Анкета

Најбољи играч против Ливерпула био је

Борјан
25 (2.5%)
Стојковић
2 (0.2%)
Савић
3 (0.3%)
Дегенек
15 (1.5%)
Родић
3 (0.3%)
Јованчић
60 (6.1%)
Крстичић
1 (0.1%)
Марин
13 (1.3%)
Павков
848 (85.8%)
Срнић
7 (0.7%)
Бен
4 (0.4%)
Гобељић
1 (0.1%)
Чаушић
2 (0.2%)
Јовичић
4 (0.4%)

Укупно гласова: 988

Аутор Тема: 4. коло Лиге шампиона: Црвена звезда - Ливерпул 2:0  (Прочитано 39414 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 6.831
  • Репутација: +4725/-3228
Одг: 4. коло Лиге шампиона: Црвена звезда - Ливерпул
« Одговор #80 послато: 05 Новембар 2018, 22:40:19 »
Da nam je neko rekao pre dva-tri meseca, da bitlse napadamo Pavkovom, štucala bi mu cela familija.

Ван мреже Niko kao Zvezda

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.082
  • Репутација: +775/-1624
  • A SAD PRAVAC MARAKANA!
« Одговор #81 послато: 05 Новембар 2018, 22:40:33 »
Kada vidim da neko priziva Bena u spicu najezim se i ne mogu da poverujem da gledamo iste utakmice.

Postoje 3 igraca koja mogu da odigraju presing na prvu liniju odbrane...to su Boaci koji je povredjen, Stojiljkovic koji je van forme i bez samopouzdanja i Ben koji je formalno napadac iz drugog plana, ali ume to jako dobro da odigra. Posto nemamo Vijeru, Ben je svakako milion puta bolji od sidrasa Pavkova... ali dobro... kao sto rekoh Milojevic sta god da odluci treba podrzati.

Recimo meni se ne svidja da igra Srnic posto je i van forme i glavom van Zvezde, a i kvalitet mu je extremno pod znakom pitanja. Niti igra krilo, niti pokriva sredinu... bas nista ne igra, ali ga Milojevic hoce...pa neka bude...

Po meni MORA Ebisilio da igra, posto je uz Marina nas najfudbalskiji igrac. Ume i da stane na loptu i pogleda i da je zadrzi i da sutne sa 25m ako treba...od Srnica je milion puta bolji na kojoj god poziciji igrao...

Ван мреже делија нс

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 122
  • Репутација: +75/-50
« Одговор #82 послато: 05 Новембар 2018, 22:41:44 »
Мора доста ствари да се поклопи за успех сутра али није немогуће:
1. Да поновимо храбру партију са Енфилда
2. Да нас судија не покраде као на Енфилду
3. Да не будемо опет баксузи који из три шута приме два гола, тачније да нас мало погледа срећа.

Ван мреже Каспер

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.218
  • Репутација: +872/-1381
« Одговор #83 послато: 05 Новембар 2018, 22:52:05 »
Нема разлога да неко посумња у Милојевићеву одлуку. Човек нас је задужио, јако.

Помози Боже, нека падне великан!  :icon_svi: :ziveli2:

Ван мреже Jackal

• Члан ФК
  • Поруке: 5.125
  • Репутација: +2277/-1744
  • A son never forgets.
« Одговор #84 послато: 05 Новембар 2018, 22:58:03 »
Друга је ово прича.. ово није Ливерпул - Звезда па да се унапријед помиримо са чињеницом да је 2:0 фантастичан резултат... ово је Звезда - Ливерпул.. ово се игра у Београду, овдје Звезда много боље познаје терен, овдје ће сви навијати за њу.. овдје судија неће тако лако навлачити за њих, овдје њихови играчи неће тако лако комбиновати.. наши ће бити сигурнији, њихови уплашенији, наши убијеђени да могу до бода.. и више.

Јер као што никоме од нас није исто када смо кући или код некога у гостима, као што се ми осјећамо самоувјерено када смо у познатом и међу познатима, а мирно и повучено окружени странцима.. тако ће бити и сутра нама и њима... ми са годину дана непобједивости на Маракани, а они са притиском обавезне побједе у трци са два ривала подједнаких квалитета.. нама ово наше даје снагу, њима њихово црпи... и даље то није ни близу довољно да нас учини фаворитима, егал противником, па чак ни благим аутсајдером.. али нам даје за право да, ако крене све потаман, ако будемо издржали 20, 40, 70 минута.. ако сваки секунд почне куцати за нас и њима правити неподношљиву буку.. бучнију од 50.000 подивљалих лица на трибинама... онда можда али само можда једна залутала лопта нађе пут до њихове мреже.. једна вриједна два и нешто милиона.. три бода.. и бесконачно непроспаваних ноћи.

Е па.. све би дао ја за тај гол...

Ван мреже vladimirtica

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 17
  • Репутација: +6/-12
« Одговор #85 послато: 05 Новембар 2018, 23:02:28 »
Imamo šansu , što da ne. Odbrana im ne igra na visokom nivou. Očekujem bolju igru nego protiv Napolija, siguran sam u bar remi.

Ван мреже Dejan Cz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 223
  • Репутација: +188/-116
« Одговор #86 послато: 05 Новембар 2018, 23:07:11 »

Zasto ne pocnemo sa urnebesnim navijanjem jos dok su igraci u tunelu?! Ovako mi se cini kao da utisak hocemo njima da ostabimo o nasoj velicini a ne da im uteramo strah u kosti pre no sto izadju!

Potpuno se slazem. Navijanje bi trebali da zapocnemo nekoliko minuta pred izlazak igraca na teren. Toliko se prica o nasem cuvenom tunelu, tutnjavi pred izlazak igraca iz njega gde se odseku noge protivnickim igracima. U magazinu Lige sampiona u najavi sutrasnje utakmice se potencirao bas taj tunel. Ali na zalost vec duze vreme navijanje krece tek kada igraci izadju na teren, protiv Napolije su igraci u tisini izlazili na teren da bi tek nakon desetak sekundi krenulo navijanje. Po meni bi to trebalo promeniti i iskoristiti efekat tog tunela. Recimo pred izlazak igraca na teren krene pesma ajde igraj i bori se, svi skacu velika buka a igraci prolaze tunelom ispod nas. To bi sigurno imalo odlican efekat.
Sada mi je lakse kada sam cuo da ne dolazi Saciri. Bojao sam se da nam Uefa ne zatvori stadion protiv PSZ-a pod izgovorom rasizma. Jedva bi to docekali. Sada bar ne moramo zbog toga da brinemo.
« Последња измена: 05 Новембар 2018, 23:37:12 Dejan Cz »

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 146
  • Репутација: +106/-86
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
« Одговор #87 послато: 05 Новембар 2018, 23:11:24 »

Hrabro i jako sutra.
« Последња измена: 05 Новембар 2018, 23:30:42 Д. Ле Талек »

На мрежи Снејк Плискин

• Члан ФК
  • Поруке: 402
  • Репутација: +994/-199
« Одговор #88 послато: 05 Новембар 2018, 23:33:41 »
Aпропо приче овде, да напољу бесни нуклеарни рат, и да ми се испред бункера појаве Шаћири, вођа Алкатраза и домаћи навијач Ливерпула, и да имам једно место у бункеру, овог трећег бих шутнуо напоље мавашијем у главу, а унутра бих згурао све по принципу "ајмо мало ка средини" да направим још једно место за прву двојицу.

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 4.784
  • Репутација: +2257/-998
  • Рачунајте на нас!

Ван мреже Ian

• Члан ФК
  • Поруке: 6.831
  • Репутација: +4725/-3228
« Одговор #90 послато: 05 Новембар 2018, 23:56:10 »
Aпропо приче овде, да напољу бесни нуклеарни рат, и да ми се испред бункера појаве Шаћири, вођа Алкатраза и домаћи навијач Ливерпула, и да имам једно место у бункеру, овог трећег бих шутнуо напоље мавашијем у главу, а унутра бих згурао све по принципу "ајмо мало ка средини" да направим још једно место за прву двојицу.
Pa i šaćiri je domaći navijač Liverpula.

Ван мреже Zyzz

• Члан ФК
  • Поруке: 24
  • Репутација: +10/-18
« Одговор #91 послато: 06 Новембар 2018, 00:15:04 »
Ја се тренутно налазим у стању шока од када сам видео да срнић игра прву уместо ебецилија, ебецилио дечко који је правио разлику у лондону и у паризу(чим је добио прилику), он гура срнића који је смешан за јевтовића, а не од једног од наших најбољих играча, згрожен сам...

Ван мреже Uvekuzzvezdu

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.112
  • Репутација: +913/-1247
« Одговор #92 послато: 06 Новембар 2018, 00:22:41 »
Ја се тренутно налазим у стању шока од када сам видео да срнић игра прву уместо ебецилија, ебецилио дечко који је правио разлику у лондону и у паризу(чим је добио прилику), он гура срнића који је смешан за јевтовића, а не од једног од наших најбољих играча, згрожен сам...
Isto...gotivan je Srna,bori se ali kada je u postavi meni padne moral totalno...ne zna s loptom i tu je kraj priče.

На мрежи Шуба

• Члан ФК
  • Поруке: 2.966
  • Репутација: +1326/-1228
  • Ја немам школе нити драге своје
« Одговор #93 послато: 06 Новембар 2018, 00:27:19 »
Ок је мени Срнић за овакав тип утакмице и не знам како је он испред Ебисилија кад не играју исту позицију, а Ебисилио је чини ми се жртва претходних заслуга Бена и Крлета, а објективно је слабији од Марина.

Poslato sa JAZZ uz pomoć Tapatoka

На мрежи Марко

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 85
  • Репутација: +62/-107
« Одговор #94 послато: 06 Новембар 2018, 00:36:32 »
https://www.youtube.com/watch?v=btNGf_pCeZw&feature=youtu.be

За нас она већ је шампион!

Ово смо чекали годинама, долази нам велики клуб, уживајмо. Сутра само певајте, радујте се, не сумњам да ће момци на терену изгинути и који год резултат буде био ми морамо испратити екипу песмом и аплаузом.

Храбро!

На мрежи ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 664
  • Репутација: +147/-146
« Одговор #95 послато: 06 Новембар 2018, 00:39:27 »
Ne mogu da dočekam utakmicu.Verujem u Miloja i igrače,očekujem hrabru igru,srce na teren,pa šta Bog da...NAPRED ZVEZDOOO!!

Ван мреже stepi

• Члан ФК
  • Поруке: 67
  • Репутација: +44/-38
« Одговор #96 послато: 06 Новембар 2018, 00:43:22 »
Verovatno Ben i Srna krila a Marin u sredinu, što on najviše voli. Krle i Jovanča pozadi u vezi. Što znači da nije Srna mesto Ebesilia, nego mesto Jovičića, uz promenu mesta. Mi ćemo na neki način imati ofanzivniji sastav nego što su svi očekivali. Nadajmo se da će Krle i Jovanča moći da pokrpe pozadi i nadomeste Jovičića.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

На мрежи Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.654
  • Репутација: +1337/-728
« Одговор #97 послато: 06 Новембар 2018, 00:46:19 »
?s=19

На мрежи FicaKG

• Веран као пас
  • Поруке: 780
  • Репутација: +108/-379
« Одговор #98 послато: 06 Новембар 2018, 00:50:37 »
Nadam se da će Miloje iznenaditi i da neće izvesti ni ovu što je mocart objavio ni što je RSB objavio. Po meni najboljih 11:
Borjan, Gobelja, Degenek, Savić, Stojković, Jovičić, Jovančić, Marin, Ebesilio, Ben i Pavkov.

Mada šta da se radi bilo koja postava da izađe treba im verovati i boriti ih čitava 2 sata.

На мрежи Шуба

• Члан ФК
  • Поруке: 2.966
  • Репутација: +1326/-1228
  • Ја немам школе нити драге своје
« Одговор #99 послато: 06 Новембар 2018, 00:52:11 »
?s=19
Једноставно и моћно.

Poslato sa JAZZ uz pomoć Tapatoka