• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда ТВ, кидс и слично

Started by Vasili Zaitsev, Oct 14, 2018, 05:23 pm

Previous topic - Next topic

Vasili Zaitsev

Све клипове које ради клуб убудуће постављајте овде.

Nameless

točilo

Derulo  i  farmerke   na  8:02  ,  nek mi neko objasni, ne pratim fashion   :srbinosm:
"Zvezda je bila alternativa svemu onome što su oni podsvjesno osjećali. Zvezda je bila znak identifikacije, šljiva ispod koje se okupljaju preživjeli. Zvezda je bila krsna slava svim pravoslavcima u Bosni i Hercegovini. "

MalboroMekiKratki

Quote from: točilo on Oct 29, 2018, 12:46 pm
Derulo  i  farmerke   na  8:02  ,  nek mi neko objasni, ne pratim fashion   :srbinosm:
Crnački fashion vec ko zna koliko i ovde su klinci posebno fudbalercici poceli da spustaju na pola bulje da im se vide fake gucci gace....
Mada mozda je imao privatan sastanak sa voditeljkom pa nije  stigao da namesti kako treba ko zna....

Takodje razumem ali ne svidja mi se sto su emisije privatni vlog voditeljke...

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Фити

од малих ногу је сањао да посети Маракану :mrgreen:
Пре смо болесни него нормални, нека неко други и сад све то процени, ми смо теби одани, цео живот мој си ти!

Vatrogasac

Quote from: MalboroMekiKratki on Oct 29, 2018, 12:56 pm
Takodje razumem ali ne svidja mi se sto su emisije privatni vlog voditeljke...

Amin.Totalno bez veze
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

markosredojevic

Mozda ce ispasti da cepidlacim ali Anastasija bi mogla malo bolje da nauci engleski (vremena).
Jeste sitnica ali mi mnogo para usi  :biggrin:

saxon

Nije ona jedina. Koliko sam primetio, ni Miljan bas ne briljira. U danasnje vreme, to je ipak blam. Veliki smo klub, tu je sad i Evropa, pa bi odlicno znanje engleskog jezika ipak trebalo biti nesto sto se podrazumeva za ovakve pozicije.

vatafak

Klinci se loze na te vlogere, jutjubere, ipak je Kids kanal. Lakse se povezuju sa klubom ako imaju glavnog junaka u klipovima tj. ovu voditeljku. Sasvim dobra strategija, jer su deca ciljna grupa. I meni je bezveze, ali mi nismo deca, za nas je onaj glavni kanal.  :biggrin:

MalboroMekiKratki

Quote from: vatafak on Oct 29, 2018, 04:15 pm
Klinci se loze na te vlogere, jutjubere, ipak je Kids kanal. Lakse se povezuju sa klubom ako imaju glavnog junaka u klipovima tj. ovu voditeljku. Sasvim dobra strategija, jer su deca ciljna grupa. I meni je bezveze, ali mi nismo deca, za nas je onaj glavni kanal.  [emoji3]
Zato sam rekao da razumem... Ali ipak treba imati neku granicu... Nije to kanal neke youtube zvezde vec zvanicni kanal kluba za decu

МилошТЦЗ

Можда јесте хејт, али тачно се види по овој Анастасији да до пре 3 или 4 године није знала шта је Звезда. Иначе идеја је добра, циљна група такође, може овај канал озбиљне резултате да постигне кроз неких 4,5 година.
<br />
Quote from: Ужичанин on May 23, 2019, 10:47 pm<br />Навијачи на трибину, певачи у гранд, а фудбалери на терен.<br />

MalboroMekiKratki

Youtube placa kada skupis 1000pretplata i 80000pregleda
Mi ispunjavamo sve... Na 1000 pregleda se placa oko 2 eura
Pregleda imam 4180000 oduzmeo pocetnih 80000 to je 4100000 sto znaci da imamo 4100*2 eura znaci taj kanal je sam zaradio oko 8000 eura do sada... Naravno nije 100% tacno. Neki klipovi se demonetizuju, nekada yt plati euro na 1000 nekada 3e ali oko 8000...

МилошТЦЗ

Quote from: MalboroMekiKratki on Oct 29, 2018, 05:41 pm
Youtube placa kada skupis 1000pretplata i 80000pregleda
Mi ispunjavamo sve... Na 1000 pregleda se placa oko 2 eura
Pregleda imam 4180000 oduzmeo pocetnih 80000 to je 4100000 sto znaci da imamo 4100*2 eura znaci taj kanal je sam zaradio oko 8000 eura do sada... Naravno nije 100% tacno. Neki klipovi se demonetizuju, nekada yt plati euro na 1000 nekada 3e ali oko 8000...

На 1000 прегледа можеш и да имаш 0 евра, зависи одакле су гледаоци, ако су из Америке нпр можда и може да се узме 2 евра.
<br />
Quote from: Ужичанин on May 23, 2019, 10:47 pm<br />Навијачи на трибину, певачи у гранд, а фудбалери на терен.<br />

MalboroMekiKratki

Quote from: МилошТЦЗ on Oct 29, 2018, 07:01 pm
На 1000 прегледа можеш и да имаш 0 евра, зависи одакле су гледаоци, ако су из Америке нпр можда и може да се узме 2 евра.
Posto sam skoro gledao geografski nije toliko bitno odakle su pregledi vec je bitno koja je sfera... Sport nece imati reklame kao gaming ali ce imati dosta vise od kanala za kozmetiku ili tako nesto...