Аутор Тема: Звезда у Аба лиги 2018/19  (Прочитано 12176 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Foks

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 112
  • Репутација: +30/-31
  • Zvezdo zgazi ih svee!
Одг: Звезда у Аба лиги 2018/19
« Одговор #60 послато: 01 Новембар 2018, 18:39:12 »
Ovoliko sipanje novca, na ovakav nacin nikada do sada nije bilo ni u jednom sportskom klubu. Znali smo svi mi da je ova sezona biti ili ne biti ali sada ulog postaje sve veci. Mislim da je ocigledno da cemo morati da reagujemo i izvrsimo doselekciju tamo posle nove godine, groblje dovodi jos 2-3 igraca bice to ozbiljno placen roster, mrznjom zadojen prema nama sa sve Safetom da tu mrznju jos vise podstakne. Moramo popuniti rupe makar i probili budzet jer takav je trenutak, moramo da recikliramo ovaj instant projekat kao sto smo to nekoliko puta uradili sa sokicima. Ono sto je za pocetak najvaznije da ih dobijemo u derbiju, i pokazemo ko se pita najvise.

Ван мреже -Milan-

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 247
  • Репутација: +84/-301
« Одговор #61 послато: 14 Новембар 2018, 13:27:13 »
Da li će se moći naći karta za derbi pošto oni organizuju???

На мрежи Александар95

• Пријатељ КК, Члан ФК
  • Модератор
  • Поруке: 2.117
  • Репутација: +1340/-1068
  • Гомила нелогичних потеза због љубави.
« Одговор #62 послато: 14 Новембар 2018, 13:35:43 »
Da li će se moći naći karta za derbi pošto oni organizuju???
Pre dana utakmice gotovo sigurno ne, osim ako među njima nemaš nekog svog ko bi ti sredio. Pred početak utakmice njihove frakcije dele karte ispred Pionira i tu već možeš da dođeš do karte.

Takođe, mi nećemo imati odvojenu tribinu, niti će biti dozvoljen ulazak našim navijačima. Prošlog puta smo se grupisali u sredini Partera B, a žandarmerija nas je puštala da tu uđemo sa bilo kojom kartom kako ne bi ispala sranja na nekoj od tribina. Bilo nas je 50-ak. Ne garantujem da će tako biti i sada.

Ko god ide, neka bude oprezan i bez jasno vidljivih obeležja.

Sent from my MI 5s using Tapatalk

Ван мреже balja

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.065
  • Репутација: +290/-671
« Одговор #63 послато: 14 Новембар 2018, 16:46:16 »
Aleksandar je bio jasan a derbi će odrediti doselekciju tima jer mi ne smemo da im damo vetar u ledja. Danas će ih Zenit pokopati, ako ih Budućnost dobije, mirne glave treba da ih stavimo tamo gde pripadaju a to je prošlost. Nisu oni dominirali radom već bezobrazlukom i korišćenjem svih resursa na ovim prostorima jer im se moglo. Ne sumnjam da će Nebojša rešiti ovu situaciju jer niko nije dorastao takvim situacijama osim njega. Nema sujete i pristrasnosti mi jednostavno da bi sada vratili ove u brlog moramo biti bolji tim i bolja organizacija od njih iako će imati duplo veći budžet od nas. Srljaće oni jer moraju i zato je potrebna hladna glava i pravi potezi. Tim treba relaksirati upotrebom celog rostera kroz ABA ligu a graditi upravo tim i igru kojim njih treba da dobijemo jer sve ostalo neće biti kombinacija ako se dokopaju prvih 4. Bezbroj puta su to rešavali preko sudija i ko zna čega. Satremo li ih ove sezone nemaju nikakvo pravo da traže ponovno sipanje para iz državnih resursa jer će onda biti čupavo boga mi. Meni smeta što mi ništa kao navijači ne činimo da to sipanje para države ne potenciramo na svim portalima jer je to glavna omča oko njihovog vrata jer niko na ovim prostorima nije platio trenera u istoriji kao što oni sada plaćaju njofricu kroacio žabarskog trenera. Oči im treba povaditi svuda i svagde za razbacivanje i poniženje stručnog rada u našoj košarci. Ovaj jadnik je došao kod njih jer realno ga niko nije ni tražio od evroligaša. Bilo je daj šta daš. Podsetiću Radonja je sve njegove ekipe tukao kao vola u kupusu izuzetnom odbranom. Tako i treba koncipirati rad sa timom i doselektirati tim sa jednim ili dvojicom igrača ponavljam bez lažnih sujeta bilo koga jer je sezona u kojoj nema izbora bi tu bi.