Аутор Тема: Милан Томић и стручни штаб  (Прочитано 153905 пута)

Марко, LosMi94, lukacz, Bulsoni, mihajlovic, Celtic, Duka1992, Caki83, goran nk, Koleczv, Srki, Winnetou, Jar Jar, Dexon, milwaukee и 8 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.874
  • Репутација: +1113/-1623
Одг: Милан Томић и стручни штаб
« Одговор #780 послато: 31 Јануар 2019, 00:47:05 »
Samo nam Jelovac još treba u ovako defanzivno limitiranoj ekipi.  Taj potez bi nas još više ukanalio. Taj čovek bukvalno ni ne zeli da pokuša da igra odbranu

Ван мреже porto

• Члан ФК
  • Поруке: 677
  • Репутација: +512/-345
« Одговор #781 послато: 31 Јануар 2019, 14:08:03 »
Kosarka je sport u kom se valjda kao u nijednom drugom sportu ne oseti uloga trenera. Valjda sto postoje tajm auti i bezbroj izmena pa je usled toga trenerova vestina jako vidljiva i prepoznatljiva. Bas iz tog razloga izbor trenera mi nije najjasniji, pa da budem iskren, jos od Radonje na ovamo.
Bojim se da se sa Tomicem ponavlja prica kao sa Alimpijevicem samo malo drugacije upakovana. I on je pocetnik u samostalnom vodjenju ekipe s'tom razlikom sto ima vise godina od Alimpija pa bi trebalo po difoltu da ima vise i iskustva. Ipak to ocigledno nisu dovoljne kvalifikacije da se sedne na klupu KKCZ. Posebno nisu ako od njega trazimo rezultate i damo mu odresene ruke u izboru igraca.Ili bar vecine igraca. Pritom je meni licno jako antipatican svoji arogantnim stavom prema novinarima i javnosti uopste,stavom koji nije pokriven nikakvim delima a kako stvari stoje ni nekim znanjem.
Jednostavno mi ako zelimo rezultate moramo najpre dovesti krstenog trenera a ne neke pokusaje i eksperimente. Vec se mnogo puta pokazalo sta u kosarci donosi uspeh i nisam siguran da ce Covic svojim pokusajima uspeti da ponovo izmisli "toplu vodu". Mislim da prica o nemanju para za neke vece trenerske poduhvate ne pije vodu i sada sam siguran dokle god na nasu klupu ne sedne trener,mi cemo se samo secati uspeha koje smo imali sa Radonjom. Koji pritom da budem posten i realan s'pocetka nije licio ni na sta ali smo ga istrpeli do kraja. A on je uz pomoc dobrih igraca koje je imao i svoje doslednosti da istraje u svojim zamislima napravio od sebe dobar trenerski kapacitet  koji bi jos itekako mogao da se razvija.

Ван мреже ognja

• Члан КК
  • Поруке: 5.388
  • Репутација: +2948/-2858
  • Nek se Marakani vrate slavni dani!
« Одговор #782 послато: 31 Јануар 2019, 14:18:24 »
Slazem se, kosarka je jedan od retkih sportova gde trener moze svojim umecem da promeni tok utakmice, sad zavisi od umeca da li na bolje ili na gore  :srbinosm:

Dobar trener ima sve vreme ovog sveta da iskoriguje sve i dobije utakmicu nakon loseg poluvremena. Mislim da je, generalno gledano, to i najveca muka naseg trenera, a bila je i ovog od prosle godine. Naprave oni plan A, i ako to sve sljaka, nema problema. Ali ne daj boze da nesto krene po losem, odmah smo gotovi.

На мрежи Celtic

• Пријатељ РСБ-а, Члан КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.116
  • Репутација: +2048/-698
« Одговор #783 послато: 09 Фебруар 2019, 19:57:08 »
Pojačali smo znatno intenzitet treninga sada kada igramo samo jedan meč nedeljno.

Послато са Nexus 5X уз помоћ Тапатока

На мрежи brax

• Члан ФК
  • Члан КК
  • Поруке: 5.338
  • Репутација: +1698/-2010
« Одговор #784 послато: 09 Фебруар 2019, 20:19:13 »
Не знам је ли због тога, али понашање и енергија екипе су неупоредиво бољи него у претходном периоду. Гавриловић је након Олимпије држао једну интересантну и оптимистичну конференцију, сада то дјелује фино и на терену. Ваљда ће се тако и наставити.

Ван мреже bm

• Члан ФК
  • Поруке: 3.173
  • Репутација: +816/-1094
« Одговор #785 послато: 09 Фебруар 2019, 20:29:57 »
Tomić je u ozbiljnom sistemu godinama, i zna kako se "tempira" forma.
Ako je neko to pokazao u prethodnom periodu u EL, onda je to Oly...i Fener takođe.

На мрежи Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.561
  • Репутација: +5712/-5824
« Одговор #786 послато: 09 Фебруар 2019, 21:05:31 »
Sjajna AbA sezona do sada (ukljucujuci I aba superkup)
 :aplauz: treneru

Ван мреже Stefaninho

• Веран као пас
  • Поруке: 746
  • Репутација: +303/-365
  • Igraj i bori se!
« Одговор #787 послато: 15 Фебруар 2019, 21:21:31 »
"Teske su kup utakmice,i Milano je izgubio kup".Tomicu red alert,dizi svlacionicu na noge.

Ван мреже draganstanar

• Веран као пас
  • Поруке: 538
  • Репутација: +444/-630
  • zvezdino dete sa druge planete
« Одговор #788 послато: 15 Фебруар 2019, 21:40:34 »
Тренер Милан Томић је идентична копија прошлогодишњег тренера Алимпијевића. Не знам да л ће се ово сматрати као вређање

Ван мреже Maxim

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 389
  • Репутација: +90/-320
« Одговор #789 послато: 15 Фебруар 2019, 21:42:42 »
Ne svidja mi se sto vidim da Tomic zna u cemu je problem i svestan je da ne moze puno toga da promeni i ucini.

Ван мреже Mihajlo BL

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 176
  • Репутација: +128/-32
  • Zvezda je strast, emocija, ljubav!
« Одговор #790 послато: 15 Фебруар 2019, 21:52:54 »
Prvi sam podržavao Tomića. Priznajem. Ali mene zaista počinje da u ozbiljnoj mjeri nervira ta njegova nonšalantnost.
Druže, de pokaži neku emociju, da ti je stalo do nečeg!
Nije kod Radonje bilo sve savršeno na početku, daleko od toga, ali taj je skakao, galamio, nervirao se. Mi da smo danas izgubili ovo (što bi bila najveća bruka u istoriji i našeg kluba i naše košarke) imam osjećaj da to Tomić ne bi doživio ni 2%. Njemu pri kraju meča Gavrilović govori da uvede Čovića, Tomić u fazonu kao da je u pozorište došao, orilo gorilo.

Ван мреже NesaPA

• Члан КК
  • Поруке: 281
  • Репутација: +139/-109
« Одговор #791 послато: 15 Фебруар 2019, 22:03:27 »
Ozbiljno sam zabrinut da je nas Milan trenerska neznalica. Ako se tome dodaju karakterne osobine koje ne bih imenovao, ozbiljno sam zabrinut.
Svaki igrac mu je losiji nego sto je bio na pocetku sezone.
Gledam ko igra a ko sedi u civilu, place mi se. Da ima jos jednog Keselja i Filipa, Davidovac i Dobric bi sedeli u civilu. Ne pomaze ovde ni Teo ni Rivers.

Ван мреже миша09

• Члан ФК
  • Поруке: 1.045
  • Репутација: +2069/-382
  • Сви смо ми Благоје Јововић!
« Одговор #792 послато: 15 Фебруар 2019, 22:11:51 »
Опет Човић проблем, а човек једини у екипи може бар да покуша да заврти пик са центром, јебо те, основна ствар у кошарци, пик кеца и петице. Лик који је пројектован за трећу опцију на позицији један. Не верујем да је он крив што се опција број 1 на тој позицији (Регланд) губи све чешће и све горе, а што опција броја 2 (Берон, Ненадић, Давидовац) још није дефинисана, а ми улазимо у финиш сезоне полако. Човић ако ништа друго покуша да разигра неког испод коша, и бар покуша да буде агресиван, за разлику од Регланда који већ добра 2 месеца игра као преко оне ствари на оба краја паркета. Нама је критична позиција стартног плејмејкера, то се види из авиона, Филип Човић је занемарљиво мали проблем у нашој игри. 

Ван мреже NesaPA

• Члан КК
  • Поруке: 281
  • Репутација: +139/-109
« Одговор #793 послато: 15 Фебруар 2019, 22:27:41 »
Nije Filip problem, naravno, problem je onaj koji Filipa ubaci na parket. Svaka Filipu cast, on daje svoj maksimum, bori se koliko moze, zeli sigurno koliko i mi. Ali njegov maksimum i to koliko on moze je daleko od onoga sto treba Zvezdi.

Ван мреже mastermind

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.588
  • Репутација: +878/-2269
  • Od tebe nisam ni očekivao drugacije za +/-
« Одговор #794 послато: 15 Фебруар 2019, 22:29:12 »
Meni ponasanje naseg trenera počinje da opasno ide na ku..!!

Ван мреже миша09

• Члан ФК
« Одговор #795 послато: 15 Фебруар 2019, 22:32:10 »
Ја не кажем да Филип Човић има квалитет да игра за Звезду, али не може он као 10. или 11. играч у тиму да буде највећи кривац за овакве наше партије. Зна се код кога су кључеви ове екипе (Томић, Регланд, Берон, Стратос и Цирбес). Ту треба тражити узроке оваквих утакмица. Најбоље да је помоћно особље највећи кривац.

Ван мреже Choby

• Ушло у крв и довиђења...
  • Поруке: 5.735
  • Репутација: +1060/-2759
« Одговор #796 послато: 15 Фебруар 2019, 22:36:45 »
Kakvo pomocno osoblje brate mili kad je lik zacementiran na poziciji bek ap pleja jos od priprema pa do dan danas. Davidovac i Nenadic igraju na pleju iskljucivo kad njega nije bilo zbog povrede ili virusa, a to su i sasvim slucajno ubjedljivo najbolje nase utakmice koje smo odigrali.

Ван мреже Strale993

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 369
  • Репутација: +105/-82
« Одговор #797 послато: 15 Фебруар 2019, 22:39:18 »
Ја не кажем да Филип Човић има квалитет да игра за Звезду, али не може он као 10. или 11. играч у тиму да буде највећи кривац за овакве наше партије. Зна се код кога су кључеви ове екипе (Томић, Регланд, Берон, Стратос и Цирбес). Ту треба тражити узроке оваквих утакмица. Најбоље да је помоћно особље највећи кривац.
+ od mene za 2000 :)
Filip je danas sasvim korektno odigrao za poziciju bekap pleja 10 minuta na terenu za +/- indeks 8
Doneo je energiju u napadu sto se videlo kroz protok lopte, tranziciju, probijanje u reket, 2 puta je ukrao loptu iako je rupa u odbrani.

Ovakva igra ide Tomicu na saldo, mora opasno da se trgne inace mu se ljulja pozicija,

Ван мреже миша09

• Члан ФК
« Одговор #798 послато: 15 Фебруар 2019, 22:49:09 »
Kakvo pomocno osoblje brate mili kad je lik zacementiran na poziciji bek ap pleja jos od priprema pa do dan danas. Davidovac i Nenadic igraju na pleju iskljucivo kad njega nije bilo zbog povrede ili virusa, a to su i sasvim slucajno ubjedljivo najbolje nase utakmice koje smo odigrali.

Ненадић не може да игра на позицији плејмејкера, а притом му је говор тела крајње безобразан. Томић је неколико пута ове године бацио таблу на паркет, скоро сваки пут због Ненадића. Неће фрајер да се спусти у став да игра одбрану, а има грађу и физику да једе противничке плејмејкере у одбрани. Чија је то кривица? Давидовац је целу јесен кубурио са формом, сад се дигао и изгледа пристојно на кецу. Наравно да је Човић помоћно особље, сваку битну утакмицу је преседео на клупи. Е сад, то што он за то време што је на паркету покаже више кошарке и жеље од Ненадића, то више говори о Ненадићу. Мени је жао што је тако, јер Човић нема шта да тражи у ККЦЗ, али дође фебруар, а он на терену изгледа као једини изворни плеј у овој екипи, што је свачија кривица, али није његова. Пре ће бити и његовог тате него њега.

На мрежи ДЕЛИЈЕ

• Члан КК
  • Поруке: 1.244
  • Репутација: +298/-308
  • Za tebe da sutra umrem ne bih žalio!!!
« Одговор #799 послато: 15 Фебруар 2019, 22:54:54 »
Ненадић не може да игра на позицији плејмејкера, а притом му је говор тела крајње безобразан. Томић је неколико пута ове године бацио таблу на паркет, скоро сваки пут због Ненадића. Неће фрајер да се спусти у став да игра одбрану, а има грађу и физику да једе противничке плејмејкере у одбрани. Чија је то кривица? Давидовац је целу јесен кубурио са формом, сад се дигао и изгледа пристојно на кецу. Наравно да је Човић помоћно особље, сваку битну утакмицу је преседео на клупи. Е сад, то што он за то време што је на паркету покаже више кошарке и жеље од Ненадића, то више говори о Ненадићу. Мени је жао што је тако, јер Човић нема шта да тражи у ККЦЗ, али дође фебруар, а он на терену изгледа као једини изворни плеј у овој екипи, што је свачија кривица, али није његова. Пре ће бити и његовог тате него њега.
Sem utakmice sa FMP-om na kojoj utakmici Nenadić nije hteo da se spusti u stav?Prethodnih par utakmica je Dejan Davidovac igrao plejmejkera u tandemu sa Nemanjom Nenadićem na beku,i kad god smo igrali sa njima dvojicom u tandemu nijednu utakmicu nismo izgubili.Ceo decembar smo pobedili sa njima u tandemu,i poslednje 3 utakmice ne računajući ovu jer Nemanja danas nije igrao.Kakav je stav drugih naših igrača,pa je samo Nemanja Nenadić kriv što Milan Tomić zbog njega lomi table?