• Welcome to РСБ Форум / RSB Forum. Please login or sign up.

Коментарисање тока утакмица у којима не игра Црвена звезда

Started by playtony, Sep 20, 2017, 08:00 pm

Previous topic - Next topic

playtony

Уживо коментарисање утакмица у којима не игра Црвена звезда.

Robbie Fowler

Ovaj belgijski Marin igra ko đavo. Uze brejk a Novak smeta Sunce :facepalmanimation:

Ipak set za Đokovića, odličan tenis se igra.
Ко Звезду мрзи добије курац брзи!
Svi u inbox saljite!!!!!

dzonidelija

Quote from: psychokiller on Jun 07, 2019, 09:36 pm
Информер држава. Информер репрезентација.

Quote from: Drug Član 85 on Jun 17, 2019, 07:12 pm
Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

Vlada 89

Bordo: Kostil, Kvateng, Bajse, Pablo, Sou, Punđe, Lotin, Mansini, Dijara, De Previl, Bakva

Kakav je ovo tim Bordoa?

Predsedniče,učite se od Žeksa :hail:
"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

miki96

Vlada 89

"To je juriš, to je nalet, nema milosti, sve ili ništa, to je Crvena zvezda u svom elementu, to je Crvena zvezda u svom punom sjaju."

Shoneee

"Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени." 19Simke93

dzonidelija

Quote from: Vlada 89 on Jul 10, 2019, 07:36 pm
Pjast poveo u Belorusiji

Partizan -Bordo 2-0
Bolji je Pjast. Sve vreme lopta kod njih, odnos u šutevima 9:1 za njih. Nisu to bile ko zna kakve šanse, ali zasluženo vode, jedino što nisam video gol pošto mi zabo mrtvi strim. BATE totalno bezopasan napred, moraće bolje inače rešava Pjast ovo...

Saburtalo vodi u Tiraspolju (0:1).

Za dobrobit mentalnog zdravlja nacije treba raspustiti sve reprezentativne selekcije u fudbalu. Ovo što mi igramo trenutno je u rangu pribaltičkih država.

ludi_zvezdas

pro : ROBI
anti : adzic i njemu slicni

almatinac

Shoneee

Dozvoljeno je to valjda na pocetku kvalifikacija od plej ofa bi trebalo da vaze sva ona silna stroga pravila za dresove
"Нисам ја навијач Звезде јер сам ја њој потребан, него она мени." 19Simke93

Ивањица

dzonidelija

dzonidelija

Stao Ferenc posle početne inicjative. Jesu ovi jači, ali primili su stvarno jeftin gol.