Аутор Тема: Бивши играчи и тренери  (Прочитано 4225403 пута)

0 чланова и 2 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Његуш

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 174
  • Репутација: +42/-50
Одг: Бивши играчи и тренери
« Одговор #37640 послато: 14 Јун 2019, 22:55:19 »
Најлакше је данас рећи да је неко милогор.Притом не знати ништа о њему,фамилији.Ја бих често некима рекао али не ваља гријешити душу.Припростом провокацијом се ипак,сви могу служити.

Ван мреже Приморац

• Члан ФК
  • Поруке: 2.766
  • Репутација: +1256/-490
« Одговор #37641 послато: 14 Јун 2019, 23:24:56 »
Дејо је педерчина од човјека. То што је био добар фудбалер му не даје за право да сере по свему српском па тако и по ЦЗ

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.816
  • Репутација: +4863/-4043
« Одговор #37642 послато: 14 Јун 2019, 23:38:08 »
Ja samo cekam intervju kompletan da pogledam na sta je bacio akcenat u prici. Ovo kako pise nije dobro. Da on naziva navijace Zvezde produzenom rukom vlasti, PISAM MU SE U USTA ***** GA U TA USTA SKRBAVA!!! I svakoga ko dirne u nesto sto je za njega cisto da cistije ne moze da bude. Ratove izmedju njega i Terze, i cela politizacija ovog slucaja me ne interesuju, svako ce ostaviti svoje tragove za sobom, koje ce posle ljudi gledati i suditi, ali nazvati navijace tako kako je on rekao, je nedopustivo! Mnogo je bio veliki, mnogo su ga ljudi voleli, bukvalno nas tera sad da odbacujemo osecanja koja smo imali prema njemu. Pre je onaj Hrvat ispostovao i pokazao i vece postovanje za Srbiju i Zvezdu, nego ovaj sto bi trebao da nam je 10 puta blizi zbog svega. Zato zelim da cujem iz njegovih usta kako je isla prica jer ne bi da se ogresim o njega tek tako. Ali ako je rekao....moze da zaboravi na Marakanu to je sigurno! Dzaba mu sve, neko jednim potezom srusi sve sto je uradio u sekundi. On je izgleda to sada uradio. Jos na proslavi Barija u Sava Centru ljudi su bili na granici kako se ponasati kada se on pojavi, ali sve je ispalo lepo i sponatno. On nam vezuje ruke polako i ne ostavlja mnogo izbora vise.

Ван мреже Mali zeka

• Члан ФК
  • Поруке: 21
  • Репутација: +11/-13
« Одговор #37643 послато: 14 Јун 2019, 23:46:44 »
Mene interesuje da li neko zna da li i kada je zenska rukometna reprezentacija igrala protiv Kosova?! Pošto je to Dejo izjavio, a ja to nigde ne mogu da nadje.

Ван мреже Ужичанин

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.009
  • Репутација: +948/-925
  • Звезда Олимпијакос
« Одговор #37644 послато: 14 Јун 2019, 23:58:21 »
Говно си Дејане, велико си говно.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.310
  • Репутација: +533/-402
« Одговор #37645 послато: 15 Јун 2019, 00:07:29 »
Најлакше је данас рећи да је неко милогор.Притом не знати ништа о њему,фамилији.Ја бих често некима рекао али не ваља гријешити душу.Припростом провокацијом се ипак,сви могу служити.
Брате, није проблем што је он напао Терзића. Чак и да је то истина, да је Терзић стварно наговорио њих да не играју, треба да похвали Терзћа због тога, да каже да разуме зашто су урадили то што су урадили или бар да прећути око свега тога и тихо их склони из репрезентације. Али он опљуне по нама као да су се огрешили о некога. А чак и да је уцењен, не можеш толико ниско да паднеш. И Србија му је матична земља колико и Црна Гора.

Ван мреже Россия

• Члан ФК
  • Поруке: 86
  • Репутација: +47/-31
« Одговор #37646 послато: 15 Јун 2019, 00:40:28 »
Ono sto postaje lose, jeste cinjenica koliko je navijaca razocarano u nase velike igrace. I taj spisak se povecava. Negde smo vecinom slozni u oceni i razocaranju, negde je to manjina, ali sve jedno. Malo je legendi koje nemaju neku “mrlju”, da smo svi jednoglasni u toj oceni i da nemamo sta da zamerimo. Negde su mediji doprineli da zvezdasi posumnjaju u svoje legende.
Zato postujmo one koji su se dokazali i kao igraci i kao ljudi, jer time pokazujemo velicinu kluba.

Ван мреже zvezdani grad

• Члан ФК
  • Поруке: 3.816
  • Репутација: +4863/-4043
« Одговор #37647 послато: 15 Јун 2019, 00:51:44 »
Da postujemo dok nas pljuje? Pa dokle vise?

Ван мреже bejzbolka

• Веран као пас
  • Поруке: 539
  • Репутација: +198/-309
« Одговор #37648 послато: 15 Јун 2019, 00:56:05 »
Ovo sa izjavom oko navijaca mu nije trebalo. Tu je se zakopao da nikad vise ne sme krociti na nas stadion, a malo je igraca u istoriji kluba koji su odigrali tako kvalitetno kao on na travi Marakane.
Mislim da je totalno promasio siljnu grupu, jer Terzic se ovde pitao koliko i mi sa foruma, on je samo glasnik u celoj toj prici. Neko drugi i politicki mocniji je organizovao sve ovo, jer ocigledno je da nije slucajno da ih odjave pred utakmicu. Tumbakovicu je verovatno obecana klupa Srbije...

Savicevic nije politicar pa moze da mu se proda prica ali ovu nije smeo da popije jer se ovim izletom samounistio. Jebiga stvarno ali nekad je bolje cutati ako ne znas celu pricu. Terzic udario na svoje jatake?  :duplizid: :duplizid: :duplizid:

I to izjavi u jeku ovih sranja i prepucavanja izmedju Mila i Vucica, da ne poveze 2 i 2. Kakav Terzic njega mogu da puste niz vodu kad hoce u roku od 5 minuta. Idi Dejo u *****..

Ван мреже Россия

• Члан ФК
  • Поруке: 86
  • Репутација: +47/-31
« Одговор #37649 послато: 15 Јун 2019, 00:57:37 »
Da postujemo dok nas pljuje? Pa dokle vise?
Nisi razumeo, mislio sam generalno, ne na deja, naprotiv o deju nakon ovog ispada mislim sve najgore kao coveku. Ovo mu je bila glupost na toliko nivoa da me mrzi i da komentarisem sve.
Da postujemo vise ljude poput Pizona, Kuleta Acimovica...

Ван мреже samo ti...

• Члан ФК
  • Поруке: 479
  • Репутација: +315/-238
« Одговор #37650 послато: 15 Јун 2019, 01:13:48 »
Crnogorski spearatizam od Aleksandra Rakovica knjiga koju treba procitati da bi mogli bar malo realnije da sagledamo na stvari koje se desavaju.

U vremenu kada cemo biti posmatraci otimanja nasih crkvi i manastira a u njima  i  najvece relikvije pravoslavnog sveta ovo sa Dejom ce biti limunada .
Zamolio bih samo predsednika mog kluba da ne govori da "svi" u Zvezdi , Crnu goru gledaju i vole kao bratsku i nezavisnu drzavu . Pod tim svi misli se i na navijace koji su vecinski segment kluba, pa tako ako on privatno ima takva simpatisanja  to ne moze da podvede pod " svi u Zvezdi".

Ван мреже Nenad Kotor

• Члан ФК
  • Поруке: 32
  • Репутација: +27/-43
« Одговор #37651 послато: 15 Јун 2019, 05:52:33 »
Ало, Дејан Савићевић је слагао све што је рекао. Који ти део није јасан?
Meni samo nije jasno zasto  Stojkovic i Ivanic nisu javno rekli da nece igrati pa makar i 3 dana ranije a ne na sam dan utakmice, i ispali vise nego korektni, nego su do samog dana utakmice izjavljivali kako se samo koncentrisu na teren....?

Sent from my SM-G965N using Tapatalk

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Горан Арсеновић | Оснивач РСБ-а | Члан клуба
  • Aдминистратор
  • Поруке: 20.258
  • Репутација: +4244/-3271
« Одговор #37652 послато: 15 Јун 2019, 07:09:12 »
А јасно је зашто Дејо измишља лаже? И то је у реду?

Ван мреже МилошТЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 3.760
  • Репутација: +2117/-644
  • Волим ЦЗБГ!
« Одговор #37653 послато: 15 Јун 2019, 07:11:15 »
Разочаравајућа изјава, али нажалост не и неочекивана. Све што је урадио за Звезду је срушио за једну секунду.

Ван мреже Игор

• Члан ФК
  • Поруке: 11.627
  • Репутација: +2338/-4814
  • I feel devotion.
    • Eurobasket.com
« Одговор #37654 послато: 15 Јун 2019, 07:24:35 »
Исто се поставља питање зашто је Стојковић као неко ко нема ниједну додирну тачку са Црном Гором прихватио да игра за њих.
Продао се за 2 интернационалне утакмице годишње?

Ван мреже Cazzo_FCRS_Forever

• Нешто је труло у држави данској!
  • Члан ФК
  • Поруке: 2.887
  • Репутација: +1547/-1140
  • Ooooo mi tebi pevamoooo.....
« Одговор #37655 послато: 15 Јун 2019, 08:20:04 »
Разочаравајућа изјава, али нажалост не и неочекивана. Све што је урадио за Звезду је срушио за једну секунду.

Niste upuceni.

Ta procedura sa doticnim je zapocela jos 2006. godine kada se cg odvojila od zajednice. On je bio ambasador milov i zagovornik te ideje.

Mlatio je kasnije i u vezi nata. 

Mlatio jei sada u vezi kosova.

Samo pitajte srbe iz cg sta misle o toj budaletini . Pitajte sta sve radi u privatnom zivotu po ulicama budve i podgorice.

Dzaja je mnogo gresio u proslosti ali sto se deja tice tu je pogodio 100%!!

Ван мреже Nenad Kotor

• Члан ФК
  • Поруке: 32
  • Репутација: +27/-43
« Одговор #37656 послато: 15 Јун 2019, 08:50:55 »
А јасно је зашто Дејо измишља лаже? И то је у реду?
Ja nisam reko da je to u redu, cak stavise volio bi da znam punu istinu kako i sto je bilo da bi mogo da donesem misljenje kao i dosta ljudi sa kojima sam pricao. Igrace ne bi nikad kritikovao vec podrzao da su ljudski istupili i rekli necemo da igramo, a ne na sami dan utakmice sto je po meni vrlo nekorektno... Vjeruj sa kim sam god pricao svi ih kritikuju upravo iz tog razloga jer su to uradili na sami dan utakmice a ne iz razloga sto su odbili da igraju.

Sent from my SM-G965N using Tapatalk

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Aдминистратор
« Одговор #37657 послато: 15 Јун 2019, 09:31:11 »
Нама смета то што је Црна гора признала Косово као независну државу, то што Црна гора шаље своју војску на Косово као део окупационих снага, то што се у Црној гори затире српско име, што уопште Црна гора игра фудбал са косовским Шиптарима као неком репрезентацијом, а ви дрвите што два играча и тренер нису раније рекли?! Знаш оно кад од дрвета не видиш шуму?
Пренеси то својим забринутим саговорницима.

Ван мреже Немања ЦЗ

• Члан ФК
  • Поруке: 197
  • Репутација: +258/-89
« Одговор #37658 послато: 15 Јун 2019, 09:40:43 »
А не смета ти да тај "Жуле" игра за ту и такву творевину?

Спреман је да игра за ту накарадну државу која ради све то што пишеш, да стоји пред том накарадном црвено-жутом заставом и слуша ту накарадну химну, а онда напрасно на дан утакмице сам одлучи да буде српски патриота?

Неће бити да је баш све Дејо слагао, и да у том диму нема ватре.

Ван мреже Vasili Zaitsev

• Aдминистратор
« Одговор #37659 послато: 15 Јун 2019, 09:51:45 »
Обожавам вас који овако скрећете са теме  :aplauz:

Види царе, није Жуле играо против Косова. Он није одиграо. А Дејан слина Савићевић лаже да је на њега/њих вршен притисак да не игра. Лаже као пас и о томе сада причамо. Наши су поступили исправно у датом тренутку и ту је прича о њиховом игрању за Црну гору завршена.

Размишљајте мало о слепцу који прича лажи о нама, а не о играчима који су урадили најисправнију могућу ствар.