• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Сезона 2018/2019.

Започео Шапчанин, 10 Јун 2018, 13:21:23

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Biancorosso

Arena u utorak u 20h prenosi Dinamo Z. - Hapoel, znači nas će SK ili RTS.

ДЕЛИЈЕ

Nas još nema nigde u programu.

somebody75

Zar nije rekao Gojko u prenosu da je i u utorak prenos na SK?

Севернармија

Eto vam "taj vas" SK i njhova profesionalnost u vidu gubljenja fokusa na svakih dva minuta utakmice. Sva sreca pa sam utakmicu gledao tamo gde treba, inace da sam ostao kuci uz SK...

Ali to niko ne pominje, samo se po Areni pljuje... ;)

Romaj

Mnogi su kukali na loš raspored u domaćem prvenstvu, po meni odlična situacija obzirom da tek u 5-om kolu, 18.avgusta idemo van Beograda.U ovom trenutku kada igramo dva meča nedeljno i bijemo bitku za Evropu, odlično.

Neka je sa srećom početak prvenstva :vitez:

milanexclusive

Цитат1: Севернармија  20 Јул 2018, 15:53:26
Eto vam "taj vas" SK i njhova profesionalnost u vidu gubljenja fokusa na svakih dva minuta utakmice. Sva sreca pa sam utakmicu gledao tamo gde treba, inace da sam ostao kuci uz SK...

Ali to niko ne pominje, samo se po Areni pljuje... ;)
Bas ovo sam hteo i ja da napisem, odmah posle utakmice, ali sam odustao zbog napada sportklubivaca. Ziva istina.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Пјановић-18

Komentator konstantno los, zvuk zabagovao nekoliko puta i glavna kamera gubila fokus. Definitivno su ocajno odradili prenos. Svedoci smo sa EL da to moze daleko bolje

Акиба Бен

Valjda je sada svima jasno zasto nam je potreban pun stadion. Svaku ce igrati 10 minuta duze...

playtony

Shoneee

Konev

Цитат1: playtony  22 Јул 2018, 21:05:58
35/6/6
Lepo kad odmah pocne da se pravi razlika. Idemo na rekordni +. Nasi to mogu.

Mlađa

Mislim da bi bilo ok odložiti Radnički. Dobro i za nas i za njih.  Ali verujem da će se to razmatrati tek posle prve tekme u Evropi.

Bajudza

Sta bese znaci to brojanje 35/6/6?

playtony

Koliko pobeda nam je jos neophodno da: osvojimo prvenstvo/osvojimo kup/udjemo u LS (LE).

točilo

Цитат1: Mlađa  22 Јул 2018, 21:34:40
Mislim da bi bilo ok odložiti Radnički. Dobro i za nas i za njih.  Ali verujem da će se to razmatrati tek posle prve tekme u Evropi.

Mi ako igramo revans  sa Sudovom u srijedu ,  onda bi se mogla ubaciti   utakmica sa Nislijama u nedelju  .  :think:

NNLice

23 Јул 2018, 08:38:15 #55 Last Edit: 23 Јул 2018, 08:41:39 by NNLice
А ако треће коло играмо у уторак?

Едит: сад видим да је Раднички пре реванша са Судувом  :a078:. Могуће да ће они тражити одлагање јер им и субота и недеља долазе пребрзо након Макабија.

točilo

U avgustu  cemo imati  potencijalnih  9 utakmica(SLS + Champions League )  ako  ne bude  kakvih odlaganja   :hopla: :hopla:

Matuzalem88

Vlada 89

Pošto je tema evrokalkulacija zatvorena
Ceo meč Spartak Trnava -Zrinjski

Večeras Spartak-Z.Moravce,Korona-Legia