• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Гостовања у Лиги Шампиона

Started by Странац, Sep 06, 2018, 10:42 am

Previous topic - Next topic

Κορνίλοφ

Pa nema sta da isprate nasu akciju, sirom Evrope ih polivaju govnima i uopste im nije prijatno, a sve pocinje na utakmici Zvezda - Milan.

Zvezdica

Quote from: Језовук on Sep 07, 2018, 08:31 pm
Jos postoji mogucnost da zbog nepostovanja odluke UEFA dobijemo opet preko zvezdine grbace. Jesmo cudna sorta... I nikako da shvatimo da nismo nesto posebno pametni.

Kakva je uefina odluka, i na koji način misliš da se ne ispoštuje ta odluka?

Sektor

Quote from: Κορνίλοφ on Sep 07, 2018, 09:19 pm
Pa nema sta da isprate nasu akciju, sirom Evrope ih polivaju govnima i uopste im nije prijatno, a sve pocinje na utakmici Zvezda - Milan.

O ovome pricam ...

http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=11676&start=0

Језовук

Recimo da se odredjeni broj nasih nekako docepa karte za utakmicu u Parizu, ne preko naseg kluba jer na to nemamo pravo, i da se opet napravi neki problem, sta mislite dali bi kaznili nas ili njih?

Inace do sada, UEFA nas niijednom nije kaznila za UEFA MAFIA, ili Kosovo je Srbija, vec zbog skandiranja Mladicu, zakrcenih stepenista, pirotehnike i bacanja predmeta na teren. Uvek iste stvari, i niko nista ne preuzima da se bar malo popravi situacija.

Da se razumemo, UEFA jeste mafia od onog trenutka kada su dozvolili Milanu da igra u LS nakon dokazanih namestaljki u Italiji, prijema Kosmeta i tako dalje, Ratko Mladic jeste srpski heroj ali njegovo ime ne moramo pominjati na stadionu, i ne razumem zasto neko uvek mora da gadja ili pali baklju, kome steti a kome pomaze?

Vlax

Nemoj da se lozite da ljude iz UEFA-e pogadjaju ove prozivke. Njima je bitna da mlate lovu, a to sto ih par navijackih grupa proziva, to ih ravno zabole.
Njih da to nesto pogadja mogli su nas lagano izbace iz LS ili LE, bilo zbog navijaca, bilo da nas sudije urnise u nekoj od tekmi, a pogotovo stadion zbog ne uspunjava uslova mogu da nam suspenduju kad hoce. I kao neko bi se potresao sirom Evrope zbog nepravde!? Kako da ne!

Ovo sto nas kaznjavaju zbog politike moraju, jer im tako naredjuju oni koji su iznad njih. A kao sto rekoh, jebe se njima za pravdu i moral, bitno da se racuni pune i lova kaplje.

Tako da, samo vi mislite da njima udarate kontru i da ih potresate, ako vam je lakse. Realnost je da zabole njih za to, jedino kome stetite je Zvezda i sami sebi uskracujete radost pracenja i bodrenja kluba u najvaznijim utakmicama.

Pauleta9

Quote from: Vlax on Sep 08, 2018, 12:05 am
Nemoj da se lozite da ljude iz UEFA-e pogadjaju ove prozivke. Njima je bitna da mlate lovu, a to sto ih par navijackih grupa proziva, to ih ravno zabole.
Njih da to nesto pogadja mogli su nas lagano izbace iz LS ili LE, bilo zbog navijaca, bilo da nas sudije urnise u nekoj od tekmi, a pogotovo stadion zbog ne uspunjava uslova mogu da nam suspenduju kad hoce. I kao neko bi se potresao sirom Evrope zbog nepravde!? Kako da ne!

Ovo sto nas kaznjavaju zbog politike moraju, jer im tako naredjuju oni koji su iznad njih. A kao sto rekoh, jebe se njima za pravdu i moral, bitno da se racuni pune i lova kaplje.

Tako da, samo vi mislite da njima udarate kontru i da ih potresate, ako vam je lakse. Realnost je da zabole njih za to, jedino kome stetite je Zvezda i sami sebi uskracujete radost pracenja i bodrenja kluba u najvaznijim utakmicama.

Sve ja razumem...a obraz...jel vredi nesto?
Sutra kapiten da nosi traku u duginim bojama?
Ima li kraja spustanju glave i cutanju? Kad je dosta?

Istok je uvek levo!

Vlax

Quote from: Pauleta9 on Sep 08, 2018, 12:16 am
Sve ja razumem...a obraz...jel vredi nesto?
Sutra kapiten da nosi traku u duginim bojama?
Ima li kraja spustanju glave i cutanju? Kad je dosta?

Niko ne tera kapitena da nosi dugine boje niti da cutis ili spustas glavu, ali ne mozes ni da bacas petarde i uleces na teren.

Grizley

Sramota a ne Ponos ! Treba da nas je !!!  Na šta da sam
Ponosan ????na neke kvazi pametne likove  koji se busaju u grudi i prozivaju sve živo i sve im živo smeta !!!
Takvim ljudima nije mesto na stadionu ili bilo Makavoj manifestaciji !!! Divljaci  koji nemaju nimalo truncice savesti i OSEĆANJA prema sebi a kamoli prema DRUGIMA to jest ZVEZDI koja se trudi 26 god !!! zato tako i rade !
Englezi su bili takvi divljaci , pa svi znamo šta se desilo i kako su ih smirivali !! Čemu sve to !??? Ovo je kulturan sport a ne Divljaštvo i širenje Propagande i Politike !!! Ser... ..em vam se više na tu vašu politiku i vas INAT kao da nekog od njih boli K.... sto ja nemam za Pariz ili London ili Napoli  !!! Od rodjenja navijam
Za Zvezdu i pratim je kako god mogu i uspem !!! Ali kada se isprece ovakvi MALOUMNI tkz NAVIJAČI  i čupaju BENU dres sa njega i pale baklje bacaju u teren i i i i i i sve sto je ne dozvoljeno !!!! Šta tu treba da se priča ?? Šta nesmes a šta smeš kao maloj deci u obdaništu !!!!!
Vama treba pre svake utakmice da se napise šta se NESME A ŠTA SME
Jeste to stoji da UEFA nas ne voli ali ili pa zbog čega ??? HAHHAHA
Pa zato sto strcimo , ispadamo od drugih , razlikujemo se ! A to je 26 god ne igranja u Evropi i maniri lepog ponašanja !!!!!
I treba da nas kazne kada smo DIVLJACI I STOKA
Sve dok se takvi likovi ne smire ili oni budu kaznjeni nećemo nikako dobro prolaziti !!!
Navijaj iz GRLA I IZ SRCA za ZVEZDU [emoji837]⚪️[emoji837]⚪️

dejan80

Quote from: Стевица on Sep 07, 2018, 06:29 pm
Ја потпуно могу да разумем улазак у терен након утакмице и онај излив емоција. Јбг 26 година чекамо ово, не би ваљало да нисмо онако прославили. Али не могу да разумем да се људи сада ишчуђавају што смо кажњени. И да се тера инат и иде се корак даље, најављују се одласци у Париз итд.

Нисам сигуран какви су прописи УЕФЕ, али мислим да би свако организовано навијање у Паризу или Ливерпулу са собом повукло још жешћу казну. Зашто нам то треба? Сами смо се борили да играмо ово такмичење. Искрварили смо на терену да дођемо до њега. И ако је већ тако, поштујмо онда правила истог такмичења. Правила јесу дебилна, по мени фудбал се и игра због онаквих тренутака какав је онај у Салзбургу на крају утакмице. Али правила су таква каква јесу и треба их прихватити.

Коцкамо се будућношћу клуба да бисмо истерали нешто што је по нама "правда". А нећемо је истерати.

А УЕФА каква год да је, мила је мајка у односу на оно што може да нас задеси, ако се оствари идеја финансијски најјачих клубова да формирају своје такмичење одвојено од УЕФЕ.
Не би повукло никакву казну, глупост која се провлачи.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Стевица

Па у чему је онда поента ове казне? Ко да је тешко да неко сам купи карте преко интернета.

Niko kao Zvezda

Ako nisi drzavljanin te zemlje ili clan njihovog kluba, prilicno je tesko nabaviti karte
Bilo kakvo ponavljanje istog ili sličnog prekršaja u naredne minimum dve godine, bilo na domaćem ili gostujućem terenu, povlači kaznu izbacivanja iz takmičenja.<br /><br />Saopstenje FK Crvena zvezda  10.8.2018. nakon kazne UEFA od 2 utakmice zatvaranja stadiona pred Plejof za Ligu Sampiona

Vladan Milojevic, trener FK Crvena zvezda: Ja igram da bih pobedio, ne igram da bih igrao.

dejan80

Quote from: Стевица on Sep 08, 2018, 08:42 am
Па у чему је онда поента ове казне? Ко да је тешко да неко сам купи карте преко интернета.
Изгуглај и прочитај како запрећена, у овом случају изречена, мера гласи.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Микса

Suštinski, u Salzburgu su u teren uleteli ljudi mimo gostujućeg sektora i usput napali naše igrače i skinuli im sportsku opremu. Ne vidim razlog da se  ne podnese žalba na ovu sramnu presudu.
Теби је живот дао све, а мени Ричмонд Боаће

Pejko

Nemojte i u ovoj temi o kazni molim vas :(
Inace da li neko planira za Napulj?
Ja sam uzeo kartu do Milana iz Nisa dan prije utakmice 15 eura,ista ima i na dan utakmice za Napulj
Ukoliko hoce neko da idemo skupa i smestaj skupa da rezervisemo bilo bi dobro jer mi je se tesko snaci tamo sam.
Flix je mnogo jeftin ako se ranije rezervise plus se mogu izganjati i neki popusti.
Mene je doslo sve malo vise od 100 eura bez karte za utakmicu.

Beograd-Nis-Milano-Napulj-Rim-Sofija-Beograd :) Stim da ne bi spavao u Napulju nego tek u Sofiji i isao bi nocnim autobusima nazad :) Ako je neko raspolozen neka pise bilo bi dobro,pogotovo sto bas ne baratam najbolje sa engleskim al se znam sporazumiti a i u drustvu je bolje :) Eto pa nadam se da se vidimo tamo

Реакционар

Quote from: Микса on Sep 08, 2018, 10:49 am
Suštinski, u Salzburgu su u teren uleteli ljudi mimo gostujućeg sektora i usput napali naše igrače i skinuli im sportsku opremu. Ne vidim razlog da se  ne podnese žalba na ovu sramnu presudu.
Suštinski, u Salzburgu su u teren utrčali navijači Crvene Zvezde. To što ćemo da se pravimo ludi i ignorišemo činjenice neće nam pomoći, naprotiv, dok se svi ne suoče sa činjenicama i ne skontaju kakva su pravila koja diktira mafija čije takmičenje želimo da igramo dešavaće nam se ovakve stvari.
Uefu mafiju prezirem zato što ima dvostruke aršine i zato što nas diskriminišu ali koliko sam bio ogorčen što su nas onako surovo kaznili zbog banalnog skandiranja, toliko sad smatram da su bili korektni što su nam najpre umanjili kaznu a sad i pored tog utrčavanja dozvolili da igramo domaće utakmice pred punim tribinama.
Naravno da razumem nekontrolisanu sreću, radost, strast, erupciju sreće, i ja sam plakao od sreće i ko zna kako bih postupio da sam bio tamo pa još uz teren. Ali ne može se utrčavati u teren bez posledica.Utrčavanje u teren se oštro sankcioniše i u područnoj ligi a kamoli u završnoj utakmici kvalifikacija za LŠ. Takav postupak nikom ne bi tolerisali. Uefu mrzim zato što nas tretira lošije od ostalih klubova ali mislim da o ovoj situaciji to nije bio slučaj.
Ne krivim nikog, jbg erupcija sreće, istorijski trenutak, praslavili su naši ljudi tako kako su proslavili. Idemo dalje. Nadam se da ćemo svi zajedno već jednom postati mudriji i odmereniji u svojim postupcima i reakcijama.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Срце моје је увек уз тебе, Звездо волим те!