Аутор Тема: Звезда ТВ, кидс и слично  (Прочитано 9143 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.322
  • Репутација: +927/-487
Одг: Звезда ТВ, кидс и слично
« Одговор #20 послато: 30 Октобар 2018, 12:25:29 »

« Последња измена: 09 Новембар 2018, 12:12:48 Nameless »

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
« Одговор #21 послато: 14 Новембар 2018, 12:42:26 »

« Последња измена: 23 Новембар 2018, 12:08:35 Nameless »

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
« Одговор #22 послато: 26 Новембар 2018, 11:55:37 »

« Последња измена: 27 Новембар 2018, 10:42:31 Nameless »

Ван мреже Немања ЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 167
  • Репутација: +239/-78
« Одговор #23 послато: 26 Новембар 2018, 16:14:01 »

Off Topic
Небојша са овог клипа, нови админ твитера, иначе најпознатији по

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/prva-pa-regularna-zvezda-iz-1-u-2-i-sedam-plus/epe8n54

Ван мреже saxon

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.908
  • Репутација: +994/-816
« Одговор #24 послато: 28 Новембар 2018, 06:49:23 »
Da li je moguce?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

На мрежи laflarre7

• Члан КК
  • Поруке: 1.974
  • Репутација: +907/-794
  • mass psychology
« Одговор #25 послато: 28 Новембар 2018, 07:28:45 »
Сада смо озбиљан клуб (ваљда). Овакав треба да лети још сутра.

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.314
  • Репутација: +2301/-2971
  • Srbijanac,fašista,Zvezdin vikar
« Одговор #26 послато: 28 Новембар 2018, 08:03:30 »
Pa Miljan ga je dovukao.

Ван мреже MalboroMekiKratki

• Члан ФК
  • Поруке: 221
  • Репутација: +62/-121
« Одговор #27 послато: 28 Новембар 2018, 19:36:40 »
Sve ih treba izbaciti svaki njihov potez je na ivici Cringe-a (msm da nepostoji naša reč za to)

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже Vuque

• Члан ФК
  • Поруке: 230
  • Репутација: +179/-32
« Одговор #28 послато: 28 Новембар 2018, 19:45:48 »
Sve ih treba izbaciti svaki njihov potez je na ivici Cringe-a (msm da nepostoji naša reč za to)

Transfer blama ili transfer neprijatnosti, takoreći.
Ali ih svakako treba izbaciti.
Mozemo li mi kao clanovi da uticemo nekako na to?

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
« Одговор #29 послато: 29 Новембар 2018, 21:42:53 »

« Последња измена: 03 Децембар 2018, 13:55:43 Nameless »

На мрежи МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.551
  • Репутација: +1993/-626
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #30 послато: 30 Новембар 2018, 20:30:47 »
Da li je moguce?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Зашто не би било могуће, па и Миљан је вероватно слично писао о нама.

Срамотно.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.145
  • Репутација: +4062/-3144
« Одговор #31 послато: 01 Децембар 2018, 21:02:16 »
Разговарао сам са овом девојком у Напуљу и пренео сам јој неке ваше импресије. Имате њено извињење за ону паролу. Зајебала се у налету емоција, није ни размишљала шта прича.
Прати форум, тему, па будите конструктивни у критикама и да видимо да ли ће нешто уважити.

Ван мреже Немања ЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 167
  • Репутација: +239/-78
« Одговор #32 послато: 01 Децембар 2018, 21:53:22 »
Зашто не би било могуће, па и Миљан је вероватно слично писао о нама.

Срамотно.

Управо тако.

И док год Миљан као такав, бивши новинар портала БлицЛажеЉуде, ведри и облачи, доводи своје људе и поставља правила, ми немамо право да причамо о односу медија према нама.

Другим речима, како да се боримо против Гробаризације медија, против којекаквих чланака о нама, којекаквих Пантића и Шојића, кад на нашем стадиону, у нашим канцелариjaма седе ти и такви који су нас пљували и развлачили на све стране. Лицемерно је и пре свега апсурдно. Кад почистимо своју кућу и своје двориште, тек онда можемо да се позабавимо Вучелићима и осталим креаторима лошег садржаја о нашем клубу.
« Последња измена: 02 Децембар 2018, 00:16:01 Немања ЦЗ »

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.238
  • Репутација: +812/-468
« Одговор #33 послато: 02 Децембар 2018, 13:32:22 »
Ја имам једну замерку за облачење. Мислим да би водитељка требала у емисијама да носи само ствари из нашег шопа.
Имам бруталне дуксеве, мајице, шалове, то је основно. Јакна понекад да пролети као што је било недавно, прслуци, некада прибор школски пошто школарци углавном прате тај канал. Мора се то изрекламирати. Нема потребе да се носе ствари неких других модних брендова који год то они били. Видите како Милоје изађе на конференцију сваки пут у неком нашем производу.

Ван мреже Микса

• Члан ФК
  • Поруке: 2.070
  • Репутација: +1682/-667
« Одговор #34 послато: 02 Децембар 2018, 16:02:37 »
“... da budem uz tebe i srećan i LUD”?!Ako najmladji zvezdaši ne mogu da se identifikuju sa klubom kroz igrače, nego im treba you tube zvezda, kao što je ova Ćao drugari, onda bolje da gasimo radnju.

Poražavajuće je videti da na tom kanalu sjajni izveštaj iz Napulja, u kome se može čuti pregršt zanimljivih stvari o tom gradu, ima manje od 8 hiljada pregleda, dok video gde Anastasija pravi picu ima preko 37 hiljada.

Plašim se da nam deca kroz ovaj kanal ne shvate Zvezdu na neki iskrivljen način, pa da za 10-15 godina imamo veliki problem kako na tribinama, tako i sa poimanjem Zvezdaštva.

Ван мреже 00 Деки

• Члан ФК
  • Поруке: 1.005
  • Репутација: +1434/-273
« Одговор #35 послато: 04 Децембар 2018, 20:41:54 »
Ја имам једну замерку за облачење. Мислим да би водитељка требала у емисијама да носи само ствари из нашег шопа.
Имам бруталне дуксеве, мајице, шалове, то је основно. Јакна понекад да пролети као што је било недавно, прслуци, некада прибор школски пошто школарци углавном прате тај канал. Мора се то изрекламирати. Нема потребе да се носе ствари неких других модних брендова који год то они били. Видите како Милоје изађе на конференцију сваки пут у неком нашем производу.

:srbinosm:

Ван мреже Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.500
  • Репутација: +2994/-1670
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #36 послато: 04 Децембар 2018, 20:58:50 »
Ja kao hejter svega i svačega (osim igrača i struke Zvezde, naravno) mogu da kažem da mi je djevojka presimpatična. Njeno ponašanje je prilagođeno ciljanoj publici, nemojte da zaboravite da se kanal zove Zvezda Kids a vremena su takva da i osmogodišnjaci imaju pristup internetu tako da i oni moraju da budu pokriveni ovim klipovima. Ja sam prvi protiv degenerisanja omladine kroz društvene mreže i treš muziku, prvi sam provodio po 5+ sati dnevno tjerajući loptu napolju, prvi sam se s klubom identifikovao kroz ćaletove i djedove priče, a kasnije kroz Pantelu (kao eto prvi dres koji sam imao) pa onda i kroz ostale igrače redom... Ali vremena su takva kakva su, omladina je takva kakva je i mi možemo ili da plačemo nad tužnom sudbinom ili da se prilagodimo.

Ti klinci su sada u formativnim godinama, daj da ih vežemo i damo im neki osjećaj pripadnosti pa makar i kroz pravljenje pice ove Ćao drugari, da dobijemo navijače Crvene zvezde a ne degenerike koji će da postanu članovi Liverpulovog fan kluba u Srbiji  :facepalm: A posle ćemo da mu mijenjamo svijest ako bude trebalo. Mislim, nije idealno, ali mi izumiremo jbt. Rezultati nikad bolji, a posjeta nikad nakaradnija. Primarni cilj je da se privuku mlađe generacije koje će da se vežu za klub i koji jednog dana mogu da predstavljaju bazu iz koje ćemo crpiti publiku, članove, ultrase, simpatizere i sve ostalo... Sekundardni cilj je da njima mijenjamo svijest kad i ako dodje vrijeme za to, ali za te aktivnosti nemamo vremena pošto je problem brojnosti dogorio do noktiju. Treba privući klince kako - tako, a ja sam ubijeđen da će većina njih na kraju da završi na školskom vičući Maaaarin ili Pavkov dok vode loptu.

Ili sam ja slab na putene crnke. Ako je to onda okači ovu moju priču mačku o rep.  :travka:

Ван мреже СрбМКД

• Члан КК, Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 3.900
  • Репутација: +2130/-866
  • Идопоклоник
« Одговор #37 послато: 04 Децембар 2018, 22:20:50 »
Мени се са тог канала рецимо много допао онај квиз за малишане. Мислим да је то одличан начин приближити клинцима Звезду. Као и она дружења у шопу и посете школама. Тако да је мој савет да се фокус више стави на тим стварима, него ли на прављење пице у Напуљу. То би било ок када би Ања водила свој приватни влог, овако и не баш.

А да је девојка симпатична то стоји. Изненадио сам се кад је рекла да има 20 година. Ја сам мислио да је мало старија :)

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
« Одговор #38 послато: 06 Децембар 2018, 10:37:35 »

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.314
  • Репутација: +2301/-2971
  • Srbijanac,fašista,Zvezdin vikar