• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.
Sep 21, 2019, 10:46 am

Енглеске фудбалске лиге 2018/2019

Started by Косјерац, Jun 24, 2018, 07:33 pm

Previous topic - Next topic

Врховна команда

Митар пости у сваком смислу, промашио пенал за пролаз а онда Фулам примио гол у надокнади и испао из ФА купа  :krstise:
НБГД ЈБТ!

Шуба

Nameless

http://youtu.be/z5Srnw0wQuc
Испаде Ливерпул из ФА Купа. Ђердан шутирао из слободњака у рашље, али је Руди само закачио лопту врховима прстију и она се од стативе одбила у корнер. :aplauz:

Шапчанин

Косјерац

Ja da sam na njihovom mestu,odigrao bih do kraja sezone na Vembliju..

Не живим ја сан него своје амбиције и циљеве. Сан сам проживео на ,,Маракани". Нисам као клинац сањао дрес Манчестера или Реала већ дрес Звезде - Немања Видић

Дејан Радоњић легенда!
Победи Михо!

Matuzalem88

Jan 09, 2019, 01:21 pm #920 Last Edit: Jan 09, 2019, 03:23 pm by Matuzalem88
Quote from: Шуба on Jan 06, 2019, 08:21 pm

Jel ovaj čovek živ? Gde obitava? Ni traga ni glasa o njemu jbt...

https://www.youtube.com/watch?v=rfE7PTTfbO4

СтелаРоса

Je*o te Dzaka vise Emeri, najgori igrac Arsenala, a najstandardniji.
Quote from: Max on Jun 28, 2017, 12:56 pm
Хистерисање у ситуацијама када треба хистерисати - чува клуб.

Хваљење када не треба хвалити - штети клубу.

Quote from: Бошко 996 on Jun 27, 2017, 11:46 pm
Зато нека пусте неког младог играча, то је једини, готово сигурни прилив новца у наш клуб, јер страни клубови их не доводе због онога што тренутно играју, већ због онога што могу у будућности показати.

dzonidelija

Quote from: СтелаРоса on Jan 12, 2019, 01:22 pm
Je*o te Dzaka vise Emeri, najgori igrac Arsenala, a najstandardniji.
Uporan je sa njim, ali uporan. Baš mi je drago što ih je tukao West Hem danas i svaki put trebaju da dobiju po tamburi kada izađu u onakvom sastavu. Genduzi-Džaka jebote ja sam kreativniji od njih. Aj Genduzi je mlad pa možda i ispadne nešto od njega, s druge strane od Džake leba nema. Lakazet i Auba totalno zakazali danas. Koliko je Arsenal bio loš danas najbolji svedoči činjenica da im je raspali Ivobi bio najbolji igrač na terenu.
Quote from: psychokiller on Jun 07, 2019, 09:36 pm
Информер држава. Информер репрезентација.

Quote from: Drug Član 85 on Jun 17, 2019, 07:12 pm
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

СтелаРоса

Ma uporan, a ne bi ga ostavio na klupi nema sanse. Danas kad ga je zamenio sa Remzijem prodisala je ekipa.

Genduzi je zanimljiv igrac, vec sada bolji od Dzake, a s obzirom na godine definitivno vredan forsiranja. U paru sa Toreirom, i jednim kreativnim veznjakom ispred njih, Arsenal bi imao skroz dobar vezni red. Ali sta ces kad Dzaka mora da igra.
Quote from: Max on Jun 28, 2017, 12:56 pm
Хистерисање у ситуацијама када треба хистерисати - чува клуб.

Хваљење када не треба хвалити - штети клубу.

Quote from: Бошко 996 on Jun 27, 2017, 11:46 pm
Зато нека пусте неког младог играча, то је једини, готово сигурни прилив новца у наш клуб, јер страни клубови их не доводе због онога што тренутно играју, већ због онога што могу у будућности показати.

Matuzalem88

Sky pise da ce od leta Junajted preuzeti Sautgejt.

Nine33

Quote from: Red on Aug 20, 2016, 05:49 pm
Čast svakome veresija nikome.

Znam da ima klinaca koji ne rade, da je Empty na lakim a nine33 na teškim, da im novac treba.
Ali ajde.da radimo, da zaradimo taj u principu mali novac.

miki96

Očekujem odličan meč danas. Obe ekipe u odličnoj formi, bitan meč i zbog tabele i borbe za titulu/Ligu šampiona - poraz Totenhem udaljava daleko od borbe za titulu a poraz Junajted udaljava od pozicije 4 i plasmana u Ligu šampiona.

Ako Junajted i ovo "pregrmi" pobedom, u naredna 2 kola imaju "zicere" kod kuće protiv Brajtona i Barnlija i serija pobeda bi baš mogla da bude ozbiljna. A u ovom drugom delu sezone gotovo sve derbije igraju kod kuće - Siti, Liverpul, Čelzi... jedino Arsenalu gostuju. Ima prostora da se izvadi sezona... a ne bi ih otpisivao ni protiv Psž-a.

Nameless

Djons91

Kakav je golman De Hea, svaki put je bio neverovatno postavljen, predvideo je svaki sut igraca Totenhema. Rasford odlican, Lukaku tesko da ce videti prvi tim u skorije vreme. Smotan je mnogo, mogao je bolje da odreaguje u onoj kontri pri kraju, ali se saplete o loptu. Ako nastave ovako i dovedu dobrog stopera, PSZ ce morati dobro da se namuci.