Аутор Тема: Звезда у Аба лиги 2018/19  (Прочитано 70635 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.485
  • Репутација: +512/-826
Одг: Звезда у Аба лиги 2018/19
« Одговор #80 послато: 16 Децембар 2018, 00:16:34 »
Rutinska pobeda nad Megom kao i svaka druga u ABA ligi ove godine. Valja razvijati igru inače ovaj roster koji igra uz Radanova kome želim što više minuta na terenu i oporavljenog Dobrića uliva sigurnost i optimizam. Zadrži li Tomić ovaj nivo do kraja ABA lige alal vera majstore.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 1.667
  • Репутација: +855/-1136
« Одговор #81 послато: 16 Децембар 2018, 21:03:49 »
Miloje smrade grobarski, eto ti najkvalitetniji tim u ligi, nabijem i tebe i kuma tvog Dzilu Dvesta Kilu sto mu mafija kupuje titulu...

Iduce kolo protiv Milovih Natovaca zavrsiti posao oko prvog mesta na terenu. A van terena uprava da zabrani ulazak u dvoranu bilo kome ko podrzava smradove. A za vreme utakmice ekspresno izbaciti svakog ko na bilo koji nacin iskaze podrsku gostujucoj bagri... Ako neko misli da je ovo ekstremno, neka se seti napada na nase simpatizere, i pogotvo da se setimo kako turske zastave i navijaci mogu u Moracu, a nasima se ne garantuje sigurnost, kako njihov MUP rece...

Ван мреже napster

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 7.128
  • Репутација: +3283/-5915
  • Od malih nogu moj si san...
« Одговор #82 послато: 16 Децембар 2018, 21:35:07 »
Iduce kolo gostujemo Ciboni u Zagrebu.

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #83 послато: 16 Децембар 2018, 21:47:32 »
U pravu si. Moja greska. 30-og decembra igramo sa Milovim pulenima. Svejedno, kada god igramo, iduce kolo, ono tamo, prekosutra, za 5, 10, 50 godina... Sa njima uvek isto treba postupati.

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.485
  • Репутација: +512/-826
« Одговор #84 послато: 16 Децембар 2018, 21:49:50 »
Ovima kolko vidim casove kosarke drzi i Cibona u Zagrebu. Oni nisu tim imali su kao mi prosle sezone bljesak u Evro ligi i to je sve sto mogu. Mislim da treba odigrati mudru i organizovanu utakmicu i opet ih staviti tamo gde im je mesto. Osnov svih rezultata koje su postigli je Kuk i eliminisemo li njega oni su smesan tim na nivou sredine tabele ABA lige. Omic nema napadacki kapacitet da igra sa nasim centrima a spolja smo kudikamo bolji. Ovo za Miloja je sve ok mada surovo ali je tako. Kompleksi koji izbijaju iz bilo kog grobara.

Ван мреже Бато

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 56
  • Репутација: +34/-39
« Одговор #85 послато: 16 Децембар 2018, 22:22:45 »
Сасвим је реално очекивати да Звезда сачува прво мјесто пред плеј оф. Ја ту не видим никакву драму, нити је ико може очекивати. За очекивати је да Миловци у једном пакленом распореду нанижу неколико пораза у Евролиги и такви,  попишани, дођу на честитку Нове године. Тада би могла да се оствари најављена промјена тренера, пред искушења у завршници АБА лиге.
Звезди треба само један крштен плеј, јер би, какви смо, реална искушења против јаких шпанско - руских екипа у Еврокупу, гдје је све могуће, причу о кризи могла поново да истуре као тему дана завидне спортске јавности, али и наше малодушности.   

Ван мреже sindje

• Пријатељ КК
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #86 послато: 20 Децембар 2018, 10:59:17 »
Pise Ozmo na SK da Bitadze prelazi kod Milovaca....

Ван мреже baloteli1986

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.513
  • Репутација: +233/-785
« Одговор #87 послато: 20 Децембар 2018, 11:24:26 »
Ako to uradi Misko jajara je teska nama nije dao Jokica i Micica a njima daje Bitadzea naravno on gleda svoj interes ali treba da bude malo i pravedan...On se tamo nece zadrzati duze od ove sezone to je uradio pre dve godine cini mi se sa Zizicem kad ga je dao polisezonu u Darusafaku nama nije hteo da da Jokica i Zagorca

Ван мреже MensaBonsu

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 34
  • Репутација: +10/-8
« Одговор #88 послато: 20 Децембар 2018, 11:25:18 »
Bitadze i kako stvari stoje Noris Kol....bice zanjimljivo u daljem toku aba lige

Ван мреже miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.985
  • Репутација: +1140/-295
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
« Одговор #89 послато: 20 Децембар 2018, 11:36:48 »
Ako to uradi Misko jajara je teska nama nije dao Jokica i Micica a njima daje Bitadzea naravno on gleda svoj interes ali treba da bude malo i pravedan...On se tamo nece zadrzati duze od ove sezone to je uradio pre dve godine cini mi se sa Zizicem kad ga je dao polisezonu u Darusafaku nama nije hteo da da Jokica i Zagorca

''Dao'' nam je Enisa prošle sezone. Učesnik Evrolige naravno da će imati prednost kod Miška. Hoće da promoviše Gogu kroz Evroligu i ovim ''diže ruke'' od rezultata u Aba ligi.
Zagorac nije ni želeo kod nas, a Jokić mu je bio promocija i reklama Mege u Nba ligi, tim transferom je skrenuo pažnju na svoj klub.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.242
  • Репутација: +3179/-3159
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #90 послато: 20 Децембар 2018, 11:59:49 »
Dao nam covek Enisa, mi se posrali po njemu, to jest nas veliki trener plejbuk... niko nam nije kriv. Buducnost ima novca ali klimave rezultate, pa na svaki nacin pokusava da se obezbedi. Nista niti cudno niti novo.

Buducnost ima iza sebe celu drzavu, za razliku od nas koji i dan danas imamo tretman trinaestog praseta u odnosu na Partizan. Ali to je sto je, sa tim se moramo izboriti i ja sam siguran da cemo uspeti.

Ovo je i dobro sa strane pritiska jer ce i nasi navijaci koji nemaju najbolje informacije o stanju u klubu sada jasnije videti da smo cetvrti tim aba lige po finansijama, a prvi po rezultatu, pa ce se i sam rezultat valjda vise ceniti.

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 6.096
  • Репутација: +2661/-1266
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #91 послато: 20 Децембар 2018, 12:01:02 »
O Misku, Megi, Bitadzeu, Buducnosti na temi ABA liga, ali na SVET OKO MENE.

Ван мреже vlada

• Веран као пас
  • Поруке: 506
  • Репутација: +125/-117
« Одговор #92 послато: 20 Децембар 2018, 12:47:05 »

Sve i da nam ga daje na tacni, gde bi sa njim? Umesto koga? Mi smo na njegovoj poziciji jaki k'o crna zemlja! Sto se tice Buducnosti, kao da gledam Cedevitu, montenegrian edition. Zali boze potrosenog novca.

Ван мреже Kenjaj Red Star

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 360
  • Репутација: +56/-573
  • Strong difens i tranzisn ofens
« Одговор #93 послато: 21 Децембар 2018, 08:13:08 »
 :win:
« Последња измена: 21 Децембар 2018, 16:42:19 Kenjaj Red Star »

Ван мреже Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 6.446
  • Репутација: +2561/-876
« Одговор #94 послато: 21 Децембар 2018, 09:55:35 »
Evo kratkog razmišljanja o tvom postu za koji je moje mišljenje da smanjuje atraktivnost foruma.
Trenutno najatraktivnija tema je Misko, Mega, Bitadze i Budućnost BTW zato sam i došao na ovu temu da nešto pročitam kao hiljade ljudi koji se interesuju za košarku.
E sad ti hoćeš da ih sve pošalješ na manje bitnu i atraktivnu temu i da ubiješ priču o ovoj temi na ovom forumu, OK tvoje pravo.  :facepalm:
Ali imaj na umu da istog sekunda hiljade čitalaca odlaze na drugi forum koji aktuelnu temu stavlja u prvi plan.  :win:
Slobodno brisite post jer moja je namera da se svi edukujemo u smislu boljeg marketinga i zarade novca a manemo se krutih stavova i oštrih reci.
Naravno možeš se pravdati da nije želja guranje na nebitnu temu itd ali očekivati da na ABA temi pišemo o dvanaestom igraču Mornara a ne pišemo o ubedljivo top udarnoj priči je jednostavno nepoznavanje grane utakmice elektronskih medija.
Pozdrav
Upravo je tema o ABA ligi (na podforumu Svet oko mene) pravo mesto gde se i nalazi najviše upisa na ovu aktuelnu temu.
I sam sam se prebacio tamo jer je življe.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 6.242
  • Репутација: +3179/-3159
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #95 послато: 21 Децембар 2018, 10:03:24 »
Evo kratkog razmišljanja o tvom postu za koji je moje mišljenje da smanjuje atraktivnost foruma.
Trenutno najatraktivnija tema je Misko, Mega, Bitadze i Budućnost BTW zato sam i došao na ovu temu da nešto pročitam kao hiljade ljudi koji se interesuju za košarku.
E sad ti hoćeš da ih sve pošalješ na manje bitnu i atraktivnu temu i da ubiješ priču o ovoj temi na ovom forumu, OK tvoje pravo.  :facepalm:
Ali imaj na umu da istog sekunda hiljade čitalaca odlaze na drugi forum koji aktuelnu temu stavlja u prvi plan.  :win:
Slobodno brisite post jer moja je namera da se svi edukujemo u smislu boljeg marketinga i zarade novca a manemo se krutih stavova i oštrih reci.
Naravno možeš se pravdati da nije želja guranje na nebitnu temu itd ali očekivati da na ABA temi pišemo o dvanaestom igraču Mornara a ne pišemo o ubedljivo top udarnoj priči je jednostavno nepoznavanje grane utakmice elektronskih medija.
Pozdrav

Au brate...

Ovo je tema ZVEZDA u ABA ligi.

Misko, Mega, Bitadze i Buducnost nemaju veze sa Zvezdom. Dakle, ne isteruje Sapcanin svoje hirove na tebi vec te upucuje na temu koja je odgovarajuca. Plus ta tema je daleko zivlja od ove..

Boldirano. Ma milion je vec otislo sa ovog mesta, aj ti polako sa njima. Gde svi tu i mali Parica.

Drugi bold. Na toj temi nema ni reci o 12. igracu Mornara. Ima o aktuelnim transferima u Buducnosti.

Ne moras da mi verujes, evo pogledaj sam http://forum.redstarbelgrade.rs/index.php?topic=10093.msg2571791#new

I zadnje, zajebite vise da glumite uvredjene mlade i zrtve, sve ti je covek lepo i s postovanjem rekao u jednoj recenici, nicim te nije vredjao i nemoj da se duris.

Ван мреже Бели94

• Члан ФК
  • Поруке: 116
  • Репутација: +28/-52
  • Aко да бог и недеља света...
« Одговор #96 послато: 22 Децембар 2018, 19:07:21 »
Svaka cast ekipi, rutinirali i u Zagrebu, sasvim ocekivano. Mana izgubljene lopte i malo slabiji procenat suta za 3, ocekivao sam veci otpor Cibone , pogotovo posle te pobede protiv Milogoraca :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 6.420
  • Репутација: +2099/-1189
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #97 послато: 22 Децембар 2018, 19:52:23 »
Hala Aleksandar Nikolic   30. 12. u 19h

Krajnje je vreme da hala bude puna. Znate i sami ko nam dolazi. Secate se svi prosle sezone i one kradje iz finale. Videli ste i ove sezone kako kradu.

Na nama je da napunimo Pionir, pa nek probaju da kradu u punom pioniru, a nasi momci su pokazali da mogu da ih pobede.

Mozda su oni doveli par pojacanja pred nasu utakmicu, ali Zvezda ima nas. Pa ajde da mi sami pojacamo ekipu....

Ван мреже Jimi22

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.144
  • Репутација: +153/-355
« Одговор #98 послато: 23 Децембар 2018, 10:52:09 »
Ljudi, kada se pustaju u prodaju karte za Buducnost?

Hvala!

Ван мреже северна страна

• Члан клуба
  • Члан КК
  • Поруке: 6.420
  • Репутација: +2099/-1189
  • Нису нас сломиле ове тешке године...
« Одговор #99 послато: 23 Децембар 2018, 12:02:49 »
Ljudi, kada se pustaju u prodaju karte za Buducnost?

Hvala!

Zasto cekati karte za Buducnost.... Polusezonske su u prodaji od sutra, nisu skupe.