Аутор Тема: Супер Лига 2018/2019  (Прочитано 526818 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На мрежи Косјерац

• Пријатељ РСБ-а
  • РСБ екипа
  • Поруке: 5.250
  • Репутација: +910/-816
  • Ту сам Звездо све док ти постојиш!!
Супер Лига 2018/2019
« послато: 09 Јун 2018, 14:40:25 »
Tema za novu sezonu. Neke od vesti,pored nasih(Ostanak Vlada,dolazak Jovancica i Stoijkovica,odlazak Racica,Donalda,Le Taleka itd)

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.643
  • Репутација: +3881/-1018
Одг: Супер Лига 2018/2019
« Одговор #1 послато: 10 Јун 2018, 08:35:32 »
Zemun danas kreće sa prozivkom od 17.oo h
Spartak subotica danas od 16.30 h
Nikola Jevtović iz Partizana se oženio.

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.570
  • Репутација: +495/-415
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #2 послато: 10 Јун 2018, 20:41:38 »
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/regan-ide-iz-cuke-u-primeru/297638

Iz Čukaričkog pravac španska Primera!

Dugogodišnji prvotimac superligaša sa Banovog brda, Obeng Regan se seli u Alaves. Vezista iz Gane bi sutra trebalo da stigne na lekarske preglede u Vitoriju i ako sve bude kako treba, potpisaće trogodišnji ugovor sa Alavesom.

Kako MOZZART Sport saznaje, obeštećenje koje bi trebalo da pripadne Čukaričkom iznosi 50.000 evra uz određene bonuse ako Regan ispuni kvotu po broju utakmica u Alavesu. Brđani i nisu mogli da se nadaju velikim parama s obzirom da je internacionalac iz Gane ušao u poslednju godinu ugovora.

Regan je pre četiri godine došao u Čukarički iz Napretka i ostavio jako dobar utisak u prvoj sezoni kada je tim Vladana Milojevića osvojio Kup Srbije. Međutim, potom je usledio prelom noge posle kojeg se Regan nije vratio u nekadašnju formu iako je bio standardan.

Prethodne sezone je igrao na pozajmici u hravtskom Interu iz Zaprešića gde je odigrao 20 utakmica. Regan ima 23 godine i pre Čukaričkog je igrao za Napredak iz Kruševca i Asante Kotoko u domovini.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/crno-beli-prosli-preglede-na-prvoj-prozivci-dvojica-novih-napadaca-cekaju-se-desni-bek-i-stoper/297635

Obavezni lekarski pregledi u ordinaciji Vita Maksima kao uvod u novu sezonu u kojoj će Partizan pokušati da vrati titulu šampiona u Humsku, a naravno i ponovi podvig iz protekle evropske avanture i za početak se domogne grupne faze Lige Evropa.

Mnogo dakle posla pred šefom struke Miroslavom Đukićem, koji će u ponedeljak obaviti prvu prozivku kojoj će – pored starosedeoca – prisustvovati i dvojica novih napadača: Nemanja Nikolić, doskorašnji golgeter subotičkog Spartaka, te Rikardo Gomeš, akvizicija iz portugalskog Nasionala.

Već u toku naredne sedmice u Humskoj očekuju i igrača koji će pojačati konkurenciju na desnom beku, a traži se i štoper. Kad je u pitanju desni bek, trenutno je najbliži potpisu 26-godišnji Martin Milec, mada Partizan tek treba da dogovori uslove njegovog dolaska iz Maribora. Oko štopera situacija već nije toliko jasna. Za dalje, sve će zavisiti i od ponude na tržištu igrača, naravno i od potencijalnih odlazaka iz tabora srpskog viceprvaka i osvajača Kupa.

Pregledi su dakle obavljeni tokom vikenda, u utorak će u Sportskom centru Teleoptik svi igrači ići i na analizu krvi, a u Beogradu će trenirati do 20. juna. Dan kasnije sledi put u Sloveniju, u Ptuj, gde će crno-beli nastaviti pripreme za prve izazove u novoj sezoni. U evropskim kvalifikacijama naravno.

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/lala-okupio-nislije-prvo-pojacanja-pa-evropa-kritike-za-neopradvane-izostatke/297640

Radnički iz Niša započeo je priopreme za novu sezonu. Novi trener Nenad Lalatović okupio je ukupno 27 igrača na niškom Čairu, dok će se sutra ekipi pridružiti Riota Noma, Dušan Mićić i Nikola Stanković.

Lalatović nije želeo da daje velika obećanja kada je u pitanju učešće u kvalifikacijama za Ligu Evrope, jer će ambicije značajno zavisiti od pojačanja u letnjem prelaznom roku.
„Znam da me čeka zahtevan posao i šta se od mene traži i to me motiviše, a smatram da Niš kao grad i Radnički kao klub zaslužuju da budu deo evropskog takmičenja. Što se tiče mog posla ovde, tu neće biti nikakvih problema. Gde god da sam radio, davao sam celog sebe i tako će biti i ovde. Uložiću i poslednji atom snage da Radnički bude tamo gde pripada, a to je sam vrh srpskog fudbala. Ja nisam lak za saradnju sa igračima, moj sistem rada je neugodan za fudbalere, moji zahtevi su visoki, treninzi su teški, ali kada se prođe kroz moje pripreme, ekipa koju treniram je na potrebnom nivou za ono čemu stremim. Što se tiče Evrope još ništa ne bih obećavao. Prvo treba da sastavimo ekipu, da je uigramo i da imamo malo sreće u žrebu“, izjavio je Lalatović, a prenose Niške vesti.

Nišlije sezonu nastavlju bez Milana Pavkova, Aleksandra Subića, Bojana Šaranova, Ivana Miladinovića i Slaviše Stojanovića. Prvi novajlija je štoper Đorđe Crnomarković. Trojka koja je izostala na prvom treningu je dobila kritike.
„Nisam zadovoljan što ova trojica nisu tu od prvog dana. Želim disciplinu u ekipi i ovakve stvari više neće biti moguće. Ja volim da u sastavu imam igrače od poverenja. Ja za moje igrače dajem sve i očekujem da mi oni to rade i za mene. Naravno da postoje fudbaleri koje bih voleo da vidim u dresu Radničkog, ali sve zavisi od finansijske situacije u klubu. Ono što ja želim je da u narednih nekoliko dana imam ekipu sa kojom ću raditi mesec dana i koja će spremna izaći na utakmmicu 12. jula. Ovde su danas došli i fudbaleri kojima su istekli ugovori, a ja bih voleo da sa nama ostane Saša Stojanović, trenirao sam ga u Crvenoj zvezdi i zaista imam samo reči hvale za njega i smatram ga majstorom fudbala. U svakom slučaju nemamo puno vremena i moramo žestoko da radimo od prvog dana. Do 20. juna ćemo raditi ovde na Čairu, a potom odlazimo na glavni deo priprema, gde ću zahtevati poptuni mir i izolaciju za igrače i stručni štab“, rekao je Lalatović.

Ozbiljan izazov je i pred sportskim direktorom Markom Jovanovićem.
„Dobili smo listu želja šefa stručnog štaba i činimo sve da mu što pre dovedemo fudbalere koje je tražio. Mogu da potrdim da će prvi novajlija biti štoper Đorđe Crnomarković, nekadašnji fudbaler Javora i Čukaričkog, a nadam se da ćemo u najkraćem mogućem roku kompletirati ekipu“, poručio je Jovanović.

Radnički će na Čairu raditi do 20. juna, a potom sledi odlazak na završni deo priprema u Sloveniju. Prvo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope zakazano je za 12. jul.

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #3 послато: 11 Јун 2018, 09:39:49 »
Nenad Vanić nije više trener Proletera iz N.Sada ,dobio je primljivu ponudu iz inostranstva,pretpostavljam iz zemalja "trećeg sveta"

На мрежи somebody75

• Веран као пас
  • Поруке: 827
  • Репутација: +346/-296
« Одговор #4 послато: 11 Јун 2018, 13:20:14 »
Samo napred Djuka ;) :

" Krenuo Partizan: Nebo je limit za nas "  :hail:

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
  • Поруке: 4.607
  • Репутација: +949/-495
« Одговор #5 послато: 11 Јун 2018, 13:32:17 »
Гробарски ванземaљци. :mrgreen:

Ван мреже M.V.P

• Члан ФК
  • Поруке: 1.645
  • Репутација: +349/-194
« Одговор #6 послато: 11 Јун 2018, 15:56:01 »
Samo napred Djuka ;) :

" Krenuo Partizan: Nebo je limit za nas "  :hail:

Onaj novinar Joksic je budaletina, kakve naslove lik pise  :поп:

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
« Одговор #7 послато: 11 Јун 2018, 15:59:48 »
Овог пута није, Јокса, звани "тотални фудбал". Ђукић је изјавио да је небо граница. :D
Цитат
"U Evropi smo odigrali velike utakmice protiv Olimpijakosa, Videotona, Jang Bojsa, Viktorije... Imamo i sad velike ambicije. Posedujemo i kvalitet, možemo da ostvarimo uspehe. Pred nama je i liga, želimo da vratimo titulu, a Kup da odbranimo. Nalazimo se u Partizanu u kome nema limita. Jedini limit je nebo. Momci, srećno", dodao je Đukić.
Чукарички продао Станишу Мандића норвешком Согндалу, где је био на позајмици. Нису објавили висину обештећења.
« Последња измена: 11 Јун 2018, 16:05:16 Nameless »

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.628
  • Репутација: +4600/-4086
« Одговор #8 послато: 11 Јун 2018, 16:10:22 »
Vidi ovako..

U po jedno 100 marke, da dripac iz Stitara nece docekati 01.11.2018 na klupi komsija !

На мрежи Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 17.309
  • Репутација: +2425/-3114
« Одговор #9 послато: 11 Јун 2018, 16:11:50 »
Optimističan si.

Ван мреже DenaraFCRS

• Члан ФК
  • Поруке: 1.084
  • Репутација: +767/-689
« Одговор #10 послато: 11 Јун 2018, 16:13:15 »
Какав уговор има тај човек кад га ови још нису отпустили?

На мрежи laflarre7

• Члан КК
  • Поруке: 2.131
  • Репутација: +981/-927
  • mass psychology
« Одговор #11 послато: 11 Јун 2018, 16:14:10 »
Масан

Ван мреже Miki PN

• Члан ФК
  • Поруке: 5.557
  • Репутација: +2219/-1484
  • Ostro i na prvu!
« Одговор #12 послато: 11 Јун 2018, 16:37:00 »
Sta znam. Ili ima neki zajeban ugovor pa nece da ga otpuste ili nemaju pojma koga da dovedu umesto njega...

U svakom slucaju, nebo je granica...  :D

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.628
  • Репутација: +4600/-4086
« Одговор #13 послато: 11 Јун 2018, 16:49:37 »
Optimističan si.

Vise nego ikad... Iskreno..

On je i onda u prvom mandatu bio prevara, samo sto je pobedio nas na Marakani, pa se to primilo kao ne znam ja sta, a sto smo ga kasnije karali, to nikom nista... Obican sarlatan, bez uticaja na svlacionicu, na igrace, na autoritet... Nije on sebe dzabe nazvao dripcem iz Stitara.. :))

Dok je on tu ja ne brinem...

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #14 послато: 11 Јун 2018, 17:35:50 »
Boga da molimo da Štitarac odradi ugovor do kraja.

Ван мреже Nameless

• Звезда му је све
« Одговор #15 послато: 11 Јун 2018, 17:45:30 »
Младен Додић је нови тренер Радника из Сурдулице.

На мрежи Biancorosso

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 4.053
  • Репутација: +1427/-793
« Одговор #16 послато: 11 Јун 2018, 17:52:18 »
Stolica, koji se povezivao sa stokom, novi trener Olimpije.

http://www.nkolimpija.si/ilija-stolica-je-novi-trener-olimpije-news

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
« Одговор #17 послато: 11 Јун 2018, 17:53:11 »
Neće dočekati septembar u Ljubljani ,ovi iz Olimpije su majstori.

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.570
  • Репутација: +495/-415
  • I da mi ponude milione,bilione....
« Одговор #18 послато: 11 Јун 2018, 21:36:47 »
Evo još par vesti...

Off Topic
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/partizan-gubi-pantica-ukljucio-se-turski-velikan-pravi-srpsku-koloniju/297740

Danilo Pantić je bio možda i ponajbolji igrač Partizana u prethodnoj sezoni i potpuno je rehabilitovao karijeru posle period posle dve godine tavorenja u Holandiji. Vratio je dug Partizanu, vratilo se i njemu na terenu, ali možda im se putevi opet razdvoje...

Pantić je jedna od želja Fenerbahčea u prelaznom roku! Podsetimo, on je igrač Čelsija na pozajmici u Partizanu sa otkupnom klauzulom koja je van finansijskih domašaja crno-belih. Partizan želi da ga zadrži i nada se da će Plavci prihvatiti predlog za još jednu jednogodišnju pozajmicu. Ali ako se Fener uključi u trku, to će biti jako teško... Iako igrač ima želju da ostane makar još jednu sezonu u Humskoj.

Nedavno su u Fenerbahčeu održani predsednički izbori na kojima je Ali Koč posle 20 godina svrgao sa vlasti Aziza Jildirima. On je potom doveo svoje ljude u klub, a za direktora fudbala je imenovan Damijan Komoli, poznato ime u svetu fudbala. Bio je dugogodišnji skaut Arsenala koji je u klub doveo Turea, Ebuea, Klišija, potom direktor fudbala u Totenhemu odgovoran za dovođenje mladih igrača poput Bejla, Boatenga, Dos Santosa, Kabula, ali i velike transfere Modrića, Berbatova, Ćorluke... Kasnije je bio sportski direktor Sent Etjena, a potom  direktor fudbalskih operacija u Liverpulu i najzaslužniji za dovođenje Luisa Suareza. Pre nekoliko dana je potpisao trogodišnji ugovor sa Fenerbahčeom. I bacio se na posao...

Prvi zadatak će mu biti da smeni trenera Ajkuta Kočamana, a na njegovo mesto želi da dovede Željka Buvača koji je slobodan. Potom seldi rekonstrukcija igračkog kadra kako bi Fener što jači dočekao kvalifikacije za Ligu šampiona.

Na Komolijevoj listi je i Danilo Pantić. Među četvoricom mladih igrača koje će pokušati da pozajmi zahvaljujući dobrim vezama na Ostrvu. Preostala trojica su Brazilci Andreas Pereira iz Mančester Junajteda (pozajmljen Valensiji), Daglas Luiz iz Mančester Sitija (pozajmljen Đirponi) i Rodrigo iz Sasuola. Jedan ili dvojica iz ovog kvarteta bi trebalo da stignu na pozajmicu s pravom otkupa ugovora.

Pored mladih nada, Fenerbajhče juri i kapitalna pojačanja u vidu već formiranih igrača. Želje su Bamba iz Sent Etjena, naš Nenad Tomović iz Fiorentine, Džeri Mina iz Barselone, Trezege iz Kasimpaše, Ahmed Musa iz CSKA, David Ospina iz Arsenala...
Off Topic
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/cukaricki-prodao-stanisu-mandica/297660
Posle godinu dana na pozajmici, Staniša Mandić je postao punopravan član norveškog Sogndala. Nekadašnji zlatni Orlić sa Mundijalita na Novom Zelandu, a potom seniorski reprezentativac Crne Gore je potpisao stalan ugovor sa Sogndalom, saznaje MOZZART Sport.

Čukarički ga je prošlog leta pozajmio norveškom timu, a posle godinu dana je dogovoren transfer i Mandić je prodat Sogndalu. Visina obeštećenja nije poznata,  a Mandić je imao još godinu dana ugovora sa Brđanima.

Napadač je od dolaska u Sogndal prošlog leta odigrao 22 meča u svim takmičenjima i postigao pet golova. Prethodne sezoine je igrao sa Sogndalom u prvoj ligi Norveške, ali nisu uspeli da izbegnu ispadanje. Trenutno su drugoligaši i nalaze se na drugom mestu prvenstvene lestvice.
andić je ponikao u Čaukričkom za čiji prvi tim je debitovao u Superligi kao 19-godišnjak, a te sezone je sa klubom sa Banovog brda učestvovao u osvajanju domaćeg kupa. Najsvetliji momenat karijere mu je bio učešće na Mundijalitu sa Srbijom gde je bio jedan od zapaženijih pojedinaca. Postigao je gol protiv Malija u grupi, a onda i protiv Brazila u finalu.
Off Topic
https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/mladen-dodic-u-surdulici/297726
Simo Krunić je preuzeo brigu o ekipi Čukaričkog, a njegovo mesto u Surdulici prigrabio je Mladen Dodić.

Nekadašnji selektor U21 reprezentacije Srbije sa kojom je učestvovao na Evropskom prvenstvu 2015. – ispali smo u prvoj fazi – protekle sezone je vodio sofijsku Lokomotivu u drugoj ligi Bugarske. Zauzeo je drugo mesto u regularnom toku sezone, ali je u baražu za promociju u elitu ispao nakon što je njegov tim primio gol u 123. minutu utakmice, a potom u penal seriji poklekao pred Vitošom iz Bistrice.

Ranije je vodio i Borac, Javor, Novi Pazar, Dinamo i Jagodinu.

Inače, Radnik pripreme za novu sezonu počinje u petak

Neverovatno koliko je propao Mandić.

На мрежи Delija sa Severa

• Члан ФК
  • Поруке: 4.606
  • Репутација: +1811/-1203
  • ...prvu ljubav, detinjstvo...
« Одговор #19 послато: 12 Јун 2018, 09:53:47 »
Vidi ovako..

U po jedno 100 marke, da dripac iz Stitara nece docekati 01.11.2018 na klupi komsija !
Pazi, prepametni su tamo u Partizanu. Vide koliko je sati. Miloje ih kara opaano i nanjusili su gubitak titule...okreni obrni bicemo jaci dosta. Zadrzace Djukica dok deca ne podju u skolu, oprostice se od Evrope i titule i sve svaliti na njega, logicno trener je kriv ne i mi...i dolazi novi trener, smanji se tenzija, pa ce opet pokusati kao sa celavim prepotenkom samo sto ce sada duvati na sve strane.
Jedna od retkih sezona u poslednje vreme gde cemo se mi pitati za sve.