš jeste bio kriminilan, ali svako zaslužuje drugu šansu. Iako ne vidim gde može da se podigne dodatno, jer moramo da ga čekamo. Dali smo ozbiljnu kintu za njega, a najviše je insistirao Miloje. Jurili smo Čauša kao da je Yaya Ture, pa ako propadne onda je za to kriv isključivo Miloje. Ali može i on da pogreši, ljudi smo. S druge strane, tolike godine je radio s njim, on može i da ga vrati na pravi kolosek.
Hvala što si napisao umjesto mene sve što i ja mislim, naročito ovaj dio vezan za Simića.

Ван мреже 19Simke93

• РСБ екипа - фудбал
  • Поруке: 1.780
  • Репутација: +1909/-422
« Одговор #113 послато: 19 Децембар 2018, 08:56:32 »
Вулић једно од најбољих решења из домаће лиге. Проблем је што на његовој позицији већ имамо "брдо" играча. Најбољи утисак оставио против Гробара прошле сезоне.

Sent from my G3121 using Tapatalk

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #114 послато: 19 Децембар 2018, 09:06:34 »

Pa ako ga Miloje ne stavi u upotrebljivu formu niko neće.Poznaje ga dobro,insistirao je na njemu pa ga zato i treba sačekati
Kafu je isto slabo igrao pre nego što je došao a mislim da nije dobio kontinuiranu šansu.Ja ni njega ne bih tako otpisao ali šta sad ako su tako rešili
Simićem nisam oduševljen toliko ali je sasvim dovoljno pokazao i biće itekako koristan
Za njega jedino pizdim što je dobio priliku odmah bez za razliku od drugih koji nisu dobili skoro ništa ali to nije njegova odluka kao ni za Čaušića

Imaš li ideju gde naši misle da ubace Ivaniće,to jest umesto koga?

Ван мреже Djuro

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 61
  • Репутација: +17/-102
« Одговор #115 послато: 19 Децембар 2018, 09:14:04 »
Ako miloje trazi nekoga ja sam miran,vulic je ok igrac za rotaciju ok ali u tom slucaju se mora rascistiti par mjesta,iz nase lige vulic napredak,vukanovic(licno vulic bolji),u proleter  covic colovic mirosaljev trio napred nije los mada covic ima i godina,rosic golman lucani(nesko trazi debele procente),i to je to po meni, i broj jedan randjelovic ali je to gotovo

Ван мреже njuma_njuma

• За вечну славу, за победу!
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.038
  • Репутација: +436/-221
« Одговор #116 послато: 19 Децембар 2018, 09:19:30 »

Simićem nisam oduševljen toliko ali je sasvim dovoljno pokazao i biće itekako koristan
Za njega jedino pizdim što je dobio priliku odmah bez za razliku od drugih koji nisu dobili skoro ništa ali to nije njegova odluka kao ni za Čaušića

Kod Miloja je bar jasno, igraju samo oni koji su fizički spremni. Simić je bio u top formi kad je došao, dok recimo Meleg i Jevtović nisu bili ni blizu fizičke spreme koja se traži kod nas, a i pored toga su dobili šansu na početku sezone. Meleg je i sam priznao da se još nije susreo sa ovakvim radom, otuda i tolike povredice. Za Kafua se priča da jednostavno nije zainteresovan da podigne nivo rada ni na treninzima. To kod Miloja ne prolazi. Čaušić koliko god nam se ne sviđao, došao je perfektno fizički pripremljen.

Ko na vreme shvati da je kod Miloja fizička sprema prvi uslov da bi dobio ozbiljniju šansu, neće se pitati zašto ovaj, a ne onaj i sl.

На мрежи Matuzalem88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 3.097
  • Репутација: +2568/-809
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
« Одговор #117 послато: 19 Децембар 2018, 09:25:05 »
Imaš li ideju gde naši misle da ubace Ivaniće,to jest umesto koga?
Nemam brate. Ja mislim da sam od retkih koji ne želi da dođe Ivanić. Prvo mislim da nam ne treba, bar ne u ovom momentu, kao drugo ne baca mi se gomila para za njega.

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
« Одговор #118 послато: 19 Децембар 2018, 09:26:55 »
Slažem se

На мрежи mostarac

• Члан КК
  • Поруке: 1.876
  • Репутација: +870/-466
« Одговор #119 послато: 19 Децембар 2018, 09:27:36 »
Za zimski prelazni rok prvo da mi prodamo nekoga. Baš smo nagomilali fudbalera. Imamo dobrih igrača koji nemogu ni do klupe a kamoli prvog tima.Još hoće i Ivanića?
Milunović mi je dobar dolazak ali šta će nam i on ako ne prodamo nekog sa te pozicije, Babića, Savića ili strašnog Sumailu.Onda Kafu, Meleg, Jevtovič, Hajdin, Stojiljković. ..
Samo da ne bude opet 5-6 raskida na štetu kluba.