• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Енглеске фудбалске лиге 2018/2019

Започео Косјерац, 24 Јун 2018, 19:33:55

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ko osvaja premier ligu?

Mancester Siti
Mancster Junajted
Chelsea
Arsenal
Liverpool
Totenhem
Neko treci

Revolver

Kлопо је изгубио утакмицу са овим безмудим приступом. 

Овај везни ред је срамота, ни Кеите ког су платили бога оца, ни Фабиња који је измислио фудбал за Хендерсона. Исто ме је изненадио што је оставио ТАА на милост и немилост Санеу, док је у прошлим јачим утакмицама остављао Милнера да покрива тај бок... Ово је требало да се игра у месо, као што је играо у ЛШ. У јачој су форми, у одбрани имају бедем и они играју најдосаднију чекалицу са неадекватном средином против оне смешне четворке Ситија позади.

Ни превара није била ништа боља, да не беше шлајмаре Ловрена и доста среће код оне линије... Омашена тактика са бамбијем  на леду - Лапортом по левој страни, Давид хаос лош... Одма се види колико му значи за игру Фернандињо, преорао је.
Бернардо и Сане најбољи. Кунчуга да немогуће и пропусти зицер...

Утакмица пуна интезитета и набоја, али могло је то ефикасније. За премијер најбољи могући резултат...3 тима у 6 бодова. Ок рокамо даље 

Djons91

Николакш95

Кеита и Фабињо су морали да играју пре Хендерсона и Милнера. Уја Ловрен је тек посебна прича. Дечко је темпирана бомба која је вечерас експлодирала. Не само што је кривац код оба гола, него је лагано могао да поклони још два, али су Грађани промашили. Клопара да врати младог Гомеза, а овоме ногу у дупе. Уз то се Мане и Салах нису видели, па је резултат скроз реалан.

И ја бих похвалио Фернандиња и Бернарда Силву. Кад им се буде вратио Де Брујне и ако Куна заобиђу повреде, газиће Сити као на почетку сезоне. Занимљива трка у двоје (троје) нам предстоји.

Epaminonda

Bernardo pretrcao 14 km i :

1 shot
55 passes
91% success
2 key passes
2 crosses
23 challenges
2 dribbles
11 tackles
10 ball recoveries

:hail:

Косјерац

Dobra je stvar što se zakuvala situacija oko titule,da ne bude kao prosle sezone rešeno u ovom periodu. Siti odigrao bolje,potonula je ona taktika Klopa. Uz to slabija partija Manea od Salaha. Smatram da je Mane vazniji igrač od Salaha za Liverpul,kad njema ima svuda onda Liverpul dosta bolje izgleda. Vec neko vreme nije u formi.

Sa druge strane kljuc je u Fernandinju,David Silvi i Agueru. Kad igraju zajedno na terenu Siti izgleda brutalno.

Ужичанин

Aгуеро је синоћ био као бесан пас. Од почетка се видело да ће дати гол.
Ливерпул има лакши распоред, то је сигурно. У наредном периоду можда су им једини проблем лудаци из Паласа. Сити са друге стране има такмичење више и 2 дербија, оба кући. Биће занимљиво.

МилошТЦЗ

Цитат1: Николакш95  04 Јануар 2019, 03:49:19
Кеита и Фабињо су морали да играју пре Хендерсона и Милнера. Уја Ловрен је тек посебна прича. Дечко је темпирана бомба која је вечерас експлодирала. Не само што је кривац код оба гола, него је лагано могао да поклони још два, али су Грађани промашили. Клопара да врати младог Гомеза, а овоме ногу у дупе. Уз то се Мане и Салах нису видели, па је резултат скроз реалан.

И ја бих похвалио Фернандиња и Бернарда Силву. Кад им се буде вратио Де Брујне и ако Куна заобиђу повреде, газиће Сити као на почетку сезоне. Занимљива трка у двоје (троје) нам предстоји.

Чим сам видео Хендерсона и Ловрена заједно у постави знао сам да ће Ливерпул да изгуби ово. После јучерашње утакмице Ловрен не би смео да крочи на терен до краја сезоне. Ливерпул ушао некако стигнуто у меч, панично, као да је финале ЛШ, а не ПЛ меч. Ипак утакмица је могла да оде у скроз другачијем смеру да је Мане оно погодио или да је лопта ушла у гол после оног карамбола. Фернандињо је одиграо један од најбољих мечева од када је у Ситију, а Бернардо Силва се показао као сјајно појачање, то је баш оно што им је требало. Код Ливерпула је добар био Робертсон и Фабињо који је морао да крене од почетка, пре Хендерсона. Играч утакмице је Дејан Ловрен.

Nameless

Nine33

Danas je Pep heroj (odnosno nije heroj nego samo ok, ne prica se o njemu, posto znamo koliko je simpatican jer je imao to "prokletstvo" da trenira onakvu Barsu) dok je Klop izgubio utakmicu zbog nekih svojih odluka. A šta još imamo?

Lopta koja nije prešla za 1 centimetar. Maneova stativa se odbija van gola. Saneova stativa se odbija u gol.

Moglo je da bude 4:1 za Liverpul. Koliko je samo varljiv trenerski posao.

dejan80

Vlada 89

Vlada 89

Nameless

Сва срећа, па је офсајд. Алваро Мората, народе. :nindza: 

Врховна команда

Митар пости у сваком смислу, промашио пенал за пролаз а онда Фулам примио гол у надокнади и испао из ФА купа  :krstise:

Шуба

Nameless

07 Јануар 2019, 15:55:49 #917 Last Edit: 08 Јануар 2019, 18:20:33 by Nameless

Испаде Ливерпул из ФА Купа. Ђердан шутирао из слободњака у рашље, али је Руди само закачио лопту врховима прстију и она се од стативе одбила у корнер. :aplauz:

Шапчанин

Косјерац

Ja da sam na njihovom mestu,odigrao bih do kraja sezone na Vembliju..