Анкета

Најбољи играч против Ливерпула био је

Борјан
25 (2.5%)
Стојковић
2 (0.2%)
Савић
3 (0.3%)
Дегенек
15 (1.5%)
Родић
3 (0.3%)
Јованчић
60 (6.1%)
Крстичић
1 (0.1%)
Марин
13 (1.3%)
Павков
848 (85.8%)
Срнић
7 (0.7%)
Бен
4 (0.4%)
Гобељић
1 (0.1%)
Чаушић
2 (0.2%)
Јовичић
4 (0.4%)

Укупно гласова: 988

Аутор Тема: 4. коло Лиге шампиона: Црвена звезда - Ливерпул 2:0  (Прочитано 39415 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Делија сениор

• Члан ФК
  • Поруке: 392
  • Репутација: +264/-206
  • Сумњају неки да бодримо погрешан тим
Одг: 4. коло Лиге шампиона: Црвена звезда - Ливерпул
« Одговор #20 послато: 04 Новембар 2018, 18:10:50 »
У било којем времену, није постојала нити постоји екипа, која може рачунати 100% на бодове са нашег стадиона.Сви знамо да су они фаворити, али ја верујем у победу.Надам се да верују и наши играчи.Поштовање традицији Ливерпула и никакво поштовање плаћеницима који сада играју за њих.Нити фрустрираним скоројевићима који се презивају на "ић", а у уторак неће бити за Звезду.

Ван мреже Ljuba 73

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.522
  • Репутација: +6729/-3182
« Одговор #21 послато: 04 Новембар 2018, 18:18:07 »
Ne otvarajte navijanje Aidom.
Svi se ispumpaju posle 2 kruga i onda sedaju tamo po istoku i zapadu.
"I napred Zvezdo" treba da bude prva, lakse se peva, manje od nje umara i gubi dah, delirijum celog stadiona ce trajati duze.

На мрежи gligorije

• Члан ФК
  • Поруке: 61
  • Репутација: +66/-67
« Одговор #22 послато: 04 Новембар 2018, 18:37:47 »
Znam da cu i ja, i jos nas trojica, sa kojima idem stalno na Zvezdine utakmice pevati do iznemoglosti, do granice bola! Pa ako pomognemo super, ako ne, pevacemo sledeci put , jos jace!
Nego, nesto mislim...
Zasto ne pocnemo sa urnebesnim navijanjem jos dok su igraci u tunelu?! Ovako mi se cini kao da utisak hocemo njima da ostabimo o nasoj velicini a ne da im uteramo strah u kosti pre no sto izadju!
I jos jedno...
Ako vec trecina pali mobilne, ajmo da SVI ih upalimo prvih pet minuta! Mozda ce delovati, uz gromoglasnu pesmu SVIH nas jos efektnije!
P.S. ne gubimo u utorak!!! :vasil:

На мрежи točilo

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.822
  • Репутација: +991/-870
  • It´s all about smiles and cries..
« Одговор #23 послато: 04 Новембар 2018, 18:46:15 »

Pravdu na Marakani u utorak će deliti španski sudija Antonio Mateu Laos, objavila je danas UEFA.

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 634
  • Репутација: +485/-328
« Одговор #24 послато: 04 Новембар 2018, 19:07:06 »
Mec nase ovogodisnje evropske istine. Protiv Napolija rezultatski idealno igra jos i tako tako, ajde da kazemo debi pa da prodje nekako. U Parizu totalno pomracenje uma pocevsi od strucnog staba sa izvedenim sastavom,ocajnom pripremom i najplasljivije odigranim mecem u istoriji kluba. Rezultat shodno svemu tome jos i podnosljiv.
Liverpul vec druga prica,makar prvih 20 tak minuta mera kako bi trebalo igrati a posebno kako bez previse respekta izaci na bilo koji teren sirom Evrope i igrati svoju igru. Da smo imali jos po koji tako kvalitetan interval, kao taj pocetni u tom mecu, te da je sudija bio samo malo vise sudija a ne neki eksperiment, ubedjen sam da bi se sa ostrva vratili sa mnogo boljim utiskom a i rezultatom. To bi bio neki moj kratak sazetak dosadasnjeg debitantskog ucesca u LŠ.
Sve skupa i s'obzirom na sve poznate nam okolnosti ne mogu se oteti utisku da smo mogli bolje,mozda rezultatski i ne mnogo ali fudbalskim znanjem i pokazanim na terenu siguran sam da je to moglo kudi kamo hrabrije i bolje.

Evo konacno prilike da to pokazemo na nasoj Marakani. Sada vec imamo ceo krug prvih meceva odigranih sa svim rivalima u grupi,malo smo iskusniji nego li smo bili na pocetku. Ocekujem da je konacno Miloje na celu struke pre svih, napokon shvatio da na teren moraju najbolji,da ova liga ne trpi mezimce,sujete,menadzerske favorite i razne improvizacije. Ovo je liga koja priznaje samo najbolje u datom trenutku, one igrace koji su kadri da se sa sto posto vere i snage uhvate u kostac sa mnogo kvalitetnijim rivalom, kako god se oni zvali i prezivali takvih 11 mora u startnu postavu. Ovde nema ni po babu nu po stricevima ovo je igra za najspremnije.

Sto se nas na tribinama tice mi svoje znamo. Od pocetka do kraja podrska sa sto manje praznog hoda. Makar u utorak necemo morati da tupimo zube o poseti,ona je jedino zagarantovana.  Voleo bih da gostima pokazemo i dokazemo na delu sve ono lepo sto je o nama pisano a vezano je za freneticnu podrsku nasem tim. Da opravdamo epitet najbolje atmosfere i one prave navijacke podrske i romantike,po Evropi vec dobrano zaboravljene. Neka nas Englezi jos dugo pamte i neka im usi zvone od buke s'Marakane.

Ja sam ubedjen da nasi igraci nisu rekli poslednju rec i da cemo svi koji budemo na stadionu u utorak uvece,biti svedoci velikog rezultatskog iznenadjenja. O stavu i karakteru sa kojim treba izaci na teren vise necu ni da komentarisem,svaka je prica na konto toga je prazna jer kapiram da je igracima nakon ove tri utakmice jasno da neke stvari iskljucivo od njih samih zavise. Dosta je bilo ziherasenja, necu zeceve hocu lavove na terenu, onom zelenom tepihu koji samo takve priznaje. Sad je trenutak da pokazemo od cega smo satkani i da dokazemo da smo i dalje vredni lepog pomena od strane fudbalske Evrope.

Ne trazim od igraca mnogo, samo da se kao lav boris i bice sasvim dovoljno.

« Последња измена: 04 Новембар 2018, 19:53:39 porto »

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 146
  • Репутација: +106/-86
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
« Одговор #25 послато: 04 Новембар 2018, 22:12:55 »
Ljudi,

Šta god da se desi u utorak ja ću biti presrećan.
Jebote, vi pričate ovde o nekim taktikama a mi igramo Ligu Šampiona...
Ej bre, Liga Šampiona...
Ja ne mogu da Vam opišem koliko sam plakao prošle godine kada smo ušli u LE, to što sam čekao 10 godina da gledam najbolje evropske timove rame uz rame sa mojom Zvezdom.
A tek ovog Avgusta.
To veče nisam spavao od uzbudjenja. To veče sam u krevetu bio kao jedan desetogodišnjak koji razmišlja kakav će poklon dobiti za novu godinu. Apsolutno mi je bilo nebitno ko će nam biti protivnik, ko će nam doći na Marakanu. Maštao sam samo o trenutku kada ću videti mušemu na našem stadionu. Iskren da budem krenule su mi suze, jer mi je u trenutku kada su klinci podigli mušemu kroz glavu prošlo sve ono što sam sa njom proživeo i preživeo .
Bilo je tu svačega, treće mesto iza Voše i grobara, Bordoa - "skače Kasalica gužvaaa i goool 2:2, 2:2. Mikiiiić" , Robijevih suza, derbija na kojima Katai i ekipa tovare bagru, ispadanja od Sevojna u kupu... Lepe i ružne uspomene. Bol i sreća, radost i tuga. Sve ono što sam sa njom prošao od kada smo uspostavili neraskidivu vezu davne 2006 godine.
Mislim da sam sinoć shvatio suštinu značenja Zvezde. Na nekoj porodičnoj proslavi, ujak koji mi je usadio taj crveno-beli gen u glavu i strast prema Zvezdi mi prilazi i u polu trezvenom stanju započinje priču o Zvezdi jer zna da sam nastavio tamo gde je on stao pre 12 godina. Jasno mu je sve, ne postavlja uopšte pitanje da li idem ili ne. To se ne dovodi u pitanje - to se podrazumeva. Nakon 10 minuta priče o tome kako je bilo nekada, kako je sada, napokon Liga Šampiona - a video je Bari, dobijam odgovor koji nisam očekivao da ću dobiti od porodičnog čoveka poput njega - "Majstore, gledam Salzcburg, sudija svira kraj meni kreću suze na oči i shvatim jednu stvar. Da sam u životu plakao samo par puta onako iskreno. Kad su mi se deca rodila, u Bariju. I to veče kad smo prošli austrijance. I onda sam shvatio jednu stvar, da je Zvezda, pored porodice, jedino što iskreno volim ceo život. Drugari te prodaju, devojka prevari, ali ona.. Ona me je milion puta jače i bolnije šamarala ali nismo raskidali. Nikada. ***** li ga šta je to, dal je ljubav ili ne, ali ja bez nje ne mogu. "

Uživajte, kao što i ona uživa jer se vratila tamo gde je oduvek i pripadala. Taktike i rezultati nisu bitni.
Cigani, ovo igramo za našu dušu...

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.399
  • Репутација: +3988/-3144
« Одговор #26 послато: 04 Новембар 2018, 22:18:28 »
Aj probaj sam sebi da das odgovor na to pitanje. Mnogo je lako. Inace, mnogo se mraci ovde a nema ni dve strane ispisane. Ako udju ljudi u ovu utakmicu sa mislju da cemo pobediti, nece ni navijanje ni nista biti ni za *****. Ako udju u utakmicu da cemo da im objasnimo kako stoje neke stvari, sta god bilo na terenu, e onda vec mozda i moze da se prica o tome da ce se ova utakmica pamtiti. Ali ako se nastavi ovim tonom da jednom smeta ako pocne neki igrac, drugom ako se pocne nekom pesmom, trecem ako ne znam sta...odosmo u ***** u 15 om minutu. Ajde da jednu utakmicu posvetimo nasem klubu i igracima na terenu pa sta god bude? Jel moze? Jel nije fer da se prvo zahvalimo sto uopste gledamo ovakvu utakmicu prvo, sto su nas doveli dotle, a onda i da se iskupimo za ove sramotne posete koje redjamo u nizu. Evo je sad puna Marakana, sve mozemo da im kazemo. Da pevamo nasem klubu koliko ga volimo. Ajde jednu utakmicu da posvetimo tome. A rezultat...neka bude kakav bude, ako mi damo sve od sebe sigurno ce i oni na terenu. Dal ce to biti dovljno za neko iznenadjenje mozda, to niko ne zna. Mozda i pored svega nema iznenadjenja, ali neka se sve te zvezde silne onda iznenade gde igraju i pred kime igraju. Zvezda trenutno moze da kaze da ima navijace na ovakvim utakmicama kakve nema niko i to je ono sto nas trenutno stavlja u rang velikih. Ne dozvolite da to ikada izgubimo!

Ван мреже stevanzacz1989

• Члан ФК
  • Поруке: 268
  • Репутација: +53/-166
  • УВЕК БИЋУ ТУ!
« Одговор #27 послато: 04 Новембар 2018, 22:21:08 »
У уторак ми је рођендан и надао сам се да ћу на Мари да га прославим...међутим када сам против Наполија видео какви све долазе и због чега изгубио сам сваку жељу за доласком. Ја ћу ипак на Сурдулицу што неко рече, а у уторак јако па даће Бог да прославимо бод, а ако не буде не замерамо ;)

Ван мреже Consultant

• Члан ФК
  • Поруке: 1.297
  • Репутација: +776/-711
« Одговор #28 послато: 04 Новембар 2018, 22:23:09 »
Izjava Djanija samo umesto partizan staviti Zvezda.

Visoki presing!

Ван мреже saxon

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.782
  • Репутација: +922/-746
« Одговор #29 послато: 04 Новембар 2018, 22:51:19 »
Odigrajte zvezdaski. Za svoju dusu.

Najjaci sastav i da igramo fudbal. Bez pritiska i straha. To je sve.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже dragisaaa

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 22
  • Репутација: +9/-28
« Одговор #30 послато: 04 Новембар 2018, 22:55:34 »
Bez Causica i Krsticica bi bio moj izbor ali sta se ja pitam. Ostali će odigrati kako mogu i umeju. Za sebe, za sledeći transfer ali i za Zvezdu i za navijače.  :vitez

На мрежи Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.654
  • Репутација: +1337/-728
« Одговор #31 послато: 04 Новембар 2018, 23:41:06 »
Šaćiri ne dolazi u Bg, PI$KA!

Ван мреже PetarPexy

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 213
  • Репутација: +45/-219
« Одговор #32 послато: 05 Новембар 2018, 06:01:47 »
Opet Bih pre voleo Gobeljica nego Rodića..
Bar po formi.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.399
  • Репутација: +3988/-3144
« Одговор #33 послато: 05 Новембар 2018, 09:42:04 »
Samo da se mi dogovorimo da nam tih 90 minuta niko ne moze nista! Neka to bude u glavi ljudima, pa cemo sve ostalo lako! Radujte se, kukajte, kada se zavrsi utakmica, ali na utakmici nemoj da se stedimo, ne igramo mi ovakve utakmice cesto! Ovog ranga je bila Barselona 96. pa mozda Milan 2006. i sad 2018. Liverpul. Igrali smo mi i sa dobrim klubovima izmedju ali ni blizu ovoga. Zato, da budemo deo necega sto se zove spektakl, pa sta god nasi momci na terenu napravili, ostace i njima i ovim drugima u secanju ova utakmica svakako! Samo nemoj da se plasite. Neka makar pola stadiona dodje sa ovom mislju i mi smo pobednici.

Ван мреже ЦзРк

• Члан ФК
  • Поруке: 203
  • Репутација: +103/-41
  • Нико Звездо нема, то што имаш ти...
« Одговор #34 послато: 05 Новембар 2018, 10:18:21 »
Zvezdaši igramo za našu dušu, ništa više nije važno, nije bitno. Svakim danom shvatam sa je volim sve više, o tome se ne razmišlja to se samo oseća. Zvezdo zgazi ih sve!!!

На мрежи Врховна команда

• Члан ФК
  • Поруке: 188
  • Репутација: +264/-260
  • СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #35 послато: 05 Новембар 2018, 11:09:37 »
Са Делије.нет форума

Цитат
МИ НЕМАМО СТОТИНЕ МИЛИОНА У ИГРАЧИМА АЛИ ИМАМО СРЦЕ И МАРАКАНУ!ЗАТО,ШТА ГОД БИЛО У УТОРАК,ДА ПОКАЖЕМО ЦЕЛОМ СВЕТУ ДА ЈЕ ОНО ШТО ЋЕ ВИДЕТИ НА СТАДИОНУ СМИСАО ФУДБАЛА И ДА НАПРАВИМО АТМОСФЕРУ ДА ПРОТИВНИЧКИ ИГРАЧИ И НАВИЈАЧИ НЕ ЗНАЈУ ДА ЛИ ВОДЕ ИЛИ ГУБЕ!
« Последња измена: 05 Новембар 2018, 11:23:56 zlidzon »

Ван мреже Nemke

• Члан КК
  • Поруке: 441
  • Репутација: +218/-140
  • Na celom svetu mi je sve...
4. коло Лиге шампиона: Црвена звезда - Ливерпул
« Одговор #36 послато: 05 Новембар 2018, 11:18:21 »
Upravo to.
Mi nemamo kvalitet,novac i standard da se nadmecemo u fudbalskom smislu sa njima ali imamo taj duh Marakane,duh zvezdastva.
Hajde da se svi motivisemo da pokazemo zasto se prica o atmosferi na nasem stadionu u superlativima.
Da njihovi igraci i navijaci zapamte ovo gostovanje za ceo zivot. Da na tribinama pokazemo zasto je ovaj klub veliki i zasto ce uvek biti evropski velikan. Meni je to dovoljan motov da se pokidam sutra. Prosao je Napoli,prva tekma,utisci,fascinacije itd itd...sad za nasu zvezdasku dusu,na terenu kao prvih dvadeset minuta tamo i da bude zvezdaski praznik koji ce se dugo prepricavati.

Ван мреже PO1974

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 91
  • Репутација: +88/-12
« Одговор #37 послато: 05 Новембар 2018, 11:21:40 »
Samo pravi izbor pesama...kratke, glasne i pesme koje znaju i oni sto ne dolaze na Radnik, Macvu i druge...naucili smo valjda da mora tako...

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 146
  • Репутација: +106/-86
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
« Одговор #38 послато: 05 Новембар 2018, 11:33:05 »
Šal oko vrata, ruke, glas...

Nek se Zvezdin protivnik usere od buke!

Ван мреже Regar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.374
  • Репутација: +1165/-960
« Одговор #39 послато: 05 Новембар 2018, 11:51:50 »
Liverpul je pokazao koliko je veliki klub sa odlukom da ne povedu Sacirija. Nece da se bave politikom, zanima ih samo fudbal i tri boda. Veliko postovanje za njih!

Jedva cekam sutra!!!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk