• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Светско кошаркашко првенство, Кина 2019

Започео ognja, Дец 03, 2018, 02:50 поподне

« претходна тема - следећа тема »

Ma da bre

Никад слабији на три, остало мање више топ.

Jenkins

Spisak Francuske

bekovi: Tomas Ertel, Endrju Albisu, Frenk Ntilikina, Nando De Kolo, Evan Furnije, Pol Lakomb.

krila: Nikolas Batum, Aksel Tupan, Timoti Luvavu.

krilni centri: Luis Laberje, Amat M'Baje, Adrian Moerman.

centri: Rudi Gober, MAtijas Lesor, Vinsen Porije.

Strale993

Цитат: Jenkins  Јун 12, 2019, 12:37 поподне
Spisak Francuske

bekovi: Tomas Ertel, Endrju Albisu, Frenk Ntilikina, Nando De Kolo, Evan Furnije, Pol Lakomb.

Respektabilna imena.
Malo su tanki na klasicnom kecu, al pretpostavljam da ce to da iznesu Ertel i Nando.

gromiko

Koliko ima reprezentacija boljih na kecu? 2 ozbiljna EL igrača, ne znam kakav je iz NBA Frenk Ntilikina. U teškom su delu žreba, biće baš lepo da se kupe kokice i bez presije gleda vrhunski basket   :travka:

Fidel@

Spisak Francuske

Lesor... :hail:

Кипар

Spisak Francuske

Ozbiljna atletika

neverforgetbari

Pa jeste jako atletican sastav ali mi deluje da su i oni nekako slabiji no 2014. i 2016.

Jedini pravi skok u kvalitetu je imao Gobert. Steta zbog otkaza Causeura.

LAFLARRE

И Ниликина ће бити фактор, изгубио је место у ротацији Никса, мора да се доказује у свакој прилици сад...

neverforgetbari

Цитат: laflarre7  Јун 12, 2019, 06:01 поподне
И Ниликина ће бити фактор, изгубио је место у ротацији Никса, мора да се доказује у свакој прилици сад...

Ntilikina ako prezivi cut da se sutne u dupe od srece. On kao igrac bez suta nema sta da trazi u FIBA kosarci. Meni on ozbiljno visi na ovom spisku da ne ide na SP. Doduse bih voleo jer je mnogo losiji igrac od Heurtela i Nandoa koji ce vecinom imati loptu u rukama. Ntilikina sigurno donosi kvalitet u odbrani ali ne vidim njemu vise od 10 minuta po utakmici ovde i ako ga povede Cole.

Strale993

Цитат: neverforgetbari  Јун 12, 2019, 06:10 поподне
Ntilikina ako prezivi cut da se sutne u dupe od srece. On kao igrac bez suta nema sta da trazi u FIBA kosarci. Meni on ozbiljno visi na ovom spisku da ne ide na SP. Doduse bih voleo jer je mnogo losiji igrac od Heurtela i Nandoa koji ce vecinom imati loptu u rukama. Ntilikina sigurno donosi kvalitet u odbrani ali ne vidim njemu vise od 10 minuta po utakmici ovde i ako ga povede Cole.

Meni deluje kao siguran pored Nanda i Ertela jer su ova dvojica po meni defanzivno tanki.
Ako otpadne jedno krilo i jedan krilni centar ili centar
Lomice se oko Albisija i Lakomba

LAFLARRE

Мислим да много грешиш око тога "ако преживи кат да се шутира у дупе"...

Момак закључава 80% бекова на првенству без проблема.

Слажем се да није у форми, да мора да поправи шут и све остало али да не иде на првенство, мало претерано...

neverforgetbari

Mozda ja mnogo gresim a mozda se i ti slabo secas sastava Colea na prvenstvima gde zna da ode i sa samo 4 beka kao 2014 na SP. Zivi bili pa videli.

A da zakljucava 80% bekova na prvenstvu "bez problema" je kao prvo diskutabilno, ti naravno to mnogo opsirnije pratis od mene pa ti i verujem ako to izjavljujes, ali mislim da je vise u pitanju da li ce biti sposoban da zakljucava preostalih 20% poput Schrödera, Simmonsa, Murraya koji mu direktno idu na megdan u prve 5 utakmice, ako se nadje na spisku.

LAFLARRE

Слабо се сећам састава али ово за Ниликину, не баш да сам сто посто убеђен али сам сигуран у његове дефанзивне квалитете, ако буде на првенство отишао са циљем доказивања... Дуге руке, паметан у одбрани, може да преузима, играч за пожелети у дефанзиви, али као што си и сам напоменуо офанзива је дискутабилна.

Игор

Нови Зеланд објавио прелиминарни ростер од 20 играча.

Мика Вукона и даље јаше са 37 година. :hail:
Fruit... it's just God showing off. "Look at all the colors I know!"

Друлић

Najgotivnija reprezentacija na prvenstvima još od Pere Kameruna..   :biggrin:  Nadam se da će se usrati Milogorcima u život.
Цитат: dejan80  Окт 17, 2016, 04:41 поподне
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Цитат: Nex  Нов 09, 2016, 03:28 поподне
Oj Donalde, Donalde pisi iz Bostona kolko tebi, kolko tebi treba bataljona...