Анкета

Најбољи у победи над Монаком био је:

Регленд
46 (23.2%)
Човић
19 (9.6%)
Берон
25 (12.6%)
Лазић
1 (0.5%)
Раданов
0 (0%)
Добрић
2 (1%)
Перпероглу
93 (47%)
Фаје
3 (1.5%)
Симанић
2 (1%)
Цирбес
4 (2%)
Оџо
2 (1%)
Ристић
1 (0.5%)

Укупно гласова: 198

Аутор Тема: Еврокуп, 2. коло: АС Монако-Црвена звездa 63:66  (Прочитано 10045 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 741
  • Репутација: +165/-158
Одг: Еврокуп, 2 коло: АС Монако-Црвена звездаa 63:66
« Одговор #80 послато: 11 Октобар 2018, 02:59:45 »
Јa sam gledao snimak na SK,i po meni Monako je vrlo dobra defanzivna ekipa.Bas su bili agresivni spolja,Regland je imao problema sa faulovima i to ga je malo iseklo,Baron po meni jako dobar,ostali solidni po meni.Ocekivao sam da ce biti slabija utakmica posle Podgorice,jer u ponedeljak su igraci dosli u BG,a u utorak otputovali u Monako.Svidja mi se sto smo dobili utakmicu protiv jake ekipe i kada nismo bas briljirali,ali tako se stvara pobednicki mentalitet.Cestitke svima na pobedi,a sad ce biti i vremena za trening u Beogradu.Bravo Zvezdooo!!! :cz:

На мрежи Новајлија

• Члан КК
  • Поруке: 923
  • Репутација: +203/-495
« Одговор #81 послато: 11 Октобар 2018, 07:52:42 »
Битна победа за наставак серије  :win:
Много успона и падова али крај се рачуна
Види се поприлична разлика у учинку странаца и домаћих играча и на томе се треба радити, јер ако "штекну" грк и Џо .. одосмо у малине ...
Човић опет почео солирати у једном моменту кад је умислио да је Џо Думарс али је срећом Томић увидео и "попио је клупу" до краја

Ван мреже coadj

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 67
  • Репутација: +35/-4
« Одговор #82 послато: 11 Октобар 2018, 09:02:35 »
znaci na pregled su dali samo fajeovu i reglandovu trojku. super.

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.488
  • Репутација: +3519/-976
« Одговор #83 послато: 11 Октобар 2018, 09:39:55 »
Veoma važna pobeda
1. Protiv ekipe koja će biti među tri u grupi .
2.Psihološki zbog minusa i vraćanja utakmicu čime je očeličen pobednički mentalitet
3.Zbog uslova u hali ,to nisu sportski uslovi , pokvaren semafor utiče na redovnu taktiku.

Napred Zvezdo.

Ван мреже огнјен куцура

• Члан ФК
  • Поруке: 55
  • Репутација: +38/-7
« Одговор #84 послато: 11 Октобар 2018, 09:55:52 »
Оно синоћ је била борба са обручевима.Невероватно је да свака лопта са слободног бацања која не иде директно у мрежицу већ бар мало закачи обруч излази из коша.То још никад нисам видео.Али ипак изборили смо се и са тим и уписали још једну победу.Честитам момцима и само напред!

Ван мреже Strale993

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 200
  • Репутација: +50/-49
Одг: Еврокуп, 2 коло: АС Монако-Црвена звезда
« Одговор #85 послато: 11 Октобар 2018, 10:44:17 »
Vidi se da je Monako plod naše škole košarke peglali su odbranu muški i znali su da će hala da nas demotivise za šut spolja tj obruci. Trenerski Monako pobedio ali bitno je da smo mi realno pobedili. Nije loša utakmica jer se vidi kako igramo kad nas neko popegla u odbrani npr ovu utakmicu će mnogo puta gledati svi treneri i timovi kad nas skautiraju. Interesantno je da Odzo krene da pliva i ne zna gde se nalazi kad je sa niskom petorkom u igri.
Realno moj utisak večeri je petorka Odzo, Stratus, Beron, Fica i Regland  :001_rolleyes:
Koliko je Tomic hrabar i lucidan kad je izveo ovakvu petorku i cini mi se da smo sa njom dosli z egal. Bukvalno covek je nepredvidiv. Svaka cast.

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.077
  • Репутација: +2887/-971
  • We are the fanatics from Red Star
« Одговор #86 послато: 11 Октобар 2018, 11:17:27 »
Njima je Kikan otprilike sve. Nosi stari broj i pogađa. Naši centri su ga kasnije smirili.
Naša slaba partija. Ni sudije se nisu proslavile. Faulovi za lagane dodire a za žestoka odgurivanja ništa. Ipak na kraju realan rezultat.

Ван мреже Zvezdale!

• Члан КК
  • Поруке: 213
  • Репутација: +104/-66
« Одговор #87 послато: 11 Октобар 2018, 13:32:47 »
Grozna utakmica, ali je veoma bitno sto smo ovakvu utakmicu dobili,iz ovakvog bunara smo se izvukli, ovo je velika skola.
Imali smo 16 izgubljenih lopti (covic, stratos i bili 3, cirbic 4) i samo 9 timskih asistencija. Poceli smo sa promasenim zicerima, otvorenim sutevima, izgubljenim loptama, srecom ni oni nisu blistali. Onda krecemo furiozno, konacno smo igrali nasu igru, ubrzo malo stajemo i onda problemi sa semaforom i vracamo se na igru sa pocetka, sa puno promasaja i u kontra ritmu. Na -11 sam pomislio, e sad cemo videti od cega je ovaj tim stvoren! I bogami pokazao je pobednicki karakter, ja prezadovoljan. Bice jos ovakvih utakmica, ali to nije bitno, bitno je da se uvek nadje put do pobede! Mnogo nas je presekla ona ogromna pauza zbog semafora, neverovatan amaterizam! Jos niko ne moze da resi problem pa zovu nekoga i pitaju ga gde sta kako, au pa ono je bilo smesno... I nema statistike na sajtu, niti u prenosu ne znas ko koliko ima faulova niti poena, bas je nekako sve bilo u kontra ritmu, kao i igra na terenu.

U ovom gostovanju su najzasluzniji za pobedu bili Stratos i Regland. Regland na pocetku los, svaki faul koji su mu svirali nije bio, najupecatljiviji onaj blizu centra kad je bio u odbrani na njihovom pleju 1-1, gde bukvalno nije mrdnuo, sudija mu svirao faul. Brzo usao u problem sa licnim i to je dosta uticalo na njega. Onda se u 4/4 vratio u igru i stiso zube i odigrao maestralno. I ona trojka na kraju, kojom smo pobedili u sustini. Stratos, ja nemam reci za ovog coveka... Nije mi bio jasan potez njegovog dovodjenja, a sad sam odusevljen covekom. Izbija iskustvo iz njega, toliko dobrih poteza... Uvek da trojku kad treba timu, uvek vidi igraca (npr asistencija Simanicu za ono kucanje), uvek aktivan u odbrani (npr u jednom od odlucujucih napada na kraju je uspeo da izbije loptu Kikanovicu posle skoka u napadu tako sto je isao rukom odozdo na gore, cisto, ono je toliko prekaljen potez refleksno ja nemam reci). On znaci ovom timu mnogo, mozda i najvise. S druge strane, Rile je igrao stegnuto, nekako kao da nema strpljenja nego samo srlja, isto i Covic, na njemu se vidi da je pod velikim pritiskom i onda gresi i kad ne bi trebalo. A u odbrani je hodajuci miss match, u 3/4 su nas napadali na njega pikom i to je svaki put prolazilo, svaki. U odbrani od pika Covic izgleda kao pionir da ga bacis medju prvotimce, jadan ne moze ni faul da napravi ni da se postavi, nista, covek manje. Bas sam imao los osecaj dok je Regland bio na klupi, podsetilo me na neka stara (ne tako dobra) vremena, gde se igra mi damo kos, i odma primimo i tako do kraja, nista ne mozemo da odbranimo. Cirbes se na kraju aktivirao i konacno doneo prevagu dole, Faje nije bio los takodje, ona njihova dva skoka u napadu su odlucila pobedu. Beron jos jedna dobra partija. Lazic i dalje u kanalu, nesto s njim nije u redu... Masi zicere, otvoren sut ne moze da da, i na kraju onaj faul za sutu za 3 u zadnjim sekundama, ono je kriminal od faula! Sta li je razmisljao da mi je znati, pusti ga da sutne i da da, koga briga, ovako im dajes sansu!

Sve u svemu, videli smo da smo u problemu kad Regland ne igra/ima problema sa faulovima, sto smo i predvidjali. Jednostavno u odbrani imamo coveka manje, a i u napadu nije kao da imamo toliku prednost. Takodje mi se ne svidja sto nismo iskoristili nase centre dovoljno, oni imaju nejakog Kikana i to je to. Doduse nisu losa ekipa odbrambeno, skupljali su lepo, ali ipak smo mogli to bolje. S druge strane, videli smo da momci zele pobedu, vratili su se sa -11 cini mi se i pobedili u trenutku kada je izgledalo da nam nista ne ide, i da nema sanse da ih stignemo, sto je odlika sampionskih timova. Ja prezadovoljan.

Sad malo mirniji period, da se kuci odmorimo malo pa u nove napade. Pozvao bih sve u Pionir, da im damo vetar u ledja, ovaj tim to zasluzuje! U subotu Krka, odlican termin nema izgovora,svi u Pionir  :bravo:

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.030
  • Репутација: +859/-471
« Одговор #88 послато: 11 Октобар 2018, 13:35:19 »

« Последња измена: 11 Октобар 2018, 14:57:56 Nameless »

Ван мреже Zarate

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.426
  • Репутација: +839/-380
« Одговор #89 послато: 11 Октобар 2018, 13:43:44 »
Само да смо добили, утакмица очајна са обе стране али битна је победа и скор 2-0...Монако ће ове године бити нагазна мина и верујем да могу сасвим пристојно да догурају зато ова победа добија на значају, њих сам се највише прибојавао а добили смо, тако да само напред момци и биће то све још боље.

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.561
  • Репутација: +789/-583
Одг: Еврокуп, 2. коло: АС Монако-Црвена звездаa 63:66
« Одговор #90 послато: 11 Октобар 2018, 14:59:37 »
Inace, bas je dobre batine popio Elmedin Kikanovic od nasih bekova, dobro smo ga sibali ali je dosta napredovao.Drago mi je da je izrastao u super igraca.

Ван мреже Lizard

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.846
  • Репутација: +611/-323
  • Die hard!
« Одговор #91 послато: 11 Октобар 2018, 15:25:34 »
Ali koji cirkus od statistike na sajtu evrokupa:Rile igrao skoro 30 minuta,Biliju oduzeli tri poena i dodali Maiku  :srbinosm:

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.909
  • Репутација: +1138/-2631
« Одговор #92 послато: 11 Октобар 2018, 15:41:49 »
Ali koji cirkus od statistike na sajtu evrokupa:Rile igrao skoro 30 minuta,Biliju oduzeli tri poena i dodali Maiku  :srbinosm:
Da li ti mozes videti tokom itakmice kada udjes na onaj game centar poene igraca i komplet statistiku?

Meni to nikako ne moze da prikaze nesto kao da ne moze da se ucita stranica u fulu. Bas me nervira jer tako gledam jedino igrace odnosno poene onih na koje se kladim.

Bas me zanima da li je do sajta ili mog telefona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

На мрежи miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.488
  • Репутација: +3519/-976
« Одговор #93 послато: 11 Октобар 2018, 15:52:56 »
Do telefona i ja na jednom od kompjutera na poslu ne mogu da pratim a ovaj koji ima modernije programe mogu da pratim.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
Одг: Еврокуп, 2. коло: АС Монако-Црвена звездa 63:66
« Одговор #94 послато: 11 Октобар 2018, 16:21:06 »
Do telefona i ja na jednom od kompjutera na poslu ne mogu da pratim a ovaj koji ima modernije programe mogu da pratim.
E do mojega. Prosle sezone je moglo sto vrv znaci da su oni unapredili sajt.

Ван мреже Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 2.135
  • Репутација: +1351/-1070
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #95 послато: 11 Октобар 2018, 16:31:59 »
Da li ti mozes videti tokom itakmice kada udjes na onaj game centar poene igraca i komplet statistiku?

Meni to nikako ne moze da prikaze nesto kao da ne moze da se ucita stranica u fulu. Bas me nervira jer tako gledam jedino igrace odnosno poene onih na koje se kladim.

Probaj preko drugog pretraživača. Meni preko Hroma neće, ali preko Mozile radi.

Ван мреже Lizard

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.846
  • Репутација: +611/-323
  • Die hard!
« Одговор #96 послато: 11 Октобар 2018, 16:36:59 »
Evo ispravili poene na sajtu.

На мрежи Aco83

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 350
  • Репутација: +110/-700
« Одговор #97 послато: 11 Октобар 2018, 19:55:56 »

Ako imas telefon sa os android skines ovu aplikaciju i imas sve vezano za kosarku :ziveli2:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sizebiz.just.live.basketball

Ван мреже rille83

• Члан ФК
« Одговор #98 послато: 11 Октобар 2018, 22:27:25 »

Ako imas telefon sa os android skines ovu aplikaciju i imas sve vezano za kosarku :ziveli2:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sizebiz.just.live.basketball
Hvala na info obojici Aleksandra. Imam iphone.

На мрежи Disc

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 425
  • Репутација: +98/-123
« Одговор #99 послато: 12 Октобар 2018, 17:31:38 »