Аутор Тема: Гостовања у Лиги Шампиона  (Прочитано 59116 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.936
  • Репутација: +5116/-8461
Одг: Гостовања у Лиги Шампиона
« Одговор #120 послато: 08 Септембар 2018, 16:25:07 »

Fudbalski Klub Crvena zvezda nije prodavao karte za sektore iz kojih je publika uletela na teren, pa samim tim ne može snositi posledice za dešavanja u tim sektorima. Početak i kraj cele priče.

Dodao bih i besmisao same kazne. Šta ako neki naši ljudi kupe karte za Park Prinčeva i Enfild na isti način kao što su kupili i za Salzburg, i tamo opet ulete na teren? Da li bi po tebi opet naš klub trebao da bude kažnjen?

Нигде се не дефинише да је клуб одговоран само за навијаче којима прода карте за одређени сектор.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Ван мреже NikolaSWE

• Члан ФК
  • Поруке: 268
  • Репутација: +96/-172
« Одговор #121 послато: 08 Септембар 2018, 17:33:22 »
Ajde pustite vise ove diskusije dal je kazna ispravna ili nije.... :duplizid:

Daj da se dogovorimo koji sektor, pa da uzimamo svi kad otvore prodaju @PSG   :hopla:

Stadion:

AWAY FANS
Away fans are housed within the north-west corner of the stadium between Tribune Auteuil and She Presidential Stand. Accessible via the northerly rue Claude Ferrère the standard allocation of tickets appears to be 2,000

Kako doci do karte:
- nisu jos krenuli sa prodajom, nisu jos poznate cene
- ako se uclanis imas prednost kad krene prodaja (kosta 29€, uplati  se onlajn paypal ili credit card, i sledeci dan si registrovani clan na njihov sajt, nemoras da zivis u Francuskoj)
- pise na sajt kad se kupuje da normalno daju tickets [email protected] i mobilne (za ios/ android wallet/passbook) - sad videcemo dal to isto vazi za LS

Eto da pratimo svaki dan ovaj sajt:
https://billetterie.psg.fr
Pa cemo videti... tu mogu da se kupe karte..

Jos nesto zanimljivo na tom sajtu:
- ima zvanicna prodaja karata
- ima marketplace gde valjda navijaci preprodaju svoje karte

Tako da videcemo kako sta kad puste u prodaju..

:ziveli2:

Hvala ti za info, koji sektor cemo uzeti?

Ван мреже no name

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 4.033
  • Репутација: +1984/-1189
  • Imao srecu da rastem uz legendu. Hvala ti!
« Одговор #122 послато: 08 Септембар 2018, 19:37:14 »
Slazem se, navijaci ne stete svom klubu i drugim navijacima.
Navijaci nisu naneli stetu, simpatizeri nazalost jesu. Jbg nemaju kulturu odlaska na stadion iz domaceg prvenstva, pa divljaju tamo :))

Ван мреже Трстеничанин ЦЗ

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.847
  • Репутација: +1570/-125
  • ...и када губимо и када водимо...
« Одговор #123 послато: 08 Септембар 2018, 22:36:34 »
Pretpostavljam da će na sledećoj utakmici u uefinom takmičenju napušiti Uefu u znak zgražavanja nad kaznom nekim transparentom, skandiranjem a možda urade i bakljadu!? Ipak su oni pravi navijači!

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока
Pa nije navijacima Liverpula strano u poslednje vreme da koriste pirotehniku.

Ван мреже mosho

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 2
  • Репутација: +0/-0
« Одговор #124 послато: 09 Септембар 2018, 03:26:32 »
Jel planira neko put u Liverpul?
« Последња измена: 11 Септембар 2018, 01:52:00 mosho »

Ван мреже champspale

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 1
  • Репутација: +0/-2
« Одговор #125 послато: 09 Септембар 2018, 17:55:12 »
da li je neko upoznat sa info. kada i po kojoj ceni će se moći nabaviti karte za stadion u Napulju? Koliko su koštale prošle godine za njihovu LŠ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.289
  • Репутација: +827/-483
« Одговор #126 послато: 09 Септембар 2018, 20:03:26 »
Јел можете ви са по једним уписом и тек регистровани да прочитате мало нешто за промену и размислите главом пре него што заговнате сваку јебену тему са када могу да купим карту за париз/ливерпул/напуљ?, како ће се ићи и колико ће пара бити.
НЕ ЗНА СЕ НИШТА ЈОШ

А за ову казну у салзбургу ћу само једну ствар да кажем. Нека буде и да су нас "оправдано" казнили али овај излив емоција и сматрам и не сматрам оправданим. Ја сам на фејсбуку и инстаграму видео гомилу слика неких људи на терену које препознајем, а који на звездиној утакмици нису били 3 пута у последњих 5 година. Толико о изливу емоција. Како се то није цео кавез излио на терен да ми је знати...

Ван мреже iggi

• Члан ФК
  • Поруке: 766
  • Репутација: +490/-453
  • МНОГИ СУ ХТЕЛИ ДА СРУШЕ НАМ СВЕ...
« Одговор #127 послато: 09 Септембар 2018, 21:18:14 »
Јел можете ви са по једним уписом и тек регистровани да прочитате мало нешто за промену и размислите главом пре него што заговнате сваку јебену тему са када могу да купим карту за париз/ливерпул/напуљ?, како ће се ићи и колико ће пара бити.
НЕ ЗНА СЕ НИШТА ЈОШ

А за ову казну у салзбургу ћу само једну ствар да кажем. Нека буде и да су нас "оправдано" казнили али овај излив емоција и сматрам и не сматрам оправданим. Ја сам на фејсбуку и инстаграму видео гомилу слика неких људи на терену које препознајем, а који на звездиној утакмици нису били 3 пута у последњих 5 година. Толико о изливу емоција. Како се то није цео кавез излио на терен да ми је знати...

Nema to veze sa izlivom emocija ili ima u mizernom procentu, usli jel je do jaja utrcati na teren, ozbiljno mudo postajes.

Zvao sam drugara iz Pariza, kaze mi da je vrlo zajebano doci do karte uopste za PSG u LS, zbog tone turista koji hoce da gledaju njih, a i samim tim cene nisu bas male za nase uslove.
Za Englesku jos teza prica, njima je vecina stadiona ljudi sa sezonskim kartama, ima i tamo turista itd...
Mislim da cemo imati bas slabu podrsku u ova dva meca osim ako se nesto ne promeni. Mozda u Parizu nesto malo, u Britaniji mrka kapa.

P.S.  Od kad znam za sebe mastam o Zvezdi na Enfildu, i sad dodje do toga a ja 2 problema ko kuca, viza i uefa, ***** te zivote  :facepalm:

Ван мреже Pejko

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 192
  • Репутација: +50/-136
« Одговор #128 послато: 09 Септембар 2018, 21:40:56 »
da li je neko upoznat sa info. kada i po kojoj ceni će se moći nabaviti karte za stadion u Napulju? Koliko su koštale prošle godine za njihovu LŠ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

35 eura bilo protiv Sahtjora kad je Napoli bio domacin :)
Inace ako neko hoce za 20eura do Napulja iz Beograda i 20 do Sofije najblize neka mi se javi u inboks jer ne idu sutradan autobusi iz Napulja ;)

Ван мреже Казачок

• Члан ФК
  • Поруке: 194
  • Репутација: +74/-45
« Одговор #129 послато: 09 Септембар 2018, 22:35:36 »
35 eura bilo protiv Sahtjora kad je Napoli bio domacin :)
Inace ako neko hoce za 20eura do Napulja iz Beograda i 20 do Sofije najblize neka mi se javi u inboks jer ne idu sutradan autobusi iz Napulja ;)
Како мислиш не иду? И зашто?

Ван мреже Pejko

• Звездаш
  • **
« Одговор #130 послато: 09 Септембар 2018, 22:52:11 »
Како мислиш не иду? И зашто?

Povratni autobus ovaj nema nazad za Beograd,ima Split,Zagreb,Ljubljana ili Sofija ili Budimpesta nista blize nema :) Zato je ovako jeftino a to cu ti javiti,samo dok ja provjerim da li ce se na ovaj nacin sto sam zamislio moci doci do karti za bus a vjerujem da hoce :)

Ван мреже Казачок

• Члан ФК
  • Поруке: 194
  • Репутација: +74/-45
« Одговор #131 послато: 09 Септембар 2018, 23:58:58 »
Povratni autobus ovaj nema nazad za Beograd,ima Split,Zagreb,Ljubljana ili Sofija ili Budimpesta nista blize nema :) Zato je ovako jeftino a to cu ti javiti,samo dok ja provjerim da li ce se na ovaj nacin sto sam zamislio moci doci do karti za bus a vjerujem da hoce :)
А тооо... иди у першун, ја рекох нема бусева тамо (пошто гледам неку варијанту авионом али не директно за Напуљ). Али ајде баш ако нађеш неку шему јави... :)

Ван мреже Pejko

• Звездаш
  • **
« Одговор #132 послато: 10 Септембар 2018, 02:28:46 »
А тооо... иди у першун, ја рекох нема бусева тамо (пошто гледам неку варијанту авионом али не директно за Напуљ). Али ајде баш ако нађеш неку шему јави... :)

Ja sam uzeo vec iz Nisa za Milano dan prije utakmice nadam se da to gledas :) Stvar je u ovome da se kupi kupon koji ti automatski smanji cenu karte za 100% i taj kupon kosta 20e :) Samo sredinom sedmice da vidim da li radi ako mi pare legnu :)

Ван мреже zelenipikachu

• Члан ФК
  • Поруке: 75
  • Репутација: +87/-15
« Одговор #133 послато: 10 Септембар 2018, 12:26:04 »
Na instagram nalogu psg odbrojavaju dane do 13.09. Kontam da tada pocinje prodaja karata kod njih.

На мрежи dejan80

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 14.936
  • Репутација: +5116/-8461
« Одговор #134 послато: 11 Септембар 2018, 10:26:53 »
Аурелио Де Лаурентис, председник Наполија, разматра могућност да, због спора са градски властима око стадиона, од УЕФА тражи дозволу да Наполи своје мечеве у ЛШ игра, ни мање ни више него у Барију.

https://www.football-italia.net/127813/%E2%80%A8adl-%E2%80%98napoli-could-play-bari%E2%80%99

Ван мреже Vlada011

• Члан ФК
  • Поруке: 257
  • Репутација: +85/-52
  • AJMO U NAPAD ZAJEDNO!
« Одговор #135 послато: 11 Септембар 2018, 12:27:51 »
Brate kad ce se znati to jel znas?

Ne znam Italijanski jbg.

Ван мреже illuminator80

• Члан КК, Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 155
  • Репутација: +114/-50
« Одговор #136 послато: 11 Септембар 2018, 12:42:29 »
Zna li se kad Liverpool pocinje prodaju karata za mec sa nama na enfildu? Da probamo da nadjemo nekog da nam kupi karte, kad smo vec sve ostalo platili  :facepalmanimation:

Ван мреже pixe

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 68
  • Репутација: +44/-23
« Одговор #137 послато: 11 Септембар 2018, 16:12:44 »

Ван мреже Κορνίλοφ

• Члан ФК
  • Поруке: 1.817
  • Репутација: +1790/-1287
« Одговор #138 послато: 11 Септембар 2018, 16:32:46 »
Овај мамлаз Де Лаурентис прави циркус, Сан Паоло је градски стадион, а не клупски, као што је и иначе пракса у Италији, и онда хоће властима да утера ***** јер ни клуб ни град немају жељу да инвестирају у исти. Ваљда ће да се направи притисак да мора да играју у Напуљу.

Ван мреже Љути челик

• Члан КК
  • Поруке: 124
  • Репутација: +40/-22
  • Испод злата, љути челик
« Одговор #139 послато: 11 Септембар 2018, 16:53:09 »
Сан Паоло треба ускоро свакако да се реновира због Универзијаде, која се 2019. одржава у Напуљу.