Аутор Тема: Звезда у Аба лиги 2018/19  (Прочитано 50394 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.585
  • Репутација: +5734/-5830
Одг: Звезда у Аба лиги 2018/19
« Одговор #180 послато: 11 Фебруар 2019, 01:42:31 »
Duznost Zvezde kao kluba je da ide u svakom mecu uvek na pobedu !! Da dobijemo preostale utakmice, a rivali neka vide sta ce I kako ce ... Zvezda je klub pobednik !!!

Bez kalkulacija molicu vas

Ван мреже stefcerak

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 12.601
  • Репутација: +3827/-1923
« Одговор #181 послато: 11 Фебруар 2019, 02:00:27 »
Partizan najozbiljniji rival u PO.....svi ostali nivo ispod.....prosto peglaju najbolju odbranu od svih potencijalnih rivala....i najbolje timski deluju....i znaju da uvuku tekme u rudarsku kosarku...

Buducnost divljina,,...svako igra za sebe...bas izgledaju uzasno....skup privatnika...svako igra za sebe...das Kolu loptu i ti dobijas tekmu....iako on da 20 poena...jer ne bi mami rodjenoj dodao...ti dobijas tekmu jer videli smo i veceras i protiv nas...laganeze....ne znaju kad udare u tvrdo...

Cedevita klasika...solidna ali nisu za sampione a i nemaju publiku a bez toga nista....

Steta sto pada derbi sada....idemo naravno uvek na pobedu....ali jbg moram da kazem da je Partizan mnogo opasniji rival od Buducnosti i ne bih bas voleo da igramo sa njima na dve dobijene....ali sta je tu je....

Ne mozes postati sampion tek tako....

Ван мреже Косингас

• Веран као пас
  • Поруке: 769
  • Репутација: +282/-183
« Одговор #182 послато: 11 Фебруар 2019, 02:03:30 »
Смијеше нам се 4 (или 5) дербија за наредних мјесец ипо...биће весело боме  :travka:

На мрежи Топ

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.356
  • Репутација: +882/-352
« Одговор #183 послато: 11 Фебруар 2019, 09:16:42 »
Смијеше нам се 4 (или 5) дербија за наредних мјесец ипо...биће весело боме  :travka:
Još ako tome dodamo dva sigurna a potencijalna četiri u fudbalu...

Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже Foks

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 239
  • Репутација: +65/-54
  • Zvezdo zgazi ih svee!
« Одговор #184 послато: 11 Фебруар 2019, 10:53:40 »
Bice bas tvrda kosakra u PO, jos ako budemo igrali sa grobljem ocekujem sto neko rece ovde rudarsku kosarku. Dobro je sto smo doveli Riversa koji ce nam dati vecu cvrstinu, da on nije dosao bilo bi bas tesko za nas, daj Boze da i Laza bude zdrav treba nam bas dosta. Ako svi igraci budu spremni mislim da se za sve mi pitamo, i da smo najbolji kao sto i tabela kaze.

Ван мреже dejank72

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.177
  • Репутација: +554/-957
  • Nema dana a da ne mislim na tebe...
« Одговор #185 послато: 11 Фебруар 2019, 12:14:56 »
Nikada mi nije bilo jasno to zaziranje od duela sa njima. Valjda je najveći i najlepši izazov prilika da njih otreseš, nabiješ im komplekse i pokažeš ko je ko. Kako to da uradiš ako ne igraš protiv njih? Ako gledamo sportski i navijački za takve utakmice se živi. Teško psihološki? Kako nama tako i njima. Imamo bolji tim, iskusniji, trofejniji u poslednjih nekoliko godina, igrače koji su igrali EL i EC u kontinuitetu. Mi ne treba da zaziremo ni od koga već upravo suprotno. To očigledno dobro znaju i oni zato su sinoć onako grizli da izbegnu PF protiv nas. Oni znaju ali jedan deo nas ne zna. Ko nema pobednički mentalitet kao navijač i plaši se bilo kog tima treba da navija za neki zonski tim gde se igra liga bez briga. Zvezda je predodređena za velike duele sa jakim protivnicima a to podrazumeva i balast psihološkog naboja. I hajde da im ne laskamo više i da ih ne ložimo. Bolji smo od njih duplo. Ako budemo igrali našu igru ne može nam niko ništa. Ako ne budemo, svejedno je ko nam je protivnik jer su nam na tom nivou šanse nikakve. Zato: dajte te cave da se igramo! :stari grb:

На мрежи točilo

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.965
  • Репутација: +1063/-914
  • It´s all about smiles and cries..
« Одговор #186 послато: 11 Фебруар 2019, 12:23:06 »

Jos moguca 4 u fudbalu  ..   :srbinosm:

Ван мреже Ponjava

• Члан КК
  • Поруке: 89
  • Репутација: +55/-37
« Одговор #187 послато: 11 Фебруар 2019, 12:26:36 »
Buducnost je igracki jaca od groblja na svakoj poziciji za tri nivoa. Groblje ih je na pocetku uhvatilo na buku i frku, i posle povrede Bitadzea uz najlosiju partiju Kola, nije bilo prilike za povratak.
Dakle, Partizan je bar duplo laksi protivnik u polufinalu.
Druga stvar je sto se polufinale igra u terminu koji euroligasu baas ne odgovara, te bismo u seriji na dve pobede uz prednost domaceg terena mozda bili veci favoriti u polufinalu nego sto cemo biti u finalu.
Ko god da nam dodje dobrodosao je. Razbicemo ih. Ja bih vise voleo partizan, jer ce u istorijskim knjigama ostati zabelezno jos jedno metlanje.

На мрежи baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.437
  • Репутација: +222/-752
« Одговор #188 послато: 11 Фебруар 2019, 12:36:04 »
Ako moramo sa milogorcima da igramo bolje a verovatno moramo onda bolje u polufinalu posle duplog programa EL i na dve utakmice...I nznm sto svi toliko potcenjuju Cedevitu moze ona u polufinalu itekako da pomrsi racune svakome protiv Partizana su i favoriti

На мрежи sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.522
  • Репутација: +788/-1066
« Одговор #189 послато: 11 Фебруар 2019, 12:38:16 »
Nikada mi nije bilo jasno to zaziranje od duela sa njima. Valjda je najveći i najlepši izazov prilika da njih otreseš, nabiješ im komplekse i pokažeš ko je ko. Kako to da uradiš ako ne igraš protiv njih? Ako gledamo sportski i navijački za takve utakmice se živi. Teško psihološki? Kako nama tako i njima. Imamo bolji tim, iskusniji, trofejniji u poslednjih nekoliko godina, igrače koji su igrali EL i EC u kontinuitetu. Mi ne treba da zaziremo ni od koga već upravo suprotno. To očigledno dobro znaju i oni zato su sinoć onako grizli da izbegnu PF protiv nas. Oni znaju ali jedan deo nas ne zna. Ko nema pobednički mentalitet kao navijač i plaši se bilo kog tima treba da navija za neki zonski tim gde se igra liga bez briga. Zvezda je predodređena za velike duele sa jakim protivnicima a to podrazumeva i balast psihološkog naboja. I hajde da im ne laskamo više i da ih ne ložimo. Bolji smo od njih duplo. Ako budemo igrali našu igru ne može nam niko ništa. Ako ne budemo, svejedno je ko nam je protivnik jer su nam na tom nivou šanse nikakve. Zato: dajte te cave da se igramo! :stari grb:

Tako je. Nista oni ni sinoc nisu specijalno odigrali (pogotovo odbranu) protiv kriminalne, ali kriminalne, Future gde vecina igraca ima nejebavajuci stav prema saigracima a i generalno prema igri i klubu izgleda. Tako da... Ako mi budemo kakvi treba, sta god i jedni i drugi da urade - titula je nasa.

Ван мреже ddacha

• Члан КК
  • Поруке: 261
  • Репутација: +93/-62
« Одговор #190 послато: 11 Фебруар 2019, 13:48:39 »
Buducnost je igracki jaca od groblja na svakoj poziciji za tri nivoa. Groblje ih je na pocetku uhvatilo na buku i frku, i posle povrede Bitadzea uz najlosiju partiju Kola, nije bilo prilike za povratak.
Dakle, Partizan je bar duplo laksi protivnik u polufinalu.
Druga stvar je sto se polufinale igra u terminu koji euroligasu baas ne odgovara, te bismo u seriji na dve pobede uz prednost domaceg terena mozda bili veci favoriti u polufinalu nego sto cemo biti u finalu.
Ko god da nam dodje dobrodosao je. Razbicemo ih. Ja bih vise voleo partizan, jer ce u istorijskim knjigama ostati zabelezno jos jedno metlanje.

Ne znam šta znači "igrački jači", ako misliš kad bi svi igrali jedan na jedan - jesu jači, ali košarka je timski sport a Budućnost nije odmakla od onog "t", ni tima ni košarke, jedan na jedan pa šta bude. Kad im šut baš krene pobediće, inače nema ništa.

Kako to misliš uhvatili ih na početku na buku i frku a posle nije bilo prilike za povratak? Pa nije Partizan poveo 20 u prvoj četvrtini pa ovi stizali, na poluvremenu je bilo +1 za Partizan, negde sredinom četvrte četvrtine +5 samo, kako nije bilo prilike? Bilo je prilika koliko hoćeš, ali Budućnost nije imala dva smislena napada nego samo rešetaj pa šta bude. Koliko su samo puta obruč promašili u tim suludim ispucavanjima...

На мрежи DukaMilos

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 127
  • Репутација: +54/-133
« Одговор #191 послато: 11 Фебруар 2019, 14:32:25 »
Odmah krece spinovanje u fazonu Zvezda moze da bira protivnika. Mi cemo naravno na svakoj utakmici ici na pobedu, sto je jedino i ispravno. Prvi smo ubedljivo, zasto bi mi kalkulisali. Ako pricamo koji nam je bolji put, pa Partizan u polufinalu, da ih pometlamo, a Buducnost prvo treb da dobije Cedevitu, sto im nece nikako biti lako.

На мрежи vlada

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 367
  • Репутација: +84/-81
« Одговор #192 послато: 11 Фебруар 2019, 15:31:15 »
Nema tu puno razmisljanja, pobediti sve do kraja, podici formu pred KRK i PO. Mi smo prvi, ostali nek se rasporede kako zele.

Ван мреже Капетан

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.178
  • Репутација: +402/-1071
« Одговор #193 послато: 11 Фебруар 2019, 15:39:16 »
Од кога се бре да се плашимо од јсд-а.Па они су бре потрошили милионче евра на жабара и играче само да би се докопали ф4,зато и треба намерно ићи на њих и опеглати их 2-0

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.639
  • Репутација: +2562/-1183
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #194 послато: 11 Фебруар 2019, 16:53:56 »

Ван мреже Carmelo

• Звезда му је све
  • Поруке: 3.481
  • Репутација: +1059/-1298
« Одговор #195 послато: 11 Фебруар 2019, 17:15:24 »
Groblje dobiti u Nisu pa onda u ABA sa sve peharom.

Mnogo se loze, ozbiljno spinuju...

Poslednja kenjaza je da im je nudjen Rivers ali im je kao bio preskup. Laz.

На мрежи Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.639
  • Репутација: +2562/-1183
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #196 послато: 11 Фебруар 2019, 17:19:39 »
Победом да им се скрешу крила, а и нама ће доста значити на пољу самопоуздања. Освајаш трофеј, њих бијеш у мечу за трофеј. Да их оверимо и после КРК у АБА и да се спокојније дочека ПО АБА.

Ван мреже Ponjava

• Члан КК
  • Поруке: 89
  • Репутација: +55/-37
« Одговор #197 послато: 11 Фебруар 2019, 18:25:56 »
Ne znam šta znači "igrački jači", ako misliš kad bi svi igrali jedan na jedan - jesu jači, ali košarka je timski sport a Budućnost nije odmakla od onog "t", ni tima ni košarke, jedan na jedan pa šta bude. Kad im šut baš krene pobediće, inače nema ništa.

Kako to misliš uhvatili ih na početku na buku i frku a posle nije bilo prilike za povratak? Pa nije Partizan poveo 20 u prvoj četvrtini pa ovi stizali, na poluvremenu je bilo +1 za Partizan, negde sredinom četvrte četvrtine +5 samo, kako nije bilo prilike? Bilo je prilika koliko hoćeš, ali Budućnost nije imala dva smislena napada nego samo rešetaj pa šta bude. Koliko su samo puta obruč promašili u tim suludim ispucavanjima...

Jednostavno, toliko su igracki jaci da bi u 20utakmica ovakav partizan dobili 19x.

Hjuston je toliko igracki jaci npr od nas, da mozemo odigrati 500 timskih akcija i nikad ih ne bismo pobedili.

Mi smo na frku i buku dobijali u EL desetine utakmica. Povedes 10+razlike u 5om minutu. Teze je mnogo dobiti 11 razlike za preostalih 35 min nego 1.

Na istu buku i frku su grobari poveli. Da se Bitadze nije povredio mislim da bi drugaciji ishod bio. Ds ne pricam da je buducnost sutirala 4/23 za 3 poena, a verujem da si svestan koliko dominantan centar utice na uspesnost suta za 3.

A koliko je byducnost jaca od partizana govore realno i pobede u poslednjih mesec i po dana u EL. Nisam siguran da bi grobari sa ovom ekipom dobili jedan mec.

Dakle, da prevedem, partizan je poveo na pocetku meca zahvaljujuci velikoj energiji i velikoj borbenosti svojih igraca, povremeno potpomignut sudijskim odlukama. Na frku i buku.

На мрежи Romaj

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.660
  • Репутација: +1173/-190
  • Zarazen sam virusom crvenozvezditisom!
« Одговор #198 послато: 11 Фебруар 2019, 18:32:53 »
Na taj način su nas prošle godine dobili u Kupu. Na juriš u prvoj četvrtini odoše na +20 i posle je bilo teško da se vratimo. Sada ne dozvoliti da uđemo u takav ritam i naši su.

Ван мреже Mihajlo BL

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 182
  • Репутација: +137/-32
  • Zvezda je strast, emocija, ljubav!
« Одговор #199 послато: 11 Фебруар 2019, 21:30:17 »
Bokan nije mogao da gleda kako Rivers potpisuje za nas, tako da je automatski reagovao sa pozivom Raduljici  :biggrin:
Dovedite i njega i Durenta ako hoćete, džaba! Zna se da se titula na Kalemegdanu slavi  :icon_svi: