• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда ТВ, кидс и слично

Started by Vasili Zaitsev, Oct 14, 2018, 05:23 pm

Previous topic - Next topic

miki96

Meni su ova 2 kanala (zvaničan i kids) super. Što se kaže, ima materijala za uzraste od 7-77 godina. Sve je pokriveno i ispraćeno, nikad više rubrika nije bilo: "Zvezdani momenti", "Legende Marakane", "Od gola do gola", "Naša linija života", "Zvezdin izazov", "Gde smo sve bili mi zbog nje", Anjini vlogovi i moji omiljeni - "filmovi" Zvezda Tv-a nakon velikih utakmica, slavlja, sa priprema... uvek sam voleo te "inside" stvari.

Sekcija Fk-a baš nudi bogat program za razliku od Kk-a gde sada ne postoji gotovo ništa... A bilo je i tu jedno vreme svašta.
Tako da puna podrška Tanji, Anji i svim realizatorima svega.

NSCZ

Колико ми је Тања вау [у сваком погледу], толико ми је Ања... Камо среће да им је медијски простор замењен.

Добра је замисао, али јако лоша реализација. Чак иако ставимо на страну (не)знање о клубу, ваљда водитељ/ка треба да има неку дикцију, да буде занимљив, и да зна које би следеће питање могло да буде... а не да ми у појединим тренуцима док гледам буде јако непријатно.

djanjic

Mislim da preterujete sa kritikama. Devojka radi sasvim dobar posao s ovim kanalom, i s vremenom postaje bolje. Koje veze ima ako pre 4-5 godina nije znala sta i ko je Crvena Zvezda? Usput, sumnjam da je pre 4-5 godina bila vise od 16-17 godina stara.

Kanal je za decu, i deci se svidja. To je najbitnije. Ne mora svako znati izdiktirati sastav Zvezde iz 1972.  godine da bi mogao da radi za klub.

Malo podrske ne bi bilo lose umesto non stop kritika na racun svega pa cak i izgleda...

miki96

Quote from: djanjic on Oct 30, 2018, 12:09 am
Mislim da preterujete sa kritikama. Devojka radi sasvim dobar posao s ovim kanalom, i s vremenom postaje bolje. Koje veze ima ako pre 4-5 godina nije znala sta i ko je Crvena Zvezda? Usput, sumnjam da je pre 4-5 godina bila vise od 16-17 godina stara.

Mislim da trenutno ima tek 20 godina, tako da ima vremena za napredak, oseti se da nema iskustva (po pitanjima koja postavlja) a i gde bi ga stekla uopšte... Samo napred.

NNLice

Подршка за девојку. Мени је јако симпатична и види се да је начин на који прича прилагођен деци која још нису кренула у школу или мало старијој.

Nameless

Немања ЦЗ

saxon

Da li je moguce?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

LAFLARRE

Сада смо озбиљан клуб (ваљда). Овакав треба да лети још сутра.

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

MalboroMekiKratki

Sve ih treba izbaciti svaki njihov potez je na ivici Cringe-a (msm da nepostoji naša reč za to)

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Vuque

Quote from: MalboroMekiKratki on Nov 28, 2018, 07:36 pm
Sve ih treba izbaciti svaki njihov potez je na ivici Cringe-a (msm da nepostoji naša reč za to)

Transfer blama ili transfer neprijatnosti, takoreći.
Ali ih svakako treba izbaciti.
Mozemo li mi kao clanovi da uticemo nekako na to?

Nameless