Анкета

Најбољи играч у Напуљу био је

Борјан
9 (1.7%)
Гобељић
0 (0%)
Дегенек
0 (0%)
Бабић
1 (0.2%)
Родић
4 (0.7%)
Срнић
2 (0.4%)
Крстичић
3 (0.6%)
Марин
471 (87.5%)
Стојиљковић
3 (0.6%)
Бен
3 (0.6%)
Симић
5 (0.9%)
Јовељић
5 (0.9%)
Јованчић
26 (4.8%)
Ебисилио
6 (1.1%)

Укупно гласова: 538

Аутор Тема: 5. коло Лиге шампиона: Наполи - Црвена звезда 3:1  (Прочитано 41612 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.816
  • Репутација: +4868/-4054
Одг: 5. коло Лиге шампиона: Наполи - Црвена звезда 3:1
« Одговор #600 послато: 30 Новембар 2018, 16:19:56 »
Ruina sa dusom je STADIONCINA! Dovoljno je cuti nas kako navijamo tamo i to je to. Marakana je pre 5 godina bila "ruina", ali su mnogi gledali u nju i uzdisali sta bi dali da imaju to sto taj stadion ima, tu dusu. Tako da, manite te silne arene po belom svetu sto se grade, Bombonjera, Monumental, San Paolo, Marakana nasa...stadioni sa dusom koji vrede nego bilo koja ta moderna arena izgradjena/nadrkana konzerva.

Ван мреже Off-Topic

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 513
  • Репутација: +73/-102
« Одговор #601 послато: 30 Новембар 2018, 16:37:05 »
Icicemo ponovo negde u ovom broju a morace da se vodi racuna o mnogim stvarima, imajte samo to na umu kada gledate ovo gostovanje. Ovo nije prava slika i treba biti pametan i to shvatiti, i ne pomisliti da negde drugde mozes da se opustis jer eto u Napulju nije bilo nista. Taj grad je kao retko do sad, pokazao osmeh prema nekome, to se ne dogadja u Istanbulu, Marseju, Roterdamu, Poznanu, Rimu, Solunu, Atini...i jos mnogo drugih gradova...imajte samo to na umu.

Па где брате изједначи Атину са Истанбулом?!
Капирам шта си хтео да кажеш, подељен град и све али шта сам тамо доживео када сам био доле нисам у већини градова овде код нас.. Дочекују те и грле као да си род рођени, где год да седнеш хоће да те часте. Стварно не знам дал само ја имам такав утисак али никада нисам имао ни најмању непријатну ситуацију а био сам више пута. Зато ме је највише и погодило онакво понашање наших симпатизера према њима када су били на баскету..

Ван мреже Nine33

• Члан ФК
  • Поруке: 3.624
  • Репутација: +3024/-1691
  • Nek' se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #602 послато: 30 Новембар 2018, 17:26:12 »
Pa i zelene ustaše su iz Atine, mislio je čovjek na gostovanje njima.

Ван мреже Врховна команда

• Члан ФК
  • Поруке: 260
  • Репутација: +306/-291
  • СВИ НА СТАДИОН!
« Одговор #603 послато: 30 Новембар 2018, 17:27:05 »
СВИ ЗНАЈУ ГДЕ ТРЕБА ДА БУДУ У НЕДЕЉУ!

Ван мреже daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 3.200
  • Репутација: +2017/-2130
« Одговор #604 послато: 30 Новембар 2018, 17:36:32 »
Мој главни утисак је очајна организација полиције и клуба. Мислим да је ово један од ретких клубова који тражи уписивање броја пасоша, име и презиме на карти. Долазимо сви после 19:00 испред улаза, направи се огроман ред наравно и они не пуштају. После одређеног времена креће улазак, пусте одређен број људи који тек треба горе да прође проверу карата и претрес. Ми доле чекамо на неких 100 метара од улаза да ови који су пуштени уђу на стадион. Око 20:00 ја рачунам улазимо сигурно за 40 минута, а већ у 20:30 скапирам да ако се овако настави ући ћемо на друго полувреме. Док њихова поиција само постсвила водене топове са стране и то је у суштини све што су урадили да не дође до инцидената. Срећом неко је схватио да нећемо никад ући овако и кренули да пуштају без да се гледа карта, претрес као да није ни био од тог тренутка и ушли око десетог минута.

И да, око 90. минута цео стадион се радује. Сви ми помислили ПСЖ Ливерпул. Када сам погледао после утакмице, скапирао сам да њима та утакмица не значи толико јер свеједно не смеју да изгубе од Ливерпула последње коло. Тако да је једино логично да су се радовали што је Интер примио гол од Тотенхема  :hail:
Meni su tražili pasoš u Milanu i štampali ime na karti a posle na ulazu tražili da uporede.

Послато са D6603 уз помоћ Тапатока

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #605 послато: 30 Новембар 2018, 17:50:14 »
Па где брате изједначи Атину са Истанбулом?!
Капирам шта си хтео да кажеш, подељен град и све али шта сам тамо доживео када сам био доле нисам у већини градова овде код нас.. Дочекују те и грле као да си род рођени, где год да седнеш хоће да те часте. Стварно не знам дал само ја имам такав утисак али никада нисам имао ни најмању непријатну ситуацију а био сам више пута. Зато ме је највише и погодило онакво понашање наших симпатизера према њима када су били на баскету..
Jest,evo docekase Aekovi lepo Ajaksove pre neki dan sa sve svojom bracom i sa jedne i druge strane, mogu da mislim tek kako bi se za nas spremili...

Ван мреже Марко

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 386
  • Репутација: +207/-317
« Одговор #606 послато: 30 Новембар 2018, 17:52:00 »
Meni su tražili pasoš u Milanu i štampali ime na karti a posle na ulazu tražili da uporede.

Врло могуће да је то нека пракса код Италијана. Нејасно зашто то раде, али ето. У Салзбургу нас је било доста више, па су сви ушли без икаквих проблема, релативно брзо.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #607 послато: 30 Новембар 2018, 17:57:03 »
U Italiji se navijaci vec 10 i vise godina, bezuspesno, bore protiv tih pisanja imena na kartama, a to novi zakon predvidja i kod nas. Na svakoj karti mora da bude ime onoga ko ulazi na stadion. Nekada ne traze a nekad bas traze i prave problem ako se ne poklapa.

Ван мреже daco82

• Члан ФК
  • Поруке: 3.200
  • Репутација: +2017/-2130
« Одговор #608 послато: 30 Новембар 2018, 19:02:25 »
U Italiji se navijaci vec 10 i vise godina, bezuspesno, bore protiv tih pisanja imena na kartama, a to novi zakon predvidja i kod nas. Na svakoj karti mora da bude ime onoga ko ulazi na stadion. Nekada ne traze a nekad bas traze i prave problem ako se ne poklapa.
Nas je bilo dvoje, tražili nam pasoše na blagajni a na kapiji samo meni. Zavisi verovatno od redara kako mu "dune". Ranac sam imao i nisu ga ni pogledali.
To je bilo na fudbalu dok recimo na košarci Armani -Zvezda nisu tražili pasoše niti su pisali imena. Karte kupljene u prostorijama kluba u dvorani dan ranije. Pitali su ko smo i odakle ali nisu tražili ništa. Pretres ranca je bio takav da sam im sam dao jednu flašicu vode dok su mi dve flašice ostale, nisu ni gledali kada su videli da im dajem jednu.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #609 послато: 30 Новембар 2018, 20:58:29 »

Lako se covek navuce na ovo! :punk:

Ван мреже Д. Ле Талек

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 311
  • Репутација: +159/-141
  • ...Nikad nećeš biti sama - MI SMO TVOJI SINOVI...!
« Одговор #610 послато: 30 Новембар 2018, 21:52:42 »
Mnogo mi je krivo sto za ova evropska gostovanja nemam kintu da ih u vecini situacija ispratim.

Da li neko mozda moze da objavi kompletan navijački izveštaj?!

Srce puno i posle poraza.
Malo klubova na svetu mozda čak nijedan ima ovo što ima Zvezda.
Hemija između nje i nas je neverovatna!

На мрежи Фити

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 4.366
  • Репутација: +2692/-268
  • Црвено - бели са бројем 6
« Одговор #611 послато: 30 Новембар 2018, 22:51:07 »
Nisam ni sumnjao da ste Fitija ostavili da se dogovori s mafijom. :))

Ја сам се вратио пре пар сати тек.  :mrgreen: Колима доле, тешко да може боље и луђе. :mrgreen:

Видим да сви описују Напуљ и онај хаос... Али то не може да се опише. Буквално. Колико год се трудили, тешко да може права слика да се приближи. Нестварно какав град.

Оно што је мене распаметило, то је трибина. Како смо звучали, навијали... Поједини Наполитанци су остајали дуго на трибини само да виде транс који је био у нашем сектору, а ми изгубили 3:1. Оно је било савршенство. Такав импулс ти да, да сам могао да навијам до јутра.

Ван мреже Dejan Cz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 256
  • Репутација: +203/-124
« Одговор #612 послато: 01 Децембар 2018, 00:36:34 »
Sada sam ponovo odgledao utakmicu i utisak mi je malo drugaciji kada je u pitanju prvo poluvreme. Pod dejstvom adrenalina ucinilo mi se da je taj deo utakmice losiji nego sto je u stvari realno bilo. Sada kada sam na miru pazljivo odgledao utisak mi je mnogo povoljniji. Provlaci se u novinama i u javnosti da je u prvom poluvremenu bilo straha kod nasih igraca i da je to razlog losijeg izdanja. Ja mislim da straha nije bilo. Svako ko pazljivo pogleda prvo polvreme videce da smo mi sasvim korektno drzali loptu u nogama, nije bilo panike, napucavanja, gubljenja lopte posle prva dva dodavanja, cesto smo uspevali da iznesemo kroz kombinatoriku loptu do njihovog sesnaesterca, vrsili smo u pojedinim trenucima visok presing. To nije odlika ekipe koja se uplasila. Svega toga nije bilo u Parizu gde je ocigledno dominirao strah i ogroman respekt. Ovo je bila neka potpuno druga prica, mislim na prvo poluvreme posto se svi slazemo da je drugo bilo dobro.  Golove smo primili iskljucivo zbog dva losa postavljanja i dekoncetracije. Oni nisu bili produkt panike i pogubljenosti kao sto se to desavalo protiv PSZ-a. Treba uzeti u obzir i protiv kakvih smo mi igraca igrali. Svako ko je gledao Napoli - PSZ u prvih 15 minuta drugog poluvremena mogao je da vidi na sta je licio PSZ kada ih je Napoli pritisao. Urnisali su ih, Bufon je spasavao 3 do 4 sigurna gola, ovi nisu mogli da predju 30 metara od svog gola. Nisu delovali nista bolje nego mi protiv njih u Parizu u tom preiodu. Liverpul im za 90 minuta nije sutnuo u okvir gola. To dovoljno govori kakav je tim Napoli i protiv koga smo mi igrali.

I jos jedan detalj iz drugog poluvremena. Do 64. minuta Napoli je dominirao na sredini, nisu stvarali neke izgledne prilike ali su imali prevlast na tom delu terena. U 64. minutu ulazi Jovancic i od tog trenutka mi uspostavljamo ravnotezu, a u pojedinim trenucima preuzimamo i prevlast na srtedini. Znaci jedan igrac donosi prevagu na sredini protiv jednog vrhunskog tima koji ima jedan od najjacih i najuigranijih srednjih redova u Ligi sampiona. Tacno je da svi hvale igru Jovancica ali mislim da jos mnogi nisu svesni kakav je zapravo ovo igrac i koliki kvalitet on poseduje. Toliko dobrih dubinskih lopti sa nase polovine, takav pregled, zagradjivanje, osecaj za igru. Da li je moguce da covek ima 28 godina, gde je do sada bio.  Kakva steta sto je igrao u pogresnim klubovima ali sada je tu na najvecoj sceni gde i pripada. On je za mene najkvalitetniji igrac u Srbiji na toj poziciji u ovom trenutku i morao bi da igra za reprezentaciju isto kao sto bi Marin po kvalitetu sigurno mogao ponovo da zaigra za Nemacku i to u prvoj postavi.

I jos jedan duboki naklon svim ljudima koji su bili u Napulju. Bilo je uzivanje slusati takvo navijanje. Koliko mi je samo krivo sto zbog poslovnih obaveza nisam mogao da budem sa njima ali bice dana. Bice ovakvih utakmica i sledece godine u Ligi sampiona. Pa mi po ko zna koji put padne na pamet gde smo bili pre godinu i po dana posle Vozdovca, kroz sta smo sve prolazili tokom onih 6 uzasnih godina, a gde smo sada. Cekamo neke nove Napolije, PSZ-e, Liverpule. Uzivajte ljudi u ovom nestvarnom periodu nase istorije.
« Последња измена: 01 Децембар 2018, 00:43:10 Dejan Cz »

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.685
  • Репутација: +950/-497
« Одговор #613 послато: 01 Децембар 2018, 09:05:44 »

« Последња измена: 02 Децембар 2018, 18:10:11 Nameless »

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
« Одговор #614 послато: 01 Децембар 2018, 11:02:36 »
Cekamo neke nove Napolije, PSZ-e, Liverpule. Uzivajte ljudi u ovom nestvarnom periodu nase istorije.
A cekajuci te utakmice, dolazimo na domace!!!

Ван мреже Dejan Cz

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 256
  • Репутација: +203/-124
« Одговор #615 послато: 01 Децембар 2018, 11:53:08 »
A cekajuci te utakmice, dolazimo na domace!!!

Naravno, to se podrazumeva. Bez njih nece biti ni ovih evropskih.