Анкета

Најбољи играч на гостовању у Новом Саду био је:

Борјан
1 (0.4%)
Гобељић
42 (17.7%)
Фримпонг
5 (2.1%)
Ле Талек
3 (1.3%)
Родић
0 (0%)
Рачић
55 (23.2%)
Крстичић
9 (3.8%)
Лука Илић
0 (0%)
Бен
2 (0.8%)
Јовељић
3 (1.3%)
Радоњић
97 (40.9%)
Хајдин
5 (2.1%)
Срнић
1 (0.4%)
Милић
14 (5.9%)

Укупно гласова: 237

Аутор Тема: 36. коло Суперлиге, плеј-оф: Војводина - Црвена звезда 1:2  (Прочитано 20444 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже nmarinkovic17

• Члан ФК
  • Поруке: 611
  • Репутација: +317/-162
Osvojili smo 97 bodova do sad ne racunajuci polovljenje. Pobjedom u zadnjem kolu dolazimo do tacno 100 bodova ove sezone u ligi.

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.412
  • Репутација: +5600/-5804
Cestitke momcima !!!

19.05 - puna Marakana za pobedu i osvojenih ukupno 100 bodova iz 37 kola

На мрежи miki96

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.511
  • Репутација: +951/-253
  • Svakim delom svoga bića volim ovaj tim!
Mašinerija i dalje ruši... Ne baš nešto lep i atraktivan meč ali prilike su iskorišćene i rutinska pobeda je tu. Joveljić i Ilić ne baš zapaženi, mada se nije neko ni isticao posebno. Eto, upisao je i Hajdin nastup.
Na tribini opet odlično, sve mi žao onih prekoputa (nije naravno). Otkud vi u našem gradu?!
Još jedna utakmica, ono što se čeka, ceremonija... I vreme je bilo, davno beše taj 29.jun 2017... Na odmor i mi i oni pa u nove pobede

Ван мреже Novi_Sad

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 136
  • Репутација: +156/-56
Vidim hvalite Racica i za utakmicu kazete da nije bila nesto, a kod mene sve obrnuto. Nisu mogli da predju pola u drugom poluvremenu koliko smo ih stisli... Ali ajde pogled s tribine vara, mozda gresim  :biggrin:.

Radonjic majstorski  :hail:.

Odlicno navijanje, lepo vreme, dobra utakmica, Zvezdina pobeda, titula osigurana,... Lep dan.

Ван мреже Срђан_91

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 151
  • Репутација: +152/-17
  • Звезда је живот!

Ооо згази их све!

Језик дуг, а муда кратка! - Ф89

Ван мреже МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.487
  • Репутација: +1923/-615
  • Волим ЦЗБГ!
Нешто у Редовом стилу.  :))

Радоњић маестро.
Запад наш!

Ван мреже Raka Baranda

• Веран као пас
  • Поруке: 782
  • Репутација: +604/-363
Cestitke nasim momcima na jos jednoj pobedi, i jedno pitanje.....dali ikako postoji sanse da se u zadnjem kolu podele ponovo bodovi, odosmo opet na + 17! Mnogo je kume.... :njegajbmo:

Ван мреже Red

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 4.150
  • Репутација: +2940/-972
  • We are the fanatics from Red Star
Срђан_91 мислим да би требало да затамниш лица на слици.

Крстичић и Радоњић сјајно трчање и мајсторство. Носили су нас до победе. Због гола глас ипак за Радоњића. У одбрани превише размишљања посебно код Фрија, био је знатно бржи на појединим утакмицама. Хајдин такође правовремено све, добар фудбалски осећај. Звезда але але алеее... Рачић солидан. Клинци добри. Нити један из Војводине није био бољи од њих на утакмици.
« Последња измена: 13 Мај 2018, 21:06:04 Red »

Ван мреже Raka Baranda

• Веран као пас
  • Поруке: 782
  • Репутација: +604/-363
Мислим да би требало да затамниш лица на слици.
?

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.106
  • Репутација: +3966/-3077
Победили смо. Радујте се. Славите.

Ван мреже ДалиборРС

• Члан КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.838
  • Репутација: +1332/-879
Згазили смо их са пола гаса. Гобеља и Радоња су били одлични. Драго ми је због Милића што је постигао погодак и због Хајдина јер је дебитовао.

На мрежи miki delija

• Симпатизер
  • *
  • Поруке: 79
  • Репутација: +50/-15
Bravo momci,bravo Miloje!

Nema stajanja,nastavljamo na Mari da proslavimo kako dolikuje  :aplauz: :aplauz:

Ван мреже acer

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.347
  • Репутација: +812/-543
Nadam se da je bilo skauta da vide Racica danas  :travka:

На мрежи Veternik

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.428
  • Репутација: +662/-198
  • Ивковић Марко-ЖИВИШ Горан Гогић-Заувек са нама
Prelep dan u Novom Sadu. Lepa zurka na tribini.
Svi na stadion u subotu, pozdravite sampione!

На мрежи атинаултрас

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.629
  • Репутација: +544/-121
Bravo za ekipu, za pristup utakmici.

Falilo je 200-300 ljudi da bude popunjeno kao prosli put, ali zato zapad dugo nije bio ovako lepo popunjen nasim ljudima, bolje cak nego proslu utakmicu.
Svi smo se prijatno iznenadili kada su ljudi ustali.

На мрежи Бели Вук

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 2.145
  • Репутација: +574/-202
Prelepo prolećno popodne u NS , šteta što nas nije bilo u broju kao pre dva meseca. Pravo je uživanje gledati ove momke. U subotu da nas bude bar 40 hiljada ovi momci i trener su to zaslužili

Ван мреже Sektor

• J. Edgar Hoover
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 18.412
  • Репутација: +5600/-5804

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.587
  • Репутација: +4270/-3223
Ako ima onih par minuta odvikavanja publike od preko puta navijanja..."Novi Sad to je nas grad"...i taj repertoar bilo bi lepo cuti kako navijaju Jug i Zapad. Ja ne pamtim bolje otpevano to

Ван мреже МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.487
  • Репутација: +1923/-615
  • Волим ЦЗБГ!

Ван мреже dzonidelija

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.328
  • Репутација: +439/-400
  • I da mi ponude milione,bilione....
S obzirom da je titula već osvojena mislim da možemo biti zadovoljni igrom, pa čak i pristupom donekle. Nismo bili loši dok nismo primili gol, kad smo ga primili dosta smo pali, ali smo ipak uspeli da izjednačimo i olakšamo sebi posao.
Drugo poluvreme smo odigrali malo bolje. Mučili smo se, ali eto ušao je Milić i uspeo da reši meč.
Glas za igrača utakmice sam dao Krstičiću, dosta lepo je držao sredinu i lepo je kreirao iz dubine. Račić nije bio loš mada nisam oduševljen njegovom partijom kao pojedini. Imao je par lepih proigravanja, posebno možemo izdvojiti ono dodavanje kod 2. gola, ali nije mi se svidela njegova igra u defanzivi. Radonja se ponovo upisao u strelce, ali juče je uglavnom bio kriminalan, preterivao je u dosta situacija. Mada mora se ponovo pohvaliti njegova igra u odbrani. Jovelja je uglavnom bio odsečen tako da mu se ne može puno zameriti, jedino što mislim da njegovo zalaganje treba da bude na višem nivou. Milić je lepo iskoristio šansu juče i sezonu uspeo da zatvori golom. Gobelja je kao i Milić dobro iskoristio svoju šansu. Vidi se razlika između Žuleta i njega, ali čovek je juče 2x bio asistent. Hajdin je fino delovao kada je ušao, valjda nismo ponovo pare bacili u bunar.

Edit:: Nadam se da će barem 30.000-35.000 ljudi doći da pozdravi momke koji su svakako to zaslužili. Lep dan, verovatno džabe ulaz, dobar fudbal, dobra sezona i u prvenstvu i u Evropi, stvarno nema razloga da se ne napune sever, istok i zapad  :vitez:.
« Последња измена: 14 Мај 2018, 12:09:57 dzonidelija »