Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Милана Гајића?

Да
740 (85.1%)
Не
27 (3.1%)
Нисам сигуран
103 (11.8%)

Укупно гласова: 869

Анкета

Да ли сте задовољни довођењем Мирка Иванића

Да
639 (78.5%)
Не
49 (6%)
Нисам сигуран
126 (15.5%)

Укупно гласова: 813

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Byлића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Вукановића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Дејана Видића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Милуновића?

Да
Не
Нисам сигуран

Анкета

Да ли сте задовољни доласком Николе Крстовића?

НЕ!
290 (62.1%)
Нисам сигуран...
139 (29.8%)
Да...
38 (8.1%)

Укупно гласова: 466

Анкета завршена: 28 Март 2019, 18:42:53

Аутор Тема: Зимски прелазни рок 2018/19  (Прочитано 366624 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • РСБ екипа
  • Поруке: 5.299
  • Репутација: +912/-818
  • Ту сам Звездо све док ти постојиш!
Зимски прелазни рок 2018/19
« послато: 17 Децембар 2018, 22:26:20 »
Прелазни рок почиње званично 15 јануара а траје до 11 фебруара 2019. Да растеретимо тему "трансфери, формације...".

Ионако је већ стидљиво почео прелазни рок, ускоро ће се захуктати, завршена је полусезона, па изволите...

Значи само играчи који имају везе с нама и који се доводе у везу с нама (што преко медија, када се добије потврда за то или кад се овде каже име играча). Без помињања фудбалера који немају никакве везе са Звездом, предлагања, овај би био добар и сл. За то служе друге теме. Ова тема вуче убедљиво највише обрисаних порука и подељених банова, те вас молим да водите рачуна и испоштујете основна правила.

Милуновић у Звезди!

Ван мреже crveni krst

• Члан ФК
  • Поруке: 331
  • Репутација: +128/-189
Одг: Зимски прелазни рок 2018/19
« Одговор #1 послато: 17 Децембар 2018, 23:06:07 »
Kako kaze ona stara : Srecan prelazni rok svima koji slave  :ziveli2:

Sada se pravi tim za kvalifikacije,a ne na leto. Vidimo sta kontinuitet znaci,prevashodno produziti ugovore sa Savicem,Bojranom i Krsticicem,ponuditi koliko traze,jer ce nas svakako novi igrac vise kostati u svakom smislu od trazene plate ovih cigana .

Ostalo nemam sta da dodam sto vec nije dodata,mada i ovo se zna,ali reko da se upisem na temi  :vitez:

На мрежи MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.860
  • Репутација: +1625/-2328
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #2 послато: 17 Децембар 2018, 23:27:25 »
Posto je tema zvanicno otvorena pre svega dobrodoslica Milunovicu... Odlican potez kluba...

Sto se tice ostalih dolazaka iskreno mislim da nam ne treba vise niko za prolecni deo sezone ( prosto ni sam ne mogu da verujem da je doslo doba da sam tako nesto rekao ) nego samo treba rasteretiti postojeci igracki kadar nekom prodajom...

Eventualno samo ako se bas namesti neka varijanta za nekog igraca da ga mozemo uzeti po ceni koja je ispod njegovog kvaliteta pa da bude steta propustiti...

Sto se tice Jirke tu sam misljenja da treba prvo sacekati da se vidi da li ce doci do rasterecenja igrackog kadra pa ga tek onda povuci jer na postojeci igracki kadar je apsurdno da i on dolazi bar kako stoje karte na danasnji dan...

I da naravno momcima iz postojeceg igrackog kadra koji su pri kraju ugovora a nose ovu ekipu ( znamo svi vrlo dobro o kome se konkretno radi ) produziti ako je moguce ugovore... Ako ne hvala im svakako i za sve do sada...

I za kraj moja licna zelja da ne kazem zahtev: Milanu Borjanu produziti ugovor kako god znate i umete... ( za mene posle Miloja najvaznijeg srafa ove ekipe... mozda sam malo i pristrasan ali to je samo iz razloga sto ne pamtim da smo imali tako dobrog golmana... a dugo dugo sam uz ovaj klub )
« Последња измена: 17 Децембар 2018, 23:52:21 MohikanacDzek »

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.932
  • Репутација: +1092/-287
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
« Одговор #3 послато: 17 Децембар 2018, 23:29:42 »
Zimski šou otvoren  :biggrin:
Prošle zime 255 strana ispisano a doveli smo Bena i Hajdina, a prodali Boćka i Kangu čini mi se  :))

Dobrodošlica Milunoviću, konačno

Ван мреже Disc

• Члан ФК
  • Поруке: 658
  • Репутација: +151/-162
« Одговор #4 послато: 18 Децембар 2018, 00:14:27 »
Vjerujem da je prioritet uprave kao i strucnog staba da se zadrze nosioci igre iz ove i prosle sezone konkretno mislim na Savica,Stojkovica,Borjana,Krsticica,Marina,Degeneka,Jovancica,Pavkova,Boacija.Vjerujem da ce nas u ovom prelaznom roku napustiti Rodic i Ben od startera kao i vecina igraca koji su bili u drugom planu tokom sezone (Kafu,Stojiljkovic,Milic,Srnic,Meleg,Sumaila).

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 7.083
  • Репутација: +3249/-5852
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #5 послато: 18 Децембар 2018, 00:20:07 »
Ja se iskreno nadam da nas Rodic nece napustiti, jer ne vidim ko bi mogao da bude njegova zamena, te ga itekako smatram nosiocem ekipe i nekim ko je u ovom trenutku nezamenjiv, za razliku od Krsticica npr, koji je svakako sjajan igrac i momak, ali mislim da u veznom redu imamo i vise nego dovoljno kvalitetnih igraca i da se njegov odlazak ne bi osetio toliko. 

Krle igra centralnog veznog, a na njegovoj poziciji lagano mozemo da stavimo Jovancica, koji nista slabiji igrac nije, a mislim da mu ta pozicija cak i najvise odgovara. Pored toga, ne treba otpisivati ni Causica, jer verujem da Miloje zna sto ga je trazio, placen je dosta, i posle ciklusa priprema s ekipom mozda i pokaze kvalitet zbog koga je vec godinama igrao standardno u kvalitetnim ligama. Takodje je tu i Ebisilio, koji po meni je kao nacrtan za nas sistem da igra na centralnom veznom, iza Marina npr, a ispred Jovicica.

Svakako opcija na toj poziciji je puno, dok na levom beku sumnjam da je Terzic vec spreman da bude nosilac igre, Hajdin tek ne, a stranca na toj poziciji necemo dovoditi. Zato Roda mora da ostane.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.547
  • Репутација: +1085/-744
« Одговор #6 послато: 18 Децембар 2018, 03:22:18 »
Pricao sam sa jednim momkom koji je igrao sa Milunovicem u Cacku kao klinci, kaze da je momak mnogo na mestu, sportski zivot, porodican covek... Skroman decko, sve pare salje kevi  :icon_svi:
Izuzetno mi je drago kad cujem da dovodimo pre svega normalnog coveka u glavi, da nam se ne desavaju razni Parkeri, Pantici..

На мрежи bolle

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.716
  • Репутација: +1136/-2260
« Одговор #7 послато: 18 Децембар 2018, 09:44:36 »
Vidim nasi ne odustaju od Mirka Ivanica? Jos jedan u guzvovitom veznom redu, mislim odlican je on igrac ali mora da deli minutazu sa Marinom...Onda Ebisilio otpada?

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.811
  • Репутација: +1169/-785
« Одговор #8 послато: 18 Децембар 2018, 09:50:08 »
Milunovic prvo pojacanje, kao sto se znalo.
Decko je bolji od svih nasih stopera, samo zdravlje da ga posluzi (kolena).

Ivanica bih takodje voleo da vidim, jer bi bio pojacanje. Mnogo toga dobrog sam cuo o njima, od njihovog saigraca iz Batea.

A ono sto najvise zelim, je da rasteretimo igracki kadar. Pod obavezno.

Ван мреже Селектор

• Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 8.926
  • Репутација: +16371/-13744
« Одговор #9 послато: 18 Децембар 2018, 09:55:31 »
Pavkov i Ben, po mom skromnom misljenju, najverovatnije napustaju klub. Voleo bih da Ben ostane jer je uz Boacija i Borjana najbolji igrac Zvezde.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.826
  • Репутација: +8016/-3304
« Одговор #10 послато: 18 Децембар 2018, 09:57:18 »
Jako me zanima mišljenje nekog upoznatijeg i stručnijeg vezano za Milunovićeva kolena. Znam da je pisano o tome, ali ako bi mogao neki rezime.

Ван мреже Nervozni postar

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 161
  • Репутација: +102/-40
« Одговор #11 послато: 18 Децембар 2018, 09:59:48 »
Pricao sam sa jednim momkom koji je igrao sa Milunovicem u Cacku kao klinci, kaze da je momak mnogo na mestu, sportski zivot, porodican covek... Skroman decko, sve pare salje kevi  :icon_svi:
Izuzetno mi je drago kad cujem da dovodimo pre svega normalnog coveka u glavi, da nam se ne desavaju razni Parkeri, Pantici..

Potpisujem, od reci do reci sve. Još da dodam decko je zvezdaš, nije onako zagrižen ( ima vremena da postane ) ali prekoputaš nije sigurno...

Ван мреже Conac93

• Члан ФК
  • Поруке: 342
  • Репутација: +100/-170
  • Nebitna, vrlo bitna stvar... 🔴⚪
« Одговор #12 послато: 18 Децембар 2018, 10:04:38 »
Valjalo bi malo rasteretiti igracki kadar, da par igraca napusti klub.. Tu pre svega mislim na Milica, Stojiljkovica, da se vidi sta ce sa Jevtovicem i Melegom, hoce li na pozajmicu ili ce ostati tu kao ukras, Sumaila i videti sa Kafuom kakvi su planovi.. Ukoliko bude dobrih ponuda za Pavkova i Babica mislim da se to treba iskoristiti i unovciti..

На мрежи Vatrogasac

• Члан ФК
  • Поруке: 20.841
  • Репутација: +5890/-7534
« Одговор #13 послато: 18 Децембар 2018, 10:11:37 »
Milunovic prvo pojacanje, kao sto se znalo.
Decko je bolji od svih nasih stopera, samo zdravlje da ga posluzi (kolena).

Ivanica bih takodje voleo da vidim, jer bi bio pojacanje. Mnogo toga dobrog sam cuo o njima, od njihovog saigraca iz Batea.

A ono sto najvise zelim, je da rasteretimo igracki kadar. Pod obavezno.
Gde ćemo brate još i Ivanića.Teramo jedne igrače da bi doveli druge

A nije ni baš toliko dobar koliko smo zapeli za njega kao da je poslednji

Ван мреже dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.952
  • Репутација: +5123/-8487
« Одговор #14 послато: 18 Децембар 2018, 10:16:44 »
Jako me zanima mišljenje nekog upoznatijeg i stručnijeg vezano za Milunovićeva kolena. Znam da je pisano o tome, ali ako bi mogao neki rezime.
Стротман и Милик - обојица две везане повреде колена и одсуства по пола године. Стротман игра без проблема једно две године, Марсеј га купио.

Преувеличава се мало то обзиром каква је данашња медицина.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Ван мреже ATM 1903

• Члан КК
  • Поруке: 1.014
  • Репутација: +332/-251
« Одговор #15 послато: 18 Децембар 2018, 10:18:44 »
Pavkov i Ben, po mom skromnom misljenju, najverovatnije napustaju klub. Voleo bih da Ben ostane jer je uz Boacija i Borjana najbolji igrac Zvezde.

Posto si jako dobro upucen, sigurno postoji ozbiljno interesovanje za njih dvojicu. Moramo biti jako pametni u ovom prelaznom roku i napraviti dobar balans izmedju rasterecenja igrackog kadra i odrzavanja visokog kvaliteta. Nismo mi jos prvaci, a nismo ni osvojili jos kup.

Ван мреже Gidzi

• Члан ФК
  • Поруке: 3.410
  • Репутација: +943/-821
« Одговор #16 послато: 18 Децембар 2018, 10:25:23 »
Prodaja njih dvojice mi deluje logicno, s obzirom da nam stize Jirka, a u napadu imamo Boacija i Jovelju. Licno, ne bih nikoga dovodio na silu, vec bih trazio iskljucivo igrace slicne Marinovom kvalitetu. Treba obratiti paznju na fudbalere kojima za sest meseci isticu ugovori jer verujem da tu.ima odlicnih fudbalera, sa kojima bismo vec sada mogli da potpisemo predugovor.

Ван мреже Nervozni postar

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 161
  • Репутација: +102/-40
« Одговор #17 послато: 18 Децембар 2018, 10:31:40 »
Стротман и Милик - обојица две везане повреде колена и одсуства по пола године. Стротман игра без проблема једно две године, Марсеј га купио.

Преувеличава се мало то обзиром каква је данашња медицина.

Sent from my LLD-L31 using Tapatalk

Kao što sam replicirao Jagodini, moram i na tvoj post da se osvrnem. Ja sam napisao na nekoj od tema da decko kuburi sa povredom kolena i da je to jedini razlog zasto nije zabo neki jaci ugovor do sad u karijeri i zasto nije presao u neku jaču ligu. Sad da li ce da se ta povreda odrazi na njegove partije, da li će da se obnovi to niko ne moze da zna. U svakom slucaju decko je dobar fudbaler i čovek.

Sve ovo sto sam pisao vezao za Milunovica je info od jednog njegovog drugara, ako administracija smatra da nije pouzdano i da je rekla kazala neka briše post.

Ван мреже Kojke88

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 254
  • Репутација: +82/-98
« Одговор #18 послато: 18 Децембар 2018, 10:34:55 »
Ako Ben napusti klub otvara se mesto za Ivanica jer verujem da njegovu ulogu preuzima Marin na čije mesto uskače Ivanic. On mi deluje kao tip igrača koje voli Milojević. Voleo bih da se blindira Borjan,po meni jedini igrač čiji se odlazak ne može nadoknaditi,uz Marina naravno. Borjanova odbrana protiv Krasnodara u poslednjim minutima meča je možda i najbitnija odbrana u poslednjih 20 godina za nas klub.

Ван мреже mr nono

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.397
  • Репутација: +616/-447
« Одговор #19 послато: 18 Децембар 2018, 10:37:25 »
Митар Мркела потврдио за Моцарт, да ће и у трећем прелазном року заредом покушати да доведу Мирка Иванића.
„Da, vrlo smo zainteresovani za Mirka Ivanića. Tako je bilo i u poslednja dva, ili tri prelazna roka. On je odličan igrač, i želimo ga. Naravno, potrebno je da se slože sve kockice kako bi se transfer realizovao. Pitanje je za koje novce bi ga BATE Borisov prodao, isto tako da li on ima želju da se vrati u Srbiju“, poručio je u izjavi za MOZZART Sport sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela.