Анкета

Најбољи у демонтажи Будућности:

Регланд
70 (19.1%)
Човић
2 (0.5%)
Берон
8 (2.2%)
Лазић
0 (0%)
Добрић
0 (0%)
Раданов
1 (0.3%)
Перпероглу
233 (63.7%)
Фаје
2 (0.5%)
Симанић
6 (1.6%)
Цирбес
34 (9.3%)
Оџо
10 (2.7%)
Ристић
0 (0%)

Укупно гласова: 366

Аутор Тема: Аба лига, 2. коло: Будућност - Црвена звезда 71:87  (Прочитано 16574 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Robbie Fowler

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.242
  • Репутација: +2582/-1042
Одг: Аба лига, 2. коло: Будућност - Црвена звезда
« Одговор #200 послато: 08 Октобар 2018, 15:48:43 »
Empty,dva upisa iznad...

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.560
  • Репутација: +4792/-9762
  • "реалиста"
« Одговор #201 послато: 08 Октобар 2018, 16:02:56 »
ја реко хајлајц..

Ван мреже Ginekolog

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 162
  • Репутација: +115/-69
  • 🔴⚪🔴⚪
« Одговор #202 послато: 08 Октобар 2018, 17:30:04 »
Koristi ga u trenucima kada ga nikad nije koristio Radonja.

Svidja mi se sve ovo.

Kada to kazete treba da imate na umu da Borisa kod Radonje i Tomica nije isto. Sada je 2-3 godine stariji, velika je razlika igrati sa 17 ili sa 20. Mislim da je i Radonjic video taj potencijal, zeleo je da proba al prosto nije islo, i Borisa je dosta tu kriv jer je i kada je dobijao sansu izgledao je nezainteresovano. Sa druge strane Radonja je sansu dao Guduri i on ju je iskoristio. Prosto kod njega si morao da zasluzis, da zapnes na treningu, zapnes u odbrani.

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 4.898
  • Репутација: +2299/-1033
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #203 послато: 08 Октобар 2018, 17:30:25 »
За кулен бригаду скраћено издање.

Ван мреже zauvekdelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.686
  • Репутација: +1813/-602
« Одговор #204 послато: 08 Октобар 2018, 17:50:52 »
Tek nakon ovih par utakmica se zapravo vidi koliku štetu je prošle godine napravio nesrecni Alimpijevic. I opet sa takvim trenerom i onakvim igračkim kadrom(koga je taj isti trener još više upropastio) bili smo na jedan koš od Evrolige ove godine.
Na srecu svih,to je sada prošlost,a buducnost djeluje dosta svjetlija. Svakako,još je rano za neke prognoze,al na dobrom smo putu.
Imamo kvalitetan stručni štab,dobre igrače,dobru hemiju u ekipi.
Nikog ne bih sad posebno izdvajala,svi su do sada imali dobrih poteza i partija..ali moram biti malo pristrasna i poslije sinocne partije izdvojiti Majka.
Ponovo je podsjetio na njegove najblistavije partije u našom dresu i ja sam sigurna da ce on kad bude najpotrebnije biti naš vodja i najbolji igrač.
Ovakva sinocnja partija korisna je i iz još jednog razloga. Nadam se da ce konačno publika ponovo krenuti da prati i podržava naš KK onako kako zna. Da ce se vratiti ono staro zanimanje za košarkaške utakmice i podrška koju svi u klubu itekako zaslužuju.
Čestitke svima na ubjedljivoj pobjedi i idemo još jače u nastavku sezone.  :ue:

A Dzikicu i Buducnosti od srca zelje da ih u EL svaka ekipa vrati na fabrička podešavanja kao što je sinoc vec učinio jedan jedini pravi EL klub sa ovih prostora tj MI.

Ван мреже sasa55555

• Члан КК
  • Поруке: 106
  • Репутација: +46/-37
« Одговор #205 послато: 08 Октобар 2018, 18:34:54 »
Što se našeg tima tiče, kao što je većina rekla konačno igramo našu košarku, hard difens end tranzisn ofens, imamo opasne trojkase, dosta levorukih igrača i opasno jako meso ispod koša, i ono najvažnije trenera.. Mnogo smo nezgodna ekipa za svakoga, a tek ćemo biti, laza, cirbi, faje, dobric, perper svi grizu igraju odbranu, a tek kad se priključe i ovi mladji jedva čekam nastavak sezone..

Što se future tiče, imam utisak da bi im mnogo korisniji bili onaj kosati na 4 što je igrao prošle sezone i onaj crni bek, zaboravio sam im imena, nego ova dva Clark -a,prvi je bek ala feldin plašljiv mekan samo da šutne a kad ga stegnes u odbrani nema ga nigde, ovaj drugi na 4-5 što igra ista prica, samo jos gore visok igrač a plaši se reketa i borbe ispod koša, možda sam staromodan ali lično kad vidim visokog igrača da beži iz reketa i da igru bazira na šutu smuči mi de košarka..
Ostali stranci još gori, Jackson ima ime i ego podjednako velik, onaj craft ništa posebno,omanuli su sa igračima samo tako al ko ih...:D

Samo ljudi dodjite u pionir, dobra je košarka,skroz gotivan tim imamo greota ijednog slobodnog mesta..

Ван мреже aleksandarasr

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 416
  • Репутација: +165/-144
« Одговор #206 послато: 08 Октобар 2018, 18:35:48 »
Tek nakon ovih par utakmica se zapravo vidi koliku štetu je prošle godine napravio nesrecni Alimpijevic. I opet sa takvim trenerom i onakvim igračkim kadrom(koga je taj isti trener još više upropastio) bili smo na jedan koš od Evrolige ove godine.
Na srecu svih,to je sada prošlost,a buducnost djeluje dosta svjetlija. Svakako,još je rano za neke prognoze,al na dobrom smo putu.
Imamo kvalitetan stručni štab,dobre igrače,dobru hemiju u ekipi.
Nikog ne bih sad posebno izdvajala,svi su do sada imali dobrih poteza i partija..ali moram biti malo pristrasna i poslije sinocne partije izdvojiti Majka.
Ponovo je podsjetio na njegove najblistavije partije u našom dresu i ja sam sigurna da ce on kad bude najpotrebnije biti naš vodja i najbolji igrač.
Ovakva sinocnja partija korisna je i iz još jednog razloga. Nadam se da ce konačno publika ponovo krenuti da prati i podržava naš KK onako kako zna. Da ce se vratiti ono staro zanimanje za košarkaške utakmice i podrška koju svi u klubu itekako zaslužuju.
Čestitke svima na ubjedljivoj pobjedi i idemo još jače u nastavku sezone.  :ue:

A Dzikicu i Buducnosti od srca zelje da ih u EL svaka ekipa vrati na fabrička podešavanja kao što je sinoc vec učinio jedan jedini pravi EL klub sa ovih prostora tj MI.
[
/quote]
Sustina je u ova dva bolda...

Ван мреже Vucko1985

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.088
  • Репутација: +565/-1452
« Одговор #207 послато: 08 Октобар 2018, 20:15:26 »
Kakav cas kosarke sinoc u Moraci, uzivanje za gledati, a pogotovo jer smo karali ove odvratne Milogorce u sred Podgorice. Kako samo lepo izgleda nas napad, tecno i jednostavno, a to je najteze postici. I timska odbrana dobro deluje, s obzirom da nemamo neke preterano dobre defanzivce u ekipi, vidi se ruka trenera Tomica u svakom pogledu. Prosto ne znas za koga da glasas za igraca utakmice, Regland je klasa, nas lider, mnogo mi se svidja kao igrac, 11 asistencija sinoc i to pod temperaturom. Beron kako lep izbacaj i sut ima, milina ga gledati kada sutira, Perperoglu klasa, kako rutinski igra, zaista neverovatno, a Cirbi u nasem dresu totalno drugaciji igrac nego u drugim ekipama, preporodjen skroz, dobar na postu, a posebno mi se svidjaju livade koje pravi saigracima. Mnogo bitna pobeda, i zbog samopouzdanja, a i zbog medjusobnog skora i poretka na tabeli na kraju regularnog dela. Ne treba se samo sada mnogo uzdizati i zavaravati, vec cvrsto stajati na zemlji. Buducnost trenutno dosta lose izgleda, neuklopljeno, bez jasno raspodeljenih uloga, bez hemije, ali ne znaci da ce takvi biti u nastavku sezone, ima tu dosta dobrih igraca, a moguce je da ce vrsiti i korekcije u sastavu, samo je pitanje da li ce sve to uklopiti. Svakako im treba prepustiti ulogu favorita kao evroligaskoj ekipi, a i Cedeviti sa onim silnim strancima, a mi da igramo dobru kosarku, napredujemo, i vrebamo svoju sansu. Svakako sam sada mnogo optimisticniji nego pre pocetka sezone i ovo mi lici na jednu lepu pricu.
Nadam se samo da je ovaj pocetak sezone, kosarka kakvu igramo i pobede, najbolja pozivnica navijacima da pune halu, kupuju sezonske karte i da podrze ovaj tim i svoj klub.
« Последња измена: 08 Октобар 2018, 20:26:31 Vucko1985 »

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.978
  • Репутација: +356/-983
« Одговор #208 послато: 08 Октобар 2018, 23:30:18 »
Ја очекујем да ће удружење мафијаша из подгорице да купи још пар играча па када и то не буде ишло отераће дебелог превараранта.

Ван мреже мишко_коло

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 9
  • Репутација: +9/-1
« Одговор #209 послато: 09 Октобар 2018, 00:04:58 »
Мислим да не треба да га терају, нека остане што дуже.

Ван мреже Tyrion

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 258
  • Репутација: +168/-113
  • Uvaljujem gefufne
« Одговор #210 послато: 09 Октобар 2018, 00:09:25 »
Prvo i najvažnije: ove sezone imamo trenera. Zahvaljujući odličnoj selekciji stranaca, brzo je uigrao raznovrstan napad kojim naše prednosti dolaze do punog izražaja: jaka centarska linija, opasnost s perimetra od keca do četvorke kad protivnik skuplja, smislene izolacije. Igrači prave mnogo blokova jedni drugima, stvarajući jedni drugima prostor za otvoren šut ili pas. Očekujem da će u ovakvom sistemu još više doći do izražaja kakav klikeraš je Davidovac, kad se konačno vrati na parket.

Individualno gledano, sjajno je videti da Stratos ulazi u formu. Protiv Budučnosti kao da nijedan suvišan pokret nije napravio, sve što radi ima smisla, a stigao je ne samo da da gomilu koševa, nego i da seče dodavanja, trči kontre, skače, daje savete saigračima. Ako budete gledali snimak, pokušajte da obratite pažnju na to kako se kreće, naročito u odbrani. U napadu deluje nekako neupadljivo, nikad čovek ne bi rekao da je od cele ekipe juče on uzeo najviše šuteva. Pravi ubica iz potaje.

Klinci sinoć vrlo solidni. Jesu par puta ispadali u odbrani, ali ništa drastično - šta više, obojica su u par navrata odigrali odlično protiv mnogo iskusnijih igrača (Boriša protiv Erla, Radanov protiv Džeksona).

Timski, najviše kuburimo sa skokom, više zbog toga što loše gradimo nego zbog fizičkih predispozicija.

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
« Одговор #211 послато: 09 Октобар 2018, 00:22:19 »
Цитат
Timski, najviše kuburimo sa skokom, više zbog toga što loše gradimo nego zbog fizičkih predispozicija.

Има то мало везе и са нашом спољном линијијом која је ниска па све што се одбије даље од коша је дискутабилно дали ће мо ми покупити.

Ван мреже Tyrion

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 258
  • Репутација: +168/-113
  • Uvaljujem gefufne
« Одговор #212 послато: 09 Октобар 2018, 00:34:09 »
Има то мало везе и са нашом спољном линијијом која је ниска па све што се одбије даље од коша је дискутабилно дали ће мо ми покупити.

Slažem se, ali boljim građenjem možemo bolje da kontrolišemo barem one kraće odbitke, a oni su ipak nešto češći.

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
« Одговор #213 послато: 09 Октобар 2018, 00:44:57 »
Slažem se, ali boljim građenjem možemo bolje da kontrolišemo barem one kraće odbitke, a oni su ipak nešto češći.

Управу си.Надам се да ће мо и тај сегмент игре побољшати.

Ван мреже EmptyClip

• Ђенкин чукунунук
  • Члан ФК
  • Поруке: 9.560
  • Репутација: +4792/-9762
  • "реалиста"
« Одговор #214 послато: 09 Октобар 2018, 11:56:25 »
Одгледо синоћ лепо.
За ову фазу сезоне делујемо врлодоброодлично. Боље него било ко у лиги.
Оџо и Перпер се за сада издвајају, за мој неки појам.

Бориша се бори момачки, испада али се бори. Раданов ништа. Али ми се свиђа што Томић разговара са њима. Делује ми да им не даје шансу на кашичицу већ их пушта да играју и греше. Са те стране ми се изразито више свиђа од Радоње.

Имамо широку ротацију, ако би Деда, Раданов и Ненадић надошли, Човкинс више не би ни играо. Ако се ствари тако развију, привремени потпис Јуниора ће се испоставити као паметан потез.

Засад одлично. Чека се домаћа нека.

Ван мреже vlada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 172
  • Репутација: +48/-38
« Одговор #215 послато: 09 Октобар 2018, 12:13:48 »
Одгледо синоћ лепо.
За ову фазу сезоне делујемо врлодоброодлично. Боље него било ко у лиги.
Оџо и Перпер се за сада издвајају, за мој неки појам.

Бориша се бори момачки, испада али се бори. Раданов ништа. Али ми се свиђа што Томић разговара са њима. Делује ми да им не даје шансу на кашичицу већ их пушта да играју и греше. Са те стране ми се изразито више свиђа од Радоње.

Имамо широку ротацију, ако би Деда, Раданов и Ненадић надошли, Човкинс више не би ни играо. Ако се ствари тако развију, привремени потпис Јуниора ће се испоставити као паметан потез.

Засад одлично. Чека се домаћа нека.

Svima nam je poznato da je Filip defanzivno limitiran igrac. Ofanzivno, po mojem misljenju je jedan od boljih domacih opcija, nama trenutno dostupnih. Pametan trener, a Tomic se za sada pokazao kao takav ce umeti da izvuce iz njega ono najbolje i da pokrije mane u obrani. Ukoliko se to usavrsi i Filip uspe da iznese u proseku 10-15 minuta i uspe da odmori Reglanda, ja presrecan. Pored toga, posmatrajuci siru sliku, nece biti u FMP-u i privatizovati igru nego ce se otvoriti mogucnost za razvoj Uskokovica i Rebeca. Win - win situacija. 

Ван мреже knn-forever

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 67
  • Репутација: +20/-61
« Одговор #216 послато: 09 Октобар 2018, 13:32:03 »
Svima nam je poznato da je Filip defanzivno limitiran igrac. Ofanzivno, po mojem misljenju je jedan od boljih domacih opcija, nama trenutno dostupnih. Pametan trener, a Tomic se za sada pokazao kao takav ce umeti da izvuce iz njega ono najbolje i da pokrije mane u obrani. Ukoliko se to usavrsi i Filip uspe da iznese u proseku 10-15 minuta i uspe da odmori Reglanda, ja presrecan. Pored toga, posmatrajuci siru sliku, nece biti u FMP-u i privatizovati igru nego ce se otvoriti mogucnost za razvoj Uskokovica i Rebeca. Win - win situacija.
Srz, bravo, sacuvati Reglanda, da se ne potrosi do decembra, to nam je zadatak po svaku cenu, a Tomic nek odredi ko i kada da ga odmeni, pristajem na sve cak i igrace po tatine linije.

Ван мреже Disc

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 417
  • Репутација: +95/-122
« Одговор #217 послато: 09 Октобар 2018, 18:49:46 »
Ima li neko snimak utakmice sa komentatorom?