Аутор Тема: Супер Лига 2018/2019  (Прочитано 416387 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже pavle1

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 362
  • Репутација: +90/-267
  • Elektronac zaljubljen u Zvezdu i fudbal.
Одг: Супер Лига 2018/2019
« Одговор #4340 послато: 15 Фебруар 2019, 19:20:29 »
Laže kao ker. Pojedini igrači im imaju i 100 hiljada platu.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока

Koji imaju 100k+?

Inace Vozdovac pregazio kao plitak potok Napredak koji je vidi se neuigran .
Vozdovac davao golove a Napredak pokusavao da igra fudbal, treba isto reci da je ovaj Stuparevic '00 i da ima decko gradju kao da je od stene odvaljen.
Recimo Joveljic i on su nebo i zemlja a po godinama je Joveljic na +1 .
Solidna ekipica je Vozdovac trenutno , Dragoljub Srnic igrao kao da mu zivot zavisi od ove utakmice.

Ван мреже M.V.P

• Члан ФК
  • Поруке: 1.375
  • Репутација: +340/-192
« Одговор #4341 послато: 15 Фебруар 2019, 19:21:08 »
Bezobrazuluk, nadigrao ih Vozdovac u svim segmentima, mogli su da popiju 6-7 komada lagano.

На мрежи dzoni21

• Члан КК
  • Поруке: 883
  • Репутација: +1129/-84
« Одговор #4342 послато: 15 Фебруар 2019, 19:39:00 »
Vozdovac ih oprao,kao sto sam i rekao ba drugoj temi Vozdovac je ovde bio veliki favorit.. Doveli su odlicna pojacanja, uvek je neugodno igrati tamo.. Danas najraspolozeniji Stuparevic sa dva gola i Sikima bratina..Prvi gol katastrofalna greska odbrane, Mihajlov morao da bude pokriven..Onda Dragoljub mangupski izvodi prekid, a Stuparevic samo prebaci loptu u gol, moze mali da izraste u sjajnog napadaca.. A treci gol je Sikimin, vratio se i oteo loptu pa je spoljnom nasao ovog Stuparevica i onda asistencija za Masovica koji je pobegao protivnicima..
Jako slaba partija pre svega zadnje linije, ali i Ndiaja koji je neprimetan bio..

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.328
  • Репутација: +439/-400
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #4343 послато: 15 Фебруар 2019, 19:43:14 »
Čudi me da Alkosan nije pominjao njemu omiljene budžete...

Elem Voždovac ih razbio u prvih 20 minuta i tad su im strpali 3 komada. Prvi gol su postigli posle kornera, strelac je bio štoper Mihajlov. Drugi gol su postigli na 'foru', brzo su izveli jedan prekid na 30-35 m od gola, asistent je bio Srnić, a strelac Stuparević. Vrlo brzo nakon toga pada i treći gol. Ovog puta Stuparević je bio u ulozi asistenta, a strelac je bio Mašović. Treba pomenuti i odlično dodavanje #81 za Stuparevića kod tog gola. Nakon toga je Voždovac stao, pa je Napredak ugalvnom imao veći posed, ali ljudi ništa nisu uspeli da naprave. Ista takva situacija je bila i u drugom poluvremenu s tim da je Sikima još jednom pokazao kakve plejmejkerske sposobnosti poseduje pa je asistirao Stupareviću za četvrti gol Voždovac.
Kad se sve sabere i oduzme može se reći da je Voždovac dosta zajebana ekipa kada su u pitanju kontre. Ako im se u prvih 11 ustali Trujić biće još zajebaniji jer je ovaj izuzetno brz igrač. Takođe treba ih pohvaliti i za jednu disciplinovanu igru u odbrani, Napredak šansu nije stvorio na ovom meču.
Stuparević se odlično kreće i ume da se ubaci u prazan prostor, može da napravi ozbiljne probleme visoko postavljenim odbranama. Danas bez sumnje igrač utakmice.
Valja pohvaliti i Srnića koji će im biti odlično pojačanje. Danas je odradio veliki posao u odbrani + je asistriao za drugi gol. Sikima takođe dobar.

Reče ovaj sa Arene da će sledeće nedelje prenositi Čukarički-Voždovac, može to da bude jako dobra i zanimljiva tekma.

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.057
  • Репутација: +2228/-2913
  • Ulica Dragoslava Šekularca
« Одговор #4344 послато: 15 Фебруар 2019, 22:12:58 »

На мрежи МilosМilos

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 3.649
  • Репутација: +1014/-1209
  • Samo sloga Delije spasava
« Одговор #4345 послато: 15 Фебруар 2019, 22:58:32 »
Ova liga, kad bi se namunjili, sta znam, 7,8 stadiona da budu tipa Metalcevog stadiona i nasminkati do jaja nas i franjin stadion bi bila dosta zanimljivija, naravno obavezno nova podloga i vutra, skocila bi malo i gledanost i igra bi bila lepsa i tecnija, klubovi bi dobili koji dinar vise od tv prava i kojeg sponzorcica. Ne igra se bas toliko los fudbal, koliko nam fali jakih utakmica i bar jos dva kluba na nivou groblja,radnickog, cukarickog evo Voždovac po meni podigao kvalitet na nivo iznad u rangu groblja, mozda cak i jaci uz fer sudjenje.

Ван мреже djanjic

• Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 417
  • Репутација: +279/-88
« Одговор #4346 послато: 15 Фебруар 2019, 23:21:38 »
Baš sam to hteo napisati za Vukadinovića,odlično pojačanje za Napredak.Nisu mogli naći bolje rešenja,a da je pristupačno.

Da čujemo i ovu braću Grim

Mene bilo bruka ovo gledati. Posto se radi o novinarima, covek bi pomislio da su u stanju da sloze dve normalne recenice. Za Joksu da ne trosim recim...Ova nasa dvojica ne zna se koji je gori...onaj prvi non stop mlatara s nogama i glas mu drhti, a Nedeljkovic k'o da nije spavao tri noci. Idi bre, primpremite se pa uradite nesto kvalitetno, a ne se ovako brukati

Ван мреже Drug Član 85

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.953
  • Репутација: +852/-849
  • Bog, Zvezda pa sve ostalo...
« Одговор #4347 послато: 16 Фебруар 2019, 09:00:02 »
Ova liga, kad bi se namunjili, sta znam, 7,8 stadiona da budu tipa Metalcevog stadiona i nasminkati do jaja nas i franjin stadion bi bila dosta zanimljivija, naravno obavezno nova podloga i vutra, skocila bi malo i gledanost i igra bi bila lepsa i tecnija, klubovi bi dobili koji dinar vise od tv prava i kojeg sponzorcica. Ne igra se bas toliko los fudbal, koliko nam fali jakih utakmica i bar jos dva kluba na nivou groblja,radnickog, cukarickog evo Voždovac po meni podigao kvalitet na nivo iznad u rangu groblja, mozda cak i jaci uz fer sudjenje.

Marin reče da nam, pre svega, nedostaju kvalitetni tereni. Teren pa malo bolje infrasttrukture, dobar si primer stadiona Metalca naveo, verujem da bi bila znatno veća poseta generalno. Gledam neki dan Lalatovu izjavu pred početak prvenstva a pažnju mi privuče teren na glavnom stadionu. Već oranica a nije prvenstvo ni nastavljeno. Od tečne igre u startu nema ništa. Možemo mi pričati i ovako i onako ali kad prosečan ljubitelj fudbala dođe da gleda, šta znam, Skantorp u 4.ligi, a stadion ima pokrivene tribine, njega boli paja da li pada kiša ili sneg i da li duva. Zato se i slažem sa tobom, ono juče uopšte nije bio loš fudbal...A sad da zamislimo kad bi po svim gradovima odkale su trenutni prvoligaši imamo stadiončiće sa ovakvim komforom...

Ван мреже shumar4life

• Члан ФК
  • Поруке: 2.174
  • Репутација: +968/-517
  • PP CZ
    • Tipodrom
« Одговор #4348 послато: 16 Фебруар 2019, 10:48:47 »
Fali nam pomocnih terena. Eto mozemo da uzmemo nas na primer, mi izlazimo na glavni teren samo jednom u nedelju dana pa smo opet imali problem sa travom u golmanskom prostoru. Nama Proleter i Vranje nemaju svoje stadione. Dok Vojvodina i Proleter  i na drugoj strani Surdulica i Vranje odigraju svoje meceve i eventualno jedan trening pred mec trava ne moze da se regenerise dovoljno.

Npr Vozdovac, Backa i Surdulica uopste nemaju pomocne terene blizu stadionu. Vozdovac je malo drugacija prica jer je vestak,ali vidimo da se i on izlizao. Ostatak klubova uglavnom ima jedan pomocni teren. Ali ako dodas da svi imaju mladje kategorije i da svi oni moraju da treniraju negde, onda dolazis do zakljucka da mozda jos neka ekipa trenira na glavnom terenu.

На мрежи dzoni21

• Члан КК
  • Поруке: 883
  • Репутација: +1129/-84
« Одговор #4349 послато: 16 Фебруар 2019, 11:29:28 »
Прво је на реду меч Бачке и Партизана,где су гости фаворити,али не би никог зачудило да дође до неког откидања бодова,зна увек онај терен да буде незгодан,али опет мислим да ће Партизан ипак некако однети бодове..

У Новом Саду тим Кокезин чека директног ривала за плеј оф,екипу Радника..Биће интересантно,поготово ако узмемо да је Радник сасвим фино одрадио припремни период..У Шапцу дуел Мачве,тима из доњег дела и Младости која је високо горе..А у Нишу права посластица,борба за друго и треће место..Раднички наравно фаворит,поготово што играју кући и што ће изгледа имати помоћ у виду људи у жутом и на овој утакмици..Искрено,некако смо сви очекивали мало бољи прелазни рок за Нишлије,кад се узме у обзир да ове сезоне имају велике амбиције,капирам ипак да ће некако славити Лалатова екипица..

Ван мреже Unos teksta (1991)

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 286
  • Репутација: +142/-80
  • Причаће ти да се она гаси, ти што никад нису тако сјали.
« Одговор #4350 послато: 16 Фебруар 2019, 16:02:25 »

Totalni fudbal i ubedljiva pobeda moćnog partizana i sudijske ekipe! Kad sam video ubedljiva pobeda reko 5-0, 6-0 kad ono čak 3-0! Stvarno su moćni i golovi pogotovo prvi gol koji je iz ofsajda naravno. Počelo je...

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
« Одговор #4351 послато: 16 Фебруар 2019, 22:01:55 »
Proleter-Radnik (0:0)

Off Topic

Radnički-Čukarički (2:0)

Off Topic

Mačva-Mladost (0:1)

Off Topic

Radnički zasluženo došao do pobede i nova tri boda. Sve vreme su bili opasniji za razliku od Čuke koja je stvroila samo jednu šansu za ceo meč. Drinčić dao lep gol iz daljine, Haskić nastavio da rešeta u SL.
Proleter i Radnik su odigrali jedan ujednačen meč. Aj da kažemo da su Kokijevi puleni više zaslužili pobedu pošto su na kraju meča imali jednu stvarno dobru šansu.
Mačva nezasluženo poražena od Lučana. Sve vreme su oni napadali i sve vreme su oni pretili. Lučani ga dali sa penaltika i to je bilo to od njih. Realan je ovde bio X, ali eto na kraju svi bodovi odoše za Lučane.

Sutra od 14:00 Rad-Zemun (prenos na Areni) i Dinamo-Spartak.

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #4352 послато: 17 Фебруар 2019, 15:03:55 »

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #4353 послато: 17 Фебруар 2019, 15:55:45 »
Rad-Zemun  2:2
Dinamo-Spartak 1:0

Ван мреже jagodina navija za zvezdu

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.899
  • Репутација: +917/-660
« Одговор #4354 послато: 17 Фебруар 2019, 15:57:42 »
Radnicki deluje bas dominatno.. cini mi se da ce konacno razdvojiti nas i groblje i da ce biti drugi na kraju sezone. poslednji put se to desilo u sezoni 08/09 cini mi se.

Ван мреже Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 4.304
  • Репутација: +1722/-1152
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
« Одговор #4355 послато: 17 Фебруар 2019, 16:07:45 »
Ukoliko dobijemo groblje u derbiju najverovatnije u 3. kolu prej ofa idemo grobarima u onaj golubarnik. To niko nije ocekivao na pocetku.

Ван мреже Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.139
  • Репутација: +571/-202
« Одговор #4356 послато: 17 Фебруар 2019, 16:10:08 »
I drugom i trećem smo domaćini, tek četvrtom smo gosti

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
« Одговор #4357 послато: 17 Фебруар 2019, 16:27:30 »
Odgledao sam Rad-Zemun do nekog 70. minuta. Uglavnom kerov qrac od fudbala, jedino eto videli smo 4 gola što je donekle popravilo utisak. Neverovatno ali svaki put kada bi neka ekipa povela tako bi i prestala da igra fudbal i uglavnom bi se povlačila u bunker. Al' to nažalost i nije neka novost u našem fudbala tako da se ne vredi nervirati. Elem Zemun poveo poveo na samom početku meča, odličan prodor i još bolji centaršut desnog beka Mladenovića uspeo je da iskoristi Nešović. Nakon toga naravno Zemun se povlači kao da igraju sa ne znam kim, Rad uspeva da izjednači sa penala, strelac je bio Volkov. Rad je do kraja poluvremena napadao, ali stvorili su samo jednu šansu. Bili su dominantni kada je u pitanju posed lopte pošto je u jednom momentu on bio 71 na prema 29 u koristi Građevinara. Na početku drugog poluvremena Rad stiže do prednosti golom iz kornera. Korner je izveo Bainović, a strelac je bio Šipčić. Naravno posle toga oni prestaju sa fudbalom pa tako MunZe na krilima Taurunm bojsa preuzima inicjativu koja se isplaćuje u 63. minutu kada Mrkaić pogađa mrežu domaćih. Do kraja meča rezultat se nije menjao.

Dinamo dobio Spartaka. Strelac je bio Dimitrov iz penala dabome. Biće zanimljiva borba za opstanak ove godine, videćemo koga Koki gotivi, a koga ne.

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #4358 послато: 18 Фебруар 2019, 09:27:52 »

Kakve su to seljačine i glave jebote,dovedu trubače na tribinu.Alo zemljaci,ovo je fudbal,a ne svadba.

Evo plus Đani strateg

Ван мреже almatinac

• Веран као пас
  • Поруке: 731
  • Репутација: +136/-436
« Одговор #4359 послато: 18 Фебруар 2019, 09:38:23 »
Dinamo bolji u odnosu na jesenju polusezonu, beležili su i solidne rezultate na pripremama. Ne bi bilo čudno da opstanu u ligi.