Аутор Тема: Фудбалске еврокалкулације 2019/2020  (Прочитано 243922 пута)

bejzbolka, Mikos, Kraske, Тетрис, radrad, Valter Zenga и 4 гостију прегледају ову тему.

Ван мреже Горњи Милановац

• Звезда му је све
  • Поруке: 2.318
  • Репутација: +445/-498
  • Мајку ти све лудо!
Одг: Фудбалске еврокалкулације 2019/2020
« Одговор #2000 послато: данас у 19:23:12 »
Uh sa kakvim nestrpljenjem se očekuje žreb. Imam neki predosećaj da će biti Seltik. Naravno prvo skoči pa reci hop, ali ubeđen sam da ćemo pregaziti HJK kao plitak potok, lakše nego Suduvu. Finska ide samo u rečenicu sa skijaštvom, nikako sa fudbalom.

Za Ajaks mislim da je već sve rečeno..

Dinamo ne treba razmatrati uopšte, svesna je i UEFA šta sve može da se dogodi ako se spojimo, i razdvojiće nas sigurno, ako ne grupom pre samog žreba, izmuljaće onda preko toplih-hladnih kuglica.

Seltik uopšte nije neka buka od tima, dosta su podmladili tim, jesu to dobri talentovani igrači, ali videlo se i u dvomeču sa Sarajevom da im čak i oni prave probleme.

APOEL verovatno i najpoželjniji klub. Prvenstvo im neće još mesec dana. Od prošle sezone, neki zapaženiji igrači su otišli ili su se vratili sa pozajmice. Definitivno najviše pažnje treba obratiti na Bezjaka, baš dobar igrač. Pored Savića, došao im je i Pavlović iz Rapida na pozajmicu, kao i Matić iz Kopenhagena. Nešto vrednije pomena je možda još i Alef iz Brage. Ima zanimljivih imena, ali sve je to neuigrano i bez takmičarske forme.

BATE je prvi sledeći na listi najpoželjnijih. Nije to uopšte više ona ekipa koju pamtimo. Manje više u startnoj postavi se vrte i četiri srpska igrača, Dubajić, Simović, Filipović i naš Milić. Nikakav ekstra kvalitet.
Stasevič i Dragun dva igrača koja donose dobar kvalitet, mada i oni su u lepim godinama. Maltene nikakav prelazni rok nisu odradili, ni jedan igrač vredan nekog pomena sa kvalitetom. Igraju dosta tvrdo, ali smo definitivno u ovom trenutku klasa za njih. Ne bih se čak ni iznenadio da ih Rozenborg izbaci, realne šanse su 60-40.

Kopenhagen bih uz naravno Ajaks najradije izbegao. Dobra, brza i dopadljiva igra. I čini mi se da nam njihov stil ne bi nikako odgovarao. Nije bilo nekih spektakularnih potpisa u prelaznom roku, ali imaju pristojan igrački kadar. Zeca čuveni igrač Panate, Varela bivsi igrač Mančester Junajteda, pa Ndoye strasan strasan napadač...funkcionišu kao npr Bajern...sve što valja domaće, odmah dovode...nisu jaki poput Ajaksa, ali svakako su kvalitetniji od nas.

Poslato sa SNE-LX1 uz pomoć Tapatoka