Аутор Тема: Односи: Звезда - медији  (Прочитано 1473410 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже NNLice

• Пријатељ РСБ-а
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.227
  • Репутација: +493/-365
Одг: Односи: Звезда - медији
« Одговор #12600 послато: 15 Април 2019, 10:11:01 »
Бивши јеховин сведок прозива на ферку сад у среду голмана Радничког Боривоја Ристића (и назива га говедом неколико пута и то наглашава) јер је показао код пенала Боаћију у коју страну да шутира, а код Беновог пенала није ни хтео да брани. Иначе, ову емисију је снимао на атлетској стази стадиона ЈНА.

Ван мреже Marko1czv

• Пријатељ КК
  • Члан ФК
  • Поруке: 1.240
  • Репутација: +814/-468
« Одговор #12601 послато: 15 Април 2019, 11:02:38 »
замисли да онаква особа изазива професионалног спортисту, голмана, на ферку. :D
Волео бих то да видим

Ван мреже vlada996

• Звездаш
  • **
  • Поруке: 104
  • Репутација: +43/-90
  • Zvezda je zivot , sve drugo su sitnice..
« Одговор #12602 послато: 15 Април 2019, 11:42:33 »
Ta spodoba vec 3 ili 4 godine vredja i naziva druge ljude svakakvim imenima , bez bilo kakve sankcije po njega ili klub za koji ocigledno radi ma kako oni to pravno uredili da je to njegova samostalna prćija..
To samo u Srbiji moze..

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.313
  • Репутација: +4490/-3992
« Одговор #12603 послато: 15 Април 2019, 11:56:34 »
Ja da sam na mestu Risticevom, ja bih prihvatio.. Svega mi.. Oplavis govnara od batina pa neka posle sere i dalje ako sme...

Jos nesto.. Pogledah sada ono njegovo zlo od emisije.. Covek je javno rekao, sa atletske staze konkurentskog kluba, pod imenom emisije Partizan tv, da je FK Crvena Zvezda najveci klub po kriminalu u Evropi i svetu !!

Znam ja da je covek pukao, da je ovo sifra neke bolesti, da on ovo mora da prica jer ima mesecno 5000e plate od Partizana, kluba kome drzava daje pare za licencu, dok on toliko prima, ali da li konacno ima neko normalan u nasem klub, da ovo govedo sada tuzi i da ovo govedo dokaze sve ovo javno izreceno, ili da mu se uzme crno ispod noktiju kada mu budemo jebali majku presudom?!

« Последња измена: 15 Април 2019, 12:09:38 vulevojaividak »

Ван мреже vulevojaividak

• Члан ФК
  • Поруке: 5.313
  • Репутација: +4490/-3992
« Одговор #12604 послато: 15 Април 2019, 12:24:43 »
Kakav je on privatno i ovako sta radi, zabole me ona stvar, ali ovo sto on javno radi, gde nas klub ovako javno etiketira, treba da dobije epilog na sudu, a sav dobijeni novac dati za bolesnu decu.. Ovo vise nije normalno, jer ovo je bas dno dna, da ti jedan klub ovako etiketiras kao on sto nas klub etiketira.. Ovog puta je preterao svaku mogucu meru, i za ovu javnu izgovorenu rec, morao bi da mi dokaze svaku rec...a ovde je sve jasno kao dan..pa neka dokaze ko je lopov sve mu ***** u usta bolesnu...

Ван мреже Stanis

• Звезда му је све
  • Поруке: 1.874
  • Репутација: +1117/-1623
« Одговор #12605 послато: 15 Април 2019, 12:28:15 »
Tog lika gleda po 10, 15, 20 000 ljudi. Od toga ga prati barem polovina nasih mazohista. Njega pljuju i ovi njegovi jer znaju da je sendvicar i da prica mantru kojoj samu glupaci mogu da veruju. Zasto bi se bilo ko obazirao na nebitnog lika kojeg da nema ovog foruma ne bih znao ni da postoji|? Bukvalno nigde u svom okruzenju nisam cuo za tu budalu. Zasto bi njemu davali na vaznosti tuzbama, jer bi to medijski bilo primecenije od njegovih lupetanja.

На мрежи Bela

• Члан клуба
  • Модератор
  • Поруке: 7.063
  • Репутација: +3347/-474
  • Ponos grada
« Одговор #12606 послато: 15 Април 2019, 13:49:44 »
opet vi o njemu? Zaboravili na zabranu?

Ван мреже rille83

• Члан ФК
  • Поруке: 4.361
  • Репутација: +1306/-2853
« Одговор #12607 послато: 15 Април 2019, 14:37:15 »
opet vi o njemu? Zaboravili na zabranu?
Ok,zabrana i sve,znamo svi ko je on i kakav bolesnik ali nije to vise samo ono e nemojte vise o njemu on je poremecen. Pa ne moze tako. Mora se reagovati jer kolko god on i oni poturali pricu da je to samo njegovo misljenje ipak on to govori preko klupske televizije a i da nije tako opet blati nas klub i zato se mora reagovati.

Evo,ne vidim nikakvu razliku izmedju ovog sto on radi i ovo sto rade miligorci pa mislim da isto onako kako ste pisali o milogorcima mozete i o ovom idiotu. Naravno najbolje bi bilo da se klub oglasi i sasije mu tuzbu.

Najvise me nervira to sto ce se klub sigurno oglasiti ali ne sad. Eto sutra kad,ne daj boze,budemo se izrotirali siguran sam da ce neko iz kluba reagovati ali to onda nije to,onda smo isti kao on. Treba reagovati i ugasiti govno na vreme.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ван мреже miodrag

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.079
  • Репутација: +3853/-1015
« Одговор #12608 послато: 15 Април 2019, 14:43:29 »
Pa vršite presiju na klub ,bombardujte ih imejlovima ,ima viber čet i  ostale stvari .
Ne vidim kako će se  nešto konkretno rešite time što se ovde prepričava šta on govori u svojim emisjama .
Napisao sam ranije Zvezdaši čine većinu njegove publike i daju mu šlagort da ne kažem legitimitet da dalje radi to što radi .
Kada onaj potparol prenosi utakmice omladinaca , grafičara , pitajte ga preko onih poruka konkretno .

Ван мреже Vlada 89

• Члан ФК
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.342
  • Репутација: +2312/-2975
  • Srbijanac,fašista,Zvezdin vikar
« Одговор #12609 послато: 15 Април 2019, 17:11:36 »
Jehova je čovek Žarka Zečevića
Znaju se ceo život preko sektaševog ćaleta koji je bio neki pandur,udbaš,***** li ga...

Ван мреже Шапчанин

• Члан клуба, Пријатељ КК
  • Модератор
  • Поруке: 5.644
  • Репутација: +2565/-1184
  • Рачунајте на нас!
« Одговор #12610 послато: 15 Април 2019, 17:37:57 »
@Влада89
Теби сам у задњих недељу дана једно 10 порука избрисао о дотичном и ти и даље тераш по свом. Следећи пут нећу само брисати.

@Рилле83
Шта тачно не разумеш у реч забрана? Није дозвољено. Одлука уредништва. Не сме да се пише о њему на овом месту.

Ван мреже Red hart

• Члан клуба
  • Пријатељ РСБ-а
  • Поруке: 15.367
  • Репутација: +7791/-3164
« Одговор #12611 послато: 15 Април 2019, 18:04:34 »
Ok,zabrana i sve,znamo svi ko je on i kakav bolesnik ali nije to vise samo ono e nemojte vise o njemu on je poremecen. Pa ne moze tako. Mora se reagovati jer kolko god on i oni poturali pricu da je to samo njegovo misljenje ipak on to govori preko klupske televizije a i da nije tako opet blati nas klub i zato se mora reagovati.

Evo,ne vidim nikakvu razliku izmedju ovog sto on radi i ovo sto rade miligorci pa mislim da isto onako kako ste pisali o milogorcima mozete i o ovom idiotu. Naravno najbolje bi bilo da se klub oglasi i sasije mu tuzbu.

Najvise me nervira to sto ce se klub sigurno oglasiti ali ne sad. Eto sutra kad,ne daj boze,budemo se izrotirali siguran sam da ce neko iz kluba reagovati ali to onda nije to,onda smo isti kao on. Treba reagovati i ugasiti govno na vreme.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako ne shvataš da on živi kroz pisanja i komentare o njemu? Njemu i takvima je to i cilj, a valjda bar ovde me moramo da im priušti o. Efemeran i nebitan lik. Fegi, Milojko, ovaj bolid... Ne treba ih gledati, još manje komentari sati. Usput, kako nekom padne na pamet da uopšte pogleda sekund takvih budalaština?

Ван мреже Слуцки

• Члан ФК
  • Поруке: 804
  • Репутација: +695/-272
  • Да живим не могу без ње
« Одговор #12612 послато: 15 Април 2019, 23:28:46 »
Данас на трибини на Економском факултету гости су били директори маркетинга Звезде (Броћић) и партизана (Вуковић).

Између осталог Вуковић је причао и о ПРу и афирмацији фудбала, што је код мене изазвало да га питам да ли је жељко пантић афирмативан за фудбал у нашој земљи на шта је он одговорио да је одувек био против жељка али да на неке ствари не може да утиче и да то сада први пут јавно каже.
Изјавио је и да се може чути како пантић нема везе са клубом а да он лично пропадне у земљу када види да снима у њиховом музеју, стадиону...

Нећу више писати о њему, само да пренесем речи директора њиховог маркетинга.