Анкета

Најбољи играч против Ливерпула био је

Борјан
25 (2.5%)
Стојковић
2 (0.2%)
Савић
3 (0.3%)
Дегенек
15 (1.5%)
Родић
3 (0.3%)
Јованчић
60 (6.1%)
Крстичић
1 (0.1%)
Марин
13 (1.3%)
Павков
848 (85.8%)
Срнић
7 (0.7%)
Бен
4 (0.4%)
Гобељић
1 (0.1%)
Чаушић
2 (0.2%)
Јовичић
4 (0.4%)

Укупно гласова: 988

Аутор Тема: 4. коло Лиге шампиона: Црвена звезда - Ливерпул 2:0  (Прочитано 39416 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи doctormarko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 116
  • Репутација: +30/-75
Одг: 4. коло Лиге шампиона: Црвена звезда - Ливерпул
« Одговор #40 послато: 05 Новембар 2018, 12:06:17 »
Jel dolaze njihovi navijači nigde nisam pročitao koliko ih dolazi.

Ван мреже Fiti88

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 4.068
  • Репутација: +2545/-235
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #41 послато: 05 Новембар 2018, 12:10:38 »
Jel dolaze njihovi navijači nigde nisam pročitao koliko ih dolazi.

биће инфо након конференције. бар су увек наши излазили с таквим инфорамцијама. мада, ја верујем да ће их бити слично ко и арсеналових прошле године. хиљаду макс. уз неколико десетина домаћих дебила са кризом идентитета

Ван мреже miami vice

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.736
  • Репутација: +1946/-1520
« Одговор #42 послато: 05 Новембар 2018, 12:12:28 »
EDIT BY MIAMI VICE:

KADA BRISES, ADMINE, BRISI SVE, A NE SAMO.1 PASUS.

« Последња измена: 06 Новембар 2018, 10:17:12 miami vice »

Ван мреже ralers

• Члан КК
  • Поруке: 734
  • Репутација: +478/-140
« Одговор #43 послато: 05 Новембар 2018, 12:43:33 »
Kao i pred svaki mec u ligi sampiona zelim samo borbu i zelju , kao i da igramo fudbal bez obzira na to ko je protivnik.

Mislim da ce biti drugacija utakmica nego u Liverpulu i da njima nece biti lako da se prosetaju i osvoje lagano nova 3 boda kako mozda neki ocekuju. I da se desi da gresim treba konstantno pruzati podrsku momcima sa tribina, da pokazemo da mi imamo nesto sto novac ne moze da kupi, inat, dostojanstvo i neogranicenu ljubav prema klubu!

Bez respekta!

На мрежи Delije Brcko

• Члан ФК
  • Поруке: 402
  • Репутација: +158/-124
« Одговор #44 послато: 05 Новембар 2018, 13:18:41 »
Ocekujem da sto duze igramo kao prvih 20 minuta tamo, jer imamo nova pluca, 50 000 pluca! Dobro je sto skraceni ne dolazi u Bg, da ne bi pravili probleme. Iz Brckog ide par muslimana da navija za Liverpul, dosli ljudi do karata i trne im jaje. Hrabro sutra!

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 4.784
  • Репутација: +2257/-999
  • Рачунајте на нас!
« Последња измена: 05 Новембар 2018, 13:30:18 Шапчанин »

На мрежи hardest

• Члан КК
  • Поруке: 1.141
  • Репутација: +1082/-76
« Одговор #46 послато: 05 Новембар 2018, 13:29:28 »
Jednom davno na našem stadionu gostovala je Barselona ... Bio sam na toj utakmici i bio sam klinac i jako je važno što mi je u glavi bilo da idem da gledam i da navijam za Zvezdu , a ne da gledam onog malog čupavog koji je tada igrao za Katalonce ( znamo svi o kome je reč) ,iako sve najlepše mislim o njemu kao igraču .
Pre par godina, kada smo mi lokalci kod nas slavili neku od titula, ja sam ovim mlađima poželeo da i oni dožive svoje "nebo koje se otvorilo" , zaslužili su posle svih Kula, Badnjevaca , Javora , Proletera ... Zašto sada ja ovo piskaram ? Nije to isto, došla druga vremena, ovaj Liverpul otprilike možemo gledati svaki vikend ili preko nedelje na onom kablovskom kanalu ili u krajnjem slučaju na nekom od "strimova koji ne drhte" ...
A  kako je onda bilo ... čoveče, samo si preko štampe ili preko sportskog programa jedne televizije uopšte mogao da vidiš nešto o sledećem protivniku , pa si "lovio" nekog obaveštenijeg da ti ispriča "kakvi su ovi što dolaze i šta nas čeka" . Naravno, Barselona je ime, a zamislite kako je bilo kad je dolazio neki ...keren...šta god , tada nije bilo kladionica ni interneta , statistike, you tube-a, niti bilo čega sličnog , a timovi iz Evrope protiv kojih si igrao ličili su  maltene na vanzemaljce , ali u tome je i čar... egzotika iščekivanja .

Ajd da se ovo ne pretvori u "TV Sećanja" ,  a da opet ima neke veze , ja samo želim da među svim našim navijačima sutra odrastu  neki mali  Zvezdaši i Zvedašice  koji će se hvaliti ...ne kako su gledali Salaha , nego kako smo se "tukli" sa nekim  velikim Liverpulom ... I stvarno nije isto , nije što sam pripadnik crveno bele strane sveta , jednostavno se oseti "ono nešto" kad se kod nas igra nešto veliko , da se niko ne naljuti , ali to možemo samo mi da proizvedemo ...

Prognoza ? Ma daj... Taktika ? Tim nek se bave oni što će da gostuju u specijalnoj emisiji pre utakmice ...

E da... onu utakmicu sa Barselonom smo izgubili ... Koga briga, ja uživo video Šekija i Pižona, ..bem ti lebac ražani ....

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.952
  • Репутација: +848/-464
« Одговор #47 послато: 05 Новембар 2018, 13:32:26 »

Ван мреже bane65

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 210
  • Репутација: +300/-23
« Одговор #48 послато: 05 Новембар 2018, 13:53:38 »
Не интересује ме ко ће сутра да истрчи на терен, ни какву ће тактику Милоје да припреми. Идем на утакмицу да гледам моју Звезду, да је бодрим 90 минута, да пјевам из петних жила и да пљешћем да дланови трну ..... 
:psihodelija:

На мрежи Miki PN

• Члан ФК
  • Поруке: 5.094
  • Репутација: +2012/-1431
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #49 послато: 05 Новембар 2018, 13:54:36 »
Velika utakmica.
Ostale su nam jos 3 utakmice u grupi, prejakoj grupi za nas.
Nekako sam razmisljao sta da napisem o ovoj utakmici pametno, ali sta god da napisem nece imati tu dozu lozenja kaonpr kada smo prosle godin igrali grupe LE.

Kao sto rekoh grupa u kojoj smo se pali je trenutno i najbolja u ovogodisnjoj Ligi Sampiona, a ovakve utakmice osim naravno sto pune stadion i za koje se trazi karta vise, mozd mogu i da donesu neki benefit.
Kakav benfit je ogromno pitanje, ali npr bod protiv Napolija koji je jedini ne porazen u nasoj grupi i koji ima velike sanse da ode dalje u LS j ogromna stvar.
Liverpul ce svakako sutra juriti 3 boda u to sam skoro pa ubedjen.
On nema sta da kalkulise, ostao mu je samo jos jedan mec kod kuce i 2 na strani.
Ubedjen sam da ce od prvog minuta da krenu ofanzivno i da pobedu rese jos u prvom poluvremenu.
Jaci su od nas, klasu su jbg, kladionica im je dala mizernih 1,18 sto je realno.

E sad... ono sto je za mene sutra bitno je da probamo da izdrzimo sto duze sa loptom u nogama.
U utakmici u Liverpulu najvise mi je zasmetalo sto cim dodjemo u kontakt sa loptom pojav se 3-4 igraca liverpula i mi je brzo izgubimo.
Ajde da probamo sutra, i ako ce po svemu sudeci da opet igramo na kontre i jasno je zasto, da probamo malo vie da igramo fudbal.
Da probamo da na sredini budemo bedem, da sacuvamo gol i da damo sve od sebe da mi koji budemo na tribinama, ai oni kuci uz tv, budemo ponosni na nase igrace i klub.

Termin je uzasn za sve nas koji dolazimo iz unutrasnjosti, ali idemo da bodrimo Zvezdu i da prenesemo nasu nergiju na teren.

Za kraj mogu samo da zamislim kakva ludnica bi bila da mi pobedimo engleze, a zabri francuze.

На мрежи Skicbo21

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 53
  • Репутација: +12/-24
« Одговор #50 послато: 05 Новембар 2018, 14:03:51 »
Nije mi jasna recenica “samo strucni stab i ja odlučujemo kojih 11 će igrati, možda to neće biti najboljih 11”

Ван мреже Опуштено

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 374
  • Репутација: +201/-233
« Одговор #51 послато: 05 Новембар 2018, 14:49:49 »
^ +1

Elem, imam utisak da cemo sada recimo celo prvo poluvreme odigrati kao onih 20 min tamo.. Izgleda kao da ucimo iz utakmice u utakmicu i to mi se svidja. Mozda padne i neki gol, sto da ne.
Sta god da bude, da se odere grlo i da bude petarda ili ne znam sta, treba dati podrsku momcima.

На мрежи zauvekdelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.668
  • Репутација: +1793/-594
« Одговор #52 послато: 05 Новембар 2018, 15:09:10 »
Nije mi jasna recenica “samo strucni stab i ja odlučujemo kojih 11 će igrati, možda to neće biti najboljih 11”

Pa recimo zaigraju Čaušic ili Stojiljkovic,oni svakako ne zaslužuju da igraju u 11,al ako budu to je odluka njega(trenera) i stručnog štaba.

Ван мреже ДЗЦЗ

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 32
  • Репутација: +11/-19
« Одговор #53 послато: 05 Новембар 2018, 15:09:20 »
Ne otvarajte navijanje Aidom.
Svi se ispumpaju posle 2 kruga i onda sedaju tamo po istoku i zapadu.
"I napred Zvezdo" treba da bude prva, lakse se peva, manje od nje umara i gubi dah, delirijum celog stadiona ce trajati duze.
Nije mi jasno zasto ljudi zaboravljaju na pune tribine... Po meni nema bolje pesme od te za pocetak utakmice i moze da se peva po pet dana ako treba ne bi dosadila...

На мрежи Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 146
  • Репутација: +106/-86
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
« Одговор #54 послато: 05 Новембар 2018, 15:34:40 »

Sutra jako  :psihodelija: :psihodelija: :cz: :cz: :cz:

Ван мреже saxon

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.782
  • Репутација: +922/-746
« Одговор #55 послато: 05 Новембар 2018, 16:32:04 »

Ovo i mene brine. Nadam se da nece ponovo uraditi neki suludi eksperiment tipa Causic u prvih 11, Ben u spicu, Stojiljkovic umesto Pavkova.  :001_rolleyes:

Nadam se da smo naucili lekciju do sada.

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.885
  • Репутација: +828/-827
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #56 послато: 05 Новембар 2018, 18:13:11 »
Jbg,pomeriše mi prijem u bolnicu za sutra tako da ne znam da li ću moći da odgledam utakmicu,jedino što želim je da se momci pošibaju i pokažu da su Redsi došli u našu kuću,da ih lepo ugostimo i još lepše ispratimo,makar bod da im otkinemo. Idemo cigani!!!

На мрежи zlidzon

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 2.189
  • Репутација: +2681/-1126
  • трибинаш
« Одговор #57 послато: 05 Новембар 2018, 19:00:10 »
Ајде бре доста више, ко их јебе.

Звезда!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Ван мреже marakana11

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 429
  • Репутација: +480/-92
  • Од малена...
« Одговор #58 послато: 05 Новембар 2018, 19:47:24 »
Ово је велики испит за Милојевића. За сада, видели смо мали напредак у нашој игри. Прве две утакмице смо играли тотално дефанзивно, а у Ливерпулу смо вршили исконтролисани пресинг, и у тих првих 20 минута били бољи ривал где смо се наметнули. Уз мало среће могло је другачије. Сада, ова утакмица се игра на Маракани и ту су падали гиганти. Ако Милојевић може да уради еволуцију тактике пре две недеље, верујем у напредак наше игре. Играли смо са њима пре две недеље и видели смо где их можемо пецнути, колко год то било тешко. Сматрам да ако изађемо инспирисано, можемо доста тога урадити, поготово што нам више лежи тај мало више Енглески стил игре као што смо видели у првој утакмици. Било би лепо видети да Марин нападне Трент Александра-Арнолда, и да у првих пар минута покажемо да нисмо ту само да будемо на ТВ-у, већ да се боримо за победу.

Било би лепо видети -ту- емоцију и почетак меча где је свака лопта експлозија, где у 2-3 паса смо у њиховом казненом простору. Верујем да нам треба један такав почетак у овим ЛШ утакмицама да би доживели онај хук Маракане и ментално схватили да смо на овом нивоу. Такав почетак би доста дао екипи за наредне утакмице, а и сезоне.

За 11 очекујем - Борјан, Стојковић, Савић, Дегенек, Гобељић, Јовичић, Крстичић, Бен, Ебецилио, Марин, Павков.
« Последња измена: 05 Новембар 2018, 19:51:02 marakana11 »

Ван мреже Uvekuzzvezdu

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.112
  • Репутација: +913/-1247
« Одговор #59 послато: 05 Новембар 2018, 19:51:12 »
Klopara je stvarno mega giga svjetski car... :hail:...spasio nas mogućih komplikacija u slučaju da je kozojeb igrao i nedaj Bože dao gol... sutra veče Marakana to mora prepoznati i nagraditi.