Анкета

Најбољи играч осмине финала купа био је:

Поповић
0 (0%)
Гобељић
0 (0%)
Сумаила
0 (0%)
Бабић
0 (0%)
Хајдин
0 (0%)
Јовичић
1 (2.3%)
Крстичић
0 (0%)
Марин
12 (27.3%)
Стојиљковић
0 (0%)
Кафу
2 (4.5%)
Симић
24 (54.5%)
Срнић
0 (0%)
Јовељић
2 (4.5%)
Милијаш
3 (6.8%)

Укупно гласова: 44

Аутор Тема: 1/8 финале Купа Србије: Црвена звезда - ТСЦ Бачка Топола 4:1  (Прочитано 14417 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже горски вук

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 134
  • Репутација: +61/-90
Одг: 1/8 финале Купа Србије: Црвена звезда - ТСЦ Бачка Топола 4:1
« Одговор #160 послато: 23 Новембар 2018, 08:35:42 »
Не знам људи шта рећи, само је она празнина трибина и стадиона језиво депримирајућа!

Изгледа да се промјенио стил живота обичних људи, нарочито у великом граду какав Београд реално јесте, али сад изгледа нису у тренду навијачки имиџ нити навијачки култ, обавезно гледање, присутност, долазак на стадион, навијање у свакој прилици!
  Не, ништа од тога, данас је младим људима битно да су клабери и да су виђени у друштву клаберки, да се трачари, или да се нешто муља, да се прича ко је смувао и повалио Мими Оро, Фераријеву, Сорају... е то је то ново доба, у моје вријеме исто је било тих цица маца али ми је празник био викенд и фудбал и то у Сарајеву, навијам од малих ногу за моју Звезду, све сам битно проживио уз тај мој вољени клуб, тад сам ишао као тотоална опозција и на Грбавицу и на Кошево да навијам само за Звезду, а кад не гостује Звезда редовно одем да гледам Жеља против 'Ајдука или Вележа јер је то фудбал и то се гледа, исто тако и Сарајево против свих, а никад нисам навијао ни за један други клуб осим свог! Да сам рођен у Београду, вјероватно бих и спавао на Маракани, јер кад се онако скупимо као против Ливерпула па ми срце ко Романија, али одмах следећа утакмица празне трибине то ми некако као да сам имао пун новчаник и одједном празан нема ништа у њему! 

Ван мреже пикса

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 73
  • Репутација: +43/-19
« Одговор #161 послато: 23 Новембар 2018, 09:46:15 »
По мени треба се клуб као клуб озбиљно позабавити о посетој на домаћим утакмица, мора се направити неки маркетиншки потез да се људи анимирају да долазе на стадион због Звезде а не због Ливерпула, ПСЖ.... , да се створи навика присуство утакмице у недељу поподне или кад и да се игра као шта рецимо то је у Енглеску где и у другу и трећу лигу људи попуњавају стадионе без обзира ко је противник, искрено већа је мучнина видети оно у среду где се скупило једва 2000 људи него кад смо били кажњени против Салзбурга и кад је био затворен стадион, из разлога шта тада људи и да су хтели нису могли да уђу на стадион, док на претходној утакмицу једино био незгодан термин али и то није оправдање.

И да, овде у оваквим утакмицама и такав термин треба првенствено Београд да изнесе утакмицу, верујте страшно је комплицирано да неко из унутрашњости као шта сам ја дође на ову утакмицу, а при томе треба  400 километара пут проћи у једном правцу ( ту је и посао, новац...)

На мрежи Uvekuzzvezdu

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.345
  • Репутација: +969/-1384
« Одговор #162 послато: 23 Новембар 2018, 12:05:47 »
Ma ljudi nema tu filozofije puno...ako uzmemo 3 titule za redom doći će 500 ljudi na sjever i ćao...ako se iduće sezone plasiramo u LE i dođe nam u grupi neka Astana biće 25 k ljudi... prošle godine igramo četvrtu EL u košarci zaredom i sve znate,neću komentarisati da nebi ulazio u raspravu ovdje...mi Cigani smo prosto takvi,da ti bog a đavo ti neda.... i nema tu ko je odakle Beograd, Kumanovo, Sokolac,HNovi...sve je to isto... uostalom pretjeruje se sa očekivanjima i brojem navijača koje imamo...ja lično za navijača smatram čovjeka koji troši pare na svoj klub, ovo ostalo su simpatizeri i njih je 90%...jedino gdje se ne moramo sekirati za posjetu je kada nam dolazi neki evropski klub našeg gabarita ili PO za LŠ ili LE...pa više na derbije dolazi 25-30 k ljudi.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.816
  • Репутација: +4868/-4054
« Одговор #163 послато: 23 Новембар 2018, 12:44:23 »
Ne moze fudbal i kosarka da se porede i nikada nece moci.

На мрежи Uvekuzzvezdu

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.345
  • Репутација: +969/-1384
« Одговор #164 послато: 23 Новембар 2018, 14:27:26 »
Ne moze fudbal i kosarka da se porede i nikada nece moci.
Slažem se.... ali što bolji rezultati to mi smoreniji... to sam htio reći... gledam otvoreni trening Boke pred superklasiko ,bombonjera krcata...svaka utakmica bombonjera krcata...nebih rekao da se u Argentini nešto bolje živi nego kod nas...

Ван мреже Nighthawk

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 60
  • Репутација: +41/-24
« Одговор #165 послато: 24 Новембар 2018, 08:12:58 »
По мени треба се клуб као клуб озбиљно позабавити о посетој на домаћим утакмица, мора се направити неки маркетиншки потез да се људи анимирају да долазе на стадион због Звезде а не због Ливерпула, ПСЖ.... , да се створи навика присуство утакмице у недељу поподне или кад и да се игра као шта рецимо то је у Енглеску где и у другу и трећу лигу људи попуњавају стадионе без обзира ко је противник, искрено већа је мучнина видети оно у среду где се скупило једва 2000 људи него кад смо били кажњени против Салзбурга и кад је био затворен стадион, из разлога шта тада људи и да су хтели нису могли да уђу на стадион, док на претходној утакмицу једино био незгодан термин али и то није оправдање.

И да, овде у оваквим утакмицама и такав термин треба првенствено Београд да изнесе утакмицу, верујте страшно је комплицирано да неко из унутрашњости као шта сам ја дође на ову утакмицу, а при томе треба  400 километара пут проћи у једном правцу ( ту је и посао, новац...)

Ми морамо да прихватимо да 90% људи као што неко већ написа, нису навијачи већ симпатизери.
Да смо навијачи, никаква маркетиншка акција нам није потребна, клуб се гледа који се воли и тачка, небитно против кога...
И није то ствар што се код нас лоше живи. Карте су мизерних цена, па то може сигурно 20к људи да си приушти који живе у БГ и околини.

Ван мреже Joe Frazier

• Члан ФК
  • Поруке: 93
  • Репутација: +59/-37
« Одговор #166 послато: 27 Новембар 2018, 19:01:24 »
Ma takvi smo, da smo u 3.oj ligi bilo bi nas po 20 hiljada.
Neko je ovde napisao, skroz tacno, da postajemo zemlja jajara.