• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Сезона 2018/2019.

Започео Шапчанин, 10 Јун 2018, 13:21:23

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

playtony

Da, jednostavno je nemoguce tu utakmicu uglaviti izmedju cetvrtka kad oni igraju i utorka kad mi igramo.

kiki

Pa, ako pobedimo 5:0 u prvoj, može prvi tim da igra u Subotici u nedelju :mrgreen:.

Vlada 89

DraganPP

Kolko god sam navijo da protiv Radnickog ne bude odloženo, toliko mi je sad drago što ce protiv Spartaka odložiti. :biggrin: Tih dana nisam u Bg a po rasporedu, prva sledeca je protiv Čukaričkog 25.8.
Taman da se konsolidujemo i zaželimo Marakane.

kiki

Цитат1: Vlada 89  02 Август 2018, 22:52:47
Domaćini smo po rasporedu

Svejedno. Daj da pobedimo Slovake 5:0, pa da lagano idemo na Spartak u nedelju :travka:.

Stevke94

Pa drugi meć protiv Trnave igramo sredom ili? Onda može da bude utakmica nedelji

Biancorosso

U utorak 14. avgusta je revanš, od 20:30.

albatros

I sada čuveno pitanje....
Dakle, da li će se i ove sezone dijeliti bodovi poslije 30og kola, odnosno pred plej of?

Koliko sam ja razumio, od ove ili sledeće sezone ukida se podjela bodova a ostaje plej of, tj onih poslednjih 7 kola.

Molim bez otvaranja diskusija. Ako ima neko argumentovano da mi odgovori.

Vlada 89

Слуцки

Цитат1: albatros  03 Август 2018, 15:37:39
I sada čuveno pitanje....
Dakle, da li će se i ove sezone dijeliti bodovi poslije 30og kola, odnosno pred plej of?

Koliko sam ja razumio, od ove ili sledeće sezone ukida se podjela bodova a ostaje plej of, tj onih poslednjih 7 kola.

Molim bez otvaranja diskusija. Ako ima neko argumentovano da mi odgovori.

И ове сезоне подела бодова, нажалост.

mj87

Цитат1: Stevke94  03 Август 2018, 15:22:31
Pa drugi meć protiv Trnave igramo sredom ili? Onda može da bude utakmica nedelji

Svi revansi se igraju u utorak zato sto je u sredu Superkup Real - Atletiko. Do ove seone bila je nedelja pauze pr plej of runde i tada se igrao superkup, ali su sada povecali broj kvalifikacionih kola pa nema kada da bude pauza

Biancorosso

Inače u utorak će opet verovatno prenositi RTS i SK, pošto Arena u programskoj šemi ima već neku drugu utakmicu u tom terminu.

Vatrogasac

Da li sam ja danas dobro procitao da je Spartak odbio da odlozi utakmicu sa nama?
Obzirom da ih filujemo lovom redovno a za da uzvrat dobijamo skoro nista mogli su bar jednom da izadju u susret
Sad vidim da smo im i stadion dali da igraju na njemu

Vlada 89

Vlada 89

Biancorosso

Pa jbg onda bi oni samo 48h posle Bronbija igrali sa nama.
Mislim da će se odložiti, jer realno nemaju gde da je uguraju.

Vlada 89

Vatrogasac

Цитат1: Biancorosso  03 Август 2018, 20:35:16
Pa jbg onda bi oni samo 48h posle Bronbija igrali sa nama.
Mislim da će se odložiti, jer realno nemaju gde da je uguraju.

Ja koliko vidi odbili su odlaganje a ne pomeranje

Biancorosso

Jeste, moja greška..ma da kolko vidim ispod u komentarima, nisam jedini pogrešno pročitao :travka: