• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.
Sep 21, 2019, 10:46 am

Енглеске фудбалске лиге 2018/2019

Started by Косјерац, Jun 24, 2018, 07:33 pm

Previous topic - Next topic

dzonidelija

Jan 20, 2019, 07:10 pm #960 Last Edit: Jan 20, 2019, 07:42 pm by dzonidelija
Fulam odigrao verovatno i najbolji meč ove sezone što nije bilo dovoljno ni za X. To je to što se njih tiče, 7 bodova u borbi za opstanak je velika razlika, aj što je velika bodovna razlika nego što će oni posle ovog meča verovatno dosta psihički pasti. A i kako ne bi odigraš najbolji meč sezone i onda ga primiš u nadoknadi. Jebo ih onaj koji im je vodio PR, spucaš 100 milki da bi ti na kraju mandrili poput Rima, Odoija, Le Maršana itd. igrali u prvoj postavi. Reakcija Fulamove odbrane kod prvog gola Totenhema-neprocenjivo, Rim koji pokušava da nabode loptu i izbaci je što dalje (na kraju je nabo samo vazduh), Odoi koji centaršut na Alija dočekuje u nekom polučućećem položaju i Kristi koji je u nekom svom svetu. Babel se lepo uklopio u tim i danas je doneo tu neku potrebnu energiju Fulamu i sve je to super, ali meni je nerealno da su oni doveli krilo pre nekog štopera koji bi barem pokušao da stabilizuje odbranu. Ona naša odbrana od pre koju godinu sa Lunetom i Fibelom je pojam sigurnosti za ovu njihovu odbranu.
Quote from: psychokiller on Jun 07, 2019, 09:36 pm
Информер држава. Информер репрезентација.

Quote from: Drug Član 85 on Jun 17, 2019, 07:12 pm
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

Ужичанин

Цео свет се спрда са њиховом одбраном, прелазни рок, а они доводе Бабела  :facepalmanimation:  На почетку сам мислио да могу на мишиће да опстану, али то је то.

blanco

QuoteDiego Rolán on Radio 1010: "Emiliano sent a message to a friend before boarding the flight... and said to him that he was scared, that if they did not see each other again, they would know what had happened." - previously translated by RMC as during the flight.

QuoteEmiliano Sala's father Horacio: "Hours go by and I know nothing, it makes me think the worst... I know nothing, nobody has spoken to me, not a call from the Embassy, the club, from anyone."

QuoteBreaking | L'Équipe have now seen the final text message that Emiliano Sala sent to his closest Argentine friends (possibly a group chat of some kind). In it, Sala says he is scared the plane "could fall to pieces" & that "if you don't hear from me in 1.5 hours..."

Epaminonda

Kamara fizicki napao klupskog funkcionera na treningu Fulama pa uhapsen.

Косјерац

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

Djons91

Ma dobro, ovo veceras je boranija... Mozda glavometa da su igrali...

Nine33

Quote from: Red on Aug 20, 2016, 05:49 pm
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.

Шапчанин

Ужичанин

Како је Погба повукао пре последњег гола  :hail:

Joshua

Ali kako lagano djavoli im dodjose do gola kod drugog pogodka...Kataklizma

Послато са JERRY уз помоћ Тапатока

Кипар

Kakve igre Pogbe od kada je Murinjo otisao.. :aplauz:

Jackal

Наравно да је било до Муриња. Јунајтед има страшан играчки кадар, и само то неко треба да склопи и уигра. Екстремно ми је драго што је то Оле.. озбиљна готива од играча док сам био клинац.. ево сад је готива и као тренер.. само нека настави овако.

Vlada 89

Igrači su bušili Murinja,to je sad očigledno.Sad je došao Ole i kao sve to posložio,jeste,hoće to.
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."