Аутор Тема: Гостовања у Лиги Шампиона  (Прочитано 39688 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Милан

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 317
  • Репутација: +309/-212
  • Љубав си ми једина!
Одг: Гостовања у Лиги Шампиона
« Одговор #300 послато: 08 Новембар 2018, 15:32:33 »
15:26 Roma Termini      Arrival
17:29 Napoli Centrale   Duration
  2h 03'
Train Intercity 707
 19.90 €

Ван мреже Pejko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 154
  • Репутација: +43/-105
« Одговор #301 послато: 08 Новембар 2018, 16:23:24 »
http://prntscr.com/lfxhku

Ne znam zasto gledate voz kad je ovo jeftinija varijanta :)

На мрежи Pauleta9

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 15
  • Репутација: +24/-4
« Одговор #302 послато: 08 Новембар 2018, 16:31:54 »
Imate varijantu avionom iz Treviza. Mi smo povratnu platili za cetvoricu 150 eura. Imate aerodrome i u Udinama i Veneciji pa mozete i tu proveriti. :ziveli2:

Ван мреже Dominus011

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 5
  • Репутација: +1/-2
« Одговор #303 послато: 08 Новембар 2018, 18:38:13 »
Zadnji voz ili bus iz rima ide u 23 h, sledeći je tek oko 4-5 ujutru. Ja sam zato morao rent a car da uzmem jer stižem posle 23h

Sent from my iPad using Tapatalk

Ван мреже iggi

• Члан ФК
  • Поруке: 730
  • Репутација: +448/-430
  • МНОГИ СУ ХТЕЛИ ДА СРУШЕ НАМ СВЕ...
« Одговор #304 послато: 08 Новембар 2018, 19:16:30 »
Jel zna neko nesto o brodu?

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.415
  • Репутација: +1421/-2178
  • Poslednji Mohikanac navija za Zvezdu !
« Одговор #305 послато: 08 Новембар 2018, 20:12:19 »
Posto je voz iz Rima za Napulj, ne snalazim se na sajtu italijanske zeleznice nikako.

U Italiji je prevoz prilicna kaubojstina racunajuci da je zapadna zemlja i brend koji istorijski nosi...

Dosta toga sto ce te videti na raznoraznim sajtovima vezanim za prevoz ce biti macku o rep na licu mesta...

Uz prilicno iskustvo koje imam lomatajuci se raznoraznim prevozima po raznoraznim zemljama doziveo sam da u Firenci nisam uspeo da pronadjem autobus koji vozi za Pizu koji je bio povoljnija varijanta pa sam na kraju isao vozom koji je bio duplo skuplji ili pak da u Napulju zvrjim sat vremena na stanici cekajuci voz za Pompeju koji na kraju nisam ni docekao...

Plus stepen kvaliteta pomoci na tablama za informacije za koji dobijes osecaj kao da se radi juznoazijskoj sijamskoj zemlji... Pa jos tome dodati da se radi o Napulju, veselom gradu veselih ljudi...

Suma sumarum naoruzati se dobrim zivcima po tom pitanju pred put... Nije to Austrija ili Nemacka...
« Последња измена: 08 Новембар 2018, 20:20:59 MohikanacDzek »

Ван мреже lukacz

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 778
  • Репутација: +348/-128
  • Bez tebe ne bi bile iste ulice Beograda!
« Одговор #306 послато: 08 Новембар 2018, 21:35:33 »
U Italiji je prevoz prilicna kaubojstina racunajuci da je zapadna zemlja i brend koji istorijski nosi...

Dosta toga sto ce te videti na raznoraznim sajtovima vezanim za prevoz ce biti macku o rep na licu mesta...

Uz prilicno iskustvo koje imam lomatajuci se raznoraznim prevozima po raznoraznim zemljama doziveo sam da u Firenci nisam uspeo da pronadjem autobus koji vozi za Pizu koji je bio povoljnija varijanta pa sam na kraju isao vozom koji je bio duplo skuplji ili pak da u Napulju zvrjim sat vremena na stanici cekajuci voz za Pompeju koji na kraju nisam ni docekao...

Plus stepen kvaliteta pomoci na tablama za informacije za koji dobijes osecaj kao da se radi juznoazijskoj sijamskoj zemlji... Pa jos tome dodati da se radi o Napulju, veselom gradu veselih ljudi...

Suma sumarum naoruzati se dobrim zivcima po tom pitanju pred put... Nije to Austrija ili Nemacka...

Mohikanac, onda sto se tice voza iz Rima za Napulj - da li vredi kupovati karte preko neta ili je bolje tamo na licu mesta sve resavati? Da li ima neki sajt za koji znas da je pouzdan?

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #307 послато: 08 Новембар 2018, 22:02:06 »
Ne znam brate stvarno ja osim aviona i hotela nista drugo nisam nigde rezervisao/placao preko neta, sve ostalo sam kupovao na licu mesta...

Mislim da me ne shvati neko pogresno nije sad bas da sve ne valja sto se toga tice nego prosto da nekog ne iznenadi ako bude morao da izbroji malo vise od onog sto je zamislio ili da ne dolazi bas u minut na prevoz racunajuci da je 100 posto siguran da ce stici gde je zamislio pa da ga to iznervira ili da mu pokvari neki plan...

Mozda naravno i bude sve ok ali eto predostroznost nije nikad na odmet... Ovo sve u kontekstu da je to  ipak Italija i da sam barem ja ocekivao malo veci stepen organizovanosti po tom pitanju...

Plus i ona jezicka barijera da tamo bas nije iz keca u kec naci nekoga da ti objasni na engleskom sta je problem ako nesto krene kako nije planirano...
« Последња измена: 08 Новембар 2018, 22:10:38 MohikanacDzek »

Ван мреже miloswb

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 7
  • Репутација: +3/-0
« Одговор #308 послато: 08 Новембар 2018, 23:23:44 »
Probaj preko goeuro.com , ja sam preko njih uzimao kartu za voz kada sam isao iz Milana za Nicu i bilo je sve u redu.

Ван мреже Милан

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 317
  • Репутација: +309/-212
  • Љубав си ми једина!
« Одговор #309 послато: 08 Новембар 2018, 23:41:46 »
Не знам кад је Мохиканац био задњи пут у Италији, али не бих се у потпуности сложио са њиме. Морате да схватите да је он мало специфичан дечко, на пример: Роналдо му је бољи од Месија :P :P :P.
Елем, пре 2-3 недеље сам путовао италијанским возовима, али по северу (Венција, Милан, Павиа) и сасвим лепо се сналазио са енглеским и све карте куповао на апаратима за куповину карата. Могуће да је на југу другачије, нисам био до сада.

Ван мреже Pejko

• Звездаш
  • **
« Одговор #310 послато: 09 Новембар 2018, 00:44:09 »
Jug je prava Italija ona bez sminke kakvu je svi volimo :)

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.521
  • Репутација: +1096/-693
« Одговор #311 послато: 09 Новембар 2018, 08:00:53 »
Karata vec ima u reviji. 60 eur, da znate.

Ван мреже Pejko

• Звездаш
  • **
« Одговор #312 послато: 09 Новембар 2018, 11:06:03 »

Imam dobar izvor informacija... Koja sramota od Laurentisa  :duplizid: :duplizid: :duplizid: :stidljiv:

Ван мреже MohikanacDzek

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #313 послато: 09 Новембар 2018, 11:24:18 »
Не знам кад је Мохиканац био задњи пут у Италији, али не бих се у потпуности сложио са њиме. Морате да схватите да је он мало специфичан дечко, на пример: Роналдо му је бољи од Месија :P :P :P.
Елем, пре 2-3 недеље сам путовао италијанским возовима, али по северу (Венција, Милан, Павиа) и сасвим лепо се сналазио са енглеским и све карте куповао на апаратима за куповину карата. Могуће да је на југу другачије, нисам био до сада.

Pa otprilike dve godine ima kako sam bio zadnji put... E pa super drago mi je da se stanje popravilo po tom pitanju...

Zaboravite onda sta sam rekao, nije mi uopste cilj da nekome ubacim dodatnog crva pred put nego sam samo bio preneo neko moje iskustvo od ranije...

Ja Italiju jako volim kao zemlju, prodjoh je od Milana do Palerma i nadam se da ce me put sto pre navesti opet tamo...

Srecan put i dobar provod svima koji putuju u Napulj !

:ziveli2:  :ziveli2:

На мрежи Душан С.

• Члан КК
  • РСБ екипа
  • Поруке: 4.521
  • Репутација: +1096/-693
« Одговор #314 послато: 09 Новембар 2018, 12:27:48 »
Imam dobar izvor informacija... Koja sramota od Laurentisa  :duplizid: :duplizid: :duplizid: :stidljiv:
Prava cena je manja.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.392
  • Репутација: +3978/-3141
« Одговор #315 послато: 09 Новембар 2018, 12:32:55 »
Nema karata u reviji, kad bude bilo znace svi. Inace karta je 60 eura to je jedino tacno.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.074
  • Репутација: +456/-348
« Одговор #316 послато: 09 Новембар 2018, 12:37:10 »
Nema karata u reviji, kad bude bilo znace svi. Inace karta je 60 eura to je jedino tacno.
Звездани, који је твој коментар на ово? Нисам у току па ме интересује шта је истина.
Prava cena je manja.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.392
  • Репутација: +3978/-3141
« Одговор #317 послато: 09 Новембар 2018, 13:22:27 »
Na sta komentar? Cena karte je 60 eura i to je to a ovog sto siri dezinformacije treba banovati eto to je moj komentar.

Ван мреже zuba87

• Члан ФК
  • Поруке: 624
  • Репутација: +491/-234
« Одговор #318 послато: 09 Новембар 2018, 14:27:08 »
60 im majki.. Jel se zna koliko gostujuci navijaci placaju kad dolaze kod nas?

Ван мреже Pejko

• Звездаш
  • **
« Одговор #319 послато: 09 Новембар 2018, 16:02:17 »
60 im majki.. Jel se zna koliko gostujuci navijaci placaju kad dolaze kod nas?

Nisu oni krivi nego vlasnik odvratni, placali su 22 mislim :)