• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Бивши играчи и тренери

Started by Вајти, May 14, 2011, 09:27 pm

Previous topic - Next topic

dzonidelija

Quote from: psychokiller on Jun 07, 2019, 09:36 pm
Информер држава. Информер репрезентација.

Quote from: Drug Član 85 on Jun 17, 2019, 07:12 pm
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

Ma da bre

Доста се мењају тезе са Грофом као да је било пре 20 година а не 4...

Quote- Za Jovića ne mogu da kažem da je budućnost kluba jer je verovatno već prodat, a Ristić jeste budućnost kluba - rekao je Božović, aludirajući na činjenicu da su određeni procenti od ugovora mladog napadača odavno prodati.

Мало више користите слику Терзића у оваквим шалама, боље је за клуб.

dzonidelija

Posle prodaje dve trećine Lukinog tela tj. 70% ugovora ostalo je i onih 30%. Tih 30% je mnogo više vredelo od krompira koji smo dobili kada je moćni Sikima odlučio da ode u Kazahstan. Što se tiče Terzića on mi nikad nije bio cvećka, ali ipak ide priča da bi nas ponovo izbacili iz Evrope da tada nismo prodali deo ugovora Ramadaniju ili kome već...

Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

Vatrogasac

"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

dzonidelija

Quote from: Vatrogasac on Jun 12, 2019, 06:05 pm
Da Terzina priča
Dal je to istina ili ne ja ne znam, ali...

Mi posle osvojene titule maltene nismo imali izlazne transfere pošto su svi odlazili uz raskid ugovora. Prodali smo samo Daudu za 500 soma s tim da smo i njemu dugovali lovu pa je deo od tog transfera otišao na njegov račun. A dugovi veliki, tu su naravno i tekuće potrebe kluba... jbg bilo ne ponovilo se.

Stevke94

Quote from: dzonidelija on Jun 12, 2019, 06:26 pm
Dal je to istina ili ne ja ne znam, ali...

Mi posle osvojene titule maltene nismo imali izlazne transfere pošto su svi odlazili uz raskid ugovora. Prodali smo samo Daudu za 500 soma s tim da smo i njemu dugovali lovu pa je deo od tog transfera otišao na njegov račun. A dugovi veliki, tu su naravno i tekuće potrebe kluba... jbg bilo ne ponovilo se.

Pa realno gledano sad ce da se ponovi jer koliko vidim Joveljic ca da ide za bednih 5 miliona.

Друлић

Jun 13, 2019, 12:00 pm #37566 Last Edit: Jun 13, 2019, 12:26 pm by Фити

[spoiler]Mediji u Zagrebu govore o "grandioznom dolasku" nekadašnjeg igrača Crvene zvezde u Lokomotivu iz Zagreba.Vanja Vučićević je prošao omladinsku školu Crvene zvezde, igrao i za prvi tim, a nakon epizode u ruskoj Samari stigao je u Lokomotivu iz Zagreba. I to u velikom stilu, u luksuznom Ferariju što je potpuno fasciniralo sve u prestonici hrvatske.
[/spoiler]
Quote from: dejan80 on Oct 17, 2016, 04:41 pm
Zamisli na klupi Miodrag Grof Bozovic a u spicu Jan Venegor of Heselink... I Predrag Sikimic, razume se... Kako to gordo zvuci!

Quote from: Nex on Nov 09, 2016, 03:28 pm
Oj Donalde, Donalde pisi iz Bostona kolko tebi, kolko tebi treba bataljona...

Matuzalem88

Kakve likove mi ovde u Srbiji proglašavamo "talentima", to nema nigde. Dečko je obično fudbalsko "kopito".

Obradovic Vladimir

Boze dragi sta je ovo  :поп:  :krstise:

Vatrogasac

Svako danas ima za Ferari.Gde ga je zaradio pitam se
"Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je sila koja mi preti,nego po tome koliku svetinju branim."

Unrestrained

Quote from: Stevke94 on Jun 12, 2019, 06:33 pm
Pa realno gledano sad ce da se ponovi jer koliko vidim Joveljic ca da ide za bednih 5 miliona.

Bednih pet miliona?
"Guys are OK... shake their hand... Women are special. You can hug 'em." - Bon Scott

"Signed and sealed in blood - I would die for you!"

Mags Brilijan I

Quote from: Unrestrained on Jun 13, 2019, 01:56 pm
Bednih pet miliona?

Ne bude li 15-20% uz tih 5 miliona onda ne da su bedni za Joveljica nego najbedniji moguci i s...em im se na njih, lopine odvratne. Za dve godine ce ga ovi koji ga budu doveli valjati bas kao sto su sad uvaljali Jovica i nije ni cudo sto nas dozivljavaju kao bednike malene jer se tako ponasamo i negujemo taj imidz zarad interesa pojedinaca kojima nikad dosta.

Nameless

Uvekuzzvezdu

Mogao bi i Dejo Savićević malo da skrati jezik...ču Terza vršio pritisak,pa brate da su zaigrali protiv šiptara priznali bi da je naša južna pokrajina država ..ali genije

Горанац

Дејан Савићевић полако руши "култ" о себи међу навијачима Црвене Звезде.