• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

16. коло Суперлиге: Динамо Врање - Црвена звезда 0:3

Започео Косјерац, 07 Новембар 2018, 11:25:03

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Најбољи играч против Динама био је:

Поповић
2 (0.7%)
Гобељић
10 (3.7%)
Бабић
3 (1.1%)
Дегенек
3 (1.1%)
Родић
0 (0%)
Јовичић
1 (0.4%)
Марин
101 (37.7%)
Милић
3 (1.1%)
Стојиљковић
13 (4.9%)
Ебисилио
35 (13.1%)
Симић
37 (13.8%)
Хајдин
6 (2.2%)
Милијаш
9 (3.4%)
Јовељић
45 (16.8%)

Укупно гласова: 268

dzoni21

Neka goleada bi lagano mogla da padne..Ne vodi ih Recko nego jedna dijabola koja je trenirala do skoro Temnic,takvu budalu ljudi odavde skoro nisu videli,covek veze s vezom nema,tako da bi neki igraci mogli da zablistaju na ovom mecu..

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока

МилошТЦЗ

И ја овде видим петарду, можда чак и неки гол више.

M.V.P

Лукарели

Vranjanski zuti :D  Nismo mi tolike stipse,ima primera,ali uglavnom ne :D

Цитат1: zlidzon  08 Новембар 2018, 22:22:39
А које су вам боје дресови комшо? [emoji41][emoji3]

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Shoneee

Цитат1: dzoni21  09 Новембар 2018, 14:59:29
Neka goleada bi lagano mogla da padne..Ne vodi ih Recko nego jedna dijabola koja je trenirala do skoro Temnic,takvu budalu ljudi odavde skoro nisu videli,covek veze s vezom nema,tako da bi neki igraci mogli da zablistaju na ovom mecu..

Zar se taj nije svadjao sa Reckom dok je vodio Temnic? Otkud sad zajedno?  :D

dzoni21

Цитат1: Shoneee  09 Новембар 2018, 16:30:25
Zar se taj nije svadjao sa Reckom dok je vodio Temnic? Otkud sad zajedno?  :D
Nije,kad je Recko bio privremeno u drugom klubu,ovaj dosao iz Temnica i svadjao se na konferenciji sa jednim drugim trenerom..Iskreno nasli su se,obojica su tu negde :D

Лукарели

Ljudi Recko ce voditi i ovu utakmicu kao i klub,ova kazna nema veze. Fizicki nece biti kao tu,ali svakako da ce se za sve pitati kao i do sada.

Цитат1: dzoni21  09 Новембар 2018, 16:38:20
Nije,kad je Recko bio privremeno u drugom klubu,ovaj dosao iz Temnica i svadjao se na konferenciji sa jednim drugim trenerom..Iskreno nasli su se,obojica su tu negde :D

dzonidelija

Stoiljko, Jovelja, Hajdin, Bakula i Ebisilijo su otputovali u Surudulicu, imate slike na instagramu..

pedjancz

После Динама иде пауза, репрезентативна. После ње гостовање Радничком 24.тог, па у среду 28. гостовање Наполију. Сјајна прилика да се носиоци игре и победе над Ливерпулом одморе скоро две недеље. То даље значи да било ко сутра да игра, нека се докаже максимално, и избори победу, било она 5:0 или 1:0, свакако овај први резултат бољи! Следећа утакмица на Рајка је 1.12. што значи да публика са југа наше прелепе домовине има прилику да сада у Сурдулици, и мало касније у Нишу, поздрави наше момке за победу над Ливерпулом. Очекујем свечарску атмосферу на трибинама и три бода, било како. Волео бих да Симић покида и мали Јовеља!

Konspiracija

Pa dobro da li se zna ko je sve otputovao za Surdulicu tj ko je sve u kombinaciji za tim. Ili krijemo karte.

dulesavic35

Цитат1: Stevke94  08 Новембар 2018, 22:21:58

Ja bih ovakav tim stavio. U slučaju da Ebecilio nije spreman, ubacio bih Milica na teren.

Odlican tim. Majku mu, pa mi zaista imamo dobru ekipu.

DelijaBn

Popovic, Gobelja, Babic, Sumaila, Terzic, Jovicic, Krsticic, Jevtovic, Simic, Meleg i Joveljic. Rodic i Degenek zasluzuju odmor. Degenek je najstandardniji od pocetka sezone, sigurno mu treba predah.

Donald

Цитат1: Stevke94  08 Новембар 2018, 22:21:58

Ja bih ovakav tim stavio. U slučaju da Ebecilio nije spreman, ubacio bih Milica na teren.

Auuuu,realno gledano ovaj tim bi se borio za titulu,dok 1. tim ruši sve pred sobom :D

Nek igra i Milijaš malo sutra  :srbinosm:

OGI94

Јако битан меч из више разлога. Првенствени дуели након бинтих европских мечева, нарочито победа, су увек тешки. Емотивно, физички пражњење и донекле ипак несвесно опуштање доводе до тога да се не долази лако до победе.
Након овог меча иде репрезентативна пауза и победом би требало да оверимо ову лепу предност и да се надамо још којем боду виша у односу на "прекопуташе".
Против Ливепрула је неколико играча задобило лакше повреде и мислим да је пре свега циљ да се уз малу потрошњу упишу нова три бода и да екипа дочека наставак јесени у пуној снази!

НАПРЕД ЗВЕЗДО! :vitez:

Д. Ле Талек

Бели Вук

Цитат1: Konspiracija  09 Новембар 2018, 18:36:20
Pa dobro da li se zna ko je sve otputovao za Surdulicu tj ko je sve u kombinaciji za tim. Ili krijemo karte.

Ima klip na fejsbuku na kome se vide da ulaze u autobus : Popović, Gobeljić, Jevtović, Simić; Srnić, Ebesilio, Degenek, Stoiljković i Joveljić , a na instagramu se vide i Hajdin i Jovičić da ulaze

Kaludra

Sabac navija za Zvezdu

Mocart najavljuje: Popović, Gobeljić, Degenek, Sumaila, Hajdin, Jovičić, Milijaš, Simić, Jevtović, Ebisilio, Stojiljković. Šteta, baš bih voleo da vidim Melega kao i većina ljudi ovde. Ajmo malo poštovanja za Degeneka!! Čovek je bukvalno svaku utkamicu odigrao,

Matuzalem88