• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Звезда у Аба лиги 2018/19

Started by Косјерац, Jul 20, 2018, 06:36 pm

Previous topic - Next topic

Trnicb123

ДЕЛИЈЕ

Quote from: Trnicb123 on Feb 02, 2019, 06:57 pm
Zasto nema Reglanda i Tomica?
Napisao je Seltik na temi o utakmici.Regland ne igra zbog zgloba,Tomic zbog virusa ne vodi utakmicu.Gavrilovic vodi utakmicu.
Od rođenja mog nije prošlo bez imena tvog...

Бели Вук

Ja ne znam da li se nešto promenilo, ali meni nije jasno? Nekolicina medija je napisala da smo obezbedili pprvo mesto, a sokići su nas dobili 16, a mi nji 15. Oni možda računaju da ako i budućnost dobije sve do kraja da se prvai trugao u kom smo najbolji, ali lošiji smo od cedevite u međusobnm ako bućnost igubi bar jednu do kraja

mexico

Bice zanimljivo ako groblje dobije Buducnost sa +5 sledece kolo u Pioniru. U tom slucaju, ako nam je bolja opcija da dobijemo Buducnost u polufinalu nego u finalu, treba da pustimo groblje da nas pobedi u nasem Pioniru  :pljas:  :lud:

cane_prebranac

Nikog mi nećemo puštati. Niti smo ikada štelovali rezultat namerno niti ćemo. To neka rade oni prekoputa.

Vuque

Cedevita i Budućnost, ako bi pobedili sve do kraja, dogurali bi do max 17 pobeda. Mi vec sada imamo 17. Posto Cedevita ima bolji medjusobni skor sa nama, potrebna nam je jos samo jedna pobeda da bismo i teoretski osigurali prvo mesto u regularnom delu.

Кипар

Quote from: Vuque on Feb 04, 2019, 08:59 am
Cedevita i Budućnost, ako bi pobedili sve do kraja, dogurali bi do max 17 pobeda. Mi vec sada imamo 17. Posto Cedevita ima bolji medjusobni skor sa nama, potrebna nam je jos samo jedna pobeda da bismo i teoretski osigurali prvo mesto u regularnom delu.

Ako budemo imali svi po 17 pobjeda (Cedevita,Buducnost i mi) uzimamo prvo mjesto jer smo najbolji u tom trouglu zbog 2 pobjede nad Buducnoscu i 1 nad Cedom.
Vjerujem da cemo dobiti sve do kraja i zavrsiti sa 21-1.

Шапчанин

estella roja

Ко штелује себи, неписано је правило да га стигне то на крају и проведе се као бос по трњу. Сваку треба ићи на победу, не плашити се никога и стварати победнички менталитет. Само тако се излази из кризе, и набија самопоуздање. Нарочито против вечитог ривала.

Vuque

Quote from: Кипар on Feb 04, 2019, 01:56 pm

Ako budemo imali svi po 17 pobjeda (Cedevita,Buducnost i mi) uzimamo prvo mjesto jer smo najbolji u tom trouglu zbog 2 pobjede nad Buducnoscu i 1 nad Cedom.
Vjerujem da cemo dobiti sve do kraja i zavrsiti sa 21-1.

Mi do kraja gostujemo Mornaru i Zadru, a docekujemo groblje i Megu. U taj trougao o kome pricas bismo usli jedino da izgubimo sve cetiri. Sta mislis, koliko je to realno?

Vlada 89

U ABA ligi je odrađen dobar posao do sada,uzet Superkup,prvo mesto u regularnom delu.
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Кипар

Quote from: Vuque on Feb 06, 2019, 01:30 pm
Mi do kraja gostujemo Mornaru i Zadru, a docekujemo groblje i Megu. U taj trougao o kome pricas bismo usli jedino da izgubimo sve cetiri. Sta mislis, koliko je to realno?

Napisao sam ti u poslednjoj recenici da vjerujem kako cemo dobiti sve cetiri do kraja.
Ovo sam cisto napomenuo kao mogucnost ako se cudom desi da sve tri ekipe budu imale isti skor da i dalje ostajemo na prvom mjestu. Trebalo je to da uradim bez replike na tvoj post.

Vuque

Ziv bio prijatelju, nisam nista lose mislio  :ziveli2:

Кипар

Quote from: Vuque on Feb 06, 2019, 01:43 pm
Ziv bio prijatelju, nisam nista lose mislio  :ziveli2:

[spoiler]Opusteno brate,kad vec govorimo o potencijalnim ishodima za konacnu tabelu,da napomenemo i ovu najmanje realnu,ali ipak mogucu  :icon_svi: :ziveli2:[/spoiler]

estella roja

Другари, каква вам је рачуница и како размишљате, односно шта бисте пре?

Пошто очигледно у следећем дербију у АБА бирамо нашег противника у полуфиналу. Будућност у две и евентулно Партизан у финалу, или одмах Партизан?

Ја баш нисам паметан, само знам да ћу овако млад оседети ако буде финале са њима. Онај стрес када смо их отресли у полуфиналу сам прошао тек након неког времена..