Аутор Тема: Potrebne informacije u vezi utakmica u Pioniru  (Прочитано 654 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже 3tomax

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 2
  • Репутација: +1/-1
Potrebne informacije u vezi utakmica u Pioniru
« послато: 03 Октобар 2018, 10:02:53 »
Zdravo svima,

zeleo bih da pocnem da vodim klinca na Zvezdine utakmice u Pionir, ali posto ni ja nikada nisam tamo bio, znacilo bi mi par informacija :)

Koja su dobra mesta za sedenje? Po ceni mi se ok cine loza, plava loza i bela loza, ali ne vidim koja je velika razlika izmedju njih.

Takodje, da li se karte kupuju samo na blagajni Pionira, ili mogu i negde online da se uzmu? Ili bar na jos nekim prodajnim mestima u gradu?

I na kraju, koliko pre pocetka utakmice treba doci pred Pionir, da bi se opusteno uslo?

Hvala puno :)

На мрежи Byjo

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 46
  • Репутација: +14/-9
Potrebne informacije u vezi utakmica u Pioniru
« Одговор #1 послато: 03 Октобар 2018, 10:10:44 »
Sedenje ti zavisi sve od toga da li vodis klinca da gledate ili da malo oseti guzvu i ostalo. Meni licno je favorit A tribina do sredine ili cak iza kamera na sredini sto snimaju. Posto sad i nije neka velika potraznja za mestom 30-45 min pre utakmice krajnje korektno, taman malo da se pogleda zagrevanje, uzmes klincu neku zanimaciju... Dolazio sam i 15 min pre pocetka pa nije bilo guzve, sve zavisi od utakmice najcesce sam imao sezonsku

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже tekarh

• Члан КК
  • Поруке: 164
  • Репутација: +46/-42
Одг: Potrebne informacije u vezi utakmica u Pioniru
« Одговор #2 послато: 03 Октобар 2018, 10:42:15 »
Zdravo svima,

zeleo bih da pocnem da vodim klinca na Zvezdine utakmice u Pionir, ali posto ni ja nikada nisam tamo bio, znacilo bi mi par informacija :)

Koja su dobra mesta za sedenje? Po ceni mi se ok cine loza, plava loza i bela loza, ali ne vidim koja je velika razlika izmedju njih.

Takodje, da li se karte kupuju samo na blagajni Pionira, ili mogu i negde online da se uzmu? Ili bar na jos nekim prodajnim mestima u gradu?

I na kraju, koliko pre pocetka utakmice treba doci pred Pionir, da bi se opusteno uslo?

Hvala puno :)

Na utakmicama aba lige nema mnogo razlike izmedju plave i bele loze ali kada je guzva (evroliga, plej of aba lige, verovatno i evrokup ove sezone kada bude veca poseta) u beloj lozi se po pravilu stoji. Imam godinama sezonsku za belu lozu i na evropskim utakmicama uvek stojimo, juce je bio izuzetak zbog manje posete. Bela loza je odmah do kopa i uvek se stvori guzva i ispod loze a i ponese te atmosfera pa i ti ustanes i pevas :)
Tako da ako dete vodis na evrokup i hoces da sedis bolje uzmi kartu za plavu lozu.
I prosle i ove godine nema guzve, ako uzmes kartu za lozu mozes da dodjes opusteno 15-20 min ranije. Ako nekim cudom do kraja sezone poraste interesovanje kao sto je bilo pre par godina ni sat ranije nije dovoljno da se ne guras :)

Ван мреже 3tomax

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 2
  • Репутација: +1/-1
Одг: Potrebne informacije u vezi utakmica u Pioniru
« Одговор #3 послато: 04 Октобар 2018, 15:50:45 »
Hvala, korisne su mi sve te informacije :)