Анкета

Најбољи играч против Ливерпула био је

Борјан
25 (2.5%)
Стојковић
2 (0.2%)
Савић
3 (0.3%)
Дегенек
15 (1.5%)
Родић
3 (0.3%)
Јованчић
60 (6.1%)
Крстичић
1 (0.1%)
Марин
13 (1.3%)
Павков
845 (85.8%)
Срнић
7 (0.7%)
Бен
4 (0.4%)
Гобељић
1 (0.1%)
Чаушић
2 (0.2%)
Јовичић
4 (0.4%)

Укупно гласова: 985

Аутор Тема: 4. коло Лиге шампиона: Црвена звезда - Ливерпул 2:0  (Прочитано 39305 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.087
  • Репутација: +490/-333
  • Црвено-бели са бројем 6
4. коло Лиге шампиона: Црвена звезда - Ливерпул 2:0
« послато: 04 Новембар 2018, 01:40:37 »
Црвена звезда - Ливерпул

Уторак, 6. новембар, 18:55, Стадион "Рајко Митић"

« Последња измена: 06 Новембар 2018, 20:58:14 Љуба »

Ван мреже Dominator91

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.322
  • Репутација: +331/-832
  • Ljubavi Zvezdo ti si tako slatka...
Одг: 4. коло Лиге шампиона: Црвена звезда - Ливерпул
« Одговор #1 послато: 04 Новембар 2018, 02:59:21 »
Liverpul jak, ali igramo na Marakani, mislim da im nece biti lako kao u Liverpulu. Mozemo do boda, ako i izgubimo mislim da ce biti nesto sa jednim ili max dva gola razlike. Bice ovo drugacija utakmica u odnosu na Liverpul. ;)

Ван мреже iggi

• Члан ФК
  • Поруке: 730
  • Репутација: +448/-430
  • МНОГИ СУ ХТЕЛИ ДА СРУШЕ НАМ СВЕ...
« Одговор #2 послато: 04 Новембар 2018, 05:14:57 »
Najgore je proslo, sad oni nek se paze. Ebi i Jovancic u prvu postavu sa Bakulom da pojedu Hendersona i ekipcu.

Ajmo Cigani, za nasu dusu!!! 2:1

Ван мреже Epaminonda

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 177
  • Репутација: +89/-109
« Одговор #3 послато: 04 Новембар 2018, 07:10:25 »
Pogledam juce nas protiv Proletera, pa Liv-Ars..I pomislim: Ovo definitivno nije ista igra, samo se isto zovu..Nenadoknadiv hendikep.

Ван мреже zzzz

• Члан ФК
  • Поруке: 113
  • Репутација: +57/-53
« Одговор #4 послато: 04 Новембар 2018, 09:00:37 »
Imam osecaj da cemo napraviti jos jedan uspeh u ovoj grupi mozda bod ili pobeda. Nece biti svi porazi do kraja.

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 143
  • Репутација: +106/-86
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
« Одговор #5 послато: 04 Новембар 2018, 10:41:01 »
Dolazi nam još jedan velikan, još jedan fudbalski gigant. Evropa će ponovo pričati o nama, englezi će opet pričati i pisati o nama kao i prošle godine, izlaziće snimci po internetu... Evro navijači će imati priliku da naplate svoj paket karata koji su kupili jer su čekali samo ovu utakmicu kako bi pričali da su konačno dočekali da gledaju evropski fudbal na Marakani. Iskreno ne znam od koga mi se više sere... Da li od ovih naših selektora sa istoka i zapada koji će verovatno krenuti da zvižde Srniću ili Rodiću i da ih teraju sa terena napolje i iz Zvezde posle 2-3 loše lopte ili od ovih ispranih mozgova koji sebe nazivaju pravim i istinskim navijačima Redsa a žive na Zvezdari ili u Zemunu.
Verovatno će Red Bar ili gde god da se okupljaju biti prepun budala koje se ceo život lože na nešto njima nedodirljivo, neopipljivo...

A mi...

Mi ćemo kao i do sada, uvek biti na tribini, ta okosnica od 2-3 hiljade ljudi će biti tu i čekaće da povede pesmu kao i svaki put do sada. Jer toj grupi ljudi nije bitno da li je preko puta Liverpul ili Mladost iz Lučana, da li je utakmica 13 kola prvenstva ili 4 kola Lige Šampiona. Ta grupa ljudi je tu zbog Zvezde i neko će misliti da sam lud kada ovo pišem, ali zaista mislim da je njima nebitno sa kim Zvezda igra, samo dok igra. Neka pleše dole na zelenom tepihu, a oni će da prave feštu gore - na tribini. Jer ponekad imam osećaj da kada se kockice sklope da se upada u neku vrstu transa u kojoj sam se i sam par puta našao, gde je nebitno sve i gde sve oko tebe staje. Postoji samo ona, samo ona vredi i sve bi u tom trenutku dao za nju...

Liverpul ko Liverpul, za mene je nebitan totalno, rutina je ista. Pivo-dva u parku i spuštanje niz Ljubice Bogdana sa drugarima. Jer ponavljam ponovo, nije bitno ko je prekoputa, Liverpul ili Mladost iz Lučana - zna se zbog čega se dolazi na stadion!

На мрежи mad4red

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.646
  • Репутација: +736/-948
« Одговор #6 послато: 04 Новембар 2018, 11:03:52 »
Па ти ајде онда фино у кавез са Ливерпуловим навијачима,гледаш тај прави атомски фудбал,навијаш за њих и немаш бриге. Звезда ником није обавеза,што мање буде таквих као ти,биће нама боље.

Momak nista lose nije rekao, u pravu je 100%. Nasu ligu timovi igraju pesaka, bez ritma, tempa, sa 60 prekrsaja. I onda izadjemo u Evropu i vidimo koliko smo stvarno daleko od tog evropskog krema.
Da se posibamo sa njima pa kako bude.

Ван мреже Dejan Cz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 223
  • Репутација: +188/-116
« Одговор #7 послато: 04 Новембар 2018, 11:49:04 »
Imali smo tu srecu ili nesrecu da upadnemo u najatraktivniju i najtezu grupu u LS. Sada se jos namestilo da ce do zadnjeg kola svima trebati bodovi za prolazak dalje. Postoji varijanta da PSZ uoci zadnjeg kola bude otpisan ako iz sledece dve utakmice protiv Napolija i Liverpula uzme dva boda, s tim da protiv Napolija odigra 0:0 ili 1:1. U svakom slucaju Liverpul ce sutra da igra iz sve snage, pa da vidimo gde smo. Voleo bih da je onaj proslogodisnji tim u onoj jesenjoj formi izasao na crtu svim ovim timovima u nasoj grupi. Siguran sam da bi to izgledalo bolje sto se igre tice i da bi teze izlazili na kraj sa nama. Ovako nisam veliki optimista da mozemo do boda. Nadam se kao svaki navijac, ne iskljucujem mogucnost uzimanja i tog boda  ali  realno bice mnogo, mnogo tesko da se to i ostvari. Samo se nadam da necemo poceti sa triom Causic, Krsticic, Jovicic. S obzirom na ubacivanje Causica u drugom poluvremenu protiv Proletera i spajanje sa ovom dvojicom izgleda da ce tako i biti. U tom slucaju sa tri zadnja vezna opet se opredeljujemo na igru bez igre. Nadam se da tako nece biti.

Malo vise o navijacima i navijanju. Svi ocekujemo novi spektakl i nadam se ponovo koreografiji na sve 4 tribine. Pored toga sto to vizuelno mnogo lepse izgleda u takvim situacijama je mnogo bucnije posto je ceo stadion ukljucen u navijanje na samom pocetku. Ovi sto bi cutali slikajuci i snimajuci mobilnim nemaju tu mogucnost posto od podignutih kartona to ne mogu i onda im samo ostaje da uzmu karton u ruke i da navijaju. Samo je steta sto navijanje celog stadiona traje pred samu utakmicu i nekoliko pocetnih minuta, a onda nastavlja samo sever. Bilo bi dobro kada bi se ostale tri tribine cesce ukljucivale u pravljenje dobre atmosfere, a ne samo kada ih sever prozove da se jave. Znam da ljude sa ostalih tribina moze da podstakne na navijanje sama igra ali ne mozemo da ocekujemo da protiv Liverpula dominiramo, stvaramo gomilu sansi da ih pritiskamo. Zato svako ko dodje na stadion treba da zna protiv koga igramo i da da podrsku bez obzira na desavanja na terenu. 

Sto se tice severa bilo je nekoliko novih pesama u zadnje vreme i mislim da bi bila greska da se one sada forsiraju. Dolazi dosta ljudi koji ne znaju reci i nije poenta da peva samo 1000 do 2000 ljudi u centru kopa koji znaju te pesme. Cak i kada ljudi nauce reci treba im neko vreme da prihvate nove pesme. Znaci sada bi trebalo ici na one proverene koje svi znaju da bi ceo sever navijao.
I po ko zna koji put ponavljam da mi je velika zamerka sto se pesme forsiraju u dugom vremenskom intervalu. Na pocetku pesmu zapeva ceo sever i posle drugog ili treceg ponavljanja jacina navijanja opada, bocni delovi posustaju sa navijanjem i posle nekog vremena navijanje se svede na centralni deo kopa sto se u onoj masi od 50000 ljudi jako slabo cuje. Po meni cim jacina navijanja krene da opada treba preci na drugu pesmu, barem ih mi imamo mnogo. Nije poenta pevati pesmu 10 minuta, vec da ona bude sto glasnija da bi podigla igrace dole na terenu. Ne treba da navijamo mi sami za sebe, nego da pomognemo nasem timu. Ali tesko da ce se tu nesto promeniti, pesme ce se i dalje pevati i vrteti mnogo duze nego sto je potrebno. Ja se slazem da bi svako ko je dosao na sever trebao da ispostuje svaku pesmu i da svaka pesma grmi i po 10 minutqa ali ne mozes na silu da nateras na to ljude. Ako ne mozes da ih nateras na to onda treba nesto promeniti jer je krajnji cilj da sto veca grupa navija i da podrska bude sto jaca. Recimo delenje severa na dve polovine i medjusovno dozivanje je jedan vid animacije. Sto ne raditi to sto cesce nego da se prepustamo monotoniji.

I jos jedna stvar mi smeta, ali ni to se verovatno nikada nece promeniti jer nas stil navijanja je jednostavno takav uvek bio. Navijanje na tribini ne prati desavanja na terenu. Pesma se peva bez obzira sta se dole desava. Moze neko grubo da startuje na naseg igraca, moze da nas ostete za penal, moze neki nas igrac da napravi odlican potez ali sve ce to biti propraceno sa nastavkom pesme bez zvizduka ili huka odusevljenja. Mislim da bi igracima na terenu vise znacilo da cuju reakcije publike u vecoj meri na njihove poteze i sama desavanja na terenu nego da ide konstantno pesma bez tih reakcija. Uvek pesma moze na kratko da se prekine da bi se propratio neki bitan detalj na terenu, pa da se posle nastavi sa tom pesmom ili da se pocne neka druga. Recimo odlicno navijanje bi bilo da se u nekom delu utakmice posed protivnicke ekipe isprati zvizducima celog severa, a svako nase dodavanje sa ole. Siguran sam da bi to podiglo nase igrace u vecoj meri.

I po ko zna koji put opet ponavljam da se najbolja atmosfera na celom stadionu pravi sa dozivanjem tribina. Zasto to cesce ne koristimo i po 10 i po 20 puta u toku utakmice? Zasto se za takav vid navijanje ne ukljucuju i druge pesme osim ona dva tri stadardna dovikivanja. A imamo ih koje bi se savrseno uklopile u takav vid navijanja. Svi su culi kako je mocno bilo na Galatasaraju kada je krenulo dozivanje jos jedna pobeda i titula. Zasto je na toj utakmici bilo dovikivanje samo u tom trenutku? Treba to cesce raditi i atmosfera ce biti mnogo bolja jer ukljucujemo ceo stadion u navijanje.
Definitivno mi pravimo odlicnu atmosferu, to nam svi u Evropi priznaju. Ali sto da ne bude jos bolje ako moze. Nadam se da cemo u utorak imati navijacki spektakl u svakom pogledu. A rezultat, neka se bore i daju sve od sebe. Rezultatski su u ovoj sezoni ostvarili sve ono sto smo od njih ocekivali posto racunam da smo skoro sigurno osvojili i titulu.
« Последња измена: 04 Новембар 2018, 12:04:08 Dejan Cz »

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.055
  • Репутација: +2871/-971
  • We are the fanatics from Red Star
« Одговор #8 послато: 04 Новембар 2018, 12:23:13 »
Samo da svi ostanemo bez glasa i biće dobra atmosfera. I aplauzi. Bez dimova koje volim, baklje itd.
Teška utakmica u kojoj nije sve do nas. Odigrati borbeno kao u Liverpulu. Navijači takođe, znam da ima dosta ultrasa koji idu na gostovanja, koji prate sve o Zvezdi i na hiljade kilometara daleko. Pokažite sate, i dane provedene sa Zvezdom. Samo navijanje sve vreme i ako gubimo i ako vodimo. Posebno rsb forumaši. Da promuknemo i pomognemo. Da se čuje podrška za crveno beli tim koji je za godinu i po prešao put od prvog kola kvalifikacije za Ligu Evrope do dočekivanja Liverpula, PSŽ, ponovo jakog Napolija. Višegodišnjim radom igrači su to ostvarili. Zvezda!
« Последња измена: 04 Новембар 2018, 13:13:09 Red »

Ван мреже pivljanin

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 194
  • Репутација: +57/-118
« Одговор #9 послато: 04 Новембар 2018, 12:56:31 »
Па ти ајде онда фино у кавез са Ливерпуловим навијачима,гледаш тај прави атомски фудбал,навијаш за њих и немаш бриге. Звезда ником није обавеза,што мање буде таквих као ти,биће нама боље.

A ne sme da se konstatuje da igramo loše?

Ван мреже Srdjan88

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.034
  • Репутација: +789/-1468
« Одговор #10 послато: 04 Новембар 2018, 13:05:15 »
A ne sme da se konstatuje da igramo loše?
Pa ako cemo da se mjerimo sa top klubovima onda stoji da igramo lose. Ipak sacekaj utorak vece pa onda konstatuj da li  igramo lose. Ja vjerujem da mozemo da im pariramo na nasem stadionu. Vidjecemo uostalom.

Ван мреже Dule DELIJA

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 50
  • Репутација: +59/-17
« Одговор #11 послато: 04 Новембар 2018, 13:28:36 »
Momci, oni su vrhunska ekipa, ali slusam izajve njihovih igraca, pa mi nesto ide para na usima,  ajde lepo da se napravi atmosfera da se ukenjaju u gace... Mislim da je kranje vreme da svi koji mogu da pomognu, nije cilj samo eeej igra liverpul na Marakani! Boli me konkretno ona stvar za livepul, igra mi Zvezda, to je bitno... Nikad nisam bio mnogo zainteresovan za evro utakmice i te takozvane veliki utakmice. Volim da gledam naravno ali vise sam ih odgledao sa tv - a nego na stadionu. Ovu jedva cekam, glas, srce, dlan, sal, dusu i srce ostavicu na tribini, voleo bih i ostali tako da misle. POKAZIMO IM GDE DOLAZE I STA JE PAKAO. DOLAZE U NASU RUPU NA NASU MARU , A TU SE ZNA KO JE GAZDA! JEBES LIVERPUL!

Ван мреже Врховна команда

• Члан ФК
  • Поруке: 188
  • Репутација: +264/-260
  • СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #12 послато: 04 Новембар 2018, 13:32:23 »
Лоше играмо,то је чињеница.Отаљавамо превише и сваки меч играмо "на нож" у смислу да одрађујемо посао и после станемо и више не играмо фудбал.Прошле сезоне је то све било много боље и лепршавије и енергичније.Играло се са више жеље и жара.Али чак и тај ниво игре је довољан за 3 бода и убедљиво прво место.Ту је једини проблем што нам се такав приступ игри и самом првенству одражава на Европске мечеве и тек ће се одражавати од наредног лета у следећим квалификацијама за ЛШ.То ће тек изаћи на видело.Али свакако је то подложно промени у било ком тренутку сезоне а нарочито након зимског прелазног рока уколико се мало среди ростер екипе пошто смо пренагомилали играче а и сам тренер Милојевић превише ротира.Ваљда ће то бити боље у скорије време,верујем у Милојевића бескрајно.

Што се тиче Ливерпула - подршка,подршка и само подршка целих 90 минута,шта год било!Долазе нам сада и ко зна када поново.Јесу свемирски јаки али нису још увек играли пред препуном Мараканом.Не предајмо се ми на трибинама унапред,морамо сви максимално да подржимо наше момке.Најјачи ветар у леђа досад мора да буде!

Ван мреже Epaminonda

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 177
  • Репутација: +89/-109
« Одговор #13 послато: 04 Новембар 2018, 14:39:01 »

Smiri se druze. Samo sam rekao da bismo imali mnogo bolje sanse, kada bismo igrali iz nedelje u nedelju sa timovima koji su makar Cempionsip kvaliteta. Mi sa Proleterom, Liverpul sa Arsenalom. I da je to, pored finansija, glavni razlog naseg kaskanja.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.457
  • Репутација: +753/-557
« Одговор #14 послато: 04 Новембар 2018, 15:30:18 »
Ako me secanje dobro sluzi, poslednji put smo na Marakani porazeni od Arsenala.Mislim da u poslednje, lupamm 60 utakmica imamo samo dva poraza kod kuce. Marakana se odbraniti mora, uzecemo bod  :vitez:

Ван мреже North Army

• Члан ФК
  • Поруке: 425
  • Репутација: +106/-188
« Одговор #15 послато: 04 Новембар 2018, 15:55:55 »
Ако немате шта паметно да напишете прескочите тему..Не видим поенту да пишете да је Ливерпул квалитетнија елипа кад то сви знамо :001_rolleyes:..На нама је да 90 минута навијамо и дамо подршку нашој екипи и уз њихову храбру игру и добру тактику Милојевића дођемо до позитивног резултата..
Ако не успемо макар да знамо да смо дали све од себе..Али треба ући растерећено и без притиска, поготово на трибини..ПУСТИ ГЛАС!

Ван мреже Ронилац

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 1.087
  • Репутација: +490/-333
  • Црвено-бели са бројем 6
« Одговор #16 послато: 04 Новембар 2018, 16:08:18 »

A mi...

Mi ćemo kao i do sada, uvek biti na tribini, ta okosnica od 2-3 hiljade ljudi će biti tu i čekaće da povede pesmu kao i svaki put do sada. Jer toj grupi ljudi nije bitno da li je preko puta Liverpul ili Mladost iz Lučana, da li je utakmica 13 kola prvenstva ili 4 kola Lige Šampiona. Ta grupa ljudi je tu zbog Zvezde i neko će misliti da sam lud kada ovo pišem, ali zaista mislim da je njima nebitno sa kim Zvezda igra, samo dok igra. Neka pleše dole na zelenom tepihu, a oni će da prave feštu gore - na tribini. Jer ponekad imam osećaj da kada se kockice sklope da se upada u neku vrstu transa u kojoj sam se i sam par puta našao, gde je nebitno sve i gde sve oko tebe staje. Postoji samo ona, samo ona vredi i sve bi u tom trenutku dao za nju...

Liverpul ko Liverpul, za mene je nebitan totalno, rutina je ista. Pivo-dva u parku i spuštanje niz Ljubice Bogdana sa drugarima. Jer ponavljam ponovo, nije bitno ko je prekoputa, Liverpul ili Mladost iz Lučana - zna se zbog čega se dolazi na stadion!

Ово је суштина свега  :aplauz: :aplauz:

Ван мреже уикзакрње

• Члан ФК
  • Поруке: 114
  • Репутација: +186/-98
« Одговор #17 послато: 04 Новембар 2018, 16:31:25 »
Ливерпул од 800 000 000е игра бољи фудбал од Звезде која вреди 40 000 000,вау каква констатација!! Уместо да се договарамо како да помогнемо нашим момцима да одиграју што боље ми овде пишемо овакве глупости. Игра и тај Наполи екстра фудбал у јакој лиги,па шта?! Надиграли су нас на Енфилду...сад долазе у нашу рупу! Ајде да ми припремамо оно што је до нас,а не сумњам да ће наши изгинути на терену!

Ван мреже B93

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 25
  • Репутација: +9/-2
« Одговор #18 послато: 04 Новембар 2018, 16:53:52 »
Ko god da je protivnik, koga god Milojevic stavio u prvih 11 moj tim je za mene najbolji i uvek verujem i nadam se pobedi, da smo protiv Salzburga gledali parametre poput novca, toga da su igrali polufinale LE i slicno mi sad ne bi bili ovde, ali samo izasli lepo na teren i pobedili srcem i obezbedili sebi utakmice sa klubovima iz samog vrha. Isto gledano kako neki pricaju u utorak ne bi trebali da izadjemo na teren samo zato sto su oni Liverpul, vrede 800M imaju Salaha, Manea, onog nedovrsenog i ostale. Zelim momcima da pruze partiju karijere i da donesu radost svima nama, a svakako im ne zameram i da ne bude tako.

На мрежи delboj

• Веран као пас
  • Поруке: 759
  • Репутација: +96/-121
« Одговор #19 послато: 04 Новембар 2018, 17:28:21 »
Samo se nadam da necemo poceti sa triom Causic, Krsticic, Jovicic. S obzirom na ubacivanje Causica u drugom poluvremenu protiv Proletera i spajanje sa ovom dvojicom izgleda da ce tako i biti. U tom slucaju sa tri zadnja vezna opet se opredeljujemo na igru bez igre. Nadam se da tako nece biti.
Ne vidim nikakvu šansu da se nešto pozitivno izvuče iz svega ovoga ako izađe Čaušić umjesto Ebisilija od početka. Čak je katastrofa i ako Čaušić rano uđe. Ja očekujem skoro isti sastav kao u Novom Sadu.