• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у Аба лиги 2018/19

Започео Косјерац, 20 Јул 2018, 18:36:36

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

andrijad

Ni Ostoja, dovode Jaramaza izgleda grobari navodno.

северна страна

A Jaramaz je bas odgovor na Riversa...

Sta vi ljudi poredite...

Беркут

Pijaca se zatvara 15. Nema tu nekih planetarnih dogadjaja.

KRK je usputni trofej i poželjno ga je osvojiti.
Ali  ABA je najbitnija. Možemo mi na šut i razigranost dobiti bilo koga, medjutim prsten osvaja odbrana i samo Odbrana!

andrijad

ddacha

Цитат1: Ponjava  11 Фебруар 2019, 18:25:56
Jednostavno, toliko su igracki jaci da bi u 20utakmica ovakav partizan dobili 19x.

Hjuston je toliko igracki jaci npr od nas, da mozemo odigrati 500 timskih akcija i nikad ih ne bismo pobedili.

Mi smo na frku i buku dobijali u EL desetine utakmica. Povedes 10+razlike u 5om minutu. Teze je mnogo dobiti 11 razlike za preostalih 35 min nego 1.

Na istu buku i frku su grobari poveli. Da se Bitadze nije povredio mislim da bi drugaciji ishod bio. Ds ne pricam da je buducnost sutirala 4/23 za 3 poena, a verujem da si svestan koliko dominantan centar utice na uspesnost suta za 3.

A koliko je byducnost jaca od partizana govore realno i pobede u poslednjih mesec i po dana u EL. Nisam siguran da bi grobari sa ovom ekipom dobili jedan mec.

Dakle, da prevedem, partizan je poveo na pocetku meca zahvaljujuci velikoj energiji i velikoj borbenosti svojih igraca, povremeno potpomignut sudijskim odlukama. Na frku i buku.

Mi kao da nismo gledali istu utakmicu. U onoj koju sam ja gledao Partizan dobio prvu četvrtinu +5, na poluvremebu bilo samo +1, može se reći egal ušli u drugo poluvreme. Kakve onda ima veze frka i buka na početku, kad su dobili treću četvrtinu +8 (više nego prvu) a i četvrta bila nerešeno. Realno Partizan bolji bio celu utakmicu.

Ova Budućnost je bezveze kao tim, mnoge ABA utakmice su jedva dobili ili izgubili, neke čak i kući. Istina je da mogu bilo koga da pobede ako im se namesti šutersko veče, ali to baš i nije neki plan i taktika, retko im se dešava i sumnjam da to mogu da ponove u više vezanih utakmica u PO. Uopšte se ne bih začudio da Budućnost ispadne u polufinalu.

ixvm

11 Фебруар 2019, 23:27:05 #205 Last Edit: 12 Фебруар 2019, 00:01:43 by ixvm
Цитат1: ddacha  11 Фебруар 2019, 22:58:32
Ova Budućnost je bezveze kao tim, mnoge ABA utakmice su jedva dobili ili izgubili, neke čak i kući. Istina je da mogu bilo koga da pobede ako im se namesti šutersko veče, ali to baš i nije neki plan i taktika, retko im se dešava i sumnjam da to mogu da ponove u više vezanih utakmica u PO. Uopšte se ne bih začudio da Budućnost ispadne u polufinalu.

Domaćica ekipa, bez pobede protiv jačeg tima u EL i ABA u gostima, a moraće da pobede i u Zagrebu i u Beogradu ako žele da nešto urade.
Cedevitu niko ne shvata ozbiljno, a ispred su i Partizana i Budućnosti..

ddacha

A i kući ove teže u ABA jedva dobili (Cedevita +2, Partizan +4, Mega +6), a od nas izgubili samo tako.

Naravno da će sve to sa njima biti neizvesno, nikad se ne zna, ali ja mislim da nisu uspeli mnogo da poprave tim i igru posle onog tumbanja, i da će tako i ostati do kraja.

vlada

Ovi vise ne znaju gde biju.

''David je poručio čelnicima Budućnosti da ne brukaju klub, sebe i navijače, tako što će igrače koji su gospoda zvati u pola noći i predlagati mu sumnjive poslove sa agencijom koju preferira. ''

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2019&mm=02&dd=12&nav_id=1504664

Kenjaj Red Star

Цитат1: vlada  12 Фебруар 2019, 15:54:41
Ovi vise ne znaju gde biju.

''David je poručio čelnicima Budućnosti da ne brukaju klub, sebe i navijače, tako što će igrače koji su gospoda zvati u pola noći i predlagati mu sumnjive poslove sa agencijom koju preferira. ''

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2019&mm=02&dd=12&nav_id=1504664

Strasno ali ajde sto brukaju sebe nego na neki indirektan način brukaju i ABA ligu i nas  :duplizid:.
Transfer blama zbog .....

Капетан

Који бре црни трансфер блама.То су бре друже углавном лопови и криминалци и мисле да све могу са парама.Видиш да сипају као луди јер им је дискутабилно да ли ће освојити аба лигу.Е јебига неће,ми ће мо.

Kenjaj Red Star

Vlada 89

Već mesec dana jure centra i sada se čudite .

ddacha

Nisam pratio tursko prvenstvo i ne znam ko je ovaj, ali mi je neverovatno da su iz Turske uspeli da dovedu centra koji ima 19 poena i 13 skokova po utakmici. Nisam gledao detaljnu statistiku, ne znam kakav je tim u kome je igrao, ali mogao bi da bude ozbiljan problem.

sindje

Ja ne mislim tako. I ono malo odbrane sto su igrali - to im je uglavnom igrao Barovic. Sada ni to nece imati. Niko tamo od stranaca nece nesto da se njaka u odbrani, osim ako im dilerska uprava nije obecala po 10 kila belog u EUR ulicnoj protivrednosti za osvajanje ABA...

aleksandarasr

Цитат1: Kenjaj Red Star  14 Фебруар 2019, 16:52:38
http://mondo.rs/a1166280/Sport/Kosarka/Devin-Vilijams-dosao-u-Buducnost.html
Verujem da je ovo tačno, neverovatne pare sipaju ljudi.  :krstise:

Samo neka sipaju divlje Amere... Odlicno je ovo, verujte mi.. Tu se nece znati, ko kosi, a ko vodu nosi:) Kao nikada do sad, jedva cekam da se sretnemo... Ako se sretnemo...

Каспер

Зна ли се тачан термин полуфинала?

točilo

17 Фебруар 2019, 19:03:04 #216 Last Edit: 17 Фебруар 2019, 19:24:15 by točilo
Sram bilo svakog Zvezdasa koji bude bojkotovao utkamice Zvezde u plej ofu Abe.
Toliko.

Imamo skoro  2 mjeseca do polufinala,  povucite  se  u dvoranu, trenirajte, i osvojite ovo  .

Sent from my F3111 using Tapatalk

estella roja

Једини прави одговор на ово је слога међу навијачима, а они да изађу добију их прво за две недеље, а онда у плеј офу им се најебу мајке мајчине и покажу да је ово ништа друго до само муљ и олош назадне Србије.

Foks

17 Фебруар 2019, 21:41:39 #218 Last Edit: 18 Фебруар 2019, 00:32:05 by Bela
Nadam se da su neki koji su se usudili da kazu da mozemo da biramo protivnika u PO sada uverili da moramo da zgazimo mutanta dok jos za to imamo sansu, i to tamo gde ce najvise da boli i najvise da znaci.

Romaj

Nema šta, nahebati im se majke 03.marta i direktno na njih u plejof. Bićemo jači za Riversa, Odža i Fajea.