Аутор Тема: Ц група: ПСЖ, Наполи, Ливерпул, Црвена звезда (чисто фудбалска тема)  (Прочитано 42782 пута)

Ashaman Sramote, Vlada 89, Konev, DelijaBlok, vladimirbabic, GameName, fortunaiuvat, DubRe и 6 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже albatros

• Члан ФК
  • Поруке: 800
  • Репутација: +394/-169
Napoli jeste mašina ali i oni će sada imati određenu dozu pritiska jer prvi put igraju za njihove medije, navijače i javnost jednu "unapred dobijenu utakmicu". Svi od njih očekuju tri boda i ovjeru prolaska grupe. Takve utakmice su vrlo zajebane. Siguran sam da i njihov pristup ne može biti isti protiv nas i protiv PSG. Navaliće oni, napasti, tražiti brz gol. Jer ispostavilo se da ako nas neko rano otvori da mu je kasnije lakše. I u Bg oni su cijelo vrijeme htjeli 3 boda.
E sad, mi nemamo pritisak i već sada se može reći da smo ispunili cilj u grupi. Uzeli smo neke bodove, postigli golove, imamo sklap Liverpula, nešto love se zaradilo, koeficijenti, ulaznice, spektakl... Dakle mi nemamo pritisak ali imamo samopouzdanje. Treba nam samo ta mirnoća i kolektivno zalaganje za svaki centimetar prostora. Kako god da nas napadnu i sabiju na našu polovinu ukazaće se nama bar 1-2 šanse što može biti dovoljno za još jednu senzaciju.

Nama niko ne može zabraniti da maštamo i da se nadamo. Ali ako ćemo realno, bod iz sledeće dvije utakmice bi bio ogroman uspjeh.

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 3.887
  • Репутација: +1133/-2616
Ma mi smo sto ono kazu prokinuli i mislim da tek sad ne treba da stajemo. Naravno da ne treba i ne mozemo timovima iz ove grupe da pretimo jer i dalje je to ona grupa smrti ali mislim da su momci i Miloje sad uvideli da mozemo i mi da pripretimo pa zasto da ne pokusamo i u Napolju dobrom taktikom nesto uradimo a i onda kuci igramo na kartu PSZ-ove totalne nepoznanice ovog naseg pakla.

Za Napulj mogu dve stvari da nam idu na ruku a to su da Napoli zeli da se zaleti i osveti za “jedini” kiks koji su imali u grupi ili to sto su imali dobre rezultate protiv Liv i Psza i sad peotiv nas samo treba da overe prolaz a svi znamo da u takvim utakmicama zna da se stvori nervoza ne krene ti kako si planirao. I mislim da cemo imati veliki broj navijaca tamo.

Kad smo vec kod navijaca da li uefa mafija konacno nema zamerki na organizaciju i ponasanje publike? Mislim da nisam primetio nijedan incident,propust sad protiv Liverpula.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже noleRS

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 8
  • Репутација: +3/-1
Sta god da se desi do kraja takmicenja u grupi imamo razloga za zadovoljstvo. Potrebno je samo vratiti se u blisku proslost i prisjetiti se onog osjecaja kada smo svrstani u ovu grupu. Ja sam potajno prizeljkivao 3 boda iz 3 remija na Mari ali iskreno i to mi je u tom momentu djelovalo nerealno. Kakav put smo presli za samo 15 mjeseci, zaista sve ovo izgleda kao bajka i granica se konstantno pomjera navise. Ono sto zelim naglasiti, ponavljam bez obzira kako zavrsimo istu, ovogodisnje ucesce u LS treba posmatrati kao skolovanje i edukaciju na ovom nivou za naredne sezone a nema boljeg skolovanja nego kad ucimo od najboljih u Evropi. Ove godine je plasman u LS i za nas a pogotovo za Evropu izgledao kao senzacija, nadam se da u narednim sezonama nece predstavljati iznenadjenje. Kao sto rece Robi potrebna je LS Zvezdi ali vec na osnovu dvije utakmice i spektakla na Mari potvrdile se njegove rijeci da je i Zvezda potrebna LS. A da bi se nastavila ova bajka potrebno je obezbjediti kontinuitet strucnog staba i igrackog kadra, kao i da buduca selekcija igraca donese vise brzine i cvrstine u ekipu.

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.143
  • Репутација: +4728/-7962
Napoli jeste mašina ali i oni će sada imati određenu dozu pritiska jer prvi put igraju za njihove medije, navijače i javnost jednu "unapred dobijenu utakmicu". Svi od njih očekuju tri boda i ovjeru prolaska grupe. Takve utakmice su vrlo zajebane. Siguran sam da i njihov pristup ne može biti isti protiv nas i protiv PSG. Navaliće oni, napasti, tražiti brz gol. Jer ispostavilo se da ako nas neko rano otvori da mu je kasnije lakše. I u Bg oni su cijelo vrijeme htjeli 3 boda.
E sad, mi nemamo pritisak i već sada se može reći da smo ispunili cilj u grupi. Uzeli smo neke bodove, postigli golove, imamo sklap Liverpula, nešto love se zaradilo, koeficijenti, ulaznice, spektakl... Dakle mi nemamo pritisak ali imamo samopouzdanje. Treba nam samo ta mirnoća i kolektivno zalaganje za svaki centimetar prostora. Kako god da nas napadnu i sabiju na našu polovinu ukazaće se nama bar 1-2 šanse što može biti dovoljno za još jednu senzaciju.

Nama niko ne može zabraniti da maštamo i da se nadamo. Ali ako ćemo realno, bod iz sledeće dvije utakmice bi bio ogroman uspjeh.

А можеш мислити какав су притисак имали након првог меча против нас када су морали да добију Ливерпул, па ишли на ноге једном Паризу... Искусна екипа са искусним тренером, прошли су све, знају како да се носе са притиском. Није ово мрачење, само, људи требају да буду и ваљда су свесни да нас тамо чека један топ тим са јако мало мана, и неко ко би нас и без победе над Ливерпулом најозбиљније схватио јер им је улог велики, а да не причамо након ове победе.

Ван мреже milanexclusive

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.389
  • Репутација: +676/-445
  • купили ми моји прави дрес Црвено-бели са бројем 6
Istina. Meni je realni poraz u Napulju, nego pozitivan rezultat u Bg sa parizanima.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

На мрежи Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.163
  • Репутација: +2651/-1403
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
Ljudi moji, mi smo sva ocekivanja nadmasili. Cetiri boda u, usudicu se da kazem, najjacoj grupi otkad se Liga Sampiona igra u ovom formatu za tim naseg cjenovnog ranga je nestvaran uspjeh. Ne kazem da treba sad da stanemo, naprotiv sad tek treba jako i bez respekta, dokazali smo sebi da u paklu Marakane (nije fraza) mozemo sa svakim da se posamaramo... Ali sta god da se desi do kraja bila je ovo vise nego uspjesna kampanja.

Ван мреже jezda

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 162
  • Репутација: +243/-56
Mi ćemo teško izbeći poraz u Napulju, to je jasno, a Liverpul će da pobedi u Parizu, nekako sam ubeđen u to. A onda u poslednjem kolu...  :001_cool:

Ван мреже pejic3

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 107
  • Репутација: +30/-157
Ljudi uzivajmo ovih 19 dana do utakmice sa napolijem. I hrabrimo se da mozemo i tamo do senzacije. Lepo je biti navijač zvezde ovih dana. Svaka čast ovim momcima idemo jos jače. Jače odjeknula u svetu ova jedna pobeda nad liverpulom u ligi šampiona nego da smo u grupi lige evrope imali svih 6 pobeda. I sto mi je jos draže posle ovakvih pobeda deca se odlučuju za kog ce navijati u buducnosti. Nema cenu.

На мрежи Sundance_Kid

• Члан КК
  • Поруке: 2.624
  • Репутација: +2431/-3357
Dobra stvar je sto i remi PSZ i Liverpula znaci da mi pobedom ovde idemo u LE. Samo da PSZ ne dobije, sve ostalo nam igra. Idealno bi bilo kada bi Liverpul dobio jer bi to znacilo da je PSZ ispao iz LS a to bi verovatno dovelo do losih stvari u njihovom timu i pitanje je u kakvom bi stanju dosli kod nas.

Ван мреже Regar

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.374
  • Репутација: +1165/-960
Iako mi je potpuno nadrealno da zaista pisem u ovoj grupi na ovu temu, prosto moram da dam svoje vidjenje. Nama je u narednom kolu bitniji rezultat u Parizu nego nas. Ako tamo Liverpul dobije, mi se sa PSZom sukobljavamo u direktnom duelu u kojem nam pobeda znaci i rezultatski, a ne samo radi prestiza i para, sto mi je apsolutni majdfak, ali je zaista tacno. Mi sa njima igramo za trece mesto. Jebeno ne mogu da verujem sta pisem.

A o scenariju u kojem Liverpul pobedjuje PSZ a mi dobijamo Napoli necu ni da pocinjem. Matrix mi je delovao realnije od ove situacije u kojoj se mi sada nalazimo :D

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.521
  • Репутација: +1096/-693
Covece, pa mi ovde pricamo o prolasku dalje, u ovakvoj grupi. Kakav uspeh, uzivajte.

Ван мреже duca015

• Тамнопутовић
  • Члан ФК
  • Поруке: 8.453
  • Репутација: +3329/-2165
  • Razmisljanja jednog obicnog srpskog vola!
A o scenariju u kojem Liverpul pobedjuje PSZ a mi dobijamo Napoli necu ni da pocinjem. Matrix mi je delovao realnije od ove situacije u kojoj se mi sada nalazimo :D
JEbote, kad procitas nesto ovako,  :Dosetis potrebu da se ustines, da proveris da li si budan  :D

Ван мреже nedst

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.106
  • Репутација: +647/-449
  • Za Zvezdu se ne navija ZVEZDA SE VOLI
Ogroman evropski korak smo napravili.Pogledajte samo tabele ostalih grupa gde cetvrte ekipe imaju najvise 2 boda i  to koje ekipe. Mi sa 4 boda i jos dve neodigrane utakmice,  teoretski naravno, imamo sanse za prolaz, ko bi u to poverovao pre pocetka grupne faze, a narocito posle Pariza i Liverpula. Da se pritajimo ove dve nedelje posle Vranja, da se momci i Miloje dobro takticki i psihicki spreme za Napulj pa da i u Napulju probamo da napravimo iznenadjenje.

На мрежи delboj

• Веран као пас
  • Поруке: 759
  • Репутација: +96/-121
Isto kao što Zvezda nije navikla da igra protiv ovakvih ekipa, tako ni Liverpul nije navikao na utakmice u ovakvoj atmosferi. Biće zanimljivo kako će se PSŽ snaći u tome, ali sve to dosta zavisi od rezultata u sljedećem kolu.

Ван мреже делија нс

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 122
  • Репутација: +75/-50
Ево мог поста након гостовања у Паризу због којег ме је "Гинеколог"напао на читавој страни како "причам глупости". Сви услови су испуњени, осми Боаћија који није ушао у ритам али је зато добио супериорну замену у виду Павкова  :vitez:

Убеђен сам да ћемо откинути 1 до 3 бода Ливерпулу у наредна два меча, ови играчи имају могућности за то само их треба добро припремити и уиграти.

За почетак први бекови и штопери да не играју 6 мечева у 14 дана, него да им се да одушка у домаћем првенству  како би били 100% спремни и одморни. Затим да се уигра везни ред, и коначно да Боаћи уђе у ритам. Кад се ова три услова испуне, можемо очекивати један малтене егал меч против Ливерпула као ономад против Арсенала.

На мрежи Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.940
  • Репутација: +848/-463

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 143
  • Репутација: +106/-86
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
Ljudi, dajte da uzivamo malo u ovoj velikoj pobedi nad Liverpulom.
Iskreno imam osećaj bez da omalovažavam ikoga i išta, da je ova pobeda, ova senzacija, jača nego zlato u nekom sportu. Četiri dana posle pobede mi smo i dalje pod euforijom, gledamo klipove, pevamo pesme...

U Napulju šta god da se desi, za mene su ovi momci uradili dovoljno.
Ispunili su mi dečački san.

A iskreno voleo bih da nekako, na neke zube, neki inat drknemo onaj smrdljivi PSG ovde... I onu sisicu Neimara.

1:0 je sasvim dovoljno.
Onda bunker nazad i cela Marakana da brani gol 😁

Ван мреже Zvezdica

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 33
  • Репутација: +79/-54
Tema sa Liverpulom je pala u sezonu 2018/19. Trebala je još da stoji  ovde na podforumu, da ljudi pišu, postavljaju video materijal sa utakmice, atmosferu, da uživamo još i čitamo. Tema je pregledana manje puta nego tema utakmice Zvezda Radnik iz Surdulice, o derbiju na JNA da ne pričamo, baš velika razlika. Derbi 60.000, a tema sa Liverpulom 38.000 pregleda. A ovde je u pitanju verovatno jedna od pet najvećih pobeda u istoriji kluba. Da prodje sutra utakmica sa Dinamom, pa ide pauza, taman da još malo uživamo i da nas drži utakmica sa Liverpulom. Ne sumnjam da još uvek ljudi dolaze sebi, i da će tek da bude priča o ovome. Imamo vremena jer ipak je ovo pobeda koja se ne dešava ne svaki dan, već se desi svega par puta u istoriji kluba koja je i ovako bogata i sa najvećim rezultatima koje navijači jednog kluba mogu da imaju. Nama se ova pobeda desila na godišnjicu pobede protiv velikana, tačno 45 godina od pobede na Enfildu. Još smo svi pod utiskom i mora malo mozak da dodje sebi da postanemo svesni šta se to desilo neki dan.
« Последња измена: 10 Новембар 2018, 00:13:04 Zvezdica »

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 143
  • Репутација: +106/-86
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
Tema sa Liverpulom je pala u sezonu 2018/19. Trebala je još da stoji  ovde na podforumu, da ljudi pišu, postavljaju video materijal sa utakmice, atmosferu, da uživamo još i čitamo. Tema je pregledana manje puta nego tema utakmice Zvezda Radnik iz Surdulice, o derbiju na JNA da ne pričamo, baš velika razlika. Derbi 60.000, a tema sa Liverpulom 38.000 pregleda. A ovde je u pitanju verovatno jedna od pet najvećih pobeda u istoriji kluba. Da prodje sutra utakmica sa Dinamom, pa ide pauza, taman da još malo uživamo i da nas drži utakmica sa Liverpulom. Ne sumnjam da još uvek ljudi dolaze sebi, i da će tek da bude priča o ovome. Imamo vremena jer ipak je ovo pobeda koja se ne dešava ne svaki dan, već se desi svega par puta u istoriji kluba koja je i ovako bogata i sa najvećim rezultatima koje navijači jednog kluba mogu da imaju. Nama se ova pobeda desila desilo na godišnjicu pobede protiv velikana, tačno 45 godina od pobede na Enfildu. Još smo svi pod utiskom i mora malo mozak da dodje sebi da postanemo svesni šta se to desilo neki dan.

Treba pričati o tome, podsećati ljude na veličinu pobede, većina ovde nije bila ni u planu kad se desio Bari i Tokio, a da ne pričam o pobedi od pre 45 godina.
Ali mislim da će veličina ove pobede tek doći do izražaja za par godina..

Ali treba vatra da tinja, da se plamen odžava, jer je ovo što se u utorak desilo ravno snovima 😁😁

Ван мреже Lav

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 44
  • Репутација: +13/-21
Ljudi zamislite da nekim cudom pobedimo u Napulju, a u Parizu Psg i Liverpul odigraju nereseno. Tada bi nam nereseno u zadnjem kolu sa Psg-om matematicki donelo prolaz u nokaut fazu lige sampiona! Potpuno nestvarno! Ne bi nam lose pala ni pobeda Liverpula u Parizu samo sto bi nam onda trebao i uslov da u zadnjem kolu Liverpul kod kuce ne izgubi od Napolija.

Mozda malo smesno i neozbiljno zvuce ove kalkulacije s obzirom da treba pravo cudo da se desi da bismo dobili u Napulju ali tako je bilo i za Liverpul pa se cudo desilo. Neki penal, iskljucenje, velika greska uvek mogu da se dese, treba imati i malo srece...