Анкета

Најбољи на гостовању Земуну био је

Борјан
1 (0.2%)
Стојковић
1 (0.2%)
Бабић
1 (0.2%)
Дегенек
2 (0.4%)
Родић
3 (0.6%)
Јованчић
9 (1.9%)
Крстичић
3 (0.6%)
Ебисилио
12 (2.5%)
Марин
376 (79.2%)
Јовељић
50 (10.5%)
Павков
3 (0.6%)
Јовичић
5 (1.1%)
Кафу
6 (1.3%)
Боаћи
3 (0.6%)

Укупно гласова: 475

Аутор Тема: 11.коло Суперлиге: Земун-Црвена звезда 1:2  (Прочитано 22346 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Zdenjek Zeman

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 349
  • Репутација: +345/-112
Одг: 11.коло Суперлиге: Земун-Црвена звезда 1:2
« Одговор #240 послато: 08 Октобар 2018, 09:53:08 »
Meni je od juce opet utisak da i ova varijanta nije uigrana dovoljno, zato se ne zna kako i kada uputiti zavrsni pas, i centarsutevi.....
Kao da nismo igrali protiv PSG-a i videli da centarsut ne mora u peterac ili balon, nogo po zemlji i na 11m gde vise stoje nasi igraci
Inace drugo polvreme kad su se igraci privikli na igru po zemlji je bilo bolje. I Marin je loptu dobio pozadi, ali je kralj pa je uspeo da je prihvati i povuce unapred

Ostalo - odbrana katastrofalno vracanje - valjda je sada svima jasno za sto ne igramo visoko. I ostatak se slazem sa prethodnim kolegama, ovde su samo bodovi dobra stvar

Ван мреже Вајти

• Aдминистратор
  • Поруке: 18.719
  • Репутација: +13253/-10826
  • Ипак се окреће...
« Одговор #241 послато: 08 Октобар 2018, 10:31:34 »
Ovo sa neuigranost je skroz tacno - juce je Joveljic nekoliko puta pokusao da napravi dupli pas sa Ebesilijom i mislim da se svaki put zavrsilo neuspehom. Jednom mu je cak dodao u aut dok je ovaj ostao u mestu, a Joveljic iza sebe nije ni imao igraca koji ga pritiska. Rastimovani smo i to je najveci neuspeh u odnosu na proslu sezonu.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.477
  • Репутација: +4076/-3175
« Одговор #242 послато: 08 Октобар 2018, 13:01:41 »
Realni zvezdasi jedva cekali da krenu sa kampanjom blacenja svih od trenera i igraca do uprave, kad bi tako krenuli da komentarisu svoje zivote ova zemlja bi daleko dogurala.
Ne vole ljudi Zvezdu, totalno mase poentu svega! Dal uopste moze neko da predpostavi kako je igracima prvo nakon poraza koji su dzoiveli u Parizu? Nisu to zvezde neke, multi milioneri, psiholoski spremni ljudi, oni su tek nesto novo rodjeno, i oni su se ponadali u sekundi, nisu znali svoju snagu i doziveli su ono sto se ocekivalo a svi smo odbijali to da kazemo u napred. Na zalost i njihovi i nasi snovi su se srusili za trenutak. Mnogo je "pomoglo" da jucerasnje mucenje u Zemunu bude takvo i komentari "realnih" Zvezdasa. Nakon pada posle Pariza, na njima je bio jos veci teret psihicki da izadju u Zemun i da pobede. Stvarno su delovali rastimovano, ali to je cist plod ove "atmosfere" u kojoj su se nasli a nikada do sad nisu, i onoga kako se ponasa javnost nakon tog poraza! I umesto da momcima skinemo kapu i kazemo naklon do poda, uz vas smo do kraja...mi mislimo i dalje da mozemo i sa Liverpulom da se kidamo, i lepo je gajiti taj osecaj i ja ga prvi imam, ali znam ako se desi isto sto se desilo i protiv PSG a, shvaticu to onako kako bi svaki iskreni pravi Zvezdas trebao. Kao realnost i kao skolu za ubuduce! Ovo je samo po sebi dar, sto igramo takmicenje koje igramo i jos sa kojim timovima, sada se uci, sada se i gradi mentalitet publike, da konacno postanu realni da znaju gde smo, da shvate da je fudbal danas novac i matematika, a mi ga mimo svih zakona gravitacije igramo jos na srce, na publiku...i uspevalo nam je do sada. U jednom trenutku na zalost mora da nam se desi i ono sto nam se desilo, ali iza toga moramo da znamo kako se postavljamo i sta treba raditi! Njima sada treba podrska kao nikada do sad, a mi je ne dajemo nego nastavljamo kukanjavu koja je pocela od derbija, pa preko Pariza, do Zemuna! Mora drugaciji pristup i drugacija klima da im se stvori da bi oni mogli da prodisu, ovo kako ovde ide a i uopste kakve price kruze, to nije ni malo dobro. To je kao kada pustis 11 bambija u prasumu i nadas se da ih nece pojesti tigrovi, lavovi ili sta vec caruje tuda, i da ce izaci sa druge strane svih 11 netaknuti. Postoje sanse za to verovatno, zato i postoje kladionice, ali su one male i treba gajiti nadu ali biti i realan. Zato bi ja jucerasnjoj utakmici pripisao svu ovu konfuziju u koju su upali Zvezdasi generalno, a moramo sto pre sa time da rascistimo da ne bi nekome ko zna da igra fudbal u ovoj ligi sigurno duplo bolje od svih, a i u Evropi sada vec moze da se kaze, da im ne bi ubacili u glavu taj crv sumnje da i oni sami u sebe pocnu da sumnjaju. Zato Zvezdasi...daj da je bodrimo najbolje sto umemo i pustimo da ih da igraju! Daj da punimo stadione jer im to sada treba, a ne da ih kritikujemo odmah i u ovoj situaciji!

Ван мреже Nervozni postar

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 96
  • Репутација: +59/-31
« Одговор #243 послато: 10 Октобар 2018, 14:29:44 »
Ja bih na ovu utakmicu dodao komentar - ovako se osvajaju titule !!