Аутор Тема: Ц група: ПСЖ, Наполи, Ливерпул, Црвена звезда (чисто фудбалска тема)  (Прочитано 25899 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.210
  • Репутација: +636/-193
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
ТРЕНЕР ПСЖ Томас Тухел саопштио је да ће легендарни Ђанлуиђи Буфон бити резерва младом и талентованом голману Алфонсеу Ареоли.
Предност ће имати Ареола, који ће имати прилике да много научи од свог идола Буфона. Ђиђи је користан и кад је на клупи, јер ће саветима и самом појавом свима да улије самопоуздање и победнички карактер. Уз њега, Ареола ће бити много бољи - изјавио је Тухел.

Ван мреже saxon

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.740
  • Репутација: +897/-734
Ova prva utakmica nam je REALNO glavna i najveca sansa da nesto konkretno uradimo u ovoj grupi. Treba ici hrabro i na pobedu jer se onda sve menja. Sa velika 3 boda bi bili na milimetar od treceg mesta koje vodi u nokaut fazu Lige Evrope. O samopouzdanju ekipe da ne govorim. Napoli nije na nivou od prosle sezone, otisao im je trener, ponajbolji igrac i jos se traze u novom sistemu Karla Ancelotija. Treba to iskoristiti.

Ван мреже Lavoazije

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 21
  • Репутација: +8/-6
E posto smo uzeli ulaznice,a nama prvo dolazi Napoli,jer zna neko nesto vise o njihovim navijacima,kako se zovu,kakva su navijacka grupa idt...

Послато са SM-J600G уз помоћ Тапатока

Ван мреже Урке

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 154
  • Репутација: +178/-14
О нашим ривалима се заправо зна више него о нама. Ми смо прошли у ЛШ на борбеност и фокусираност на резултат наших играч. Мислим да нисмо током квалификација успели да се приближимо нашој форми из прошле сезоне, што нас сада ставља у занимљиву ситуацију. Екипа тек хвата залет, а добили смо и три појачања у финишу прелазног рока, и сад ни ми сами нисмо сигурни како ћемо изгледати... Може да буде проблематично, због различитих нивоа припремљености, а може да буде и изненађујуће добро. Кад на то додамо да због специфичне ситуације, дугог одсуствовања са највеће сцене, нико неће моћи да нам парира у жељи, мислим да можемо до бодова.

Ван мреже Николакш95

• Члан ФК
  • Поруке: 282
  • Репутација: +353/-55
  • ΚΑΤΑΙ ΜΑΓΙΚΟ!
Бари је прогласио банкрот пред почетак ове сезоне и стадион им сигурно не испуњава критеријуме за Лигу Шампиона. Неко је написао да је Де Лаурентис председник и ФК Бари, па је више то његова жеља него реална опција.

Послато са SM-J701F уз помоћ Тапатока

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 2.920
  • Репутација: +2424/-777
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
Kakve veze ima Barijev bankrot sa stadionom, koji oni samo koriste a o kome se konkretno brine lokalna samouprava?

Nebitno je u stvari, ako nas cimaju za svakakve stvari oko stadiona za LŠ, onda i Napoli treba da cimaju, jer je San Paolo 10 puta u gorem stanju nego naš Rajko.

Ван мреже Fiti88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.052
  • Репутација: +2526/-232
  • Црвено - бели са бројем 6
Ма о томе је непотребно расправљати. Цигани с Апенина ће играти у Напуљу, па тачно да им се уруши пола стадиона.

Наполи у суботу са Фиорентином. Слабо сам их пратио, имају две победе на старту сезоне и то обе након преокрета. Не знам да ли је Анћелоти успоравао ритам игре у односу на Сарија. Изгледају као екипа којој полако пролази зенит и да нису исти тим као што су били пре две сезоне.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.210
  • Репутација: +3390/-960
Problem lose odbrane iz prosle sezone Napolija,u ova prva tri kola postao je jos izrazeniji.

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.210
  • Репутација: +636/-193
  • Nema velike ljubavi bez velike radosti ali i....
Ne može Anćeloti da uspori ovaj Napoli. Ovo je Sarijev Napoli selektiran da igra „onaj” fudbal. Bekovi su ofanzivci iza kojih ostaje prostor, Albiol ulazi u godine, Kulibali nije u formi i odbrana je Anćelotijev najveći problem. Ako se na to doda da je i Hamšik godinu dana stariji i da Mertens izlazi iz povrede... Nije bajna situacija.

Ван мреже бари1991токио

• Члан ФК
  • Поруке: 32
  • Репутација: +51/-44
E posto smo uzeli ulaznice,a nama prvo dolazi Napoli,jer zna neko nesto vise o njihovim navijacima,kako se zovu,kakva su navijacka grupa idt...

Послато са SM-J600G уз помоћ Тапатока

Немају неке навијаче, све сами симпатизери, маторани и добре рибе. Воле да се друже са домаћим становништвом кад иду на гостовања, не воле да краду и мрзе насиље било које врсте. Добре рибе које воде са собом обожавају да после утакмице изађу у град са домаћим навијачима који причају талијански. Имаш још 6 дана да научиш довољно да убереш напуљски цвет.

Ван мреже Dule1986

• Члан КК
  • Поруке: 14
  • Репутација: +4/-6
Ako neko slucajno ima kartu za sever za Napoli viska, kupio bih je. Javite porukom. Hvala

IAKO SAM REKAO DA SE OVDE TEMA NE KORISTI ZA KARTE, VI STE NEVEROVATNI. JEL STE PISMENI? ŠTA PIŠE U NASLOVU TEME? F U D B A L S K A  T E M A!!! J.EBEM MU MATER DA MU JE.BEM BRE. ZATROVALI STE FORUM SA KARTAMA, OVDE NA 10 TEMA SE PIŠE O KARTAMA. BUDI SREĆAN, ALI STVARNO BUDI SREĆAN ŠTO TI NISAM DAO TRAJNI. POLJUBI IKONU, PREKRSTI SE I 10 PUTA DA IZRECITUJEŠ "OČE NAŠ".
« Последња измена: 12 Септембар 2018, 12:11:35 Matuzalem88 »

Ван мреже OGI94

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 106
  • Репутација: +50/-22
  • Највећа је највећа 🔴⚪️
Njiskrenije se nadam da ce im starni stoperski par biti Kulibali-Maksimovic...Misljenja sam da bi se ovaj prvi vise pogubio na pocetku meca nego legendarni Sijani u dresu Bordoa,a i sklon je ozbiljnim kiksevima bas kao i Maksimovic.
Максимовића би газили к’о плитак поток, ионако ми је Боћко капитен на фантазију  :fingers: :travka:
Што се тиче Кулибалија, један од најбољих штопера Серије А, најскупљи дефанзивац Наполија, али ако овај други крене да се губи не може ту Кулибали много са помогне.
Гледао сам Наполи само против Ливерпула у Даблину, када су, чини ми се, 5-0 изгубили. То је била последња провера пред првенство и обе екипе су играле у јаким саставима. Нису показали ништа, одбрана је била на ниском нивоу, а видим и да су последњи меч у првенству изгубили 3-0 против Сампе. За викенд на Сан Паоли долази Фиорентина, озбиљан тим и ваљало би погледати тај меч, обе екипе имају по 6 бодова. Пренос је на Арени 1

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.103
  • Репутација: +4690/-7919
Немају неке навијаче, све сами симпатизери, маторани и добре рибе. Воле да се друже са домаћим становништвом кад иду на гостовања, не воле да краду и мрзе насиље било које врсте. Добре рибе које воде са собом обожавају да после утакмице изађу у град са домаћим навијачима који причају талијански. Имаш још 6 дана да научиш довољно да убереш напуљски цвет.

:))

Полако са тим гажењем Наполитанаца, причамо о јако искусном и квалитетном тиму. Овде људи размишљају као да смо Салцбург избацили са по 4:0 у оба меча, а у ствари није баш било тако, зар не?

Наполију је одбрана проблем већ дуже време, немају ту врхунског играча, да каже човек да је Кулибали најближи томе, али ни он није та класа. Кад им је шпански ветеран стандардан у 11, а Шпанци су баш познати по штоперима... Мени је невероватно да су били толико пасивни у овом прелазном року штпо се одбране тиче и задовољили се тиме д аврате распалог Максу и оног бека из Лила за ротацију. Али, то ми је класика за Анћелотија, где год је био увек се мање више задовољавао тиме што затекне у клубу.
« Последња измена: 12 Септембар 2018, 12:32:58 dejan80 »

Ван мреже Matuzalem88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 2.920
  • Репутација: +2424/-777
  • Krv crveno-bela što se lila za tebe...
Realno Deki, tvoj Napoli moramo da pokušamo da bijemo. Ako ništa da dođemo do bar neke love od bodova. Realno je da se pobijemo s njima, pa što da ne i napasti treće mesto preko njihove grbače? S druge strane, nisam sisao vesla ipak je to jako dobra i nezgodna ekipa. Loš izbor trenera, loša prelazni rok, loša forma ekipe, nam daju za pravo da se nadamo. Mislim da ovde ne možemo da izgubimo ako uspostavimo tuču i stanemo iza lopte, čekamo kontru, prekid...

Liverpool i PSG su  preveliki zalogaj za nas u ovom momentu realno, ali Napoli nije. Može da se pegla sa njima.

Ван мреже OGI94

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 106
  • Репутација: +50/-22
  • Највећа је највећа 🔴⚪️
  :))

Полако са тим гажењем Наполитанаца, причамо о јако искусном и квалитетном тиму. Овде људи размишљају као да смо Салцбург избацили са по 4:0 у оба меча, а у ствари није баш било тако, зар не?

Наполију је одбрана проблем већ дуже време, немају ту врхунског играча, да каже човек да је Кулибали најближи томе, али ни он није та класа. Кад им је шпански ветеран стандардан у 11, а Шпанци су баш познати по штоперима... Мени је невероватно да су били толико пасивни у овом прелазном року штпо се одбране тиче и задовољили се тиме д аврате распалог Максу и оног бека из Лила за ротацију. Али, то ми је класика за Анћелотија, где год је био увек се мање више задовољавао тиме што затекне у клубу.
Пази, чињеница је да смо против сваке јаче екипе били у подређеном положају, да су нас већином разбијали у игри, и да смо били без већих шанси, али...
Ми смо против сваке те екипе примали или гол, или смо сачували мреже у, а понекад и давали два гола. Што ће рећи да су нам и Араенал, и Келн, и ЦСКА давали или Гол или смо сачували нетакнуту мрежу у два меча. Против Салцбурга и Краснодара смо примали више голова али смо и дали довољно да прођемо даље. Елем, хоћу рећи да се она теза још пред почетак квалификација потврђује, да против колико год моћније екипе да играмо и колико год да нас разбију игром, нико неће нама дати 3+ голова, посебно на Мари. Е сад, то не верујем да може да важи за Ливеприл и ПСЖ који су за нас, као и за већину Европе, свемирски фудбал, али не видим да је овај Наполи спремам да покажемо толико више него Салцбург на пример. Океј, искуснија и јача екипа, али са доста већим проблемима, пре свега у одбрани. Надам се, најискреније, да ће искусни европски играч Марин да мало допринесе о офанзиви, а да ће Кафу достојно заменити Радоњу, те да ће Бен и Боаћи показати шта знају, јер је наш офанзивни учинак у Европи до сада био веома танак.
Све у свему, мислим даа је одлично што је први меч баш против Наполија кући, и то баш у овом тренутку, да покажемо од чега смо направљени, па ако се покажемо добро, зашто не напасти треће место?

Ван мреже prop joe

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 326
  • Репутација: +135/-82
Nama je u sustini problem sto sve tri ove ekipe igraju brz fudbal, sa jakim presingom. Vidjeli smo kako je to izgledalo sa Salzburgom. Sreca je sto se Napoli jos trazi, jos nisu nasli pravu formaciju i idealnih 11, mada mislim da je jasno da ce morati da igraju 4-2-3-1 ili eventualno 4-4-2 [sto mu dodje manje vise isto].. Uglavnom, tu nam je sansa. Oni su super jak tim, ako 'kliknu' mogu i te kako da pokvare racunicu PSGu i Liverpoolu. Nadam se da nece, ili makar da nece na vrijeme.

Ne slazem se bas za odbranu, oni su imali nekih problema, prije svega sa prekidima, ali oni su primili samo 5 golova manje od Juventusa koji ljudi smatraju timom sa jednom od najboljih odbrana u Evropi. Koulibaly ne da je blizu tome da je vrhunski igrac nego je u prosloj sezoni bio u samom vrhu najboljih na svijetu. Slazem se da trenutno nisu u formi, defanzivno.

U sustini, njihova trenutna slabost je to 'trazenje', jer su negdje izmedju proslogodisnjeg stila, sa visokim, ludackim presingom i malo konzervativnijeg pristupa koji Ancelotti pokusava da stvori. Oni su do sad po pravilu lose igrali prvo poluvrijeme, kad su kretali sa 4-3-3, kako su igrali zadnje 3 sezone, a nakon Ancelottijevih korekcija u drugom bi poceli igrati daleko bolji [po pravilu u 4-2-3-1]. Allan je jedini, uz mozda Milika, koji trenutno igra na nivou blizu svog vrhunca, jako ce tesko biti nasim veznjacima da urade ista, Krsticic ce imati daleko manje vremena na lopti, tako da ce morati i drugi igraci da budu na nivou.

Generalno, ocekujem da se mi ponasamo kao da smo u gostima, uslovno receno, i da im prepustimo loptu - doduse, ako oni odigraju blizu gornje granice svojih mogucnosti to bi bilo tako bez obzira na nase zelje. Ali ubjedjen sam da imamo sansu, jer, kao sto sam vec rekao, a i mnogi drugi - nisu jos na nivou na kojem zele biti.

Jedna od sansi je i golman. Ospina mi uopste ne izgleda narocito sigurno [Karnezis jos manje]. Treba probavati sa sutevima sa distance.

Ван мреже Fiti88

• Члан клуба
  • Moderator
  • Поруке: 4.052
  • Репутација: +2526/-232
  • Црвено - бели са бројем 6
Kулибали је као сваки афрички штопер. Феноменалан, а онда се деси жута минута и поклони мртву шансу. И то му се баш често дешава. Колико год он био добар, јак, неко је ко уме опасно да киксира. Поготово кад има лопту у ногама.

Ван мреже albatros

• Члан ФК
  • Поруке: 790
  • Репутација: +387/-165
Iako sam i sam pisao o kartama moram priznati da me raduje ova isklučivo sportska tematika. Jer ovo ja za nas navijače nekako i najbitnije. Zaista me smara kada svaka šuša hoće da zna koliki je dug, kada i dal trebamo prodati nekog igrača, koliki mu je ugovor i slično.

Da je grupa prejaka i možda među dvije najjače u LŠ i ne trebam govoriti. Jasno je svima.
Ali nemoguće je biti živ i biti zvezdaš a ne gajiti neku nadu.
Ako ćemo realno, po svim parametrima (igrački kadar, novac, iskustvo) mi bi ovde trebali biti 4. u grupi sa nekom yebenom gol razlikom i max jednim bodom. Ruku na srce to je neka realnost. I ako ovako bude uopšte mi neće biti žao niti ću biti razočaran. Naš cilj je uspunjen. Sanjamo naš san.

Ali  :biggrin: ne mogu a da nemam misao i to već danima da Napoliju možemo otkinuti neki bod.
Jer volio bih da nekako da kraja budemo u igri za 3. mjesto. Da bismo bili u igri za to mjesto neophodno je protiv Napolija ostati neporažen. U slučaju da nam se "nebo otvori" a ovi da imaju loš dan (Sampdorija) i da uzmemo 3 boda onda bi 3. mjesto bilo skoro na dohvat ruke. Da se razumijemo o prva dva mjesta i ne razmišljam.
Za eventualno srećan ishod u grupi, po meni, sve zavisi od prve utakmice. Naravno, ne bih nabijao pritisak ekipi i struci i neko moranje. Da izgubimo 0:3 neću im riječ reći. Ali ako Miloje odradi svoje, ekipa da 120%, mi na tribinama da imamo neko od najboljih izdanja (nema razloga za suprotno) sve je moguće.
Gledao sam Napoli protiv Sampdorije. Djeluje ubjedljiv poraz. Ali na trenutnke su odigrali vrlo dobro i mislim da su samo zahvaljujući lošoj sreći i nekim sudijskim odlukama izgubili ovu utakmicu. Vrlo dobra su ekipa. A i opredjeljenost u taktici je da se igra total fudbal pa šta bude. Ne znam kakvi su oni sa fizičkom spremom, nisma to mogao ocijeniti u toj utakmici. Jer kad protivnik vodi 3:0 nije to više to. Ali da imaju mane vidi se. E sad kako će se odvijati igra to ne znamo.
Mada, ne mora ovo ništa značiti. Prošle godine, tj sezone sam tvrdio da ako dobijemo Bate da ćemo do kraja biti u igri i možda proći. A da će svaki drugi ishod protiv Batea za nas biti koban. Ispostavilo se da tu prvu utakmicu nismo dobili ali su majstori dobili u Kelnu i razuvjerili me. Naravno, ne mogu se ovi i oni protivnici porediti ali nešto kontam da smo i mi bolji i iskusniji u odnosu na taj period.
Što se tiče PSG i Liverpula, pored toga što su velika imena i veliki klubovi ne dopada mi se što igraju taj fudbal da ako vode 5:0 oni bi tjerali do 10:0. To su ekipe koje ne zatvaraju utakmice. Iskreno, plaši me neka goleada. Mada , pod Milojevom komandom još se nismo obrukali.

Kako god, navijaćemo svom snagom i vjerovati u čuda pa šta bude!

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.103
  • Репутација: +4690/-7919
Realno Deki, tvoj Napoli moramo da pokušamo da bijemo. Ako ništa da dođemo do bar neke love od bodova. Realno je da se pobijemo s njima, pa što da ne i napasti treće mesto preko njihove grbače? S druge strane, nisam sisao vesla ipak je to jako dobra i nezgodna ekipa. Loš izbor trenera, loša prelazni rok, loša forma ekipe, nam daju za pravo da se nadamo. Mislim da ovde ne možemo da izgubimo ako uspostavimo tuču i stanemo iza lopte, čekamo kontru, prekid...

Liverpool i PSG su  preveliki zalogaj za nas u ovom momentu realno, ali Napoli nije. Može da se pegla sa njima.

Ма јасно, нећемо ћега да скинемо, играш сваки меч као последњи па шта буде, само ме нервира што људи овде генерално имају меморију од 24-48 часова, па забораве како смо прошли против Салцбурга, а све 3 екипе у групи су далеко озбиљније од њих.

И није "мој" Наполи  :001_cool: Немам ја неке посебне симпатије за њих уопште, свиђало ми се како играју од Бенитеза па на овамо, нисам их гледао под Карлетом, а све ми делује да ће бити као и све његове екипе у последње време - нит смрди нит мирише.

На мрежи Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.024
  • Репутација: +2854/-966
  • We are the fanatics from Red Star
Možemo mi bolje da odigramo. Mišljenja sam da smo slabije odigrali u kvalifikacijama ali smo ipak prošli. Videćemo.
P.S. A mi bolji tim nismo mogli da sastavimo. Otišao je Radonjić ali došao je Marin. Nismo uigrani ali kad mora tako...
« Последња измена: 13 Септембар 2018, 01:28:13 Red »