• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

НБА 2018/2019

Започео laflarre7, 10 Јун 2018, 09:09:44

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

D-Rose

laflarre7

Јебе ме конекција, остави после утиске  :ziveli2:

laflarre7

https://twitter.com/DraftExpress/status/1128747643377680384

230cm without shoes
234cm with shoes

252cm wingspan
314cm standing reach

131kg
6.8% body fat

Нереално.

laflarre7

https://twitter.com/FantasyLabsNBA/status/1129185470318088193

Буцкаста Рамона Шелбурн је и у појединим емисијама изјавила како су у Голден Стејту јако забринути јер је повреда изгледа далеко зајебанија него што је на први поглед изгледало, постоји могућност да је завршио сезону али за сада је пријављено још најмање 3 утакмица ван терена.

laflarre7

Одлично полувреме за Блејзерсе, 11 тројки, коректна одбрана и добра предност на полувремену, 15 разлике. Смешно ми је док пишем ово "добра разлика", да је било која друга екипа предност би била одлична до недостижна али сви знамо да ови могу и -25 да врате ако их крене шут...

Perica_Ognjenovic

Millhouse

Ovo nije kosarka nego cirkus. Negledljivo.

napster

Цитат1: Millhouse  17 Мај 2019, 06:03:31

E sad si najebao, srecno.  :travka: Cacnuo si u svetinju.

Matuzalem88

Au šta su propustili Blejzersi, mislim da je ovo finale rešeno. Ovakvu priliku da propustiš za brejk, teško da možeš da se vratiš posle ovoga. Katastrofalna odbrana reketa, dopustili su ratnicima gomilu ofanzivnih skokova. Iz pika su ih kecali kako su hteli.

Imali su 15 razlike tokom treće četvrtine, pa i 7 u toku poslednje, sve su uspeli da prospu pored odlične igre Seta Karija i nekoliko bitnih trojki koje je ispogađao. Čak je i Lenard zabo trojku u 4/4 za koju sam mislio da je prelomna kad ono kara. Voriorsi zategli malo pri kraju i idu u Oregon po overu novog superfinala.

Nadam se da još nije gotovo i da grešim, ali ovakve "dobijene" tekme protiv jedna od najboljih ekipa svih vremena, pa makar i bez Durenta, ne smeju da se prospu u ovoj fazi plej ofa.

neverforgetbari

Цитат1: Millhouse  17 Мај 2019, 06:03:31

Potpuna divljina u drugom poluvremenu. Ne moze to ni najveci NBA fanatik osporiti.

duca015

Цитат1: laflarre7  17 Мај 2019, 03:01:38
https://twitter.com/FantasyLabsNBA/status/1129185470318088193

Буцкаста Рамона Шелбурн је и у појединим емисијама изјавила како су у Голден Стејту јако забринути јер је повреда изгледа далеко зајебанија него што је на први поглед изгледало, постоји могућност да је завршио сезону али за сада је пријављено још најмање 3 утакмица ван терена.

Negde sam cuo od nekog komentatora kako on misli da je u pitanju ahilova tetiva, i da Voriorsi kriju karte zbog ovoga sto ih ceka u PO...

mostarac

Portland nije izdržao, pregaziše ih Ratnici. Dobre role Set Karija, Lilarda nisu bile dovoljne. Kad krenu sipati Kari i Tompson nema odbrane, ovi krenu na njih oni pod koš gde su imali dosta ofanzivnih skokova. Dobri i Bel i Luni.
Na kraju imaš utisak kao da im GSW da malo fore pa ih prestigne.
Predobri su Ratnici, teško može nešto Portland.

laflarre7

Толико о овој серији, рекох још синоћ, да је било која друга екипа Портланд би 80% имао уписану победу на полувремену, али Голден Стејт, класик трећа четвртина, згазили су их ритмом и сипали тројкама, очекивано...

Сад само да се надају да ће играчи са клупе одиграти две добре утакмице код куће, а можда чак ни то не буде било довољно.

Денвер би пружио много, много више од Портланда, поготово што нема Дурента који им је био највећи проблем. Можда би и било 2:0 за ГС у овом тренутку али Денвер има три пута јачи домаћи терен од Портланда и није им страно да добијају ГС без проблема.

laflarre7

На твитеру изашле неке слике са игрице НБА2К где Ирвинг и Џеј Џеј Редик играју, а своје карактере обукли као Лејкерсе. Сад да ли тролују или то нешто значи... За Ирвинга мање више, са њим се никад не зна, али Џеј Џеј ми је енигма, не толика с обзиром на то да сарађује доста са Џејмсом и да су бизнис партнери ако се не варам.

laflarre7

17 Мај 2019, 22:58:44 #5834 Last Edit: 17 Мај 2019, 23:02:53 by laflarre7
https://twitter.com/ShamsCharania/status/1129487420070744066

https://twitter.com/ShamsCharania/status/1129488227595956226

Тајрик Еванс изгледа забрана на две године. Substance-abuse како то амери зову.

Ma da bre

Милвоки у 4...

Познати су финалисти за све награде.

МВП - Јанис, Харден и Џорџ
Руки - Лука, Јанг и Ејтон
Највише напредовао - Сиакам, Расел и Фокс
Дефанзивац - Јанис, Џорџ и Гобер
6. играч - Лу, Херел и Сабонис
Tренер - Мелоун, Риверс и Буденхолзер

laflarre7

Милвоки кад има изнад просечно шутерско вече изгледа брутално. Са свих страна сипају, Брогдон, Мидлтон, Лопез, Миротић... Ако прођу у финале, Голден Стејт ће имати тежак, јако тежак посао да их заустави...

EmptyClip

потапање купуса

neverforgetbari

Odvratna mi je kosarka Milvokija ali im covek jednostavno mora cestitati na rutinskom odradjivanju plejofa. Svaka cast.

miki96

Završavaj finala konferencija daj veliko finale  :hopla: