• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Гостовања у Лиги Шампиона

Започео Странац, 06 Септембар 2018, 10:42:26

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Niko kao Zvezda

Ako nisi drzavljanin te zemlje ili clan njihovog kluba, prilicno je tesko nabaviti karte

dejan80

Цитат1: Стевица  08 Септембар 2018, 08:42:39
Па у чему је онда поента ове казне? Ко да је тешко да неко сам купи карте преко интернета.
Изгуглај и прочитај како запрећена, у овом случају изречена, мера гласи.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Микса

Suštinski, u Salzburgu su u teren uleteli ljudi mimo gostujućeg sektora i usput napali naše igrače i skinuli im sportsku opremu. Ne vidim razlog da se  ne podnese žalba na ovu sramnu presudu.

Pejko

Nemojte i u ovoj temi o kazni molim vas :(
Inace da li neko planira za Napulj?
Ja sam uzeo kartu do Milana iz Nisa dan prije utakmice 15 eura,ista ima i na dan utakmice za Napulj
Ukoliko hoce neko da idemo skupa i smestaj skupa da rezervisemo bilo bi dobro jer mi je se tesko snaci tamo sam.
Flix je mnogo jeftin ako se ranije rezervise plus se mogu izganjati i neki popusti.
Mene je doslo sve malo vise od 100 eura bez karte za utakmicu.

Beograd-Nis-Milano-Napulj-Rim-Sofija-Beograd :) Stim da ne bi spavao u Napulju nego tek u Sofiji i isao bi nocnim autobusima nazad :) Ako je neko raspolozen neka pise bilo bi dobro,pogotovo sto bas ne baratam najbolje sa engleskim al se znam sporazumiti a i u drustvu je bolje :) Eto pa nadam se da se vidimo tamo

Реакционар

Цитат1: Микса  08 Септембар 2018, 10:49:07
Suštinski, u Salzburgu su u teren uleteli ljudi mimo gostujućeg sektora i usput napali naše igrače i skinuli im sportsku opremu. Ne vidim razlog da se  ne podnese žalba na ovu sramnu presudu.
Suštinski, u Salzburgu su u teren utrčali navijači Crvene Zvezde. To što ćemo da se pravimo ludi i ignorišemo činjenice neće nam pomoći, naprotiv, dok se svi ne suoče sa činjenicama i ne skontaju kakva su pravila koja diktira mafija čije takmičenje želimo da igramo dešavaće nam se ovakve stvari.
Uefu mafiju prezirem zato što ima dvostruke aršine i zato što nas diskriminišu ali koliko sam bio ogorčen što su nas onako surovo kaznili zbog banalnog skandiranja, toliko sad smatram da su bili korektni što su nam najpre umanjili kaznu a sad i pored tog utrčavanja dozvolili da igramo domaće utakmice pred punim tribinama.
Naravno da razumem nekontrolisanu sreću, radost, strast, erupciju sreće, i ja sam plakao od sreće i ko zna kako bih postupio da sam bio tamo pa još uz teren. Ali ne može se utrčavati u teren bez posledica.Utrčavanje u teren se oštro sankcioniše i u područnoj ligi a kamoli u završnoj utakmici kvalifikacija za LŠ. Takav postupak nikom ne bi tolerisali. Uefu mrzim zato što nas tretira lošije od ostalih klubova ali mislim da o ovoj situaciji to nije bio slučaj.
Ne krivim nikog, jbg erupcija sreće, istorijski trenutak, praslavili su naši ljudi tako kako su proslavili. Idemo dalje. Nadam se da ćemo svi zajedno već jednom postati mudriji i odmereniji u svojim postupcima i reakcijama.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

urosbg

утрчали су гастоси да сликају селфи и скидају дресове. Индијанци. Навијачи су били у свом сектору

Микса

08 Септембар 2018, 11:59:38 #106 Last Edit: 08 Септембар 2018, 12:04:20 by Микса
Fudbalski Klub Crvena zvezda nije prodavao karte za sektore iz kojih je publika uletela na teren, pa samim tim ne može snositi posledice za dešavanja u tim sektorima. Početak i kraj cele priče.

Dodao bih i besmisao same kazne. Šta ako neki naši ljudi kupe karte za Park Prinčeva i Enfild na isti način kao što su kupili i za Salzburg, i tamo opet ulete na teren? Da li bi po tebi opet naš klub trebao da bude kažnjen?

гнп

Цитат1: Реакционар  08 Септембар 2018, 11:24:50
Suštinski, u Salzburgu su u teren utrčali navijači Crvene Zvezde. To što ćemo da se pravimo ludi i ignorišemo činjenice neće nam pomoći, naprotiv, dok se svi ne suoče sa činjenicama i ne skontaju kakva su pravila koja diktira mafija čije takmičenje želimo da igramo dešavaće nam se ovakve stvari.
Uefu mafiju prezirem zato što ima dvostruke aršine i zato što nas diskriminišu ali koliko sam bio ogorčen što su nas onako surovo kaznili zbog banalnog skandiranja, toliko sad smatram da su bili korektni što su nam najpre umanjili kaznu a sad i pored tog utrčavanja dozvolili da igramo domaće utakmice pred punim tribinama.
Naravno da razumem nekontrolisanu sreću, radost, strast, erupciju sreće, i ja sam plakao od sreće i ko zna kako bih postupio da sam bio tamo pa još uz teren. Ali ne može se utrčavati u teren bez posledica.Utrčavanje u teren se oštro sankcioniše i u područnoj ligi a kamoli u završnoj utakmici kvalifikacija za LŠ. Takav postupak nikom ne bi tolerisali. Uefu mrzim zato što nas tretira lošije od ostalih klubova ali mislim da o ovoj situaciji to nije bio slučaj.
Ne krivim nikog, jbg erupcija sreće, istorijski trenutak, praslavili su naši ljudi tako kako su proslavili. Idemo dalje. Nadam se da ćemo svi zajedno već jednom postati mudriji i odmereniji u svojim postupcima i reakcijama.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

мислим да Микса прича о формалној страни догађаја - то су гледаоци којима је карте продао Салцбург који као организатор није успео да обезбеди довољно редара/ограду штра год како би спречио да посетиоци дођу у контакт са играчима; дакле у домену организације одговорност је домаћина

на који начин ФКЦЗ може да спречи да чак и гледаоци са запада, централне трибине стадиона која чак није ни "продавана" нашим навијачима улете на терен?

Микса

I šta je konkretno polomljeno na stadionu? Ušao sam medju prvima i izašao medju poslednjima sa tribine, a ne videh da je bilo šta, bilo gde polomljeno.

meridian

Цитат1: Стевица  08 Септембар 2018, 08:42:39
Па у чему је онда поента ове казне? Ко да је тешко да неко сам купи карте преко интернета.

Poenta je ta da Zvezda nece dobiti % karata za svoje navijace. Znaci, i Liverpul i PSG ce prodavati te karte domacim navijacima a ako mi i uspemo doci do karata bice nas 100-200 rastrkano po celom stadionu (umesto 2500 na tribini). Kakvo ce to biti navijanje? Necemo se ni cuti ni videti.

зли

Цитат1: Микса  08 Септембар 2018, 12:15:31
I šta je konkretno polomljeno na stadionu? Ušao sam medju prvima i izašao medju poslednjima sa tribine, a ne videh da je bilo šta, bilo gde polomljeno.

С обзиром да смо изашли још касније од вас, могу да потврдим да на горњој навијачкој трибини апсолутно никаква штета није направљена. Нити на осталим докле је поглед сезао.

Чисто да се бар на овом месту не шири прича како смо "све поломили".

00 Деки

Мислим да на штету мафија мисли на траву и да то морамо да платимо Салзбургу а не на столице.
Има слика где се носи бусен траве са стадиона.

МилошС

Na nekom od klipova sam video lika kako drzi stolicu. Pocepana je ona mreza iza gola i eto ta jedna stolica, poslati im 100 evra i mars u pizdu materinu.

Ronaldo

Jel Napoli domacin na svom stadionu ili u Rimu?Ima neki informacija da ce biti Rim

iggi

Tuzno je kada se Liverpulovi navijaci zgrozavaju nad nasom kaznkm, jednoglasno, i napusavaju uefu zbog toga, dok ovde neki hoce da predstave da su nas jos i pomilovali. Vekovima smo daleko mi od navijaca.

samo ti...

Koliko su najjeftinije karte za utakmicu Psg-Zvezda  za njih , mislim francuze ?

Niko kao Zvezda

Цитат1: Ronaldo  08 Септембар 2018, 14:06:10
Jel Napoli domacin na svom stadionu ili u Rimu?Ima neki informacija da ce biti Rim
Sto bi igrali u Rimu?

Holland Scout

08 Септембар 2018, 14:54:58 #117 Last Edit: 08 Септембар 2018, 14:59:12 by Holland Scout
Ajde pustite vise ove diskusije dal je kazna ispravna ili nije.... :duplizid:

Daj da se dogovorimo koji sektor, pa da uzimamo svi kad otvore prodaju @PSG   :hopla:

Stadion:

AWAY FANS
Away fans are housed within the north-west corner of the stadium between Tribune Auteuil and She Presidential Stand. Accessible via the northerly rue Claude Ferrère the standard allocation of tickets appears to be 2,000

Kako doci do karte:
- nisu jos krenuli sa prodajom, nisu jos poznate cene
- ako se uclanis imas prednost kad krene prodaja (kosta 29€, uplati  se onlajn paypal ili credit card, i sledeci dan si registrovani clan na njihov sajt, nemoras da zivis u Francuskoj)
- pise na sajt kad se kupuje da normalno daju tickets [email protected] i mobilne (za ios/ android wallet/passbook) - sad videcemo dal to isto vazi za LS

Eto da pratimo svaki dan ovaj sajt:
https://billetterie.psg.fr
Pa cemo videti... tu mogu da se kupe karte..

Jos nesto zanimljivo na tom sajtu:
- ima zvanicna prodaja karata
- ima marketplace gde valjda navijaci preprodaju svoje karte

Tako da videcemo kako sta kad puste u prodaju..

:ziveli2:

Боканегра

Цитат1: Niko kao Zvezda  08 Септембар 2018, 14:54:36
Sto bi igrali u Rimu?
Имају већ дуже неки проблем око стадиона са градским властима. Сад је наводно кулминирало, али не знам баш детаље.

Са Тапатока

lukacz

Kada bi trebalo da se zna oko Napolijevog domacinstva? Da li će biti u Napulju ili gde vec? Pretpostavljam da odluka mora biti donesena pre prvog kola?