Анкета

Најбољи у победи над Монаком био је:

Регленд
46 (23.2%)
Човић
19 (9.6%)
Берон
25 (12.6%)
Лазић
1 (0.5%)
Раданов
0 (0%)
Добрић
2 (1%)
Перпероглу
93 (47%)
Фаје
3 (1.5%)
Симанић
2 (1%)
Цирбес
4 (2%)
Оџо
2 (1%)
Ристић
1 (0.5%)

Укупно гласова: 198

Аутор Тема: Еврокуп, 2. коло: АС Монако-Црвена звездa 63:66  (Прочитано 10016 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже џонињо

• Члан ФК
  • Поруке: 3.682
  • Репутација: +1532/-1863
  • Bez ličnog teksta
Одг: Еврокуп, 2 коло: АС Монако-Црвена звезда
« Одговор #60 послато: 10 Октобар 2018, 22:29:58 »
  Svaka čast kako smo ovo okrenuli. :aplauz: Dvocifren zaostatak na meču koji ide na 120 poena, gdje pritom mi par puta imamo crne serije od po 6,7 minuta. Kažu da je odlika velikih ekipa da i kad igraju loše pobjede, s tim što smo mi odigrali meč, veći dio, gdje se slobodno može reći "ne može lošije od ovog".
Velika stvar, sa samopouzdanje prevashodno, je dobiti jedan ovakav meč. Svakako će i dalje biti oscilacija, važno je da forma bude na vrhuncu u martu i aprilu. Bravo momci, idemo gaziti dalje!

Ван мреже miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.296
  • Репутација: +742/-218
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
« Одговор #61 послато: 10 Октобар 2018, 22:31:39 »
Porodili smo pobedu!
Odlična je bila druga polovina prve četvrtine i sve je ličilo na "scenario Morača". Ali narednih 20 minuta...  :facepalmanimation: Baš teško za gledanje.
Pred poslednji kvartal nije bilo baš obećavajuće... ali onda na scenu stupa ko drugi no Stratos. Čini mi se da je u uvodnim minutima 4/4 pogodio 2 trojke i tako je podigao tim. Povukao je ekipu i protiv Ulma kad je bilo najvažnije a o roli u Morači je suvišno pričati, bravo Stratose  :aplauz: Kasnije je to sve bolje izgledalo, igrali smo "ono naše". 29 poena u 4/4 od 66 je jasan pokazatelj kako smo odigrali. Bravo i za Reglenda, polazao je da ima "kratko pamćenje" i da brzo zaboravlja sve šta je bilo loše do tada i igra kao da je meč počeo, sa istim samopouzdanjem. Beronov napad nikad nije bio pod znakom pitanja, mene oduševljava njegova odbrana. Veoma je agresivan, čvrst, i kada preuzme višeg igrača ovom nije lako da ga pomeri i često se taj mismeč završi pasom unazad i odustajanjem napada na Bilija.
Lošoh stvari je bilo dosta i važno je da se piše pobeda. Mi ćemo zaboraviti ovaj meč a stručni štab će da poradi na propustima, ne sumnjam.
Ooooo zgazi ih sve!  :cz: :stari grb:

Ван мреже Strale993

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 198
  • Репутација: +50/-49
« Одговор #62 послато: 10 Октобар 2018, 22:33:05 »
Obruci su uzas, lopta se odbija od njih kao od kamen, uopste ne upijaju loptu i nisu elasticni. Ali prebordili smo i to, u jednoj mucnoj utakmici pokazali smo karakter sampiona i glad za uspehom. Svaka cast momcima a sad treba napuniti Pionir i dati im jos jaci vetar u ledja.

Ван мреже Prse

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 200
  • Репутација: +129/-154
« Одговор #63 послато: 10 Октобар 2018, 22:36:01 »
Los ulazak u utakmicu, zatim dignuta radna temperatura i nakantani 11 razlike bez pomuke, dize se rucna, igraci shvataju da su klasa iznad, Monako prosecna ekipa, ali zaboravljaju da se Monako nece sam pobediti a nije proslo ni pola meca, dodatni problem sa semaforom i statistikom, igraci se hlade i jos vise opusteniji nastavljaju mec, kada je poslo nizbrdo i shvatili da mora opet gas jbg. nece uvek odmah i sad, te je Tomic polomio pola klupe i otvorio "bukvar" daa bi se do kraja izvukla pobeda, velika lekcija, ovo ne sme da se ponavlja.

U par napada isli izolaciju da se igra protiv  Borise, mislim da je dva puta onaj crnja poentirao, trudi se Borisa u odbrani nego mene nesto drugo zanima, jel on vezba uopste da spusti loptu ili samo coska i sut ?

Cestitke na pobedi

Ван мреже De-Do

• Члан КК
  • Поруке: 30
  • Репутација: +12/-11
« Одговор #64 послато: 10 Октобар 2018, 22:38:01 »
Izvukosmo pobjedu nekako,mnogo vazno,jedini imamo dvije pobjede u grupi.Prvo mjesto nam donosi mnogo lakse protivnike u drugom krugu :bravo:

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.046
  • Репутација: +5457/-5731
« Одговор #65 послато: 10 Октобар 2018, 22:40:04 »
Cestitke timu na pobedi ... Rudarska kosarka, ali jbg.. I hala, I atmosfera su bili takvi .. Idemo dalje, prvo KRKA :)

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.121
  • Репутација: +1991/-2661
  • "To je juriš, to je nalet, nema milosti...........
« Одговор #66 послато: 10 Октобар 2018, 22:41:46 »
Zamislite da moramo u subotu u salu Leon Štukelj :DDDD:

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.046
  • Репутација: +5457/-5731
« Одговор #67 послато: 10 Октобар 2018, 22:43:00 »
Off Topic

Rak I na drugo oko  :mellow:

Ван мреже Petar NNJ

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 179
  • Репутација: +77/-69
  • Ponovo bih da se rodim isto radio....
« Одговор #68 послато: 10 Октобар 2018, 22:43:32 »
Ужасна утакмица за гледање. Најгоре издање у овој сезони, али на крају побједа. Овако екипа ствара карактер и побједнички менталитет. Кад ти не иде, а ти не одустајеш и бориш се до самога краја. Браво Звездо!

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.172
  • Репутација: +376/-353
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #69 послато: 10 Октобар 2018, 22:45:04 »
Kad smo ovo dobili sve možemo...

Baš ružna utakmica, mali broj poena, užasni obruči, degenerična publika, hala kao sala za fizičko, fucking semafor koji se stalno kvari, one babe za zapisničkim stolom... bukvalno sve je bilo ružno večeras, pa smo ipak pokazali karakter i uspeli da porodimo pobedu. Alal vera momci   :ziveli2:

Stratos igrač utakmice, po meni on je prelomio utakmicu u našu korist. Jebena klasa...
Regland loš tokom celog meča, pa ipak na kraju ispade junak.
Čova kad je bilo najteže pogodio 2+1  :001_cool:.
Cirbi pred kraj meča proigrao i uspeo da uhvati mnogo bitan ofanzivni skok.
Beron je bio solidan, mada ume bolje.
Boriša barem po meni sasvim korektan, da ga je hteo malo više šut ko zna šta bi bilo. S druge strane Radanov i Dobrić loši, mora to mnogo bolje.

Vrlo bitna pobeda kojom se osamostaljujemo na samom vrhu. Slede nam nešto lakše utakmice, taman da pojedini igrač proigraju.

Ван мреже Toy_dolls

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 376
  • Репутација: +201/-86
« Одговор #70 послато: 10 Октобар 2018, 22:46:43 »
Svaka cast momcima na pobedi i teraj dalje. Pokusavam da vratim film unazad par godina kad smo odigrali ovako anti kosarkaski i jedino mi pade na um Krka :srbinosm:

Ван мреже Tyrion

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 259
  • Репутација: +168/-113
  • Uvaljujem gefufne
« Одговор #71 послато: 10 Октобар 2018, 22:50:47 »
Ovo je ličilo na prošlu sezonu. Rupe u odbrani, loša odbrana od pika, u napadu soliranje i prangijanje za tri. No, za razliku od prošle sezone, Tomić demonstrira kako se koriste veterani: da uskaču iz drugog plana i nose ekipu samo kad zagusti. Ne guraš ih u poziciju nosilaca igre. Reglend se vratio u ritam nakon lošeg početka. Sjajno je imati ključnog igrača sa takvom sposobnošću. Valjalo bi vratiti Nenadića u rotaciju, treba nam, naročito kad treba stisnuti odbranu.

Pobedili smo i to je jedino važno.

Ван мреже ultra88

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.303
  • Репутација: +809/-314
  • taj osecaj nas kad pogodak das
« Одговор #72 послато: 10 Октобар 2018, 23:05:16 »
Bitno je pobedjivati i kad ne ide...to je odlika velikih timova kao sto smo mi.
Svaka pobeda na gostovanju je jedan veliki plus za klub i reputaciju...mi smo dokazali bezbroj puta da nismo klasicna domacica (kao neki da ih ne spominjem da ne zagadjujem temu :mrgreen:)...nego pravi evropski klub 12 na ulebovoj rang listi,koji dobija i na strani i u pioniru i kad mu ide i kad ne ide...Idemo dalje...Sledeca je krka i bilo bi lepo da nas ponovo dodje 4,500-5,000 i da se da podrska jer zaista ima sta da se vidi za razliku od prosle sezone.
VRATICEMO SE JOS JACI.

Ван мреже Strax

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 365
  • Репутација: +139/-29
  • Dok Cigani tebi pevaju...
« Одговор #73 послато: 10 Октобар 2018, 23:31:11 »
Teška i ružna utakmica. Ali pobeda !

Njihova neefikasnost na startu sezone očigledno nije posledica loše šuterske forme, oni jednostavno tako igraju. Ne mogu da se ne začudim kada vidim da ekipa koja ima Kikanovića, Nidama, Robinsona, Džounsa x2 igra ovako sporu košarku i da pegla odbranu. Za nas je ovo bila jedna od onih utakmica kada sve što radimo, radimo van ritma, ali dobar deo zasluga svakako ide i njihovoj odbrani, koja kakva god da je (a nije nimalo loša), uspela je da nas umrtvi i izbaci iz ritma. Ono što je najbitnije je da čak i u takvim okolnostima, protiv jednog od konkurenata, pa još na gostovanju, mi ostvarimo pobedu. Idemo dalje !

Ван мреже serbianhoops

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 336
  • Репутација: +120/-222
« Одговор #74 послато: 10 Октобар 2018, 23:41:18 »

Kratko objasjenje vezano za halu u Monaku, posto vidim da je ona predmet sprdnje. Hala Gaston Medecin se nalazi u sklopu stadiona Luj 2 ispod juzne tribine stadiona. Odavno je prevazidjena i glavna je prepreka da klub ikada nastupa u Evroligi jer jednostavno ne postoji mogucnost da se prosiri do potrebnih 5.000 mesta. Jedino resenje je izgradnja potpune nove hale za timske sportove van Knezevine, u nekom susednom francuskom gradicu, kao sto je slucaj sa teniskim terenima koji se nalazi u susednom Rokebrun Kap Marten.

Ван мреже Vucko1985

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.088
  • Репутација: +565/-1452
« Одговор #75 послато: 10 Октобар 2018, 23:42:06 »
2,30 kvota na nas. Potcenile nas dosta kladionice. Eto lepe prilike da se zaradi. :travka:
Cestitke momcima na pobedi. Nadam se da je bar neko poslusao moj savet. :ziveli2:

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.172
  • Репутација: +376/-353
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #76 послато: 11 Октобар 2018, 00:17:42 »
Dajte anketu.

Ван мреже Kenjaj Red Star

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 290
  • Репутација: +46/-449
  • Strong difens i tranzisn ofens
« Одговор #77 послато: 11 Октобар 2018, 00:32:07 »
Vidi se da je Monako plod naše škole košarke peglali su odbranu muški i znali su da će hala da nas demotivise za šut spolja tj obruci. Trenerski Monako pobedio ali bitno je da smo mi realno pobedili. Nije loša utakmica jer se vidi kako igramo kad nas neko popegla u odbrani npr ovu utakmicu će mnogo puta gledati svi treneri i timovi kad nas skautiraju. Interesantno je da Odzo krene da pliva i ne zna gde se nalazi kad je sa niskom petorkom u igri.
Realno moj utisak večeri je petorka Odzo, Stratus, Beron, Fica i Regland  :001_rolleyes:

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.484
  • Репутација: +3700/-1899
« Одговор #78 послато: 11 Октобар 2018, 00:52:33 »
Izuzetno vazna pobeda na polju psihe....

Odigrali smo vrlo los mec i izvukli pobedu....i rezultat toga je da moze da raduje ovakva pobeda a donosi i prve brige...

Losa bacanja....slabo se branio pik.....lose smo reagovali na cvrstu ekipu....i bili smo bez igre dok se nije pri kraju razbudio Regland i pokazatelj i briga kad ga nema ucinkovitije u ekipi da mozemo biti u problemu.....a do tada nas je iz mrtvih vadio Stratos sa par trojki...a nismo ni imali uobicajenu igru kroz centre....bilo je dosta ispucavanja za tri u par momenata kada nismo znali sta cemo i tada nismo delovali dobro...i sto neko rece, imao sam i ja gadan fles od prosle sezone...

Srecom Dzo je oziveo pri kraju i bio je klacerica...i pobegosmo sa lopate...

Monako ce tesko jos neko iz nase grupe dobiti ovde...zato je i jos veca pobeda...

I dobro je sto ovako gusto bilo....malo da ateriramo i da radimo na jos nekim stvarima koje su se ispoljilje veceras...

Ван мреже nedst

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.114
  • Репутација: +648/-450
  • Za Zvezdu se ne navija ZVEZDA SE VOLI
« Одговор #79 послато: 11 Октобар 2018, 01:20:06 »
Nista bolje nego kad odigras utakmicu ispod svog nivoa a pobedis. U svakom slucaju smo dosta kvalitetniji od Monaca, ali posle onog naseg vodjstva prvom delu nekako smo stali.U poslednjoj cetvrtini smo se malo konsolidovali I uspeli smo da resimo utakmicu u nasu korist. Dosta smo imali izgubljenih lopti, puno promasenih bacanja I malo raspolozenih igraca, jednostavno veci deo utakmice nista nas nije ni htelo. Ipak na kraju smo uspeli da odigramo za pobedu. Cestitke na pobedi koja je za sada najbitnija da se nastavi kontinuitet uspeha.