• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Евролига 2018/2019

Започео Biancorosso, 09 Јун 2018, 14:19:03

« претходна тема - следећа тема »

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

На Ф4 ће се пласирати:

Фенербахче
84 (94.4%)
Реал
82 (92.1%)
ЦСКА
82 (92.1%)
Олимпијакос
13 (14.6%)
Ефес
37 (41.6%)
Барселона
40 (44.9%)
Армани
3 (3.4%)
Басконија
3 (3.4%)
Панатинаикос
4 (4.5%)
Бајерн
4 (4.5%)
Макаби
0 (0%)

Укупно гласова: 89

ognja

Цитат1: bm  17 Мај 2019, 23:22:40
O kakvom li "prljavom vešu" govori Kalina?

Pa dobro...uflekan veš, prljav...to je to.

Strale993

Verovatno prica o atmosferi u svlacionici..kontam da su ga saigraci opasno sprdali posle drkanja na trandzu jbg...

Vatrogasac

Kaliniću je bolje da malo ćuti i igra

Bojdo

Цитат1: mostarac  17 Мај 2019, 22:03:30
Gde je onaj "šampion" što je jučer tvrdio da je Vasa Micić samo ABA-ligaški igrač? Ubaci Feneru samo 25 poena.

Ko je to izvalio daj "nadimak"? :facepalm:

mostarac

Mislim zvezda-crna Gora, još kaže da je trener

Bojdo

mostarac

Igrački kadar, zadnja stranica

Шапчанин

Он и да хоће, не може више да се јави.

Ned Stark

Цитат1: Vatrogasac  17 Мај 2019, 23:29:36
Kaliniću je bolje da malo ćuti i igra

Bratic je izgleda zestoka dileja, koliko se da zakljuciti iz svih ovih intervjua koje je davao u poslednje vreme.

IggY79

Mene oduševljava kako Itudis tečno priča srpski.

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

Друлић

Larkin i Vasa najbolji bekovski tandem u Evropi. :hail:
Nije loše spomenuti posle svih sprdanja da taj ludi Obradović ima 9 titula šampiona Evrope sa 5 različitih timova.. Do prošle sezone, delio prvo mesto sa Realom kao klubom koji je najtrofejniji u Evropi, ne znam da li postoji takav podatak u bilo kom sportu, u Americi ili Evropi . Da ne bude baš da je samo Rumeni gubitnik.  :001_smile:
E sad, poenta priče je da je i takav trener potpuno nemoćan kad sa druge strane imaš dva majstora u brutalnoj šuterskoj formi, i ostale koji su tu da pomognu koliko treba. I lojavi Ataman koji je tu da ne smeta. :biggrin:  Nije bilo teorije da uhvate Larkina u ovakvoj formi, meni lično fiks dana upravo on, Vasa i Efes.
Drugo polufinale nisam gledao, probaću da uhvatim reprizu.

Dečko je patološki željan pažnje.
Цитат1: IggY79  18 Мај 2019, 01:47:36

Itudis, Trinkijeri, Veseli.. Srpski treneri učinili svoje.  :001_smile:

Косингас

Какво куцање Клајбурна и каква реакција коментатора  :hopla:
Много добра кошарка на Ф4 ове године..по мени благи фаворит Ефес..

neverforgetbari

Цитат1: IggY79  18 Мај 2019, 01:47:36

Ziveo je u Zagrebu nekoliko i tamo studirao, pride godine i godine u PAO pored Zeljka. Generalno mi se cini slusajuci njegove intervjue da je opsednut "jugoslovenskim" mentalitetom i kosarkom.

Choby

Dobra kosarka sinoc.

U prvom mecu doduse bez neizvijesnosti ali smo uzivali u partiji 2 igraca. Ataman nadigrao Zeljka, mada treba biti posten i reci da je igrao bez 2 bitna igraca a 2 su mu bila rovita. Efes je sjajan ali im je ovo olaksalo posao (sto ne znaci da ne bi imali fine sanse i da je Fener bio kompletan). Gudura skorerski zakazao, morace on jos mnogo da radi da bi uskocio u patike lidera ekipe. Feneru generalno fali tih ISO opcija, neko ko ce da trpa konstantno ko sto je nekad radio Bogdan ili sada Larkin kod Efesa. Pozitivno me iznenadio Anderson, nema ga nidje citave sezone i onda doprinese u oba pravca kad je najvaznije. Dunston takodje razbio.

Drugi mec spektakl, puno koseva, preokreti, tenzije, neizvijesnost. Navijao sam za CSKA zbog simpaticnog Itudisa ali i zbog prljavog Campazza. Causeur opet x faktor na F4 ali ovaj put nedovoljno. Llull potpuno van forme i pitanje hocemo li opet gledati onog starog Llulla. Nando nakon brojnih chokova konacno oplodio u bitnoj utakmici kad se lomilo. Higgins zakazao ali kad se lomilo i on je bio dobar, Clyburn sjajan, takodje Hunter odlicna rola.

U finalu neka pobjedi bolji, navijacu za egal utakmicu i sto bolju partiju Vase. Blagu prednost dajem Moskovljanima.

Nameless

Choby

neverforgetbari

северна страна

A sto skandalozna?

Evo je tabela po prosecnom indeksu igraca ove sezone. On je cetvrti, ali prva 3 su iz ekipa koje nisu ni do top 8 dosle.

Relano, ne znam kome drugom bi to priznanje trebali da daju.

Sent from my iPhone using Tapatalk

neverforgetbari

Pa gledajuci po indeksu je sigurno opravdano. Za mene je Klajburn zasluzio nagradu. Ali otom potom, skandalozno je sigurno neopravdano sa moje strane, jednostavno ga "mozda" i ne volim.

IggY79

Dobar final four. Dobra košarka se igrala. Daće Bog da i mi nekad budemo učesnici.