• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Сезона 2018/2019.

Започео Шапчанин, 10 Јун 2018, 13:21:23

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

зли

Ако нека циганска душа буде правила календар утакмица и има могућност да исти извезе у .ics формат, који би затим био подељен са васколиким циганством на интернету, био бих врло захвалан  :ziveli2:

Zvezdaš BL

Od grobara iz FSS nismo mogli ni da očekujemo podršku...opet jako na terenu i tribinama...i kačimo 3.zvedicu na grb.

Nameless

Шапчанин

Protiv Spartaksa 11. jula u Rigi

Poznat je konačan termin prve takmičarske utakmice Crvene zvezde u novoj sezoni.

Spartaks iz Jurmale i Crvena zvezda će prvu utakmicu prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona odigrati 11. jula 2018. godine u 18,00 časova.

Meč neće biti igran u Jurmali, već u glavnom gradu Letonije Rigi. Domaćin Spartaks je zbog velikog interesovanja za ovaj meč, odnosno velikog broja ruskih navijača koji su pokazali želju da na ovoj utakmici bodre Crvenu zvezdu, tražio da se ova utakmica odigra na većem stadionu, a Crvena zvezda je domaćinu izašla u susret.

Utakmica će biti odigrana u Rigi, 40 kilometara daleko od Jurmale, na stadionu Skonta kapaciteta 9,500 mesta.

Vlada 89

Шапчанин

Лазар022

Реванш против Спартакса се игра у уторак 17.јула од 20.30

Matuzalem88

NebojsaGajic09

Od 20 igrača što su otputovali očekujem sljedećih 11 na terenu:
Borjan - Stojković, Savić, Babić, Rodić - Jovičić, Krstičić - Ben, Meleg, Radonjić - Stojiljković
Klupa : Popović, Degenek, Gobeljić, Milijaš,  Ebecilio, Jevtović, Joveljić
Rezerve: Milić, Pavkov

Jovan1991

У којим дресовима наступамо сутра?
И они су црвено бели а ми смо представили само црвене дресове???

Vuque

Crveni dresovi su treća garnitura. U Letoniji igramo u rezervnim teget dresovima.

irid90

Moze li neko da mi objasni zasto npr. u nasoj ligi ne uvode VAR?Mislim da je Hrvatska to uradila

Vatrogasac

U našoj ligi nemamo drenažu i igramo u barama po terenu,kakav Var

Nine33

18 Јул 2018, 23:52:48 #34 Last Edit: 18 Јул 2018, 23:57:45 by Nine33
Цитат1: irid90  18 Јул 2018, 23:46:33
Moze li neko da mi objasni zasto npr. u nasoj ligi ne uvode VAR?Mislim da je Hrvatska to uradila

Zato sto se Partizan zalaze za to u svrhu povecanja regularnosti, a mi nismo za to jer nam odgovara da krademo. A Kokeza i Vucic nasi pa se naravno nasa slusa.

A bilo bi zabavno vidjeti VAR na Vembliju u Subotici. :))

shumar4life

Цитат1: irid90  18 Јул 2018, 23:46:33

Kakav crni var...pola utakmica nema nijednu kameru

Zvezdin Vojvoda

Зна ли неко шта се реновира на Спартаковом стадиону? Чуо сам да је травњак и да ће на још неким стадионима мењати траву о трошку локалних самоуправа, савеза и државног буџета. Зна ли неко о којим теренима се ради?

Vlada 89

Menja se trava ,drenaza,nova atletska staza i renoviraju svlacionice.

Zvezdin Vojvoda

Цитат1: Vlada 89  19 Јул 2018, 06:59:11
Menja se trava ,drenaza,nova atletska staza i renoviraju svlacionice.

Хвала Богу! Надам се да то није једини стадион који ће се радити у Суперлиги и Првој лиги. Жао ми је што нема нека екипа која би могла да користи стадион Сартида у Смедереву, један од наших највећих стадиона у земљи.

Фити