Аутор Тема: 2018/19  (Прочитано 695 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже tokyo

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 572
  • Репутација: +764/-52
2018/19
« послато: 27 Октобар 2018, 14:48:03 »


                                                1.kolo(1/16 finala)(17.10.2018)

                                    Vranje:DINAMO - CRVENA ZVEZDA    0:2(0:1)

                          0:1 Nikola Stojiljković u 15;0:2 Dejan Joveljić u 61.minutu.

                       Stadion:Jumko,gledalaca:5.000; sudija:Novak Simović
                        žuti kartoni:N.Stevanović,M.Stanković(Dinamo),S.Babić(CZ)
                        crveni karton:N.Stevanović(Dinamo)u 86.minutu.

                         DINAMO:U.Đurić,M.Stanković,N.Stevanović,D.Gašić,N.Jovanović,M.Stanojević,M.Jokić(od 56.
                       B.Veškovac),M.Stevanović(od 46.N.Karapandžić),Z.Suraka,P.Propadalo,L.Ratković(od 34.M.Radivojević)
                                                                                                                             (trener:Dragan Antić)

                        CRVENA ZVEZDA:Zoran Popović,Marko Gobeljić,Rashid Sumaila,Srđan Babić,Stefan Hajdin,Branko
                        Jovičić,Slavoljub Srnić,Goran Čaušić,Nikola Stojiljković(od 46.Veljko Simić),Lorenzo Ebecilio(od 74.
                        Dejan Meleg),Dejan Joveljić(od 67.Milan Jevtović).
                                                                                                                              (trener:Vladan Milojević)

Ван мреже tokyo

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 572
  • Репутација: +764/-52
Одг: 2018/19
« Одговор #1 послато: 22 Новембар 2018, 14:00:32 »

                                                          2.kolo(osmina finala)(21.11.2018)

                                     Beograd:CRVENA ZVEZDA - TSC BAČKA TOPOLA   4:1(1:0)

           1:0 Veljko Simić u 39; 2:0 Nikola Stojiljković u 50; 2:1 R.Sumaila(a.g) u 51; 3:1 Veljko Simić u 72;
           4:1 Dejan Joveljić u 90+4(11 m).

                              Stadion:Rajko Mitić, gledalaca:2.000; sudija:Lazar Tripković
                               žuti karton:S.Hajdin(CZ)

                    CRVENA ZVEZDA:Zoran Popović,Marko Gobeljić,Rashid Sumaila,Srđan Babić,Stefan Hajdin,Branko Jovičić,
                Jonathan Cafu(od 60.Slavoljub Srnić),Nenad Krstičić,Veljko Simić,Marko Marin(od 83.Nenad Milijaš),Nikola
                Stojiljković(od 76.Dejan Joveljić).
                                                                                                                                  (trener:Vladan Milojević)

                  TSC BAČKA TOPOLA:N.Jorgić,S.Bečelić,N.Skopljak(od 79.V.Branković),S.Lalić,B.Varga,M.Plavšić,A.Denković
               (od 66.D.Milićević),M.Milisavljević(od 74.V.Silađi),N.Bastajić,D.Sinković,O.Damnjanović.
                                                                                                                                 (trener:Zoltan Sabo)
« Последња измена: 22 Новембар 2018, 16:47:29 tokyo »

Ван мреже tokyo

  • Члан КК
  • ****
  • Поруке: 572
  • Репутација: +764/-52
Одг: 2018/19
« Одговор #2 послато: 14 Март 2019, 16:49:11 »

                                                      Četvrtfinale(13.03.2019)

                               Beograd:CRVENA ZVEZDA - RADNIK(Surdulica)   2:1(2:0)

                   1:0 Mirko Ivanić u 17; 2:0 El Fardou Ben u 44; 2:1 I.Zlatanović u 90+1(11 m).

                               Stadion:Rajko Mitić, gledalaca:3.000; sudija:Bojan Nikolić
                                žuti karton:U.Damnjanović(Radnik)

                    CRVENA ZVEZDA:Milan Borjan,Milan Gajić,Srđan Babić,Nemanja Milunović,Filip Stojković,Dušan Jovančić,
                   Erik Jirka(od 46.Lorenzo Ebecilio),Veljko Simić,El Fardou Ben,Mirko Ivanić(od 67.Miloš Vulić),Milan Pavkov
                   (od 78.Dejan Joveljić).
                                                                                                                                 (trener:Vladan Milojević)

                   RADNIK:M.Lekić,I.Kričak,N.Kovačević,V.Pavlović,M.Milovanović,L.Kojić,F.Stojanović,F.Kyeremeh(od 46.
                   I.Zlatanović),U.Damnjanović(od 46.D.Stevanović),B.Bojić(od 64.P.Đorđević),B.Stamenković.
                                                                                                                                 (trener:Milan Milanović)